Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-11-2006, 15:35   #981
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
@up
ciekawe co za debil z gildi Vury~ wpadl na pomysl podszywania sie pod Mas~ ... odnosze wrazenie ze prubujecia ta wojne wygrac tak ze pod wzgledem psychicznym ...
@down
co prawda to nie falsz

pytanie:
Czy psychopata ktory sledzi swoja ofiare, wysyla jej anonimy, nagrywa, puszcza filmiki w publicznych miejsach, nie daje o sobie zapomniec - czy taka osoba jest zdrowa na umysle?

Wiele osob z Viribus sadzi chyba ze ta gra zwana Tibia to caly ich swiat, a wygrana wojna to byc albo nie byc takze w realu. Coz, dlatego siegaja po takie metody jak Xaemus ktory uzywal 10 nub charow byle tylko obrazac (odwazniak, bal sie mainem) czy pare innych osob. Dla mnie to chore i szkoda ze nie znam nickow main charow, bo po prostu dodalbym do pernamently ignored. Jakos nie mam ochoty rozmawiac z ludzmi ktorzy sadza ze Tibia to cale ich zycie...
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2006, 16:19   #982
Masakratus
Użytkownik forum
 
Masakratus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Na stancji

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Masakratus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ordo Fidelis
Świat: Nebula
Poziom: 159
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
pytanie:
Czy psychopata ktory sledzi swoja ofiare, wysyla jej anonimy, nagrywa, puszcza filmiki w publicznych miejsach, nie daje o sobie zapomniec - czy taka osoba jest zdrowa na umysle?

Wiele osob z Viribus sadzi chyba ze ta gra zwana Tibia to caly ich swiat, a wygrana wojna to byc albo nie byc takze w realu. Coz, dlatego siegaja po takie metody jak Xaemus ktory uzywal 10 nub charow byle tylko obrazac (odwazniak, bal sie mainem) czy pare innych osob. Dla mnie to chore i szkoda ze nie znam nickow main charow, bo po prostu dodalbym do pernamently ignored. Jakos nie mam ochoty rozmawiac z ludzmi ktorzy sadza ze Tibia to cale ich zycie...
Jura ty tez czujesz sie sledzony tak jak ja? Mi to sie nawet w nocy sni ten caly Xaemus normalnie mowie ci!! Ma 10 noob charow przeciez to skandal. Jura w tobie jedyna nadzieja zraportuj go przeciez nie mozna miec 10 noob charow?! A jeszcze slyszalem ze on sie nie goli i gra w tibie nieogolony. To juz wogole ban mu sie nalezy chyba co nie?

Ostatnio edytowany przez Masakratus - 02-11-2006 o 16:24.
Masakratus jest offline  
stary 02-11-2006, 18:58   #983
Maus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2006

Posty: 16
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AliEn125 Pokaż post
Alpax skoro zalożyłeś takiego chara, zapewnie sam jestes wspanialy, wiec może pokażesz swoje zdjęcie, zamiast nabijać się z Jacka, który w przeciwieństwie do ciebie nie ma brązowego języka i nosa. I jak to powiedzial Jura, nie udzielaj się, ponieważ nie jesteś bezstronny
Co do Alpaxa to on jest przeciez piekny macie tu link jak maly chlopiec pije vódke
http://s114.photobucket.com/albums/n...ent=noc022.jpg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
pytanie:
Czy psychopata ktory sledzi swoja ofiare, wysyla jej anonimy, nagrywa, puszcza filmiki w publicznych miejsach, nie daje o sobie zapomniec - czy taka osoba jest zdrowa na umysle?

Wiele osob z Viribus sadzi chyba ze ta gra zwana Tibia to caly ich swiat, a wygrana wojna to byc albo nie byc takze w realu. Coz, dlatego siegaja po takie metody jak Xaemus ktory uzywal 10 nub charow byle tylko obrazac (odwazniak, bal sie mainem) czy pare innych osob. Dla mnie to chore i szkoda ze nie znam nickow main charow, bo po prostu dodalbym do pernamently ignored. Jakos nie mam ochoty rozmawiac z ludzmi ktorzy sadza ze Tibia to cale ich zycie...
A ty co moze jestes aniolek a kto jest online prawie caly czas jak nie na druidzie to na knighcie? Wiec zamknij sie i nie komentuj ze VU traktuje to powaznie a OF nie. Jestes neutralny to taki zostan a nie kozak na forum a w tibi NEUTRAL.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 02-11-2006 o 21:51.
Maus jest offline  
stary 02-11-2006, 21:34   #984
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
pytanie:
Czy psychopata ktory sledzi swoja ofiare, wysyla jej anonimy, nagrywa, puszcza filmiki w publicznych miejsach, nie daje o sobie zapomniec - czy taka osoba jest zdrowa na umysle?
Dobrze moze i nie daja o sobie zapomniec ale jeszcze nie widzialem filmikow np o tobie czy masie czy kimkolwiek z OF ... raczej nikogo nie przesladuja ... jedynie co to sie nabijaja, a ze zachowuja sie jak dzieci albo i gorzej to nic na to nie poradzisz, nie naprawisz calego swiata chodzbym nie wiem jak bys sie staral z czescia wydarzen musisz sie poprostu pogodzic.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 02-11-2006, 23:04   #985
Hirsutus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 4
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maus Pokaż post
Co do Alpaxa to on jest przeciez piekny macie tu link jak maly chlopiec pije vódke
http://s114.photobucket.com/albums/n...ent=noc022.jpg



A ty co moze jestes aniolek a kto jest online prawie caly czas jak nie na druidzie to na knighcie? Wiec zamknij sie i nie komentuj ze VU traktuje to powaznie a OF nie. Jestes neutralny to taki zostan a nie kozak na forum a w tibi NEUTRAL.
Ale wy jestescie nienormalni wszyscy przejmujecie sie tym jakby Tibia to bylo cale wasze zycie dajcie sobie wszycy na luz omg...

Btw tu jest moja fotka i tez nie jestem piekny, ludzie lajtujcie... !!
http://s114.photobucket.com/albums/n...t=Obraz011.jpg

Ostatnio edytowany przez Hirsutus - 02-11-2006 o 23:15.
Hirsutus jest offline  
stary 03-11-2006, 17:07   #986
Emce~
Użytkownik Forum
 
Emce~'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 46
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nova
Domyślny

wukado głaskaj filemona xD
__________________
I get the seven digits from your mother for a dolla tomorrow!
Emce~ jest offline  
stary 03-11-2006, 17:19   #987
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ebola Pokaż post
@up
napewni lepsi od ciebie ;];];];];] mozemy pocisnac solowke w rl bez sprzetu do 1 blood.
to 20 lat to chyba nieprawdziwe ... wiekszego debila od ciebie nie widzialem nawet Xeam~ jest madrzejszy od ciebie co wcale nie oznacza ze jest glupi, bo calkiem madrze zdarzalo mu sie wypowiadac na tym forum


@Edit
y nadal OF siedzi w pz bo jakos nie chce mi sie na nebule lognac i pytac starych znajomych ktorzy pewnie i tak ledwo pamietaja takiego naaba jak ja.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)

Ostatnio edytowany przez Dregar - 03-11-2006 o 17:21. Powód: Skleroza
Dregar jest offline  
stary 03-11-2006, 17:40   #988
Maus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2006

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ebola Pokaż post
@up
kawior zlamusiles sie tym postem

@Maus
Jak wy jestescie tacy piekni i wogule dzieci z bulerbyn to pokazcie sfoje fotki hetnie pzekopie te ryje jak je zobacze w krk na battle.A co do napletow z nikiem na forum "Masakratus" to wez lahnij matóli batona a puzniej sie pod kogos podszywaj bo jestes zalosny jak zul pot rzabkom zbierajacy na wino a i tak go niekupuje bo idzie to tfojej starej daje jej 2 pln i ja cisnie w sranko.


niestety niemam ale widzialem na www.spoconeszpary.pl tfoja matule z 5 murzynami i 2 cyganami moze zdasz jakies relacje z tego filmiku?

sori ze wam na matule jade ale rodzicow sie niewybiera =(
Nie jestem z VU ani z OF.Jestem tylko zwyklym malym 50 sorcererm ktory gra na nebuli i widzi co sie dzieje.Mam kumpli z VU i OF jesli mozna ich nazwac kumplami bo pisza tylko jak cos chca np. Masz sd na sell itp -.-
Maus jest offline  
stary 03-11-2006, 17:45   #989
Drachol'ek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja własnie stworzylem sobie nowa postac, wlasnie na tym serwerze;]

btw, czy ten serwer nadal jest "Polski"?
 
stary 03-11-2006, 20:02   #990
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Taak. Szwedow praktycznie nie ma. 85 % to sa polacy w tym 50% to nooby/thiefy/nooby ktore naduzywaja protekcji 5% to pedofile/tranwestyci a 10% to szanowani gracze
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline  
stary 03-11-2006, 21:30   #991
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
Dobrze moze i nie daja o sobie zapomniec ale jeszcze nie widzialem filmikow np o tobie czy masie czy kimkolwiek z OF ... raczej nikogo nie przesladuja ... jedynie co to sie nabijaja, a ze zachowuja sie jak dzieci albo i gorzej to nic na to nie poradzisz, nie naprawisz calego swiata chodzbym nie wiem jak bys sie staral z czescia wydarzen musisz sie poprostu pogodzic.

filmikow nie publikuja, jednak idiotyczne fotki tak...

Nabijanie sie z kogos ma sens jak jest smieszne. Ja jakos nie widze nic smiesznego w postach ludzi z Viribus (z 5 idiotycznych watkow) czy Ordo (o ile pamietam 1 idiotyzm) ktore maja na celu jedynie przesladowanie kogos.

myslisz ze nabijanie sie z kogos to taka dobra rzecz? coz... z dziewczyny tez sie "tylko" nabijali, az w Gdansku popelnila samobojstwo...
Wiesz moze co to jest "mobbing"? A przemoc psychiczna? Tu nie ma krwi ani ran na ciele, a jednak cos jest nie tak... Moderatorzy tez chyba tak sadza skoro pare nickow tutaj dostalo bany, pare jeszcze dostanie - zarowno na tibia.com jak i na tibia.pl.

Coz, ale jak dyskutowac o takich ciekawych rzeczach z ludzmi ktorzy maja 13-17 lat i nawet nie wiedza co to zdrowa psychika... (mowie o niektorych ludziach z Viribus i Ordo).
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
stary 04-11-2006, 08:08   #992
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@jura
Moze i masz racje, a wlasciwie napewna ja masz, ale jak juz wyzej powiedzialem musisz sobie odpuscic bo i tak calego swiata nie naprawisz conajwyrzej troszke ...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 06-11-2006, 20:25   #993
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Viribus pokazalo klase hackujac i rookujac Iscaratha i Mana Nide. Gratulujemy pomydlu. Czyzby wielcy wygrani jakimi siebie obwieszczacie bali sie?
Webi jest offline  
stary 06-11-2006, 20:30   #994
Tubba_21
Użytkownik Forum
 
Tubba_21's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Tibia

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Viribus pokazalo klase hackujac i rookujac Iscaratha i Mana Nide. Gratulujemy pomydlu. Czyzby wielcy wygrani jakimi siebie obwieszczacie bali sie?
Skad wiesz ,ze to gildia vury ?

Jak sie sharuje ,albo kupuje postacie to takie sa skutki.

A Ty idz lepiej poczytaj instrukcje jak sie sprzedaje chary i zrób cos z twarza.
__________________
One death is tragedy , million is statistic
Tubba_21 jest offline  
stary 06-11-2006, 20:41   #995
Radi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Viribus pokazalo klase hackujac i rookujac Iscaratha i Mana Nide. Gratulujemy pomydlu. Czyzby wielcy wygrani jakimi siebie obwieszczacie bali sie?

Hmmm....

Nie wiadomo czy to guildia Jury ich hakneli a po 2 czego oni mieliby sie bac?

91 sorca ktory by padl na pare klapsów?

czy 106 knighta ktory kupil postac i nie wie co mu sie z dupą tyra?

Btw... Zajebisty ogolnienie jestes Webi dawac postac przed wplynieciem pieniedzy .. Gratz inteligencji...



widze ze twarzowcy sa tepi pozdro dla Ciebie i twojej dziewczyny (pulpecik) BLeeeeeeeeeee

Ostatnio edytowany przez Radi - 07-11-2006 o 00:16.
Radi jest offline  
stary 06-11-2006, 21:17   #996
Masakratus
Użytkownik forum
 
Masakratus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Na stancji

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Masakratus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ordo Fidelis
Świat: Nebula
Poziom: 159
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Viribus pokazalo klase hackujac i rookujac Iscaratha i Mana Nide. Gratulujemy pomydlu. Czyzby wielcy wygrani jakimi siebie obwieszczacie bali sie?
Skoro to VU ich schakowalo to czemu guildia Alpaxa sie tak cieszy?
Iscarath mial w Ordo wiecej wrogow niz w VU wiec nic nie mow. To VU stalo przy temple i go uhalo nie widzilaem tam nikogo z Ordo tylko ich noob chary.
Prawda boli wiemy.
Masakratus jest offline  
stary 07-11-2006, 12:31   #997
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masakratus Pokaż post
Skoro to VU ich schakowalo to czemu guildia Alpaxa sie tak cieszy?
Iscarath mial w Ordo wiecej wrogow niz w VU wiec nic nie mow. To VU stalo przy temple i go uhalo nie widzilaem tam nikogo z Ordo tylko ich noob chary.
Prawda boli wiemy.
tak sie sklada ze isca nie padl od zadnego z charow z FCA -.-'
Bjoern Shu jest offline  
stary 07-11-2006, 12:51   #998
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Viribus pokazalo klase hackujac i rookujac Iscaratha i Mana Nide. Gratulujemy pomydlu. Czyzby wielcy wygrani jakimi siebie obwieszczacie bali sie?
Dowody, plz?
Może coś tam up nabazgrałeś, ale nie sądze żeby to były jakieś dowody tylko wyobraźnia schorowanego czlowieka
BOtter jest offline  
stary 07-11-2006, 15:56   #999
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Widze, ze sporo zrobiliscie se nub charow na tibia.pl i kazdy pyta o dowody. Szczerze to mam w to wyjebane.
O ile dorbze pamietam ktos wyzej pisal ze to viribus stalo i uhalo isca? To to fjanie sie sklada, jedni go lecyzli a inni nubami zabijali. Tak sie rowniez sklada, ze oby dwa chary zostaly zabijane TYLKO przez nooby viribus. Zaraz mi powiedziecie, ze to nie dowod, albo nawet ze nie mam dowodu, ze to ich chary. Tylko ciekawe jest, ze koles z 6 lvlem nagle zacyzna bic 90 ms(pewnie ze skulem), 90 ms ktory nawet nie jest w wojnie(wtedy atakowanie mogloby byc proba zlapania jego pz).
Dziwne jest, ze 90 ms nawet bedac bez itemkow z rsem pada od 6 lvlu, przeciez dalej ma swoja mane, moze walnac ue i sie bronic. Nie zrobil tego.
Reszte dopowiedzcie sobie sami.


EDIT:
@upupupup
Pytasz czemu gildia alpaxa sie cieszy, hmm. Po pierwsze to mysle, ze powinienes zapytac ich, nie mam tam chara, nie wiem co robia. Po drugie jezlei jedna osoba sie ciesyzla, to nie cala gildia. Ja osobiscie Iscaratha tez nie lubilem, ale co to ma do rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Webi - 07-11-2006 o 16:01.
Webi jest offline  
stary 07-11-2006, 18:11   #1000
Maksim
Zbanowany
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Wiek: 34

Posty: 70
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Poziom: 125
Domyślny

Nov 07 2006, 17:40:10 CET Killed at Level 112 by Arthas of nebula


A chwilkę przed tym
Nov 07 2006, 17:11:41 CET Died at Level 113 by a demon

Jak widać mamy przewagę nad wami , a wiecie dlaczego? Ponieważ jesteśmy zgrani i nie jesteśmy bandą noobków.Możecie mówić co chcecie ale i tak wiemy kim jesteśmy .


PS. Knaak,Lipek,Webi prosze nie wypowiadajcie sie na temat tego co piszę , ponieważ jak na to patrzę to czuję dyskomfort, po prostu taka moja skromna prosba.

Ostatnio edytowany przez Maksim - 07-11-2006 o 18:17.
Maksim jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:20.


Powered by vBulletin 3