Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-11-2006, 18:37   #1001
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Gratulacje


Niech Pyro padnie, najwiekszy cwaniak tego serwa
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2006, 18:46   #1002
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maksim Pokaż post
Nov 07 2006, 17:40:10 CET Killed at Level 112 by Arthas of nebula


A chwilkę przed tym
Nov 07 2006, 17:11:41 CET Died at Level 113 by a demon

Jak widać mamy przewagę nad wami , a wiecie dlaczego? Ponieważ jesteśmy zgrani i nie jesteśmy bandą noobków.Możecie mówić co chcecie ale i tak wiemy kim jesteśmy .


PS. Knaak,Lipek,Webi prosze nie wypowiadajcie sie na temat tego co piszę , ponieważ jak na to patrzę to czuję dyskomfort, po prostu taka moja skromna prosba.

a ja bym was prosil zebyscie nie zgrywali herosow na forach, a w grze nie wyjdziecie na open nawet jakbyscie sfragowali 10 osob =p

podobno macie super zgranie, super pvp, jestescie super ogolnie wiec dlaczego tego nie wykorzystacie w open battle? o.O

to jest chore poprostu =)
rozumiem ze to dla was jakas frajda zrobic sneak, stac w pz 3-7 dni pozniej zrobic nowy sneak :>

teraz nie musisz komentowac co bylo przedtem bo to przedtem juz nie wroci tak szybko


p.s tak tak jestem teraz herosem na forum, ale w grze jak trzeba sie bic to sie bije chociaz mam tylko 94 lvl


pisz se co chcesz, wkoncu ktos wyleci z tego serva

my albo wy
Knaak The Sorcerer jest offline  
stary 07-11-2006, 19:14   #1003
Miedziany_Rudzielec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Patrząc na ilość fragów i ich jakość po obu stronach wydaje mi się że niestety to Ordo wyleci z tego serwa Ale przyszłość jest nieznana i jeszcze wszystko może sie zdarzyć.
Miedziany_Rudzielec jest offline  
stary 07-11-2006, 19:29   #1004
Bidus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2005

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knaak The Sorcerer Pokaż post
rozumiem ze to dla was jakas frajda zrobic sneak, stac w pz 3-7 dni pozniej zrobic nowy sneak :>
ty w pz nie stoisz tylko ostro expisz, w szczegolnosci widac to bylo w ostatnim tygodniu

edit: przepraszam, nie zauwazylem ze 2k expa wbiles przez ostatni tydzien, wybacz

Ostatnio edytowany przez Bidus - 07-11-2006 o 19:30.
Bidus jest offline  
stary 07-11-2006, 20:07   #1005
Maksim
Zbanowany
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Wiek: 34

Posty: 70
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Poziom: 125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knaak The Sorcerer Pokaż post
a ja bym was prosil zebyscie nie zgrywali herosow na forach, a w grze nie wyjdziecie na open nawet jakbyscie sfragowali 10 osob =p

podobno macie super zgranie, super pvp, jestescie super ogolnie wiec dlaczego tego nie wykorzystacie w open battle? o.O

to jest chore poprostu =)
rozumiem ze to dla was jakas frajda zrobic sneak, stac w pz 3-7 dni pozniej zrobic nowy sneak :>

teraz nie musisz komentowac co bylo przedtem bo to przedtem juz nie wroci tak szybko


p.s tak tak jestem teraz herosem na forum, ale w grze jak trzeba sie bic to sie bije chociaz mam tylko 94 lvl


pisz se co chcesz, wkoncu ktos wyleci z tego serva

my albo wy
Prosiłem, błagałem ale jak widać nawet prostego słowa nie umie przytać.:<
Zawiodłem sie na tobie Knaak. ;/
Maksim jest offline  
stary 07-11-2006, 21:01   #1006
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@maksim
powiedzenie wezcie sie nie wypowiadajcie jest bezsensowne ...
przecie jestescie w 2 roznych gildiach nieprawdasz, a gdybyscie byli w jednej to bylby maly problem i zapewne ktos by odszedl do przeciwnej gildi. Pozatym zdaje sie ze to jest forum a forum slurzy po to by wypowiadac sie na jakies tematy i prowadzic sensowna rozmowe ... (w tym wypadku nie ma sensu no ale ... tez i od tego jest forum)

jedyna zecza maksim co mozesz zrobic to mozesz wyjebac z serwera Pyrokara i ekipe kozakow od niego z rl a reszta nigdy nic mi nie zrobila
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)

Ostatnio edytowany przez Dregar - 07-11-2006 o 21:05.
Dregar jest offline  
stary 07-11-2006, 21:20   #1007
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Poszlem, na ten serwer, ale widze ze ciekawy nie jest, raczej,.. Ale tez nie wroce na kompletnie "Polską" Furorę..

Po 1. to sie okaze kto tu wyleci z serwera mozecie tutaj zgrywac obojetnie kogo, (juz ktos to wspominal ) przed ludzmi na tibia.pl, i nie tylko lecz w grze jest roznie,i jeszcze inaczej

Po 2. h** z tym Iscarath mial hacka, czy tam co, "spizgany", zrookowany jest to jego problem,..

po 3 nie wiem czy ta Wojna cos da by Nebula byla Lepsza,.. Moge sie mylic, lecz,.. Jak w sejmie, My to My "Polacy",.. kłótnia i inne jej nazwy,odgałęzienia, to podstawa..
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline  
stary 07-11-2006, 22:20   #1008
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Hmm, o ile pamietam wtedy albo bylem krotko po expie, albo lecialem z expa.
Nigdy nie uwazalem siebie za mastera pvp i nim nie jestem, jednakze, nawet teraz, sadze ze wedy dyzo do powiedzenia nie mielismy. Moglismy sie w 6 wbic w was i tylko patrzec jak padamy od waszego %ta sd? Wolalem nie ryzykowac deadow 6 ludzi.
Co robil wteyd Mandan- nie wiem.
Pisanie twoje w osobie Masakratusa tego z Nebuli jest conajmniej smieszne. Owszem jestes Masakratusem, ale tylko tym z tibia.pl i nikim wiecej.
Webi jest offline  
stary 07-11-2006, 22:47   #1009
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny ....

Wszystko super jak tak dalej bedzie to nie zapraszam na ten serwer bo Virbus chyba wygra a to co juz zaczeli robic to żenada...Arthas kazal placic dla mojego kolegi za nic 45k bodajrze albo koniec jego gry ... KIedys to byl serwer dzis? SYF!
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 07-11-2006, 22:54   #1010
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Mowienie, ze Viribus wygra jest przedwczesne, wojna sie jeszcze nie skonczyla. Ba! Moim zdaniem wojna sie ejszcze dorbze nie zaczela.
Sneaki sneakami, a cala sytuacja w wojnie moz sie odwrocic po jednym openie, choc nie musi. Czas pokaze.
Webi jest offline  
stary 07-11-2006, 23:04   #1011
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

@Ola~

Server to był jak tylko ampros i waritor byli na mainie, potem wyszła reszta i zrobil sie syf =DDD
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 08-11-2006, 00:41   #1012
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

hi
br
food plizzz

ok juz wracam do tematu
a wiec
loklem se tak z kolezenskiej ciekawosci " buziak dla perzaczka;p" i kurde neichcialo mi sie czytac 103 stron ale zastanawia mnie 1
PO JAKI H.. ktos dal tu temat "przejmujemy serwqer... narazie wizde ze tracicie
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 08-11-2006, 06:57   #1013
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
Wszystko super jak tak dalej bedzie to nie zapraszam na ten serwer bo Virbus chyba wygra a to co juz zaczeli robic to żenada...Arthas kazal placic dla mojego kolegi za nic 45k bodajrze albo koniec jego gry ... KIedys to byl serwer dzis? SYF!
ty lepiej sie nie wypowiadaj na temat paymentow za free bo nie jestes taka znowuz czysta ... mam ci przypominac akcje jak zaczelas pizgac mi kolege z rl ktory zabral swoj loot i 1 mace ktora lezala na pustym bagu ? nazekasz na syf a sama robisz syf n/c
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 08-11-2006, 15:24   #1014
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

@Notop
Topic byl zalozony jak Rebrith wygrywalo wojne z Phyrexian= przejmowali serwer od szwedow. Teraz raczej jest to o wszystkim i o niczym dotyczacym, choc nie zawsze, nebuli

@ktos tam
na kim gram? Na arconidasie.

@Up
Tak, mialem chara o nicku suchy deszcz, uzywalem go do pkingu. Okrasc nie okradlem nikogo.
Webi jest offline  
stary 08-11-2006, 17:24   #1015
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
ty lepiej sie nie wypowiadaj na temat paymentow za free bo nie jestes taka znowuz czysta ... mam ci przypominac akcje jak zaczelas pizgac mi kolege z rl ktory zabral swoj loot i 1 mace ktora lezala na pustym bagu ? nazekasz na syf a sama robisz syf n/c
Jesli lezy list ze ja tu expie ktoś się wbija zabija potfforki i robi sobie z nich lota i z tego co ja wyrzucałam to chyba nie biłam za friko ? Sory ale żal mi Ciebie nasluchales sie kolegów i gadasz... A co do tego to Arthas kazal po prostu za nic placic 45k~
___
Walla Walla
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 08-11-2006, 18:21   #1016
Pepit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 43

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90+
Domyślny

nie narzekajcie tak strasznie na VU bo ordo robi to samo...przyklad ?? np exizaiter swoim Zybernidg-iem pkuje a jak sie go zaatakuje robi relog na exizait.. i po chamsku kazuje sobie placic (macie 12 min albo hunted potem daje ignora i macie ponoc przerombane u ordo ) ...... LOOOOL

Ostatnio edytowany przez Pepit - 08-11-2006 o 21:18. Powód: srry pomylilem nick nie zettor tylko Zybernidg
Pepit jest offline  
stary 08-11-2006, 18:36   #1017
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepit Pokaż post
nie narzekajcie tak strasznie na VU bo ordo robi to samo...przyklad ?? np exizaiter swoim zettorem pkuje a jak sie go zaatakuje robi relog na exizait.. i po chamsku kazuje sobie placic (macie 12 min albo hunted potem daje ignora i macie ponoc przerombane u ordo ) ...... LOOOOL
A co Ty taki poinformowany?
Nagle zaczęłeś się przejmować Nebulą, a nie widze nicka więc nie jestem pewien czy w ogole grasz tu.
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
stary 08-11-2006, 23:10   #1018
Ri'Pablo
Użytkownik Forum
 
Ri'Pablo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 190
Świat: Somewhere
Domyślny

Widziałem WMV z wojny prowadzonej przez Rebirth już pare miesięcy temu, może ktoś wie, z kim wtedy walczyli??
Ri'Pablo jest offline  
stary 08-11-2006, 23:26   #1019
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adikeen Pokaż post
A co Ty taki poinformowany?
Nagle zaczęłeś się przejmować Nebulą, a nie widze nicka więc nie jestem pewien czy w ogole grasz tu.
ja moge potwierdzic to co napisal Pepit. Zybernidg (lub jakkolwiek sie to pisze) to char Exiza~. Moge tez potiwerdzic ze random pkuje. Cos jeszcze chcesz wiedziec?

PS. jak widzisz po nicku, ja gram na Nebuli na pewno...
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
stary 09-11-2006, 15:11   #1020
Pepit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 43

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90+
Domyślny

napisalem "pkuje" "zaatakuje" to potem dla jaj zeby bylo smiesznie napisalem sobie "kazuje " niewiem co ma to do tego ile mam lat ale skoro ci sie niepodoba to juz twoj problem ...

widze ze jak napisalem ze ordo nie jest swiete odrazu pokazalo sie kilka osob z tej gildi zeby zaczac zaprzeczac ze ten zybering to niejest ich kochany exizaiter... ale niestety niewyszlo bo tego nobka to akurat polowa nebuli juz zna i dobrze wie kim on jest.
Wiec przyznajcie sie z godnoscia ze tez robicie radom pk (niewiem jak VU bo na nich niewpadl jeszcze zaden z moich znajomych za to na ordo a konkretnie na exizaitera wpadlo juz dwoch wiec to
"tez" traktujcie z dystansu) a jak cos nieidzie to zaslaniacie sie swoimi majnami i nie sciemniajcie na forum ze niewiecie o czym ja pisze, ze jestem niepoinformowany bo nicka niepodalem , bo niegram juz na nebuli itd .. bo jest to zalosne
Pepit jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:50.


Powered by vBulletin 3