Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-09-2009, 19:55   #10241
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

skoro rozmawiamy o konkretnej sytuacji, a Ty podajesz przykład z X i Y, to chyba logiczne, że X Witsel, a Y to Wasyl. Ogólnie to udawanie za kasę bym rozumiał, jeśli Witsel byłby gwiazdą pokroju Messiego albo Kaki, ale nie jest. I nie patrzę na pryzmat ani najlepszych lig świata, ani ligi polskiej, tylko LIGI BELGIJSKIEJ (która imo bliżej ma do najlepszych lig, niż do polskiej)
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-09-2009, 20:33   #10242
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
skoro rozmawiamy o konkretnej sytuacji, a Ty podajesz przykład z X i Y, to chyba logiczne, że X Witsel, a Y to Wasyl. Ogólnie to udawanie za kasę bym rozumiał, jeśli Witsel byłby gwiazdą pokroju Messiego albo Kaki, ale nie jest. I nie patrzę na pryzmat ani najlepszych lig świata, ani ligi polskiej, tylko LIGI BELGIJSKIEJ (która imo bliżej ma do najlepszych lig, niż do polskiej)
Usłyszałem dobry tekst "Gadaj z dupą to cie osra"...Napisalem poprzednio 3 linijki na ten temat, ale dalej nie rozumiesz do czego zmierzam.



@DOWN
Masz racje, tu popełniłem błąd, ale znowu nie rozumiesz o co mi chodzi, ciągle wam tlumacze, że X i Y to niewiadoma, i nie chodzi mi o ten KONKRETNY faul, tylko o to co by się działo gdyby było więcej takich sytuacji, no cóż żyjcie sobie ze świadomością, że macie racje.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 02-09-2009 o 20:56.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2009, 20:37   #10243
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Usłyszałem dobry tekst "Gadaj z dupą to cie osra"...Napisalem poprzednio 3 linijki na ten temat, ale dalej nie rozumiesz do czego zmierzam.


Btw w moim przykładzie y faulował, a x był faulowanym.
wskaż mi te trzy linijki, bo ja jakoś trzy razy twoje wypociny przeczytałem i nadal nie wiem, czemu uważasz taką karę za niestosowną

btw fajnie 'y faulował, a x był faulowany', skoro
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety
Wyobraźcie sobie, że zawodnik X sfauluje zawodnika Y podobnie jak Witsel Wasyla. Kara dla X oczywiście tak długa jak absencja Y. Y udaje sobie, że go łupie w krzyżu, że nie może to tamto i byłoby jeszcze większe naciągalstwo w tym sporcie. X nie może wrócić na boisko. Kara jak najbardziej za skromna, myśle, że runda przerwy to MINIMUM.
sam się już gubisz w tym co piszesz

a z resztą, o czym my tu gadamy... po prostu podałeś głupi przykład i teraz na siłę chcesz pokazać, że jednak miałeś rację
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.

Ostatnio edytowany przez domin3x - 02-09-2009 o 20:39.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2009, 21:30   #10244
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Świętemu chodziło o to, że ktoś właśnie mógłby się dla kasy podłożyć Messiemu, Ronaldo itp., a potem "leczyć" kontuzję w nieskończoność, żeby ww. piłkarz miał jak najdłuższą karę.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2009, 22:25   #10245
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

ok, ok trochę się zagalopowałem też, bo w sumie nie pomyślałem, że skoro Witsel by dostał taką karę, to na każdego piłkarza by musiała być podobna kara nakładana
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2009, 23:18   #10246
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Arka_Sath_Wielki: masz osobny temat o bukmacherce.

ja myśle, że kara jest wystarczająca. Taylor za faul na Eduardo dostał 3 kolejki. W najlepszej lidze świata rzekomo.
Każdy z Was co gra w piłkę - nie ważne na jakim poziomie, w jakiej lidze, jeżeli podczas gry wkłada ile się da i walczy o dobro całej druzyny, odczuwa przy tym cholerną chęc, emocje do gry no to wie, ze to raczej celowe nie było. nie znam też przebiegu spotkania i czy Witsel miał jakieś 'rachunki' do wyrównania z Wasylem, ale gdyby nawet miał to IMO tak złamać nogi mu nie chciał.
jak już pisałem: shit happens.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 07:15   #10247
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Ignorantami jesteście wy, bo patrzycie przez pryzmat najlepszych lig świata, gdzie ludzie poradzili sobie z tym problemem jakim w Polsce jest korupcja doskonale (Włochy). Są ludzie, którzy nie tak jak wy olali polską lige bo albo jesteście z małej wioski i nikt was wierności jednej drużynie nie uczył (jeden z powodów dla którego kibicuje drużynie w polskiej lidze) albo po prostu dla was liczy się sukces i wasze Manchestery etc. Owszem, ja również kibicuje drużynie z BBVA (Barcelona), ale powiedzcie sobie szczerze, kibicowaliście jej za czasów Kluiverta, kiedy Barcelona mocna była, ale nie aż tak jak teraz?
Phii... Ja Barcelonie kibicuję już 12 lat. A Barca była zawsze mocna, nawet bez Kluiverta.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 07:37   #10248
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Świętemu chodziło o to, że ktoś właśnie mógłby się dla kasy podłożyć Messiemu, Ronaldo itp., a potem "leczyć" kontuzję w nieskończoność, żeby ww. piłkarz miał jak najdłuższą karę.
NARESZCIE!!!!!!!!!
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 19:09   #10249
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 29

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

Zaraz mnie coś kurwa trafi
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 20:18   #10250
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

No niby tak, ale ma mieć jeszcze sprawę w sądzie ...
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:34   #10251
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Widać jak my POLACY jesteśmy traktowani za granicą. Rozumiem, że Witsel jest Belgiem, ale bez przesady. Niedługo w ogóle okaże się, że Wasyl sam sobie noge złamał. A nasz związek piłki kopanej (Przestępcy Zabijający Piłke Nożną) jak zawsze zaplanował sobie spotkanie z Wasylem, a nic nie zrobił jeśli chodzi o kare dla Witsela, a miał prawo. Po raz kolejny możemy być dumni z naszych dziadków leśnych!


@down
"Witsel może zostać ukarany także przez międzynarodowe władze piłki, wtedy Belg zostałby odsunięty od meczów w europejskich pucharach i reprezentacji. W tym przypadku odpowiedni wniosek do FIFA musi złożyć polska lub belgijska federacja. - Trudno mi powiedzieć, czy podejmiemy jakieś kroki. Gdyby to był mecz międzypaństwowy, to na pewno coś byśmy zrobili. To jest de facto sprawa belgijskiej federacji - powiedział Przeglądowi Sportowemu sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina. - Najpierw zobaczymy, jakie decyzje podejmie belgijska federacja."

A tzw. za przeproszeniem "Polska Federacja" powiedziała, że ma to zwyczajnie gdzieś...

@Edit again

Na dzien dzisiejszy (weszlo.com)

" Witsel będzie pauzował 8 kolejek, a nie 11.
- Zapłaci 250 euro, a nie 2500 (hahaha!)
- Będzie mógł grać w rozgrywkach międzynarodowych (Liga Mistrzów)"

Niedługo naprawde zapomnimy o sprawie.

Apropo siatki to miło, że przynajmniej w coś lejemy Niemców

Ostatnio edytowany przez Swiety - 04-09-2009 o 22:16.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:56   #10252
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Belgijski zwiazek (a raczej Komisja Dyscyplinarna przy tymze) jest autonomiczna organizacja i PZPN gowno mial tam do gadania. Jedynymi organami, ktore maja moc zwiekszenia kary dla Witsela sa FIFA i/lub UEFA. Powstrzymalbym sie troche w tym toczeniu piany, bo wiem, ze to modne jechac po PZPN, ale trzeba miec ku temu argumenty.

Maja Wloszczowska (<33333333 macz low) nie wystapi w Mistrzostwach Swiata ;/ Grozny wypadek podczas treningu sprawil, ze jazde na rowerq ma z glowy na jakis czas...

Polandia ograla Niemcow. Fajnie, osobiscie wolalbym ich ograc w nozna, niz siatke, ale i tak fajnie. Dobry mecz, chociaz nie ogladalem calego, to moge powiedziec, ze swietnie funkcjonowal u nas blok (a przynajmniej w ogladanym przeze mnie fragmencie). Czyzby poczatek drogi po medal?

Spain U21 2-0 Poland U21 fail ;/


Oficjalnie moge stwierdzic, ze zaczela mi sie udzielac goraczka Eurobasketu. A jak jutro we Wrocku pod Mercurym natkne sie na Gortata albo Turkoglu, to chyba umre ;]
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:00   #10253
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Z jednej strony jestem rozdrażniony tą decyzją, ale z drugiej inaczej byśmy wszyscy reagowali gdyby to nasz np. Paweł Brożek złamał nogę jakiemuś Albańczykowi, więc trochę Belgów rozumiem.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:20   #10254
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Oficjalnie moge stwierdzic, ze zaczela mi sie udzielac goraczka Eurobasketu. A jak jutro we Wrocku pod Mercurym natkne sie na Gortata albo Turkoglu, to chyba umre ;]
Już widzę Hedo jak kara za 3. :> Jestem ciekaw jak spiszę się Francja, bo mając "wyjadaczy" (Parker, Diaw, Pietrus, Turiaf czy Petro) mogą nieźle zawojować. Hiszpania też nie powinna mieć większych problemów, przy czym liczę na efektowną grę P. Gasola i Rudy'ego.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:55   #10255
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

jak Hiszpania nie zdobedzie mistrzostwa, to sie srogo zdziwie. I mysle, ze to moga byc mistrzostwa Ricky'ego Rubio. Ma wszystko aby zostac absolutna gwiazda tego turnieju.

A w sparingu bardziej niz Hedo to nas Ilyasova skarcil ;P Ale jezeli Koszar i Szubarga zagraja tak, jak z Hiszpania w ostatnim meczu, to jestem spokojny o wyjscie z grupy. A z naszymi Twin Towers jest realna szansa na powalczenie o pierwsze miejsce. Litwa zajmie sie walka z Turcja, i to wlasnie my mozemy na tym najbardziej skorzystac ;P Zeby tylko Bulgaria mi siurprajsa nie zrobila, ale raczej nie sadze...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:29   #10256
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Zapewne chodzi o tego Ricky'ego Rubio który zasilił szeregi Regal Barcy. Jeśli tak to tym bardziej mnie cieszy ten transfer, bo na baskecie się kompletnie nie znam i jakoś mnie nie ciągnie specjalnie do tego sportu, jednak wszystkie wzmocnienia i wszystkie sukcesy sekcji z Katalonii mnie cieszą.
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:00   #10257
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Granie w basket > oglądanie basketu
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 09:11   #10258
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Granie w basket > oglądanie basketu
Moim zdaniem ten sport jest piękny tylko podczas oglądania
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 09:52   #10259
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Granie w basket > oglądanie basketu
Signed.
Swojego czasu grałem zawodowo (5 lat) i uwierzcie, że lepiej się gra, niż ogląda.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 11:48   #10260
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Tak samo granie w siatkówkę > oglądanie siatkówki. To wyjątkowy sport, bo nie można zrobić akcji indywidualnej i zawsze wygrywa drużyna
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:46.


Powered by vBulletin 3