Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-03-2007, 00:44   #101
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

@mamba
No to mu właśnie o to chodzi. Nie chce mieć seksu z kimśtam, tylko z tobą! Czuj się zaszczycona! Btw. co ty tu robisz? Nie powinnaś się uczyć?

Hm, zakładając, że technologia posunie się do przodu i się meteorytt rozpryśnie na kawałki o średnicy 2m... Będzie tego dużo, większość pewnie do wody wpadnie... załóżmy, że jeden trafi człowieka. Ludzi jest 6 mld. Do tego czasu zapewne narodzi się więcej, ale też dużo zginie. Szansa, że meteoryt trafi Ciebie, tak, właśnie Ciebie, Ty w czerwonym swetrze, jest 1:6 000 000 000.(o ile czegos nie sknocilem )

Wniosek: Dupa. Mamba najprawdopodobniej przezyżje(chociaż jest grubsza dziesięciokrotnie od normalnego człowieka, więc szanse ma większe niż zwykły wieśniok. Jest nadzieja.) No i za 22 lata ... Kaczyńscy pewnie już dawno będą smażyć się w piekle...
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2007, 01:00   #102
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MATI9630 Pokaż post
@mamba
No to mu właśnie o to chodzi. Nie chce mieć seksu z kimśtam, tylko z tobą! Czuj się zaszczycona! Btw. co ty tu robisz? Nie powinnaś się uczyć?
Bo zostanę dziewicą konsekrowaną przez ciebie, nubie.

Ale jak znam życie, to ja się zakopię pod kinem Pokój z szalikiem Jagiellonii, a meteoryt trzaśnie prosto w Matiego. I życie stanie się piękniejsze.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 14:53   #103
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Phew, jestem w 100% przekonany, że koniec świata nastąpi wcześniej, tzn. w 2012 roku. Każdy kto myśli racjonalnie i zostaną mu przedstawione na to dowody w to uwierzy (aktywność słońca; starożytni Majowie, Egipcjanie, Chińczycy; zapowiedzi astrofizyków i astronomów; przepowiednie autentycznych i wiarygodnych współczesnych proroków etc.).

Oczywiście jeśli wcześniej sami ludzie się nie wykończą.
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 15:15   #104
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

@Up przestań gadac takie żeczy ... mówili że 06.06.06 miał byc koniec świata bo same 6 a jakoś dalej żyjemy...
Ja bym zrobił cos krępującego,coś co zawsze bałem sie zrobic...
...otrzorzyć nowy słoik musztardy! Zawsze bałem się tego zrobić ponieważ musztarda może cie zaatakować skacząc ci prosto w twarz i może ci wyżreć włosy urzywając krwiożerczego szamponu!

Ja myślę że koniec swiata nadejdzie wtedy gdy słońce wypali swoje "Paliwo" i zmieni sie w czerwonego olbrzyma i.... pochłonie ziemie.

Ostatnio edytowany przez Vansider - 14-03-2007 o 15:46.
Vansider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 16:31   #105
Dartra_rokstayrers
Użytkownik forum
 
Dartra_rokstayrers's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2007

Posty: 21
Stan: Początkujący
Świat: Candia
Poziom: 17
Skille: 17/19
Domyślny

Cytuj:
Ja myślę że koniec swiata nadejdzie wtedy gdy słońce wypali swoje "Paliwo" i zmieni sie w czerwonego olbrzyma i.... pochłonie ziemie.
Ale to nastąpi za jakieś tysiące, miliony lat to i tak pukniemy w kalendarz ;p.

A jak meteoryt by miał naprawde walnąć nic bym nie zrobił a nuż może walnie w wode gdzieś daleko?
Dartra_rokstayrers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 16:41   #106
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

UP raczej nie walnie albo by się spalił w atmosferze ziemskiej albo ludzie by go rozwalili jakims laserem albo cos. pozatym jak by walna w wode daleko ty wywolal by wielkie tsunami które na 100% dotarło by do europy
Vansider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 16:41   #107
Spectro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vansider Pokaż post
@Up przestań gadac takie żeczy ... mówili że 06.06.06 miał byc koniec świata bo same 6 a jakoś dalej żyjemy...
Ja bym zrobił cos krępującego,coś co zawsze bałem sie zrobic...
...otrzorzyć nowy słoik musztardy! Zawsze bałem się tego zrobić ponieważ musztarda może cie zaatakować skacząc ci prosto w twarz i może ci wyżreć włosy urzywając krwiożerczego szamponu!

Ja myślę że koniec swiata nadejdzie wtedy gdy słońce wypali swoje "Paliwo" i zmieni sie w czerwonego olbrzyma i.... pochłonie ziemie.
i tu sie właśnie kłania inteligencja bo trzeba wiedzieć komu wierzyć a komu nie. 2012 nie tylko prorocy przepowiadali, lecz są na to dowody, a na wcześniejsze 'końce świata' nie było żadnych dowodów. Majowie przez 5000 lat w obliczeniach astronomicznych pomylili się o 15 sekund. Jakieś pytania? A co do asterodiy i fali tsunami to na Discovery oglądałem jak naukowcy obliczyli że za czasów dinozaurów były fale na 2000 km i NIE, nie przesadzam z ta wielkością.

Ostatnio edytowany przez Spectro - 14-03-2007 o 16:44.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:22   #108
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spectro Pokaż post
i tu sie właśnie kłania inteligencja bo trzeba wiedzieć komu wierzyć a komu nie. 2012 nie tylko prorocy przepowiadali, lecz są na to dowody, a na wcześniejsze 'końce świata' nie było żadnych dowodów. Majowie przez 5000 lat w obliczeniach astronomicznych pomylili się o 15 sekund.
Ja tylko przypomnę, że ci sami Majowie robili w gacie podczas zaćmień słońca...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:30   #109
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vansider Pokaż post
pozatym jak by walna w wode daleko ty wywolal by wielkie tsunami które na 100% dotarło by do europy
Jak coś wpada do wody, to powstaje fala. Tsunami działa trochę inaczej, niż fala i dlatego jest niebezpieczne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spectro Pokaż post
A co do asterodiy i fali tsunami to na Discovery oglądałem jak naukowcy obliczyli że za czasów dinozaurów były fale na 2000 km i NIE, nie przesadzam z ta wielkością.
Widziałem Discovery, jestem biegły.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 17:57   #110
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vansider Pokaż post
UP raczej nie walnie albo by się spalił w atmosferze ziemskiej albo ludzie by go rozwalili jakims laserem albo cos. pozatym jak by walna w wode daleko ty wywolal by wielkie tsunami które na 100% dotarło by do europy
Tsunami jest powodowane przez ruchy płyt skorupy ziemskiej i może pojawiać się kilkanaście kilometrów od miejsca trzęsienia. Dlatego nigdy nie wiadomo kiedy uderzy, chociaż są specjalistyczne laboratoria, które to badają.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 18:10   #111
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spectro Pokaż post
były fale na 2000 km i NIE, nie przesadzam z ta wielkością.
Heheheh no i co jeszcze? 2000 km kochasiu to 1/6 średnicy naszego globu, taka fala unicestwiła by sporą część życia na powierzchni.

Ad. fali/tsunami od kamyka - 'spora' ta fala by była, takie 'plum' (jak na bombę do basenu).

Ad. końca świata w 2012 - słyszałem pogłoski, że allmighty pani Lucynka jak znajdzie prawdziwy grobowiec Cheopsa to nas ocali, bo wszystkie piramidy i cośtamy na Ziemi utworzą energetyczną sieć ochronną. Nie boję się, hehe, tu was mam.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 19:28   #112
Hansu
Użytkownik Forum
 
Hansu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 35

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Hansu ma numer GG 2029793
Domyślny

Ja tylko przypomne ze ten temat dotyczy tego "co zrobisz przed koncem swiata" a nie tego czy takowy nastapi.
Hansu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:14   #113
Spectro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Heheheh no i co jeszcze? 2000 km kochasiu to 1/6 średnicy naszego globu, taka fala unicestwiła by sporą część życia na powierzchni.

Ad. fali/tsunami od kamyka - 'spora' ta fala by była, takie 'plum' (jak na bombę do basenu).

Ad. końca świata w 2012 - słyszałem pogłoski, że allmighty pani Lucynka jak znajdzie prawdziwy grobowiec Cheopsa to nas ocali, bo wszystkie piramidy i cośtamy na Ziemi utworzą energetyczną sieć ochronną. Nie boję się, hehe, tu was mam.
i unicestwiła ;] nawet więcej niż 1/6
no chyba że masz w szafie jakiegoś tyranozaura...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:16   #114
MiodUs
Użytkownik Forum
 
MiodUs's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 39

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
MiodUs ma numer GG 4415412
Domyślny

UP; tyranozaura też by skosiło
MiodUs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:22   #115
Dratris
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: 127.0.0.1/localhost

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

A ja myślę że koniec świata nastąpi gdy rydzyk wypije mleko i pójdzie sie wysrać. Co za bezsens...
Dratris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:33   #116
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spectro Pokaż post
i unicestwiła ;] nawet więcej niż 1/6
no chyba że masz w szafie jakiegoś tyranozaura...
No mam, nawet 3. A dinusiów nie unicestwiły fale (tzn. na pewno nie takie 'same z siebie').

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hansu Pokaż post
Ja tylko przypomne ze ten temat dotyczy tego "co zrobisz przed koncem swiata" a nie tego czy takowy nastapi.
No to ja zamierzam FF VIII ukończyć wreszcie, bo trzeci raz się zabieram (i za każdym razem dochodzę nieco dalej ^^)
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 22:39   #117
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Tylko nie zachoruj.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 16:38   #118
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Karrak Pokaż post
Ostatnio na Discovery Channel lecą w kółko programy o tym właśnie, co byśmy zrobili gdyby trajektoria jednego z wielu takich asteroidów miała się przeciąć z Ziemską orbitą, właśnie w miejscu, w którym Ziemia by się znajdowała. Jedna z waszych propozycji


Została od razu odrzucona. Dlaczego? Cóż, pogorszyłoby to tylko sprawę. Wybuch takowej bombki, owszem, rozwaliłby asteroidę... na miliardy mniejszych pędzących w kierunku ziemi. Rozumiecie o co chodzi?

Na szczęście mądrzy ludzie pracują nad silnikiem, który mógłby być na tyle silny, że byłby w stanie zmienić trajektorie asteroidy, by ten ominął Ziemię. Chętni na taki lot JUŻ w tym momencie się zgłaszają.

Myślę, że wspólnymi siłami dadzą radę

Pozdrawiam,
LK~
stary wiesz co ty za glupoty gadasz?? wiesz ze kamyk o srednicy 50-100 metrow, spala sie w atmosferze kuli ziemskiej?? ^.^

bomba wodorowa by rozwalila takie meteo na hmm... 2-3 miliardy kamykow o srednicy okolo 1-200 metrow wiec malo z tych kamyczkow moglo by cos zrobic ziemi ,

@od up do up20 razem wziete

40000 podzielic na 2000 wychodzi mi 20... wiec 1/20 naszego globu ^^ a po drugie fala 2000 km w gore napewny by nie powstala gora 2km-3km co innego by sie stalo... jakby takie asterodidek walnalby w ziemie to by wybil ja z pasma czyli innymi slowy, ziemia by se latala...

2000km tsunami... tia i co jeszcze?? chyba cie stary cos boli... 2000km tsunami... samolot pasazerski o ile mi wiadomo wzbiija sie na wysokosc okolo
1-2km w gore... wiec przelec sie samolet(ja lecialem ) i usiadz kolo okna... i zobaczysz jak w pizdu wysoko jest... ;/

co do majow, to oni np. wyliczyli kiedy umra... i sie troche tam pomylili ale nie ratowali sie... wiedzieli ze maja zginac o godzinie 12 to o tej zgineli...(to jest przyklad...)

ja slyszalem jeszcze inna wersje jak ma swiat sie skonczyc, po bialym papiezu bedzie czarny, bialy(polak - bialy orzel w godle), czarny(niemiec - czarny orzel w godle), to taka mala ciekawostka

@topic
ja nic... ja nie boje sie smierci, zyje ciagle na biegu, czyli mam wiele rzeczy zrobionych malo zoastawionych, w sensie ze nie zrobionych... wiec jak umre to nie zostawie nie zalatwionych spraw... a tak po angielsku powiem, pzdroO for all on that forum

@Edit
@Up to Looch~

wiec sporo by nieunicestwila... unicestwila by wszystkich... poza... pieskiem leszkiem i kotem burkiem
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~

Ostatnio edytowany przez v0n_oswiec0ny_ - 21-03-2007 o 16:44.
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:08   #119
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
stary wiesz co ty za glupoty gadasz?? wiesz ze kamyk o srednicy 50-100 metrow, spala sie w atmosferze kuli ziemskiej?? ^.^
O kurczę, jak tym wahadłowcom USA udaje się wrócić?
Cytuj:
jakby takie asterodidek walnalby w ziemie to by wybil ja z pasma czyli innymi slowy, ziemia by se latala...
Oś obrotu mogłaby się zmienić, co wpłynęłoby na klimat/pory roku.

Cytuj:
były fale na 2000 km i NIE, nie przesadzam z ta wielkością.
Super, że 2000 km to koniec jonosfery, i otwarta przestrzeń kosmiczna ; ).

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 21-03-2007 o 17:13.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:13   #120
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

udaje sie bo nie leca z taka predkoscia, przez co tarcie w atmosferze jest mniejsze, a i te steczki sa z metali...
-Planetoida (planeta + gr. eídos postać), asteroida (gr. asteroeidés – gwiaździsty), planetka (ang. minor planet) – ciało niebieskie o małych rozmiarach - od kilku metrów do czasem ponad 1000 km, obiegające gwiazdę centralną (w Układzie Słonecznym - Słońce), posiadające stałą powierzchnię skalną lub lodową, bardzo często – przede wszystkim w przypadku asteroid mniejszych i mało masywnych – o nieregularnym kształcie, często noszącym znamiona kolizji z innymi podobnymi obiektami
^^ po interesowalbys sie troche to bys wiedzial... a co do ziemi, moze by nie wypadla, ale napewno zycia przez najblizsze 400 lat, albo i wiecej, bys nie zobaczyl.

@edit, przesadzilem z gazami... nie jest w wiekszosci gazem, ale ma sklad gazow latwo palnych, dlatego pali sie w jonosferze
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~

Ostatnio edytowany przez v0n_oswiec0ny_ - 21-03-2007 o 17:28.
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:23.


Powered by vBulletin 3