Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2006, 19:28   #101
Seroes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: O-ca

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Szirubuku
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 13
Skille: 47/36
Poziom mag.: 6
Seroes ma numer GG 8219661
Domyślny

Ja sie z chęcią przyłącze ale jak bedzie nowy Swiat
Obojetnie mi to czy pvp czy non pvp
teraz maja wyjsc 2 swiaty non-pvp na amerykanskim i neimieckim ja bede szedl na niemiecki (Hail new world)
Seroes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2006, 19:34   #102
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seroes
Ja sie z chęcią przyłącze ale jak bedzie nowy Swiat
Obojetnie mi to czy pvp czy non pvp
teraz maja wyjsc 2 swiaty non-pvp na amerykanskim i neimieckim ja bede szedl na niemiecki (Hail new world)

nikt nie wie jakie i kiedy wyjdą nowe servy xD

oprócz Cipów :>



domniemanie..
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:39   #103
lord_athrek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 8
Domyślny

ja tez bede grac na nowym servie ale bedzie cool jak bedzie pvp niemiecki
muj nick na serverze nowym bedzie zwiazany z athrek pozdro dla all polaków i trza wytłuc szwedów bo mi troche przeszkadzają
lord_athrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:41   #104
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_athrek
ja tez bede grac na nowym servie ale bedzie cool jak bedzie pvp niemiecki
muj nick na serverze nowym bedzie zwiazany z athrek pozdro dla all polaków i trza wytłuc szwedów bo mi troche przeszkadzają
No Comment -.-
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 20:01   #105
Rico Mistik
Użytkownik forum
 
Rico Mistik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 12
Problem

Witam, mnie również doszły słuchy o nowym serwerze ...

Po nieszczesnym hacku I back .. pełen determinacji powracam ..
Mysle że będzie fajnie bynajmniej ciekawie, rywalizacja to coś co kocham, dostrzegam garstke ludzi w tym temacie mających pojęcie o dobrej grze .
Fajnie, może staniemy wspolnymi siłami u boku.

Jednak załamałem się gdy usłyszałem o rasizmie panującym na forum .. Nie rozumiem co wspólnego ma kolor skóry czy pochodzenia... Zarówno dostrzeglem polaków złodzieji jak i szwedów czy br.Znam kilku znakomitych graczy z Brazyli którzy zapewne pomiotali by wiekrzością ekipy.

Nie mam zamiaru wyśmiewać się z kogoś, czy obrażać, bo nie na tym to polega.

Obserwuje ten temat ostatnimi czasy, ktoś kilka stron wcześniej wspomniał, jak odróznimy tych dobrych prawdizwych ,zdolnych graczy od newbie.

Natomiast mam na to odpowiedz możemy zorganizować turniej pvp oraz przy okazji kilka treningów na otsie.Odrazu okażę sie kto jest tylko mocny w "gębie", a kto potrafi dobrze wykorzystac błąd gracza + kilka runek.

Wiem wiem... tibia.pl zabrania bodajże nawet rozmów o otsie i chatach do tibi.
Wiec jak ktos ma odwage i jest pełen determinacji, lojany oraz możę poświeć odrobine czasu to zapraszam na gg: 3986972

Mozemy wspolnie stworzyć gildie o jakiej nikomu się nie śniło, wystarczy działaś wspólnie..



„Mimo wiedzy o przegranej, Mimo armii nie zebranej, Oni walcza - bez nadziei. Smutni, czarni, cisi, niemi. Od zaglady ich nie zbawisz, Od rozpaczy nie ocalisz. Z cieniem walcza i staja sie cieniem. Wraz ze swa bronia i swym sumieniem. Umarli za zycia by bronic swej strony. Upadal, lecz nie czekal skulony, Powstawal i walczyl, choc braklo sil. Zapadal w rozpacz, lecz nadal zyl. Jedynego tylko widza sojusznika - Smierc.”

Ostatnio edytowany przez Rico Mistik - 18-05-2006 o 20:02.
Rico Mistik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 20:21   #106
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

z tego co słyszałem następna "wielka ekipa" idzie na new serva z Saphiry )ciekawe co z tego bedzie ;]
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:45   #107
Rayando
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006

Posty: 6
Domyślny

Niewiem czemu zostałem aż tak źle odebrany przez część osób - zemścić się na swe. itd ; niechce robić z siebie niewiadomo kogo tylko na Xerenie ze Swe. polubiłem raptem 2 może 3 graczy , reszta okazała się dla mnie poprostu frajerami i ku....ami - ja i wielu innych polecieliśmy z serwa ( chodzi mi o moją 1 postać - 2 chak )
W poście jak pisałem że chcem sie odegrać itd niechodzi o stosunek rasistowski do Swe czy jakiegokolwiek innego narodowościowo gracza , respekt zachowuje dla każdego good playera .
POzdro
Ps. Alkodah odpisz na gg
3468523
Rayando jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:49   #108
Tigo'Avalord
Użytkownik Forum
 
Tigo'Avalord's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Zazwyczaj przed kompem ;)

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja czarno widze ta nasza wygrana na serwerze. Polacy moze ida ale kazdy robi inna ekipe... N/C

Ktos cos chce pisac na gg:
5074199
Tigo'Avalord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:54   #109
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

@arte
Ten tekst " najcwiecej szczekajcacy sa najmniej grozni" to moj tekst XD
eh powiem tyle.. my PC its not working wiec zycze wam wszystkim powodzenia na nowym swiecie bo ja grac nie bede mogl : (
zgrajcie sie tam chlopaki i opanujcie serva.. zycze wam tego : D

P.S. ze szwedami czesciej lepiej sie zyje niz z polakami: D
: ***
__________________
// Eben

Ostatnio edytowany przez eben - 18-05-2006 o 22:55.
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:18   #110
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Zastanawia mnie psychologia Polaków. Co wy osiągniecie zmieniając co chwile server??
Zobaczcie na Szwedów. Oni nawet gdy jest woja na nie zmieniają świata. A my? Gdy są kłopoty to od razu sp.......! Co chwile słyszę----- kiedy nowy serv?-----ten serv będzie nasz----łączmy się------podbijamy serv--- a tak naprawdę tylko nieliczni z nas potrafią coś zrobić a reszta to nobby. Może coś zrozumiecie.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:29   #111
Rico Mistik
Użytkownik forum
 
Rico Mistik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 12
Domyślny

@up

Bez urazy, ale wedlug mnie nie wniosłeś nic do tematu, krytykować to każdy potrafi.
Rico Mistik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:38   #112
Aklodah
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 54
Aklodah ma numer GG 2183977
Domyślny Rico Mistik

Rico widze ze madrze piszesz... ale chciałbym Cie poprawic nie ma szwedów złodziei zyje znimi w zgodzie od długiego czasu i nie spotkałem żadnego, a tak po zat tym prosze Cie o kontakt ze mna na gg... o tym otsie

Pozdrawiam...Aklodah
Aklodah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:51   #113
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TaJemniczy
Zastanawia mnie psychologia Polaków. Co wy osiągniecie zmieniając co chwile server??
Zobaczcie na Szwedów. Oni nawet gdy jest woja na nie zmieniają świata. A my? Gdy są kłopoty to od razu sp.......! Co chwile słyszę----- kiedy nowy serv?-----ten serv będzie nasz----łączmy się------podbijamy serv--- a tak naprawdę tylko nieliczni z nas potrafią coś zrobić a reszta to nobby. Może coś zrozumiecie.

dlaczego prawda tak boli : ) zgadzam sie z Toba w 100%
jednak.. światy zmieniaja polacy dlatego.. ze zawsze chca byc najlepsi na servie.. jesli im sie to nie udaje,proboja dalej; )


pozdrawiam: D
__________________
// Eben
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 00:08   #114
Reod
Użytkownik forum
 
Reod's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2004

Posty: 29
Profesja: Elite Knight
Gildia: Faint
Świat: Xerena
Reod ma numer GG 5143604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arte
Omg...nie zauważyłeś, że napisałem to tak o dla jaj, bo wcześniej ktoś napisał podobnie?

Czy dla Ciebie każdy powód jest dobry żeby kogoś zbluzgac?
Jeżeli tak to to forum ma jak dla Ciebie za wysoki poziom bo o ile się nie mylę, do Twojego posta nikt tutaj nikogo nie jechał tylko starał się byc uprzejmy...

Więc jak masz szukac zaczepki to nie szukaj jej tutaj i przypatrz się jak ktoś pisze coś na żarty a nie na poważnie...




teraz mnie zjedź!! xDDDDDDD
Hehe ok no jade ... hehe jabys sie przyjrzal to bys zobaczyl ze bluzgow nie uzylem , tamtego tez zobaczylem tylko jak ktos nastepny tak napisal to nie wytrzymalem ,sorka jesli cie urazilem.
Swoja droga jestem ciekaw czy to bedzie nowa furora ten nowy serwer
Reod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 00:31   #115
Rico Mistik
Użytkownik forum
 
Rico Mistik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eben
dlaczego prawda tak boli : ) zgadzam sie z Toba w 100%
jednak.. światy zmieniaja polacy dlatego.. ze zawsze chca byc najlepsi na servie.. jesli im sie to nie udaje,proboja dalej; )


pozdrawiam: D

Wedlug mnie to zwykłe pomówienie...
Brak determinacji i innych cech naszego charakteru nie są spowodowane tym że jestes Szwedem, Polakiem , czy też Amerykaninem... To kwestia induwidualna.. Kreowanie charakteru zaczyna się od kołyski aż po trumne.Myślicie że Szwedzi i inne narodowosci nie mają takich problemów .. Tak samo jak my zniechęcają się po dedzie itd.. To tylko i wyłącznie kwestia indywidualna naszego charakterku jeśli się myle możesz zapytać szkolnego pedagoga czy znajomego psychologa.

Prosze więcej nie wypisywać że Szwedzi są gorsi albo dokonalsi, że są thiefami czy też miszczami...

Mistrzu mam nadzieje ze chociaż odrobine zmienisz zdanie.
Gorąco Cię Pozdrawiam - Rico.
Rico Mistik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 09:08   #116
Ogkeji
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny N/c

Powiem wam to że na większości wojnach polacy oddają freefragi i potem płaczą ,że przegrywają i zaczynają płacić , a że jeden zapłacił następni zaczynają.Przykład Out of space.I na końcu wojny pozostaje grupka nielicznych którzy są skazani na przegraną.I tak jest na większości światach.Więc nie mówcie że wy będziecie rządzic , bo zawsze sie znajdą takie nooby.Nawet jak to bedzie gildia 100 osobowa.Nie znaczy to , że wygracie.Oczywiście wierze w to że wygracie na new servie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 11:08   #117
Rico Mistik
Użytkownik forum
 
Rico Mistik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 12
Domyślny

Kiedy wy się czegoś nauczycie... Nie wiem na jakich wy serwach gracie, ja grałem na 3 i na ani jednym tak nie było..
Rico Mistik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 13:36   #118
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rico Mistik
Wedlug mnie to zwykłe pomówienie...
Brak determinacji i innych cech naszego charakteru nie są spowodowane tym że jestes Szwedem, Polakiem , czy też Amerykaninem... To kwestia induwidualna.. Kreowanie charakteru zaczyna się od kołyski aż po trumne.Myślicie że Szwedzi i inne narodowosci nie mają takich problemów .. Tak samo jak my zniechęcają się po dedzie itd.. To tylko i wyłącznie kwestia indywidualna naszego charakterku jeśli się myle możesz zapytać szkolnego pedagoga czy znajomego psychologa.

Prosze więcej nie wypisywać że Szwedzi są gorsi albo dokonalsi, że są thiefami czy też miszczami...

Mistrzu mam nadzieje ze chociaż odrobine zmienisz zdanie.
Gorąco Cię Pozdrawiam - Rico.
eh mądry czlowiek z Ciebie doceniam to.. jednak prawda jest ze szwedzi zawsze trzymaja sie razem my Polacy niestety nie.. oczywiscie sa ludzie tacy jak Ty ktorzy z pewnoscia nie naleza do reszty tepakow stojacych pod depo z red HP na manashieldzie i skullem . po to tylko zeby ktos go zaatakowal i aby miec powod by go ubic: )
P.S. wreszcie jakis czlowiek na poziomie: D pozdrawaim Cie serdecznie: )
__________________
// Eben
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 14:05   #119
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Czas pokarze kto będzie najlepszy




nie ma co wyrokowac, bo mało co się sprawdza.
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 14:17   #120
Rico Mistik
Użytkownik forum
 
Rico Mistik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 12
Domyślny

@up @up
Eben Nie dokońca zgodze się z twoją tezą, dotyczącą Szwedów, ponieważ za swojej kadenzji z mojimi ludzmi z rl rozbiliśmy kilka gildi szwedów.Czasami było trudno ale daliśmy rade.wcale nie są tak genialni jak mówisz.

Szwed jak kazdy człowiek. Dla mnie nie ma ludzi dosknolaszych, istnieją tylko bardziej doświadczeni.Jeżeli ekipa jest zgrana i doświadczona to można iskry krzesać.

Boli mnie jedno mój team się rozbił = (. Ludzie pozakładali rodziny i zastałem sam, teraz szukam nadzieji w ludziach z tego forum.

Eben widze że nalezysz do ludzi inteligentnych. Takiego pokroju ludzi jak ty poszukuje, mam nadzieje ze jestes doświadczonym graczem.Martwi mnie ten status pod twojim nickiem: nieaktywny gracz. Myśle ze jezeli zerknołeś do tego działu zaczniesz grać na nowym serwie. Mam nadzieje że zaszczycisz mnie twoją posturą u boku.

Jeśli zdecydujesz się kliknij pod ten nr:3986972.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

@up
Arte nie rozumiem Ciebie. "Czas pokarze kto będzie najlepszy, nie ma co wyrokowac, bo mało co się sprawdza." nikt nie przedstawia jaki on będzie dobry... I co on uczyni. Ten post zapewne jest stworzony byśmy sie dogadali odnosnie teamu i razem wspólnymi siłami staneli na nogi.Nikt nie ma zamiaru sie wymądrzać.Bo było by to bezsensu i nie fer.

Wspólnymi siłami jest łatwiej, wspierający cię kumple dodają otuchy i starają sie pomóc. Wiec nie dokonca moge zrozumieć o co ci właściwie chodzi.

Pozdrawiam również Ciebie Arte.

Ostatnio edytowany przez Rico Mistik - 19-05-2006 o 15:07.
Rico Mistik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:19.


Powered by vBulletin 3