Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-08-2009, 23:03   #101
Biohazardd
Użytkownik Forum
 
Biohazardd's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Wiek: 35

Posty: 276
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez semilunaris Pokaż post
Szczerze to obydwie strony (D, P) ssą po części. NIE WSZYSCY, tylko jednostki, które były bite w młodości przez starych lub dzieci w piaskownicy i teraz muszą się odstresować.

Mam kolegów dresów, którzy pomagają babciom zakupy nieść (sic!) i znam też takich, którzy potrafią wpierdolić za to, że dzisiaj jest ostatni wtorek tygodnia.

Na woodstocku dwa lata temu spotkałem po prostu zajebistych policjantów, nie będę się rozpisywał w szczegóły, chociaż mogło być gorąco. Z kolei kolega kilka dni temu dostał na dyskotece ostry wpierdol za to, że nie miał przy sobie dowodu osobistego. Wywieźli go na przedmieścia, pobili w 3 i pojechali. Nie musicie wierzyć, nie zmuszam.

Osobiście nie nienawidzę policji jako ogół, jest przydatna i to bardzo. Gdyby nie ona to miałbym już nóż w plecach, a 90% koleżanek miałoby drugie dziecko z gwałtu. Taka prawda, ludzie to nie przyjazny dla siebie gatunek. Gardzę tylko tymi "evil". Tak samo z dresami. Nie można żyć stereotypami, o.
Bardzo dobrze to wszystko ujołeś. Stereotypy -
Biohazardd jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2009, 23:11   #102
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Co Ty, znają jeszcze Linkin Park, Nirvanę i Happysad. Błąd w klasyfikacji gatunków zamierzony, ofc.
Pomijając reszte postów, które szczerze mówiąc są gównianej jakości, zapytam: Co masz do Nirvany, Lasóhó?
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:14   #103
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Cóż, nie mówię, że nie dostał.
To ja to powiem: nie, nie dostał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Czy to normalne że dorosły człowiek nienawidzi drugiego dorosłego człowieka tylko dlatego, że ma za męża policjanta (byłego)?
Dorosły? Z tym "jp" nie spotykałem się jeszcze u dorosłych osób (no oprócz tych raperów, którzy wykorzystują ten tekst ze względu na popularność).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DarkCieniuZiom Pokaż post
Myślicie że ja słucham tylko JP na 100% ? pro gejmery . Wzr,Wwo,Nagły atak spawacza,paktofonika,pokahontaz,tes,piec dwa debiec,kaliber 44 ,pezet,peja i duzo duzo innych koxy
Jp, jp i jp. Przecież my nie mówimy o tym JP jako zespole (czy co to tam jest, bo teraz sam nie wiem), ale slangu używanym pod różnymi postaciami (np. chwdp) przez was- hiphoperów.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:18   #104
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Pomijając reszte postów, które szczerze mówiąc są gównianej jakości, zapytam: Co masz do Nirvany, Lasóhó?
Osobiście nie widzę w muzyce tego zespołu niczego ciekawego, a wymieniłem ją dlatego, że dla wielu 13-latek jest ucieleśnieniem metalu (chociaż może raczej punk rocka) - a nim nie jest (z pankiem też wiele wspólnego nie ma). No, ale tu są gitary i tu! ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:20   #105
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Dorosły? Z tym "jp" nie spotykałem się jeszcze u dorosłych osób (no oprócz tych raperów, którzy wykorzystują ten tekst ze względu na popularność).
a widzisz na moim osiedlu o sile "guwniarzy jp" stanowia ludzie dorosli (w wiekszosci) tak wiec nie piszczcie ze to wszystko jest dla lansu malolatow bo czesto takie poglady sa ksztaltowane przez doswiadzczenia
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!

Ostatnio edytowany przez Gordorczyk - 11-08-2009 o 23:22.
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:21   #106
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Ale kuwa skąd u dorosłych takie dziecinne zachowania? o_O
No chyba że wy mówiąc "dorosły" macie na myśli jakichś 20latków, bo już przecież w świetle prawa są dorośli.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:24   #107
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

@up
a co ktos kto ma np. 21 lat nie jest wg. ciebie czlowiekiem doroslym?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:28   #108
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Pomijając reszte postów, które szczerze mówiąc są gównianej jakości, zapytam: Co masz do Nirvany, Lasóhó?
Macie cos do Linkin Park'a ?? (nie mowie ze to Metal, zieff...)
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:31   #109
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
@up
a co ktos kto ma np. 21 lat nie jest wg. ciebie czlowiekiem doroslym?
No, jest dorosłym, ale wydawało mi się że macie na myśli takich.. ekhm. bardziej dorosłych.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:32   #110
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Dorosły? Z tym "jp" nie spotykałem się jeszcze u dorosłych osób (no oprócz tych raperów, którzy wykorzystują ten tekst ze względu na popularność).
Nie mówię że ludzie dorośli latają i krzyczą „jot pe!” ;D. Chodzi mi o to, że przez to, że mój wujek był policjantem, moja ciocia na każdym niemal kroku szykanowana. A to w sklepie ktoś obrzuca ją spojrzeniem a la „no podejdź tu ku*wa, to cię zabiję!”, a to za plecami w kolejce słyszy „o patrz, to ta >>Polcijantowa<<, pewnie taka sama menda jak mąż!”. Czy to jest normalne?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez semilunaris Pokaż post
Nie można żyć stereotypami, o.
100% signed...
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:33   #111
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

jest policja- grzyb im w dupe
nie ma policji- mogiła

jajć, skąd ja to znam : d? tak jest, to jest chore, zdezelowane społeczeństwo polskie, które myśli stereotypowo nawet nie zdając sobie sprawy z konsekwencji swoich czynności i podążające za modą, nurtem o którego przekazie nie wiedzą bo albo go nie rozumieją albo go po prostu nie ma. Gdyby nie było policji wyzywalibście służbę zdrowia/straż pożarną/sklepowe z biedronki?

@ DarkCieniuZiom
szczała zią, za 15 lat będziesz psom w dupę właził, żeby ci 100 złotych z mandatu spuścili bo nie starczy ci na mandat ze skromnej pensji pracownika zakładu oczyszczania miasta, joł : d!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 11-08-2009 o 23:37.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:46   #112
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Osobiście nie widzę w muzyce tego zespołu niczego ciekawego, a wymieniłem ją dlatego, że dla wielu 13-latek jest ucieleśnieniem metalu (chociaż może raczej punk rocka) - a nim nie jest (z pankiem też wiele wspólnego nie ma). No, ale tu są gitary i tu! ; )
Może nie są jakimś wielkim zespołem, ale grają w miare przyjemnie i porównywanie ich do Linkin Parka jest nie na miejscu ( ; Tak, wiem o co Ci chodzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
@up
a co ktos kto ma np. 21 lat nie jest wg. ciebie czlowiekiem doroslym?
Według prawa tak. I zazwyczaj tylko według niego
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
@ DarkCieniuZiom
szczała zią, za 15 lat będziesz psom w dupę właził, żeby ci 100 złotych z mandatu spuścili bo nie starczy ci na mandat ze skromnej pensji pracownika zakładu oczyszczania miasta, joł : d!
Nie rozumiem tej pogardy dla pracownika takiego zakładu. 100 razy bardziej potrzebny i użyteczny niż kolejny człowiek z papierkiem magistra 'nie wiem po co ale było miejsce' szukający pracy.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 23:54   #113
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Nie rozumiem tej pogardy dla pracownika takiego zakładu. 100 razy bardziej potrzebny i użyteczny niż kolejny człowiek z papierkiem magistra 'nie wiem po co ale było miejsce' szukający pracy.
To nie wyraża mojej pogardy do tych pracowników, ale to była metafora nad której sensem możesz się jeszcze raz zastanowić : d.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 00:10   #114
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Nie rozumiem tej pogardy dla pracownika takiego zakładu. 100 razy bardziej potrzebny i użyteczny niż kolejny człowiek z papierkiem magistra 'nie wiem po co ale było miejsce' szukający pracy.
No tak, bo osoba, ktora ukonczyla studia nie moze pracowac w tym zakladzie. Skoro ktos dostal sie na studia i je ukonczyl, znaczy, ze jest zdolny, chce rozwijac siebie, swoje horyzonty myslowe itd. itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin
No chyba że wy mówiąc "dorosły" macie na myśli jakichś 20latków, bo już przecież w świetle prawa są dorośli.
Im ktos starszy, tym wieksza szansa, ze mysli "jak dorosly", ale masz tu wiele racji, ze ta "doroslosc" czesto zalezy od wychowania i doswiadczen zyciowych, a nie od wieku.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 00:24   #115
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
No tak, bo osoba, ktora ukonczyla studia nie moze pracowac w tym zakladzie. Skoro ktos dostal sie na studia i je ukonczyl, znaczy, ze jest zdolny, chce rozwijac siebie, swoje horyzonty myslowe itd. itp.
Wiesz, coraz częściej spostrzegam, że to co mówisz jest raczej stereotypem, a poprostu nie lubie takiego wywyższania (chociaż neo twierdzi, że zawarł w tym jakąś głęboką, konfucjuszową wprost myśl) ze względu na wykształcenie i prace. Czekaj, chyba coś poplątałem.

[edit]Pozwole sobie zedytowac, aby nie wprowadzac dyskusji offtopicowej - moglo to wprawdzie zabrzmiec tak, ze osoby bez wyksztalcenia wyzszego sa ograniczone itd. - nie bylo to moim celem, bo wcale tak nie uwazam. Ale faktem tez jest, ze wsrod osob wyksztalconych troche latwiej jest znalezc kogos, kto prezentuje naprawde wysoki poziom. Gdybys chcial kontynuowac ten temat - zapraszam na priv

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 12-08-2009 o 00:34.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 00:27   #116
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Im ktos starszy, tym wieksza szansa, ze mysli "jak dorosly"
Tylko do pewnego momentu, na starość się dziecinnieje
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 00:30   #117
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Tylko do pewnego momentu, na starość się dziecinnieje
Nagle wyobraziłem sobie starego faceta na wózku z kapturem na głowie krzycącego "JOT PE STO PROCENT".
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 00:38   #118
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Papież?

Czy na starość się dziecinnieje? Niektórzy nawet przez całe życie ani na chwilę nie kończą być dziecinni. To jest fundament.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 02:50   #119
gumcajs
Użytkownik Forum
 
gumcajs's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Lokacja: Tychy

Posty: 120
Gildia: VX Team
Świat: Luminera
Domyślny

NienawiŚĆ Do Policji Tak ZostaŁem Wychowany, Ten Kto Z Nimi Trzyma Na Zawsze Jest Przegrany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100%
Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Chwdp
Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100% Chwdp Jp100%
__________________
14:30 Robin Hood of Shaier [80]: wiesz z kim gadasz? 14:30 Czarny Okocza [79]: z mafiozem?

Ostatnio edytowany przez gumcajs - 12-08-2009 o 02:54.
gumcajs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2009, 02:53   #120
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Nie trzeba. Pomijajac moje osobiste poglady na rap, a w szczegolnosci na czesc tego gatunku muzyki tworzonego w Polsce (jesli muzyka mozna nazwac np. cos takiego - http://www.teksty.org/Hemp_Gru,Zemsty_nadejdzie_czas), w mojej poprzedniej wypowiedzi chcialem poruszyc wiekszy problem, jakim jest akceptowanie zachowan propagowanych przez czesc tworcow hiphopowej sceny muzycznej. No chyba, ze ktos uwazam iz zasadne jest pogardzanie czyjas praca (ktora de facto chroni mu tylek), albo np. niszczenie mienia publicznego, piszac na murach "JP100% CHWDP ELO GROZNI BANDYCI" - ciekawe, gdzie taka osoba pojdzie, gdy ukradna mu telefon badz samochod.
Wiesz, taki mało ogarnięty nastolatek jak ja, czytając ten tekst zespołu HG, zrozumiał, iż nie chodzi im o cały ogół policjantów. Można łatwo domyślić się, że jakiś ich znajomy, Kuba, został przez bandę sukinsynów zabity, którzy jakby nie patrzeć- mają ludzi chronić. Więc ich złość jest zrozumiała, przynajmniej wg mnie. Zespół HG znam jedynie z utworu 63 dni chwały, więc ogólnie ciężko ich ocenić. Zawsze pozostaję słuchać feela i dody, tam nad tekstem nie trzeba kombinować.

Jeżeli sądzicie, że rap jest taki jotpe100%, to powiedzcie, ilu z was ogarnia kim jest Eldo, Adam Ostrowski, zespół Fenomen, no i po trochu 52 Dębiec?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin 3