Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-06-2007, 21:03   #101
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
@Zygmunt aka Xaem~

A wiec drogi 30~latku z twojej opowisci stwierdzam ze sam nie majac rodziny musisz obrazac rodziny innych. Czyzbys zazdroscil innym normalnego zycia rodzinnego? Ta opowiescia pokazujesz ze nie masz jakiegokolwiek poziomu i pokazujesz jaki ty jestes fajny bo potrafisz jechac po czyjejs rodzinie. Tylko przed tym zastanow sie sam nad soba.
Przede wszystkim Xaemus ma rodzine i z tego co widze jest to normalna rodzina, ktorej nikt nie powstydzilby sie. Ze gra 12/7 to nei znaczy ze nei kocha zony czy syna, jebnijcie sie w glowke bo widze, ze nie za bardzo ogaranicie temat a krzyczycie jak byscie co najmniej z nim mieszkali. Mowicie ze jedzie po rodzinie a on wcale nie jedzie tylko przedstawia realia 'dobrze dobrze patryczku zlootowales rh' a dzien pozniej gdy sie wywalil na kicku 'kurwa gnoju maly wypeirdalaj do pokoju chuju' Poza tym to Wy jedziecie go za to ze laczy mile z pozytecznym czyt. praca w cafe : )
Hail patologia
Safe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2007, 21:06   #102
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Mąż zdradzajacy żone to jest szczyt szczesliwej rodziny. NIe chce dalej drazyc tego tematu , skupmy sie lepiej na wojnie a nie rodzinach playerow.
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 23-06-2007, 21:24   #103
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
Mąż zdradzajacy żone to jest szczyt szczesliwej rodziny. NIe chce dalej drazyc tego tematu , skupmy sie lepiej na wojnie a nie rodzinach playerow.
On przynajmniej poczuł to co ty widzisz tylko na filmikach w internecie.
Artas jest offline  
stary 23-06-2007, 21:27   #104
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Powiedzialem ze nie bede wypowiadal sie juz na ten temat.
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 23-06-2007, 21:58   #105
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maksym89 Pokaż post
O fak ale jesteś wspaniały
Po prostu urzekła mnie twa opowieść. Po dłuższym namyśle zmieniam swoje zdanie. To nie Tibia cie tak popierdoliła , ty po prostu sie takim urodziłeś.
Mimo wszystko, pozdrow i jesli sie wrescie umyla to ucaluj Marte.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
@Zygmunt aka Xaem~
A wiec drogi 30~latku z twojej opowisci stwierdzam ze sam nie majac rodziny musisz obrazac rodziny innych. Czyzbys zazdroscil innym normalnego zycia rodzinnego? Ta opowiescia pokazujesz ze nie masz jakiegokolwiek poziomu i pokazujesz jaki ty jestes fajny bo potrafisz jechac po czyjejs rodzinie. Tylko przed tym zastanow sie sam nad soba.
Wiem, ze ta opowiesc moze ci sie wydawac nieprawdziwa. Jesli jednak masz jakiekolwiek watpliwosci skontaktuj sie z Panem Jackiem z hotelu Colloseum
pod numerem tel. (087) 5202643, lub (087) 520 04 04. Napewno potwierdzi moje slowa. Bo po co mialbym klamac? Chyba, ze wystraszy sie wiejskiego herszta Hespiosa wtedy moze nabrac wody w usta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
Mąż zdradzajacy żone to jest szczyt szczesliwej rodziny. NIe chce dalej drazyc tego tematu , skupmy sie lepiej na wojnie a nie rodzinach playerow.
Przyznaje,
zone zdradzilem kilkakrotnie. Tak, mam wyrzuty sumienia, na swoja obrone moge powiedziec, ze dzialalem ze wzgledow humanitarnych. Historia nie odbiega daleko w czasie od tej opowiedzianej Wam wczesniej. Po ostrzezeniu Pana Jacka z hotelu natychmiast udalem sie w droge powrotna do Szczecina. Wyjezdzajac z miasta kierowalem sie na zachod. Minalem Giże i zblizalem sie do Świętajno. Jadac po okolicznej szosie ubitej z piasku natrafilem na kobiecine sprzedająca jagody. Za plotem biegala gromada (na oko okolo tuzin dzieci) ubranych w roznego rodzaju dobra zakupione w Oleckim butiku "Second Hand". Pamietam jak dzis jak darli sie w nieboglosy szarer szarer to moj FENIX. Teraz kojarze fakty. Wracajac do kobieciny z jagodkami i biorac pod uwage swoj slaby zoładek (po jagodkach mam przyslowiowa sraczke), spytałem grzecznie czy nie poczestowalaby mnie podroznika szklanka zimnego mleka. Ze lzami w oczach odpowiedziala, ze dzieciarnia zamiast krowe wydoic to całymi dniami gra w glupie gierki. Zaproponowala wiec szklanke zsiadlego. Nie odmowilem. Bylo przepyszne. Jako czlowiek honorowy zaproponowalem zaplate. Ku mojemu zdziwieniu kobieta nie przyjela pieniedzy. Wydawala mi sie mila i w porownaniu z Marta pachniala nijako ale nosa niewykrecalo. I wtedy to sie stało. Tak przyznaje mam wyrzuty sumienia. Co sie jednak stalo to sie nie odstanie. Zostawilem na stole banknot z Władysławem II Jagiello i juz bez przeszkod dojechalem do Szczecina. Do najblizszych.
__________________
Ludzie dzielą się na tych którzy rządzą i tych którzy myślą, że rządzą.
Zygmunt jest offline  
stary 23-06-2007, 22:09   #106
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Do Xaema, daj se spokój nie rozumiem po co masz się kłócić z dziećmi.
Do reszty, dajcie se spokój w jechaniu po sobie, niewiem czy wam sprawia jakąś radość jechaniu po rodzinie itp.

Btw.Kiedyś słyszałem taki text
Hespios do brata "BIJ Ją, PLUJ PLUJ DOBRZE TAK CI MóWIłEM, UGRYź DOBRZE, TERAZ Z KOLANKA JEJ"
Tak to jest jak się nie mutuje mikrofonu, a nie ma się na przycisk : )
Artas jest offline  
stary 23-06-2007, 22:10   #107
nuttella1
Użytkownik forum
 
nuttella1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 27
Domyślny

ahahahaha wymiatala ta gromadka dzieci rzadzisz stary co tu mowic wiecej hehe
nuttella1 jest offline  
stary 24-06-2007, 00:04   #108
Kartoflak
Użytkownik forum
 
Kartoflak's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Imię: Anusiak
Profesja: Rookstayer
Świat: Mars
Poziom: 13
Skille: 31/28
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nuttella1 Pokaż post
ahahahaha wymiatala ta gromadka dzieci rzadzisz stary co tu mowic wiecej hehe
Co teraz dla Xeama dupe bedziesz lizal?

Signed~
Kartoflak
Kartoflak jest offline  
stary 24-06-2007, 00:10   #109
nuttella1
Użytkownik forum
 
nuttella1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kartoflak Pokaż post
Co teraz dla Xeama dupe bedziesz lizal?

Signed~
Kartoflak

Owszem, wlasnie kupilem nutelle w pobliskim spozywczaku i testuje.

Jesli dla ciebie zwykle to ze cos mi sie podoba i kogos chwale to lizanie dupy to mi zal ciebie kartoflątko z bazaru hail! wiec ty lizesz zawodowo btw jaki cel jest w tym zeby lizac komus kto nawet nie wie kim jestem ? hehe.

liz chlopaku liz a zajdziesz tak daleko jak castor xD

Ostatnio edytowany przez nuttella1 - 24-06-2007 o 00:14.
nuttella1 jest offline  
stary 24-06-2007, 00:52   #110
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artas Pokaż post
1.Co ma Masakratus do Aldory?^^
2.Ile ty masz lat jeżeli gadasz na Sowiego i Xaema?
3.Kiedyś niby taki kolega bo potrzebna była ochrona na nebuli a teraz po nich ciśniesz.
4.I Wanna See Your Pvp ^^

1 Troche inteligencji i bys wiedzial ze chodzilo mi o masakrowca-zwykle przejezyczenie
2 mniej niz idioci majacy po 30 lat i grajacy w to bez rodziny i planow itd- widzisz nieczeba miec 28-30 lat zeby myslec o przyszlsoci i zyciu niewirtualnym- dla takich to sie liczy co im zloci mobek albo jak wojne wygrac- a ja na to sram hehehe (najlepsze jest jak sowi wylicza mpa ktore finix mogl zlocic na demsach i ile on zlocil i bloknol- zenada- az strach sie bac)
i mowi to facet 28 lat a dyskutuje z ludzmi o pokolenie mlodszymi i kloci sie o zeczy ktory by normalny czlowiek wysmial i uznal go za nienormalengo oczym on mowi- think somtimes
3 kiedys kolega- kiedys to i ja go chronilem- kiedys to i ja walczylem za jego dupe- kiedys to ja ratowalem ziomkow z sw- bo gdy ludzie mieli trapa to krtoka pilka poco "tam szles?" kolega z trapu" bo mi bili kolege" sowa "to sobie radz" a moze to juroqu byl- tak czy siak obaj mieli takie nastawienie- niepoczebowalem protecta nigdy go niemialem u nikogo- jakos niemialem zaduzo problemow i umialem sobie z nimi radzic
4 hmmm noto mozliwe ze sie spozniles- niegram w to od 2007 roku kompletnie i niemam zamairu chyba w nic grac nigdy - chcesz popytac o moje pvp i dawne czasy- to idz na aldore i zapytaj Ernestosa- albo ludzi z furory jak Kerston- moze z nebuli pare osob ci powie jak to bylo- zreszta- poco ja ci mam cokolwiek udowadniac- swoje wygralem i pokazalem i niemusze nic nowym udowadniac
Niedziwie ci sie niejeden by chcial mnie i moje pvp jeszcze zobaczyc w akcji...

Ostatnio edytowany przez Podroznik - 24-06-2007 o 00:56.
Podroznik jest offline  
stary 24-06-2007, 10:59   #111
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik Pokaż post
1 Troche inteligencji i bys wiedzial ze chodzilo mi o masakrowca-zwykle przejezyczenie
2 mniej niz idioci majacy po 30 lat i grajacy w to bez rodziny i planow itd- widzisz nieczeba miec 28-30 lat zeby myslec o przyszlsoci i zyciu niewirtualnym- dla takich to sie liczy co im zloci mobek albo jak wojne wygrac- a ja na to sram hehehe (najlepsze jest jak sowi wylicza mpa ktore finix mogl zlocic na demsach i ile on zlocil i bloknol- zenada- az strach sie bac)
i mowi to facet 28 lat a dyskutuje z ludzmi o pokolenie mlodszymi i kloci sie o zeczy ktory by normalny czlowiek wysmial i uznal go za nienormalengo oczym on mowi- think somtimes
3 kiedys kolega- kiedys to i ja go chronilem- kiedys to i ja walczylem za jego dupe- kiedys to ja ratowalem ziomkow z sw- bo gdy ludzie mieli trapa to krtoka pilka poco "tam szles?" kolega z trapu" bo mi bili kolege" sowa "to sobie
radz" a moze to juroqu byl- tak czy siak obaj mieli takie nastawienie- niepoczebowalem protecta nigdy go niemialem u nikogo- jakos niemialem zaduzo problemow i umialem sobie z nimi radzic
4 hmmm noto mozliwe ze sie spozniles- niegram w to od 2007 roku kompletnie i niemam zamairu chyba w nic grac nigdy - chcesz popytac o moje pvp i dawne czasy- to idz na aldore i zapytaj Ernestosa- albo ludzi z furory jak Kerston- moze z nebuli pare osob ci powie jak to bylo- zreszta- poco ja ci mam cokolwiek udowadniac- swoje wygralem i pokazalem i niemusze nic nowym udowadniac
Niedziwie ci sie niejeden by chcial mnie i moje pvp jeszcze zobaczyc w akcji...
1.No tak nawet najlepszym się zdarza. Jo?
2.Nie mam pomysłu na skomentowanie.
3.Na ten punkt też nie mam pomysłu na skomentowanie
4.Taa spoko, wiesz kto to Wizav? To ja ale nikomu nie mów. -.-
Yeah i really wanna see your pvp.Do u do it for me?JUST DO IT MAN! FOR ME

Btw.Co do inteligencji
To ty się o niej nie wypowiadaj.
Jo?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Potworny DestruktorDolera Pokaż post
Mlvl 70 nabija sie jak distance 90 wiec wez idz sie umyj lepiej i mnie nie denerwuj...
JO MEN!
Artas jest offline  
stary 24-06-2007, 15:17   #112
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

o damn te historie mnie zmiadzyly xd xdXd X DXD
Bjoern Shu jest offline  
stary 24-06-2007, 18:10   #113
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik Pokaż post
1
Niedziwie ci sie niejeden by chcial mnie i moje pvp jeszcze zobaczyc w akcji...
nie ma to jak wrodzona skromnosc

Smieszy mnie tez jak ludzie z vu jezdza teraz po xaemusie , krotka macie pamiec , ale jesli sie nie myle xaemusa byl po waszej stronie w walce z ordo ;o .. a teraz tak jezdzicie itp po nim .. ciekawe czy jakbyscie sie tak sam na sam w rlu spotkali z xaemusem , czy byscie byli wtedy tacy pogadani .. watpie , najlepiej jest siedziec sobie przed kompem i nadawac jeden na drugiego

Jak ktos wczesniej napisal , moze umiepoprostu laczyc prace z porzytecznym ? tez bym sobie cos w gral jakbym mial kafejke , bo i tak musze siedziec przy kompie i pilnowac wszystkiego przez te 8+ godzin czy ile .. Niektorzy pewnie maja okolo 13 lat i nawet nie zdaja sobie sprawy co to praca i rodzina a wypowiadaja sie jakby byli jakas kopalnia wiedzy i madrosci ;o

Ostatnio edytowany przez Driger - 24-06-2007 o 18:19.
Driger jest offline  
stary 24-06-2007, 20:21   #114
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driger Pokaż post
kopalnia wiedzy i madrosci ;o
To o mnie jo?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Potworny DestruktorDolera Pokaż post
Mlvl 70 nabija sie jak distance 90 wiec wez idz sie umyj lepiej i mnie nie denerwuj...
JO MEN!
Artas jest offline  
stary 24-06-2007, 21:10   #115
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artas Pokaż post
To o mnie jo?
naprawde nie masz co robic tylko spamowac ? :>

Cos ty sie tak urwal z choinki ? .. napisalem wyraznie i mozna wywnioskowac ze to do wszystkich ktorzy jada po xaemusie jakby byli ostatnimi sprawiedliwymi

Wescie co niektorzy jak nie macie co naprawde pisac to nie piszcie ..
Driger jest offline  
stary 24-06-2007, 21:21   #116
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driger Pokaż post
naprawde nie masz co robic tylko spamowac ? :>

Cos ty sie tak urwal z choinki ? .. napisalem wyraznie i mozna wywnioskowac ze to do wszystkich ktorzy jada po xaemusie jakby byli ostatnimi sprawiedliwymi

Wescie co niektorzy jak nie macie co naprawde pisac to nie piszcie ..
A ktoś wcześniej wypowiadał się o inteligencji
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Potworny DestruktorDolera Pokaż post
Mlvl 70 nabija sie jak distance 90 wiec wez idz sie umyj lepiej i mnie nie denerwuj...
JO MEN!
Artas jest offline  
stary 25-06-2007, 10:57   #117
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Żarówka

pogadajcie na temat dzieci tibi .. bo to ciekawe
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline  
stary 25-06-2007, 15:06   #118
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Najlepiej pogadajmy o wojnie.
Co słychać u jednych i u drugich?
Widzę że VU sobie expi kiedy chce,a BZN ostro sneak attacki planuje.

Początkowo byłem przeciw VU, ale i zbytno nie byłem za BZN, tak teraz jestem całkowicie za VU, tylko jedno mi się w BZN podobało...
Że zebrali się do walki.Trochę za późno bo Redeo, Tana Max, Sunze itp potraciło w chuj leveli ale zebrali się do walki...










...KTóREJ NIGDY NIE WYGRAJą TAKIM SKłADEM JAKI TERAZ MAJą

HAHAHA BUT DON'T WORRY
GOGOGOGGOGO BZN!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Potworny DestruktorDolera Pokaż post
Mlvl 70 nabija sie jak distance 90 wiec wez idz sie umyj lepiej i mnie nie denerwuj...
JO MEN!
Artas jest offline  
stary 25-06-2007, 19:12   #119
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artas Pokaż post
Najlepiej pogadajmy o wojnie.
Co słychać u jednych i u drugich?
Widzę że VU sobie expi kiedy chce,a BZN ostro sneak attacki planuje.

Początkowo byłem przeciw VU, ale i zbytno nie byłem za BZN, tak teraz jestem całkowicie za VU, tylko jedno mi się w BZN podobało...
Że zebrali się do walki.Trochę za późno bo Redeo, Tana Max, Sunze itp potraciło w chuj leveli ale zebrali się do walki...










...KTóREJ NIGDY NIE WYGRAJą TAKIM SKłADEM JAKI TERAZ MAJą

HAHAHA BUT DON'T WORRY
GOGOGOGGOGO BZN!
Biedny Hidek nie dostal TSa to zaczal sie wyzalac na forum :<...
przykre
Safe jest offline  
stary 25-06-2007, 20:00   #120
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
Biedny Hidek nie dostal TSa to zaczal sie wyzalac na forum :<...
przykre
Pare dni śledziłem wasze odpowiedzi, siedzac cicho jak mysz pod miotla, ale to co pokazales w tym poscie sprawilo iz zostalem zmuszony do wejscia na swoja skrzynke pocztowa, w celu uzyskania hasla by pozniej sie zalogowac.

Otoz drogi, safe, myslac ze artas to ja popelniasz diametralny blad i zycze Ci zebys w egzaminie gimnazjalnym ktory napiszesz za rok nie mial wiele zadan, ktore sprawdzaja twoja zdolnosc rozumowania przyczyno-skutkowego, bo moze byc ciezko ze znalezieniem odpowiedniej szkoly sredniej.

Gadalismy nie raz, i nie dwa i znasz moja ideologie nt. Nebuli i tego co sie tam dzieje, natomiast niektore slowa uzytkownika "Artas" były sprzeczne z ta ideologia, tak mocno ze nawet slepy by to zauwazyl, ale Ty miales z tym problem.

Wiec, przejdzmy do konkretow:

Cytuj:
Początkowo byłem przeciw VU, ale i zbytno nie byłem za BZN, tak teraz jestem całkowicie za VU,
Pierwsza czesc zdania zgadza sie z moimi dzialaniami - zachowanie co po niektorych ludzi z Viribus bylo dla mnie conajmniej glupie, byl to jeden z powodow mojego dolaczenia do AA.

Druga czesc zdania sie nie zgadzała, gdyz jak ktos kto kurwa jest wrogiem mojego wroga, moze nie byc moim faworytem do walki z wrogiem?!

Trzecia czesc zdania to jest kurwa parodia no.1, nigdy bym takich słów nie powiedział - z prostej przyczyny - zwyciestwo VU nie oplaca mi sie pod zadnym wzgledem i k&%%a wbij sobie do łba, że chocbym byl tym artasem i pisal takie rzeczy, i zaplacil caly moj tibijski dorobek to i tak nie zyskalbym wolnosci, wiec jesli ktos pisze takie cos, a Ty uznajesz ze to ja, to albo nie jestes prawdziwym safe albo masz problem z logicznym mysleniem.

Cytuj:
...KTóREJ NIGDY NIE WYGRAJą TAKIM SKłADEM JAKI TERAZ MAJą
Tego też bym nigdy nie napisal, sadze ze po updacie kiedy sila razenia VU znacznie spadnie macie szanse wygrac.

Idąc dalej uzytkownik 'Artas' napisał wiele rzeczy sprzecznych z tym co mysle, ponadto ja pod kazdym kontem forumowym mialem wyraznie napisany nick gdyz nigdy nie balem sie wyglaszac wlasnego zdania.

I odnosnie Twoich slow z TS'em - lekko sie zdenerwowalem gdy dowiedzialem sie ze TSa dostali ludzie bez charow/70-80 lv, nie mniej jednak z mostu z tego powodu nie skoczę i wciaz licze na wasze zwyciestwo, bo to chyba moja jedyna szansa na wolnosc. Pamietajcie, ze zawsze mozecie liczyc na moja pomoc.

/Yours, Sir Hidek

PS Odnosnie pisania na forum, mogles zadzwonic/napisac w Tibii/napisac SMS'a, a nie oczerniac mnie na forum ale ok - rozni sa ludzie. Szkoda, ze wczesniej wydawali sie inni.
TheDwarf jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:15.


Powered by vBulletin 3