Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki inne, niezwiązane z Tibią

Notki

Poradniki inne, niezwiązane z Tibią Poradniki napisane przez użytkowników forum, które nie dotyczą Tibii, jednak są warte umieszczenia na stronie i przeczytania.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2005, 18:23   #101
pavelek
Użytkownik Forum
 
pavelek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Wiek: 31

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 45+
Skille: dist 73
Poziom mag.: 13
pavelek ma numer GG 9027111
Domyślny

Koleś, jesteś nie fajny!
__________________
TibiaSpy.com
pavelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2005, 13:04   #102
wojak_paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: żadna
Świat: Xantera
Poziom: 8
Skille: 18-18
Poziom mag.: 1
wojak_paladyn ma numer GG 2468965
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Opuszczony
JESTEM FAJNY ! A co do mojego avatara to jest Fake bo "Khunda" ma dopiero 5 lvl xD Nie mam paka nie będę mieć i nie miałem ... no miałem ale mi kolega w prezencie dał xD



Hahuehuhaehuaeaehuaaea *można się już śmiać? *

według mnie jesteś głupim bezmózgim idiotom
__________________
zacząłem grać w tibie ta gra za bardzo wciąga!!!
wojak_paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 10:16   #103
mkm7
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Jasne że gościu ma racje, i tak jest naprawde!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2005, 14:28   #104
NCrash
Użytkownik Forum
 
NCrash's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Exiva "NCrash" :P
Wiek: 34

Posty: 532
Stan: Aktywny gracz
Imię: Freezhen
Profesja: Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 68
Skille: 87/79
Poziom mag.: 17
NCrash ma numer GG 9248582
Domyślny

Cytuj:
nie wolno miec wyzej niz 35 poziom, miec pacca bo inaczej jestes noobem i thiefem
na 35 levelach sa same gnoje i pk... sam mam doswiadczenie...
tylko sie popusuja ze im jeszcze pare k expa brakuje do 40
a ludzie z pacc sa mili i maja duze levele co znaczy ze sa obeznani na tibii

Cytuj:
zaspamuj cale forum i odpowiadaj na kazde tematy
uhmm.... a pozniej nie zglaszaj sie do Raynolda z wiadomosciami w ktorych mowisz ze to kumpel siedzial przy forum

topic jest zbedny bo autor nie ma wiecej niz 10 lat i uwaza ze ma olej w glowie -.-
__________________

New York 1945
Nabór - wszelkie informacje co do naboru są dostępne tutaj.

Postępy Prac
Graphics - 85%
Fake - nie da się określić
NCrash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 22:33   #105
piotrosław
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Mnie w grze baaaaaaaaardzo lubią! Jedną postacią awansowałem na 8 poziom no to ide do posągu aby mnie teleportowałdo miasta. Wybrałem Carlin. Tak mnie pięknie przyjęli, że już nie gram tamtą postacią ( spadła na 6 lvl ) I tak teraz nie gram w Tibię, bo jak się dowiedziałem o Mu...To nie gram w nic innego
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2005, 22:51   #106
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zlodziej
Przykłady fajnych ludzi z mojego serwera:

*Limpy Monkey
*Aduras
*Frig
*Sir William Explorer


hahahahahah wlasnie ze oni nie sa fajni bo kazdy znich na swoim koncie ma 40 lvl + a u ciebie zdaje sie zeby byc "fajnym" trza miec mniejszy niz 35 lol

a co do poradnika to beeeeeznadziejny
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 18:04   #107
Bauerek
Użytkownik Forum
 
Bauerek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Oves
Świat: Saphira
Poziom: 8
Skille: xx/xx
Oczko

Hehehe... spoko ale jednak zrezygnuje z bycia fajnym. Gra jest o wiele fajniejsza bez bycia fajnym. I nie trzeba byc wcale fajnym aby mieć spoko ziomków na wysokim lvl troche pomocy z waszej strony i juz macie jakąś u niego reputacje
__________________
....::::oZdRo DlA WsZyStKiCh KtÓrZy MnIe NiEnAwIdZą:::::...
Bauerek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 11:55   #108
Necrofea
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 21
Skille: 45/45
Poziom mag.: 3
Necrofea ma numer GG 5653764
Domyślny

Co do poradnika to całkiem całkiem. Lecz nie zgodzę się z tym, że od 35 lvl to sami nałogowcy bo znam ludzi na 80 lvlach którzy grają tylko w weekendy.
Necrofea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 13:29   #109
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Hehe Podoba mi się.

Bardziej szczegółowy poradnik powinien być dla użytkowników forum.tibia.pl.
Bardzo podobne zachowanie...
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 19:59   #110
Limpy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 4
Domyślny

hahahaha, sorki ze tak pozno odpowiadam na tego threada, ale dopiero teraz dla beki wpisalem "limpy monkey" w google i patrze, a tu taka niespodziewanka

fajny tekst, mocno sarkastyczny, naprawde Ale jako przyklady nie bralbym nas, ale raczej te miliony lvl 2gich, ktorzy jada po wszystkich i wszystkim.

Widzisz...ja sam siebie za spamera i kogos e-fajnego sie nie uwazam, sadze ze uzyskanie 700+ postow w trakcie 2,5 letniej kariery ta postacia, nie jest jakims nadwyraz szczegolnym osiagnieciem. Pisanie na forum uwazam za fajny i dobry sposob na szlifowanie swojego angielskiego i na poznawanie opinii innych, zagramanicznych osob. Flame'owanie w postach tez ma swoj cel jakim jest wyduszenie komentarzy od osob ktore normalnie by sie nie wypowiedzialy. Jakbym stworzyl thread "Poland Rocks!" to uzyskalbym co najwyzej kilka postow, a tworzac tytul "99% of poles are thieves and scum" otrzymuje tone wypowiedzi, od popierajacych, po obrazliwe. Jak dla mnie dyskusja i ostre komentarze sa podstawa w forach.
Co do lvla i questow. Umm..wiesz ze zarowno ja, aduras jak i SWE mamy postacie 35+, nie? Wszystkie questy, ktore moglem zrobic dla mojego lvla, zrobilem, podejrzewam ze podobnie oni. To ze nie mamy 100+ postaci wynika naprawde ze znudzenia sama gra. Nigdy nie znudzilo Ci sie powtarzanie tych samym czynnosci, w kolko i w kolko to samo? Dla mnie wlasnie taka jest tibia, siedzisz 3h+ w kopalni, albo gdzies i tylko rabiesz i rabiesz...ile mozna?! Natomiast na forum zawsze dzieje sie cos (szczegolnie na forach non-pvp, bo na pvp ludzie czesto boja sie mowic). Dlatego ja zostalem na forum, a w grze nie robie nic procz gadania ze starymi znajomymi.
Last but not least, co do krytykowania i wjezdzania na ludzi...krytykuje gdy uwazam, ze nalezy sie krytyka. W koncu co to ma byc? bezstresowy i bezkrytyczny swiat, gdy kazdy moze wypisywac najgorsza bzurde i uwazac ze kazdy go za to powinien chwalic? Stary, ktos wrzuca cos glupiego, to powinien sie liczyc z tym ze dostanie po monitorze. Mam go glaskac po glowce i mowic "tak tak, masz cukierka"? Ludzie maja myslec nim cos napisza!

To siem rozpisal swoim 1szym postem tu Bawcie sie dobrze.

Edit: ah, co do komentarzy, to sadze ze cos w stylu "I retired tibia, due to the boredom. Life is a beach, get used to it or die suffering!", choc to nie moje, jest ciekawsze niz kolejne "Best dmg: XXX. Friends:...., Protected by:...", bo to dopiero wskazuje jak bardzo chcesz pokazac innym jaki to mocny/fajny jestes.

Ostatnio edytowany przez Limpy - 18-03-2006 o 20:03.
Limpy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 20:53   #111
Szuker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Uhowo
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Imię: Szu'kster
Szuker ma numer GG 6186694 Adres Jabbera do Szuker
Domyślny

Dla mnie sie podoba
Gz Zlodziej
chyba tez jestem fajny nie mam ani pacc ani 35lev+ xD
Szuker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2006, 22:26   #112
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Domyślny

Heh jak to przeczytalem to dopiero po 5 minutach zalapalem o co w tym biega fajny temat lecz zmenil bym mniejsce pobytu tego tematu do jakiegos humoru czy cos ew. zamknac
__________________
Emeryturka i basta
RaHak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2006, 18:21   #113
Dream Angel
Użytkownik Forum
 
Dream Angel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xetor
jak dla mnie to głupi poradnik ...
Jeestem fajny i cie wyśmieje. Nie do autora tematu. Dziecko jeśli jesteś taki mądry to sam napisz poradnik "Jak być debilem" to na pewno wiele ludzi brało by z ciebie przykład. Ogulnie poradnik fajny.
__________________
ARSENAL

We are the good old team from ARSENAL
We wear blue and yellow, or red and white
We will always fight for victory
And play with all our might
All for one, and one for all
We'll answer to the call
Oh Gunners
Arsenal Gunners
We'll kick the winning goal
Reflected off the pole
Dream Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 08:29   #114
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Sam poradnik jest całkiem fajny, ale do śmiechu doprowadzili mnie głównie ci "geńjósze", ktorzy to fachowo wypowiadają się o tekście, iż jest "beznadziejny".

Tak, to naprawdę przykre Zmieniam zdanie, beznadziejny poradnik, beznadziejny!!!11onejedenone

Radzę wyściubić czasem nos poza forum.tibia.pl, zajrzeć na inne fora i zrozumieć, jak bardzo ten "poradnik" pasuje do większości "fajnych" ludzi z forum...
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 13:00   #115
Zlodziej
Użytkownik Forum
 
Zlodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Żyrardów
Wiek: 37

Posty: 57
Domyślny

@Limpy

Nie przypominam sobie, żebyś kiedykolwiek na mnie wjechał, bo ogólnie żadko wypowiadam się na forum.tibia.com. Po prostu jak patrzę na tę bandę pacanów z mojego serwera (oczywiście nie mówię o wszystkich) to mi się słabo robi. Ostatnio przemyślałem to co napisałem i zmieniłbym teraz wiele, w szczególności przykłady osób, które uważam za "fajowe".

A napisałem to wszystko, bo po prostu mierzwi mnie to, że za każde słowo krytyki pod adresem kogoś uznanego za super-fajnego, osoby która chroni Securę przed zagładą, która oddaje siebie, żeby 1 stworzony serwer non-pvp stał się doskonałym "community" (nie wiem jak to przetłumaczyć po polsku) spotyka się z reakcją obronną innych pajaców i np pewnego dnia dowiedziałem się (po skrytykowaniu Areza), że co następuje:

*udaję kobietę
*obrabowałem komuś dom
*kiedyś świetnie mówiłem po szwedzku, a teraz nie potrafię
*mam shared account

Po takich opcjach stwierdzam, że wolę wypowiedzieć się na forum, gdzie nie ma wyświetlonej ilości postów, levelu (przynajmniej u niektórych) oraz gdzie nikt nie może sobie wyrobić opinii "obrońcy uciśnionych". Od razu zaznaczam, że nie wjeżdżam na ciebie, po prostu imię twojej postaci napatoczyło mi się wtedy pod paluchy.

swoją drogą to to, co najbardziej mnie wpienia na forum w chwili obecnej to:
*thready z podziękowaniami (które służą do oficjalnego smarowania substancją niwelującą tarcie, czyli w skrócie wazeliną). Chcesz komuś podziękować? Zrób to osobiście! Wtedy to jest przynajmniej 100% szczere.
*thready Blablabla ma 100 lvl !!!1
i odpowiedzi:
gratz
gratz
gratz
*thready Blablabla ma urodziny!!!1
jak wyżej
*bumping threads typu Person Above you, 10 pytań, itp.
*thready "ratujące świat"/"think with your heart" typu 1% z pacc na ratowanie dzieci w Afryce.

Wiem, że każdy lubi co innego i o gustach się nie dyskutuje, ale zastanawiało mnie, czy może znajdą się ludzie, którzy choćby w niewielkim stopniu myślą tak jak ja.

Ostatnio edytowany przez Zlodziej - 24-03-2006 o 13:03.
Zlodziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 15:36   #116
Limpy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 4
Domyślny

haha, uwierz, ja sie z Toba zgadzam. Sam, razem z Sinkelem czy z Ragginem staralismy sie ozywic tamte fora, zeby nie byly same "100lvl", "blacklist bla bla", czy tego typu thready. Niestety ludzie jakos sie przed tym bronia, narzekaja ze fora sa nudne, a gdy ktos tworzy cos innego, to stwierdzaja ze to marnowanie "cennej" bandwith. No coz, ja i wielu innych poddalismy sie.
Sam nie trawie niektorych graczy,
Travy, Teh Bard, Delixu, nie moge zniesc ich gdy widze ich posty...ostatnio mnie po prostu wbilo w ziemie jak czytam ze Travy sie zakochal w babce przez internet i ta go rzucila, wiec poszedl na forum szukac wspolczucia...

A odnosnie tego o co Cie oskarzyli, to pewnie masz na mysli Cindy Massacre? haha, czytalem jej posty i szczerze to mnie ona bawila, wiadomo ze ona zadnych "dowodow" nie ma, ze to co mowi to calkowity belkot i tak nalezy ja traktowac. Sama mnie oskarzyla ze gralem na koncie Proudless.
Limpy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 13:10   #117
Groszek Fighter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny =)

Na pewno skorzystam z Twojego poradnika ( w sumie już jestem fajny )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2006, 22:53   #118
Mikser
Użytkownik Forum
 
Mikser's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Krk
Wiek: 33

Posty: 57
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 149
Skille: 93/87
Poziom mag.: 8
Evul żąl.pl

Zastanów sie 5 x zanim cos napiszesz Zlodziej... bo piszesz takie glupoty ze az glowa boli... to ze ktos jest pacc nei znaczy ze jest mieczakiem... wrecz przeciwnie... to ze ktos ma wiekszy lvl to nie znaczy ze jest uzalezniony ^^ lol .... tak wogole to poco napisales taki poradnik ? niemoglem sie przestac smiac przez 15minut jak to czytalem... poprostu jestes zalosny... znam bardzo duzo ludzi lvle okolo 100 i sa zajebisci... Poprostu jestes Frajerem - przez duze "F" i koniec tematu ...

sory jesli napisalem to co ktos wczesniej ale nie chcialo mis ei czytac 11 stron komentarzy...
__________________
Elo

Ostatnio edytowany przez Mikser - 20-06-2006 o 22:55.
Mikser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 00:04   #119
lajtn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Wiek: 30

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 71
Skille: 85/85
Domyślny

*Mamy już ogólny profil "fajnego forumowicza". Teraz wystarczy dopracować pewne szczegóły. Zero ekspienia, zero questów, logujesz się TYLKO po to żeby pogadać ze znajomymi.

Tak loguje się żeby pogadać ze znajomymi. Wiesz co to komunikator internetowy ? Powiesz, że nie wszyscy mają...
A tibię wszyscy mają tylko po to, żeby wejść na swój 1 level i pogadać ze znajomymi. Ale przecież oni są fajni bo stoją na środku rynku i gadają z jakimiś ludźmi. Po co twoim kumplom i tobie tibia? Przecież nie po to ją ściągneliście, żeby patrzeć się na domki i się podniecać?

P.S. A pozatym czemu mam nie grać? Jak ktoś gra po 1h dziennie to źle ?
ROTFL

To byla tylko ironia, spokojnie.
__________________
.

Ostatnio edytowany przez lajtn - 21-06-2006 o 00:10.
lajtn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 12:10   #120
mastercomputer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Ab'Dendriel

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 36
Skille: 71/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

"Jak być fajnym" Zlodziej. No nie zlodzieje są fajni?
mastercomputer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:28.


Powered by vBulletin 3