Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:15   #121
My991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 22
Domyślny

Dagenoth masz racje ale te celowanie w ludzi w battle
My991 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:16   #122
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Oprócz siedmiu nowych grafik i jednej wyspy, której zrobienie zajęło nam pół roku [w końcu chyba ważniejsze jest wydawanie przez nas waszych pieniędzy za pacce], wprowadzimy wiele udoskonaleń do gry.

Staramy się przeciwstawić pladze złodzieji dlatego każdy item może zostać podpisany przez gracza i tylko on będzie mógł go ruszyć i go wziąść. Proszę nie pisać w sprawie zablokowanego skrzynkami Venore i innych miast.

Ponadto ułatwimy polowanie na potwory, teraz możesz stanąć w środku respa potwora i kiedy pojawi się on na nowo zabić go, bez żadnych strat, gdyż on nie zaatakuje Ciebie.

Teraz aby expić będziesz musiał wysłać do nas list potwierdzający, iż nie dzielisz z nikim konta, który musi zawierać podpis proboszcza, mamy, taty i twoje świadectwo moralności obywatelskiej.

Aby uprzykrzyć życie botterom zaimplementowaliśmy własnego aimbota w kliencie. Funkcja combo sd jest w fazie testów, ale postaramy się ją jak najszybciej poprawić. Musimy przyznać, że uh bot działa świetnie, dlatego zmiejszyliśmy wymagany poziom na annihilatora na 80, gdyż bot może nas spokojnie wyuhać.

Teraz aby podróżować między miastami, będziemy wchodzić do specjalnych teleportów, dzięki którym unikniemy kolejek, a które będą pobierać pieniądze z naszego dp.


Ja wysiadam, myślałem że bardziej spieprzy_ć się już nie da, ale się myliłem...
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:17   #123
Feyzzy
Użytkownik Forum
 
Feyzzy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 132
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Domyślny Ha ha ha!

Bardzo fajnego DZOLKA zapuscil cipsoft. Niech jeszce zrobia zeby sorc byl najszybszy to wogle zobaczenie jakiejs innej profesji bedzie wilekim wydarzeniem. A co do tego ze nie kazdy otworzy nam potworka mam mieszane uczucia z jednej strony dobrze ze jakis noob nam nie wezmie ale z drugiej jak na huncie mamy w ekipie zlodzieja to wezmie se loot kulturalnie i powie "empty". Tylko plx zeby w srode sie nie okazalo ze ulepsza jeszce sorca jak w ostatnim update .... ZROBCIE COS DLA KNIGHTA I PALLA PLZ. Rozgadalem sie ;p


Pozdro 4 all
Feyzzy jest offline  
stary 17-07-2006, 19:17   #124
nab
Użytkownik Forum
 
nab's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Tibia
Wiek: 34

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth
Po pierwsze plebs (czyli wy) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni? Przecież wyraźnie pisze że nie można wziąć ciała przez 10 sec... otworzyć MOŻNA!!!!! A wy płaczenie (oj było takich textów trochę) że nie będziecie mogli ciała otworzyć...
Kto tu jest ograniczony?

Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.

Napisze dużymi literami , bo może patrycjusz Dagenoth nie rozumie:

PRZEZ 10 SEKUND NIE MOŻNA ZABRAĆ PRZEDMIOTÓW Z CIAŁA ORAZ NIE MOŻNA TEGO CIAŁA RUSZYĆ

Tak... ruszyć to trzeba szanowną główką!

-nab
__________________
Jest jedna rzecz, dla której warto żyć -
nab jest offline  
stary 17-07-2006, 19:17   #125
Golden'Fanatyk
Zbanowany
 
Golden'Fanatyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: ObeRschlesien

Posty: 272
Poziom: 189
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1306837
Golden'Fanatyk jest offline  
stary 17-07-2006, 19:18   #126
Laster
Użytkownik Forum
 
Laster's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Stanowice

Posty: 50
Profesja: Druid
Świat: secura
Poziom: 41
Domyślny Omg

Czy ludzie z Cipsoftu powariowali , jak to bedzie mozliwe, plz boże nie rób nam tego to ile ja bede moim drutem lvl nabijał co za ci*** to niemożliwe, prosze niech mnie ktoś uszczypnie, OmG ja sie chyba psychicznie załamie Omg





p.S. czyzby to koniec marzeń z tibią
__________________



Best solo: Dragon
Best team: Hydra

lepiej byc biednym i lubianym, niz bogatym i huntowanym
Laster jest offline  
stary 17-07-2006, 19:18   #127
zangariev
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 7
Domyślny

Hmm wszystko wskazuje na to, że cipsof stara się usunąc jak największą liczbę graczy, którzy niegrają uczciwie. Bo po co komu pvp bot skoro jednym kliknięciem bije w playera? Po co kompu uh bot na anni skoro za pośrednictwem 1 klawisza może się "spammować" uhami? Update fajny jedyne co mi sie niepodoba to to z lootem, kiedy sami huncimy to ok ale jeśli siedzimy na hydrach, wiadomo, że knight niedostanie najwięcej expa aby mógł sprawdzić loota...więc co czekamy 10sek? Przez ten czas można ubić nastepna hydrę. A czekać aż podbiegnie osoba, która dostała najwiecej expa? Jestem pewien, że z czegoś takiego wynikną kłótnie.

Pozdrawiam.
zangariev jest offline  
stary 17-07-2006, 19:18   #128
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elder Nagan
hmm a o ankh zpaomniales przyjacielu towarzyszu

cipsoft potrafi zrobic z tej gry gowno ale przypatrz sie drogi Maurhexie


W sumie fajnie, skończy się ta szalona pogoń za expem. Gracz, który grałby bez przerwy 48 godzin musi przeczekać 4 dni by móc dalej długo expić. Więc rozkładanie expa na kilka dni po mniej godzin mi bardziej odpowiada. Bardzo dobra zmiana (oczywiście dzięki naszej sugestii ).


widac ze modek ma zajoba...
Moj drogi Towarzyszu Dragonie, sadze ze cipsolf w tych updatach na maxa zrypal tibijke :>
Nie to co kiedys, "Dark Crusaders" HAHA DDD
Przeslesz mi buziaczki? :>
Madreth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:18   #129
Bazyllu12
Użytkownik forum
 
Bazyllu12's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Darashia

Posty: 20
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Bazyllu12 ma numer GG 6667000
Problem Omg

lipa z tym ze bloker nie bedzie mogl przez 10 sec otwierac loota -.- i z tym zmeczeniem
Bazyllu12 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:21   #130
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 33

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Bedzie ciekawie Chyba robie sorca na infernie
Rinnaroc jest offline  
stary 17-07-2006, 19:21   #131
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Domyślny

chce ktos kupic 49 royala na Selenie?
Retired.
sir Tifejo jest offline  
stary 17-07-2006, 19:21   #132
orion137
Użytkownik Forum
 
orion137's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth
Omg... O ile mój pierwszy post był w miarę ładnie i składnie napisany o tyle ten będzie zawierał bluzgi ;ppp

Napisałem pierwszego posta, wtedy były ze 2 czy 3 posty przede mna, a w tym czasie pojawiło się mase komentów, które dopiero teraz przeczytałem.

LUUUUUDZIE!!! Właściwie zwracam się tu do noobów-nie ludzi, czyli do low lvlowych knighów płaczących nad pomysłem z lootem.

Po pierwsze plebs (czyli wy) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy wy jesteście aż tak ograniczeni? Przecież wyraźnie pisze że nie można wziąć ciała przez 10 sec... otworzyć MOŻNA!!!!! A wy płaczenie (oj było takich textów trochę) że nie będziecie mogli ciała otworzyć...

Po drugie płaczecie że teraz nieznany shooter będzie mógł loota kraść. A co? Nie podoba się zamiana ról, tak? Kiedyś shooter mógł być okradany, teraz wy i to się wam nie podoba. Oczywiście niestety wasze przemyślenia (błędnie oparte na tym że ciała nie da rady otworzyć) są nieprawdziwe gdyż ciało otworzyć może też bloker i zobaczy czy shooter czegoś nie weźmie.

Następną polewke mam z kolejnych noobów którzy płaczą nad pomysłem ze staminą. Połowa z was nie ma nawet 30 lvla i już się plebs kufa boi że im 7h expa nie wystarczy. Pewnie połowa z was na hunty idzie z połową bp uhów (knight) lub połową bp manasów (sorc) i wychodzi po 20 minutach jak capa na loota nie ma (bo o lootbagach plebs nie słyszał).
Wię co wy się kufa boicie że grać nie będziecie mogli?
Teoretycznie będzie można EXPIĆ (nie grać) 8h... To jest strasznie dużo. 8h expa dziennie samego hunta w zupełności wystarczy. I to dzień w dzień. Pisząc pierwszego posta bałem się czy te liczby są dobrze dobrane. Teraz pomyślałem że są idealnie wybrane. Jeśli 2 min offline dają 1 min hunta to jest po prostu boskie rozwiązanie jak ktoś to przemyśli. No ale plebs który i tak w połowie tego nie wykorzysta już płacze. Taka rola noobów...

Jeszcze mam wiele innych zarzutów do niestety mniej inteligenten części tego dforum ale już mnie palce bolą od tego pisania i stwierdzam że te trzynastolenie dzieci nie są warte tego bym tracił na nie kolejne 10 min (tyle by mniej wiecej zajelo pisanie posta, i tak od polowy polskich znakow przestalem uzywac).

Ok, moze zobaczyć czy mu shooter nie podkosił loota i co ma mu zrobić ? Zabić ? No oki, na pvp może da rade (chociaz z battle list moze być problem), a na no pvp ?

Słyszałeś może o szybkim expieniu ? Kto powiedział, że dziennie musze robić 1 level ? Zdarza mi się expić 10h dziennie czasami nawet dłuzjej - jak mi sie nudzi. Troche to smieszne, że mówi to koleś który ma rzekomo 90+ level. Tobie starczy 8h expienia dziennie, zakladając ze zalezy Ci na szybkim expieniu ?

Na koniec -

Cytuj:
Jeszcze mam wiele innych zarzutów do niestety mniej inteligenten części tego dforum ale już mnie palce bolą od tego pisania i stwierdzam że te trzynastolenie dzieci nie są warte tego bym tracił na nie kolejne 10 min (tyle by mniej wiecej zajelo pisanie posta, i tak od polowy polskich znakow przestalem uzywac).
Po pierwsze jakim prawem mówisz do osób, których nie znasz "plebs", "mniej inteligentna część forum" ? Znasz mnie z reala ? A może jesteś geniuszem (jasnowidzem?), który wszystko wie ?

Stwierdzasz, ze te ""trzynastoletnie dzieci" nie sa warte Twojego czasu ? To po co w ogóle korzystasz z tego forum/grasz w Tibię, skoro średnia wynosi około 13-16 lat ?

Po drugie możliwe, że Ci się wydaje, że jesteś madry i zjadłeś wszystkie rozumy ale tak nie jest Możesz mi wierzyć, że do człowieka mądrego Ci wiele jeszcze brakuje.

@topic

Sorry za offtop ale ten post mnie troche zirytował

@autor tego posta

Jeżeli jeszcze masz coś do powiedzenia w sprawie mojego posta to napisz mi na priv bo szkoda offtopicu w temacie..

Pozdrawiam,
orion137
orion137 jest offline  
stary 17-07-2006, 19:21   #133
Raczeq
Użytkownik Forum
 
Raczeq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Opole

Posty: 279
Domyślny

Loot = Ok (Poniewaz gdy jestes z kims na huncie to mozesz poczekac ta chwile 10 sec to nie jest dlugo, a gdy huntujesz sam to te 10 sec starczy ci aby wyciagnac loota)
Potword = Ok

Stamina = Tragedia (zalozmy mam tydzien wolnego, chce sobie zrobic wysoki lvl szybko i niemoge przeciez to paranoja, Co do treningu itd. To Sorc i Knight powah, A pall wyda tyle na speary ze szkoda gadac)

Aim = Tragedia

Rozmowa = REWOLUCJA !!!!!! juz im sie chyba nudzilo

Niewiem po co tyle zmian widac ze w Cipsofcie sie nudza.

Zdecydowanie najgorszy update sie szykuje.
__________________
Hail EoS !!!
Raczeq jest offline  
stary 17-07-2006, 19:22   #134
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Bardzo sie ciesze ze zmian bo gram druidem.

Teraz se mozna isc na demon hunt, zrobic najwieksze obrazenia, wziac mpa i zrobic knighta w bambuko mowiac ze 23 gp wypadlo. OWNED

Teraz nie bedzie mozna szybko expic bo postac sie bedzie meczyc. Dzieki temu bedzie na serwerach duzo wiecej graczy nisko lvlowych ktorych mozna bedzie zabijac. ONWED

Teraz bedzie sie zawsze trafiac z sd wiec knighci moga zapomniec o uciekaniu na boki i beda dedy lapali czesto. OWNED
noobowaty mistrz jest offline  
stary 17-07-2006, 19:22   #135
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Czyżby CIPowie czytali naszego prima aprilisowego newsa?
Dziwny zbieg okoliczności, że o tym samym pomyśleli CIPowie. Jeżeli to okaże prawdą, wszystkie skargi powinny spaść na tibia.pl Oczywiście żart...

Pomysł z tym kto jako pierwszy może wziąść loot z potwora jest całkiem dobry. Ten kto zabije, będzie miał większy wkład przy zabiciu potwora ma prawo do nagrody. Sprawiedliwy podział. Być może odnoobi to troche graczy którzy staraja się kraść cudze looty i zabijają cudze potwory. Trochę gorzej sprawa wygląda podczas wspólnych huntów gdzie przez 10 sek do nagrody będzie miał dostęp tylko shoter który zadał największe obrażenia. Do tej pory to bloker głównie mógł sobie przywłaszczyć lepszy item, teraz rolę się odwróciły. Wydaje mi się, że jednak nie ma idealnego sposobu aby wspólne huntowanie było w 100% sprawiedliwe. Wszystko zależy od wzajemnego zaufania...

Jeżeli chodzi o koniec blokowania respawnu na innych piętrach to ta poprawka chyba nie wymaga głębszego analizowanie. Pomysł w 100% trafny...

Absolutną rewolucją jest wprowadzenie poziomu zmęczęnia. Wydaje mi sie, iż 56 godzin ciągłego siedzenia na respie w zupełności wystarczy dla jednego gracza. Fakt, że przez ostatnie 14 godzin exp będzie szedł o połowę wolniej ale 42h ciągłego expienia to też jest dużo. Ciekawe czy tak na prawdę jedna osoba tyle wytrzyma. Wydaje mi się, że jednak ten pomysł nie jest w zupełności w 100% trafny. 56 godzin to jest bardzo dużo jednak oprócz expienia postać może przecież trenować np. drugie 56 godzin, będąc cały czas w grze.
Cytuj:
Postaci, które po prostu trenują lub robię runy nie męczą się.
Jestem ciekaw czy skoro się nie męczą to czy przypadkiem postać w tym czasie nie regeneruję sił? Mam nadzieję, że nie !! Ogólnie każdy pomysł mający na celu zmniejszanie ilości oszustów jest mimo wszystko dobry.

W końcu pomysł który mi się bardzo nie podoba - strzelania do graczy z listy battle. Skończy się era graczy posiadających prawdziwe PVP. Z drugiej strony powinno być mniej oszustów uzywających boty z auto celowaniem. Jak wiadomo walka to nie tylko atak ale równiez obrona. Czekam na coś takiego,że będzie można zlikwidować auto leczenie się poprzez boty. No cóż coś za coś...

Hotkeyów jest i tak stosunkowo dużo. Ja osobiście jestem za tym aby nic już więcej nie przybywało. Chyba, że tym razem będzie to jakaś super extra wypas rewelacja która naprawdę się przyda. W przeciwnym razie pomysł mi się nie podoba.

Kapitanowie statków którzy rozmawiają z wieloma osobami jednocześnie... Hmm zapowiada mi się ładny spam. Ciekawe jak to bęzie w rzeczywistości.

Na koniec mam mały niedosyt ponieważ nic nie jest wspomniane o nowym wyglądzie postaci. Liczyłem, że może tym razem dadzą coś nowego.
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline  
stary 17-07-2006, 19:22   #136
pkr
Użytkownik Forum
 
pkr's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: w mieszkaniu
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Gildia: członki
Świat: srova
Poziom: 696
Skille: 10/10
Poziom mag.: 55
pkr ma numer GG 666
Domyślny

to zmeczenie jest po to zeby nikt nie okladal starej krzeslem x_o
pkr jest offline  
stary 17-07-2006, 19:22   #137
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Na huntach knight nie expi i traci uhy. Jedynym powodem, dla którego był dobry na hunty było to, że zawsze miał 100% pewności, że nikt go nie oszuka co do loota bo miał do niego dostęp jako pierwszy. Doszło do tego celowanie z run na battle. Czyli wszystko przeciwko tej (i tak słabej już) profesji.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 17-07-2006 o 19:25.
Raul jest offline  
stary 17-07-2006, 19:22   #138
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Ja odpoczatku mowilem ze upade bedzie nie dobre dla graczy. Wy sie mnie nie sluchaliscie to macie. A kiedy termin Upade?
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline  
stary 17-07-2006, 19:23   #139
Kirin-Tor
Użytkownik Forum
 
Kirin-Tor's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: In memory of homies....

Posty: 104
Profesja: Elite Knight
Gildia: Legends
Świat: Askara
Poziom mag.: 6
Domyślny

No to fajnie po co zyskiwałem zaufanie jako gracz i blocker?

Pójde na demony z ****ami bedzie mpa i sie oni bedą cieszyć a nie ja
-.-
__________________
~~~~ Just Def ~~~~
Kirin-Tor jest offline  
stary 17-07-2006, 19:23   #140
Einstein15
Użytkownik Forum
 
Einstein15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Temu clipsoftowi chyba odbilo.Kurcze bloker nie bedzie mogl chaczyc loota czyli same straty.Przez to nie ebdzie chyba blokerow.A jeszcze lepsze to jest to z tym battle.Brawa dla clipsoftu za zmniejszanie liczby graczy -.-
Einstein15 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:33.


Powered by vBulletin 3