Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-11-2005, 14:54   #121
Wordi
Zbanowany
 
Wordi's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Antica Pacera
Wiek: 24

Posty: 142
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Od A do P ...
Poziom: 87
Skille: .......
Poziom mag.: ..
Wordi ma numer GG 7044855
Domyślny

Fake na ((% (1% niech zostanie). Po Pierwsze brak teleportu. Kolejne slady oszustwa to to ze po wzieciu spike sworda powinien on nadal lezec na kamieniu posrodku ogniska.Po trzecie jak by go wziela/wziol przez kamienie. Buty na 100% nie sa dostepne a juz na pewno niena rooku c ya . A chodzenie po wodzie jest nie mozliwe. Czemu ?? Bo nie ma opracowanych map do przemieszczania sie woda
Wordi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-11-2005, 17:37   #122
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Strzałka

wszyscy trąbią ze to fake itp-.-' 57postów temu ktos napisal rozmowe z tą typiara i napisala ze to fejk...a kazdy odkrywa codziennie tezę "to fake!" czytac posty wczesniej a potem pisac-.-'

@down
no ****a...o takich debilach to ja nie wiem co myslec..grr
jak ironia to sorry;p
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 24-11-2005 o 12:41.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 22:26   #123
Fren Tarli
Użytkownik forum
 
Fren Tarli's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Polish Squad
Świat: Pacera
Król

to moze nie byc fake! boots of waterwalking moga przeciez wypasc z ghoula lub mino maga (ghoul przy katana quest)tez kamienie to moga byc moze jakies specjalne??? ze po nich da sie lazic
Fren Tarli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 19:58   #124
shymchuck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 34

Posty: 167
Stan: Na emeryturze
shymchuck ma numer GG 2644341
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Fake plax? Jak ktos umie to rozwiazac to niech wreszcie napisze rozwiazanie a nie wszyscy sie zaslaniaja durnym QS-em. QS=fake. Jak ja bym umial rozwiazac tego questa to bym od razu napisal jego rozwiazanie na tibia.org.pl albo jakiejs innej stronie i sie pochwalil tym ze mi sie udalo, a nie zaslanial sie bez sensu QS-em przez co inni nawet mi nie uwierza ze sie udalo.
Ale łeb, wiadomo, że jak ktoś zrobi tego questa to nie powie nikomu. Koleś się męczył, żeby wymyślić rozwiązanie, dostał jako jedyny spike sworda na rooku i ma teraz każdemu pokazać żeby każdy miał spike sworda. Nie chodzi o to, żeby ci uwierzyli tylko o to, że masz tego sworda i to się liczy. To ty go będziesz używał jako jeden z niewielu a nie wszyscy którzy ci uwierzą lub nie. Weź pomyśl zanim coś napiszesz

Wogóle ten temat do zamknięcia jest, nie wiem czemu jeszcze działa
__________________
Narazie nic ciekawego

Ostatnio edytowany przez shymchuck - 24-11-2005 o 20:03.
shymchuck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 21:01   #125
RooFooZ
Użytkownik Forum
 
RooFooZ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005

Posty: 19
Domyślny

zastanówcie sie jak koleś ominął skały ?? a chodzenie po wodzie też nie jest możliwe wyobraźcie sobie: koleś wchodzi do wody wyrzuca buty do niej i co dalej ?? są 2 możliwości: droga od podziemi z mino magiem i z butami jednak wg mnie spike'a można zdobyć tylko od podziemi
RooFooZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2005, 23:52   #126
Charlotte Makantana
Użytkownik Forum
 
Charlotte Makantana's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 139
Stan: Na emeryturze
Charlotte Makantana ma numer GG 2472508 Send a message via Skype™ to Charlotte Makantana
Domyślny

a wg. mnie wogole nie mozna zdobyc na rook'u Spike Sworda... Temat przeniesc do dzialu Fake albo zamknać (lepiej to wyjscie)... pozdrawiam...
__________________
UWIELBIAM PRZYCISK REPORT BAD POST
Charlotte Makantana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2005, 21:33   #127
rook... my life
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 18
Domyślny

do medatorow : DAJCIE BANA KAZDEMU KTO MOWI FAKE/CLOSE TEMAT

i po sprawie

kto powiedzial ze spike sword byl dostepny 2-3 updaty temu . to czemu surinse go nie ma ? bo on dopiero teraz zostal wlaczony

czemu wiekszosc sadzi ze ona nie ma spike sworda wkoncu surince ma brass armor to czemu ma nie byc spike sword ? to chybalogiczne.. ale nie nooby tylko pisza to co do nich nalezy spam i klamstwo -.-
rook... my life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2005, 22:29   #128
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rook... my life
do medatorow : DAJCIE BANA KAZDEMU KTO MOWI FAKE/CLOSE TEMAT
Weź chociaż troche "człowieku?" pomyśl. Fake - czyli w tej sytuacji uważasz, że to jest RL SS. Close temat - to by właśnie było po sprawie.
Ja już wiecęj się w tym temacie nie będe wypowiadał bo to już zaczyna się robić z tego wielkie gówno.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 13:38   #129
NeooeN
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2005
Lokacja: Północne południe troche bardziej na wschodni zachód

Posty: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do NeooeN NeooeN ma numer GG 1751936 NeooeN ma login Tlenu maksymj@hotmail.com Adres Jabbera do NeooeN Send a message via Skype™ to NeooeN
Domyślny

Hmmm... jak by sie przyjrzeć to chyba te buty są nie równo wklejone...
NeooeN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 14:00   #130
Radlic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rook... my life
czemu wiekszosc sadzi ze ona nie ma spike sworda wkoncu surince ma brass armor to czemu ma nie byc spike sword ? to chybalogiczne.. ale nie nooby tylko pisza to co do nich nalezy spam i klamstwo -.-
Lol! Masz jakiś dowód? Tak, był screen, który wiekszość ludzi uważa za fake, sunrise z kimś tam bił mino maga... Można było go zdobyć, nie 3 update temu, lecz 5 czy 6. Sam niepamiętam
Radlic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 15:01   #131
Pani Janina
Użytkownik forum
 
Pani Janina's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 14
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NeooeN
Hmmm... jak by sie przyjrzeć to chyba te buty są nie równo wklejone...


ehh co kogo to obchodzi czy zle czy dobrze wklejone jak sama sie przyznala ze to fake. najlepiej zamknac ten temat bo juz wszystko jest rozwiazane a co do tych butow i samego questu na spike sworda mysle ze to tylko mit i czy jest na danubi czy nie ma tego miecza to o niczym nie swiadzczy sam uwierze tylko wtedy (w istnienie tego questa) jak zobacze film a mysle ze to jest niemozliwe bo nigdy nie slyszalem zeby ktos to zrobil tylko plotki ale nikt nigdy nie mowil nickami jesli sie myle to prosze o wiadomosc do mnie to napewno z edytuje odpowiedz
Pani Janina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 15:57   #132
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Legion helmet (royal z reszta tez) sa "krzywe" i to jest normalne nie ma innych screnów z soft boots (chyba ze ots) wiec nie ma do czego porównać.
To ,że nikt do tej pory nie zdobył spike sworda (nie licząc tej damy na screnie ) nie znaczy ,ze nie da sie go zdobyć. Ostatnio cipsoft zrobił nam niespodzianke z thunder hammerem. Więc i możliwe ze i jest tez możliwosc zdobycia spika sworda na rooku.

Teraz co do tematu. Na pewno spike sword nie jest poziom niżej (poziom nizej jest wszystkim dobrze znana jaskinia z trollami ). Co do kamieni to nie wiadomo czy to nie jest zwykla grafika po kturej da sie chodzic, poniewaz nie da sie nigdy dac bezposrednio na nie look i do konca nie wiadomo co to jest.
No i oczywiscie czy taka strona jak tibia news odwazyla by sie dać fake?
No i przeciez nie dziwi was mozliwosc sprzedania brass armor w sklepie??
przez tyle update (klucza do mino mage nie ma juz od wielu lat, czyli zdecydowanie dluzej niz wspominane ciegle "2 lata" czy "2-3 upadate temu")
No i pozostaje ciagle kwestia dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury z minosem.
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 19:33   #133
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dweron Abyth
Legion helmet (royal z reszta tez) sa "krzywe" i to jest normalne nie ma innych screnów z soft boots (chyba ze ots) wiec nie ma do czego porównać.
To ,że nikt do tej pory nie zdobył spike sworda (nie licząc tej damy na screnie ) nie znaczy ,ze nie da sie go zdobyć. Ostatnio cipsoft zrobił nam niespodzianke z thunder hammerem. Więc i możliwe ze i jest tez możliwosc zdobycia spika sworda na rooku.

Teraz co do tematu. Na pewno spike sword nie jest poziom niżej (poziom nizej jest wszystkim dobrze znana jaskinia z trollami ). Co do kamieni to nie wiadomo czy to nie jest zwykla grafika po kturej da sie chodzic, poniewaz nie da sie nigdy dac bezposrednio na nie look i do konca nie wiadomo co to jest.
No i oczywiscie czy taka strona jak tibia news odwazyla by sie dać fake?
No i przeciez nie dziwi was mozliwosc sprzedania brass armor w sklepie??
przez tyle update (klucza do mino mage nie ma juz od wielu lat, czyli zdecydowanie dluzej niz wspominane ciegle "2 lata" czy "2-3 upadate temu")
No i pozostaje ciagle kwestia dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury z minosem.
Zabije...Jak Boga kocham..
CZYTAJ POSTY DOKLADNIE !!!! KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE!!! ONA MA TO NA PHOTOBUCKECIE NAPISANE ZE TO FAKE !!!! BLAGAM CZYTAJ POSTY !!!!!!! JUZ NIE LICZAC TWOICH SLICZNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH!! "dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury"
@Topic
Temat do zamkniecia.Zdjecie jest fakem , jak sama autorka napisala.
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 27-11-2005 o 19:35.
Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 21:44   #134
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings
Zabije...Jak Boga kocham..
KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE[/u]"

ktos, gdzies ale w sumie nik nic nie wie
zacytuj przelecialem caly temat (niezbyt dokladnie robie prace na technike)
i nie znalazlem pewnego stwierdzenia
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 22:55   #135
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Zabije...Jak Boga kocham..
CZYTAJ POSTY DOKLADNIE !!!! KTOS NAPISAL JUZ ZE SIE PRZYZNALA ZE TO FAKE!!! ONA MA TO NA PHOTOBUCKECIE NAPISANE ZE TO FAKE !!!! BLAGAM CZYTAJ POSTY !!!!!!! JUZ NIE LICZAC TWOICH SLICZNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH!! "dzwigni nad sklepem toma jak i wejscia do gury"
@Topic
Temat do zamkniecia.Zdjecie jest fakem , jak sama autorka napisala.
Jak ty byś czytał uważnie to byś wiedział, że to nie jej Photobucket, tylko jakiekoś kola który wrzuca różne zdjęcia na swój serv i mówie, że to jego.
Po 2 ten temat faktycznie nadaje się do zamknięcia bo nikt z IQ większym od doniczki w nim nie dyskutuje.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 23:24   #136
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

ktos powiedzial ze na tibianews umieszczaja czasami fake'i i zdjecia z otsów... ale zauwaz ty "ktos" ze wtedy nie zaprzeczaja ze to ots czy fake i wtedy jest napisane od razu ze zdjecie fake albo z otsa... wiec jak dla mnie Lonya ma tego przekletego Spike'a, ale jestem takze zwolennikiem teorii ze to zabawka CIP'a zeby pobudzic ludzka wyobraznie oraz przekonanie ludzi do tego zeby ruszyli dupy i prubowali znalesc sposub na jego zdobycie.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 08:47   #137
Silver Drag
Użytkownik Forum
 
Silver Drag's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Z Zadupia

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: War lordix
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 34
Skille: 19/23
Poziom mag.: 32
Domyślny

Widzicie te kamienie na ktorych lezy spike sword??Po nich nie mozna chodzic
Boots of waterwalking - mozna chodzic po wodzie , nie po kamieniach ;p
Pozostaje tylko jak zdobyc te boots of waterwalking ...
Silver Drag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 13:09   #138
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

seedee - to nawet nie jest głupia myśl, że to zabawka Cip'a bo może właśnie jest to zachęta dla wszystkich za przeproszeniem "starych pierdołów"*, żeby jednak szukać questa

*nie miało być obraźliwe


śmiać mi się chce z tych ludzi którym się nie chce czytać zaledwie 13 stron. Ja potrafiłam czytać i 264 stron jednego tematu(zaczęłam jak było 164 ) - kilkanaście dziennie i tak przeczytałam cały jeden temat. 13 stron to naprawdę aż tak wiele?

pisało wyraźnie, że kamienie mogą być iluzją, że Boots of Waterwalking mogą dać możliwość chodzenia tylko na jedną kratkę(czyli przez rzekę na tereny dla pacc nie dałoby się bo tam jest pół, jedna kratka i pół i skończcie łaskawie te głupie teksty "A z Foldy by se przyszed, a bez pacca by tam i tam właził i miał legendarne przedmioty ple ple ple...")


poza tym czy to wielka zbrodnia by była ze strony Cip'ów odnowienie jakiegoś questa?
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 19:46   #139
FarowRime
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Wiek: 34

Posty: 33
Profesja: Paladin
Świat: Julera
FarowRime ma numer GG 8296900
Cool Spike Sword nagrodą od Godów!

Według mnie ten mieczyk można zdobyć jedynie dostając go od CIP-ów za pomoc ludziom na rooku, nawet noobkom. A pozatym dziś nie widziałem na titanii, by tam jakiś miecz był.
FarowRime jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 12:23   #140
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

może właśnie przyczyną znikania jest to, że ktoś go zdobywa ale się tym nie chwali?
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:43.


Powered by vBulletin 3