Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-07-2004, 12:32   #121
Ajvenik
Użytkownik Forum
 
Ajvenik's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 53
Ajvenik ma numer GG 5787023
Domyślny

Ja chciałbym , aby w przyszłości powstała nowa profesja. Mogłoby to być naprawdę ciekawe. A z takich bardziej realnyc to przede wszystkim więcej itemów i niższa cena paaca
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś wyjątkowy - tak jak wszyscy inni...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Techniczna Strona Forum Ciągle Się Polepsza -
Teraz Czas Na Użytkowników...
Ajvenik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-07-2004, 12:52   #122
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Ajvenik
Ja chciałbym , aby w przyszłości powstała nowa profesja. Mogłoby to być naprawdę ciekawe.
Ale JAKA profesja? Rozwiń tę myśl. Lol, może złodziej? Klikasz PPM na graczu i odbierasz mu cały eq jaki ma na sobie

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Ajvenik
A z takich bardziej realnych to przede wszystkim więcej itemów i niższa cena paaca
Przedmiotów jest wystarczająco dużo, jeszcze tego brakuje, by MLS miał co drugi tibijczyk... No i ile by kosztował taki lepszy itemik? Albo by był nieosiągalny, i byłaby to nagroda dla kogoś tam, albo kosztowałby tyle, że pozwoliłaby sobie na niego jedna osoba

Pacc jak na polskie realia jest dosyć drogi, fakt, obniżka nie zrobiłaby chyba wielkiej różnicy CIPom...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 16-07-2004, 14:12   #123
Vilejuw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2004

Posty: 38
Domyślny

Ja bym chcial duzo rzeczy - lepsza grafa, wiecej programow antyhackerskich, wiecej broni, potworow, nowych modeli outfit'ów i duzo duzo rzeczy



Nova - ab'dendriel - Vilejuw - sorcerer - 23 lvl - 39 mlvl - 60 fishing - po hacku
Nova - ab'dendriel - Dark Vilej - druid - 11 lvl - 20 mlvl - 43 fishing
Vilejuw jest offline  
stary 16-07-2004, 20:04   #124
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Vilejuw
Ja bym chcial duzo rzeczy - lepsza grafa, wiecej programow antyhackerskich, wiecej broni, potworow, nowych modeli outfit'ów i duzo duzo rzeczy
"Może jeszcze whisky, moja żono"?

Lepsza grafa - większe lagi, uncia, uncia, uncia. Facet, to nie serwer w CS'ie gdzie gra max. 32 osoby i jest luz.
Antyhacków też bym chciał, dalej, zrób... Powiedzieć jest łatwo, zrobić trudniej.
A na co ci więcej broni? Już wystarczy, że kilka z nich jest nie do zdobycia (albo kosztuje to wiele wysiłku i można zginąć).
Nowe potwory są dla pacców, ale i ja bym mile widział kilka nowych... Byle bez przegięć.
Więcej outfitów mają również pacce, ale i kilka nowych dla facca by się przydało...

Dużo dużo rzeczy? Jakich? Może jeszcze, żebyś miał darmowego pacca, zero lagów, od razu 500 lvl, Blessed Shield, Soft Boots, Magic Lonsword/Stonecutter Axe/Thunder Hammer, Golden Helmet i Magic Plate Armor, co nie?
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 17-07-2004, 10:58   #125
Palmir
Użytkownik Forum
 
Palmir's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wiek: 37

Posty: 70
Domyślny

Ja bym chcial zeby mozna bylo oswoic pieski i nadawac im imiona
__________________
"Prawda nie jest ukryta w jednym snie lecz w wielu..."


The best...
Palmir jest offline  
stary 17-07-2004, 11:12   #126
Ertai
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2004

Posty: 39
Domyślny

Nekromanta??Ulepszona wersje tibia gg!!!Żart z tym ostatni oczywiście.Ja bym chciał więcej questów logistycznych ,a nie tylko napierd......Dla wszystkich leveli ułożone bo tak naprawdę mam ten 17 lv a i tak gówno z questow moge wykonac
Ertai jest offline  
stary 17-07-2004, 11:29   #127
Krodarr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 74
Domyślny

wedlug mnie caly swiat powiniem byc wiekszy ale nie tylko tereny dla pacc ale tez zeby tereny dla facc zostaly powiekszone, oraz chcialbym zeby byl jakis miecz w miare tani (tak do 500 gp) i zeby byl lepszy od scmitara boo nie ma takich mieczy co sa dobre na lvl od 9-11 a tr co sa lepsze to sa juz duuuuzo drozsze
Krodarr jest offline  
stary 17-07-2004, 11:47   #128
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Krodarr
wedlug mnie caly swiat powiniem byc wiekszy ale nie tylko tereny dla pacc ale tez zeby tereny dla facc zostaly powiekszone, oraz chcialbym zeby byl jakis miecz w miare tani (tak do 500 gp) i zeby byl lepszy od scmitara boo nie ma takich mieczy co sa dobre na lvl od 9-11 a tr co sa lepsze to sa juz duuuuzo drozsze
Hehym... 2h sword za 700gp, a widziałem też taniej... Tak drogo? Jeszcze ja od kumpla z Jaskinii Behemota kupiłem za 325gp...

"Do 500gp"...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 17-07-2004, 18:29   #129
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Najbardziej bym chcial zeby w nowej Tibii bylo:
1.Cos typu atakowanie miasta przez inne miasto(czyli jak masz residence AB to walczysz dla A(odmieniony pomysl Zaglady ) )
2.Jakies NPC np.Ksiadz , ktory by slubu udzielal lub drwal u ktorego by mozna kupic drewno.
3.Nowe profesje typu Barbazynca(specjalizuje sie w walce Axami)
4.Mozliwosc kupienia ziemii i postawienia sobie samemu domek(a drewno kupowalo by sie u drwala)i sam by se wybieral jaki ten domek ma byc duzy.
5.Powiekszenie map o jakies krainki z potworkami cos typu dwrfland(miejsce z Dwarfami roznego rodzaju) Magicboat(statek na ktorym byly by same potwory umagicznione typu Monk,Orc Shaman itp. :rolleyes: )lub Fire Island(Ogienna wyspa, na ktorej bylyby same ogniste potwory np, smoki, fire devile czy tez fire elementale)
6.Nowe potworki roznego pokroju(dobre,srednie i slabe ) )
7.Jak juz ktos wyzej wspomnial, miejsce w ktorym mogli by sie wyszalec PK cos gdzie nie byloby skulli.
8.Roznorodne bronie.
9.Wiecej rodzajow itemow np.jakies nagolenniki lub rekawice :rolleyes:
10.Wiecej czarow dla Sorcow i Drutow.
11.Co do grafy to w sumie mogliby zmienic ale nie za duzo zeby tylko zostala 2D gdyz ta grafa to jest charakterystyczna rzecz w Tibii i ona daje super klimat i jest wogole COOL!!!!



Narazie to by bylo na tyle jak mi sie cos jeszcze przypomni to dodam!!! )
Kapix jest offline  
stary 18-07-2004, 09:45   #130
bObO_gUmI
Użytkownik Forum
 
bObO_gUmI's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Titania
Wiek: 33

Posty: 41
bObO_gUmI ma numer GG 3388448
Domyślny

Nom fajnie by było jakby powstała nowa profesja. Dobry pomysł to ten z barbarzyńcą. Mógłby on posiadać umiejętność walki dwoma broniami naraz. I by oczywiście rosły skille z tego. (two handed fighting ) ) Im większy skill tym lepszymi axami (np.) może walczyć.
Podoba mi sie także pomysł walki między miastami. Np. jeden raz w tygodniu . Grafika zdecydowanie zostaje, ponieważ ma ona swój urok i klimat.
__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas...
bObO_gUmI jest offline  
stary 20-07-2004, 09:48   #131
Adwokat bazantow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 16
Adwokat bazantow ma numer GG 8373513
Domyślny

A moze by potwory troche do pozadku doprowadzic?
Po pierwsze od kiedy trolle sa brazowe?
Po drogie czemu trolle sa takie slabe?(rozumie ten kto gral w gothika)?
Po trzecie czemu np. gs ktory jest wielki niemal na 4 kratki moze sie przecisnac przez krzaki i tunele o wielkosci 1 kratki?
Po piate od kiedy mag ma wiecej zycia od lucznika (minotaury)?
Po szoste mogliby wprowadzic bossow tylko nie w formie demona itp ale np zamiast na questach skarbu by pilnowali np dl a np Troll Master (jesli quest w jaskini trolli).


I ewentualnie polepszenie grafiki (lecz bez zmiany widoku i sterowania. warto sobie wyobrazic jak np w diablo by sie biegalo dookola potwora atakujac go?) i dolaczenie muzyki
Adwokat bazantow jest offline  
stary 20-07-2004, 10:17   #132
Gracz_Tibia
Użytkownik Forum
 
Gracz_Tibia's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 145
Domyślny

Ja bym chciał nowe potwory lepsze od Demona, bo gdy widze te screeny ze wszyscy mowia "Oh, biedne Demoniki " to mam przeczucie ze juz kazdego potwora mozna pokonac... Fajnie jakby byl taki o wiele lepszy od demona, ludzie by sie przygotowaywali do niego z miesiac )

Chcialbym takze aby bylo wiecej potoworow takich jak cyclopy, minotaury guardy itd. (Takich dla okolo 20 lvl).

To tyle
__________________
"To co jest popiołem kiedyś było żarem..."

Old times <3
Gracz_Tibia jest offline  
stary 20-07-2004, 22:07   #133
Mathew il-Vec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004

Posty: 4
Mathew il-Vec ma numer GG 9174369
Domyślny

Hmmm przydałyby się inne rasy niż human, nawet jeśli zmiana rasy miala się wiązać tylko ze zmianą wyglądu.
Oczywiście rasy nie zmienisz później, możesz zmienić jej wygląd np: dwarf, dwarf solider, dwarf guard itp. itd. ( oczywiście kolory do zmian jak w normal tibia )
Oczywiście mam na myśli zwykłe humanoidy ( ach ten AD&D ) jak orki, gobliny, trole, minotaury, elfy, krasnoludy czy nawet wampiry ( chociaż wtedy byśmy mieli transylwanię bo każdy brał by wampira 8) )

Lecz wtedy by powstała jeszcze większa segregacja rasowa. Teraz jest Pl vs. Br vs. Swe, a z innymi rasami bylo by Pl Dwarf vs. Br Goblin vs. Pl Vampires vs. Swe Elfs
Mathew il-Vec jest offline  
stary 21-07-2004, 14:06   #134
Sirmati
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2004

Posty: 4
Domyślny

8) Tibi nowej nie zrobimy a w zasadzie co by wam daly zmiany skoro i tak wszyscy w nia gramy

ale zeby nie bylo off topic......:
1)Odglosy zadawanych ciosuw, atakuw moglo by byc ich wiele zeby sie szybko nie nudzily
2)Muzyka z opcja wylonczenia.
3)Zoptymalizowanie kodu. Na moim procku 2400 daje max 30fps.
4)Wiecej broni z wieksza iloscia charakterystyk(cos jak w np baldurs gate mieczyk 1k10 +2od trucizn itp.)
5)Wiecej zbroi odbornych na pewne rodziaje atakuw(np.posion itp.)
6)Czary dla knighta zwlaszcza ochronne/lecznicze (np. na 10 sek zwiekszony arm o xx% xx-zalezalo by od poziomu mlvl lub lvl)
7)Morze nowe postacie naprzyklad alchemik muglby robic fluidy z kwiatuw/owocuw/jedzenia??
8)Polepszenie grafiki (mogli by dodac chociaz animacje atakuw machanie mieczem/zucanie zaklecia a tak to sie czuje jakby sie chodzilo hipkiem LEGO)

Ps. rospisalem sie bo skille bilem i mi sie nudzilo.
Ps2. chyba czesciej bede sie pojawial na forum
(you adwenced sword/shielding)
Sirmati jest offline  
stary 21-07-2004, 14:22   #135
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
Domyślny

Moim zdaniem grafa powinna zostac taka jaka est ale przydaly by sie nowe potworki dla lowlvl , ale tez mogliby dac tego Dzina... I przydaly by sie konie ktore np. moznaby bylo zdobyc tylko w jeden sposob... Uwalniajac od jakis potworkow w jakims quescie.. no i oczywiscie mniejsze ceny pacca... )
__________________
www.pajacyk.pl
Thomas jest offline  
stary 28-07-2004, 14:15   #136
Fan Pazdziocha
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2004

Posty: 8
Fan Pazdziocha ma numer GG 2964746
Domyślny

Wystarczy zniesienie pacca, i skillbar
Fan Pazdziocha jest offline  
stary 28-07-2004, 14:44   #137
Kaczor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Fan Pazdziocha
Wystarczy zniesienie pacca, i skillbar
A kto bedzie utrzymywal serwery jak nei bedzie paccow?
Kaczor jest offline  
stary 28-07-2004, 14:59   #138
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 35

Posty: 372
Domyślny

Sirmati narzekasz, że Ci Tibia cienko chodzi, a sam chcesz dźwięków, animacji itp. wiesz przecież, że przez to Tibia chodziłaby gorzej. Zresztą to nie wina kompa jak Ci Tibia chodzi. Albo masz nie za dobre łącze, albo jesteś z kimś w sieci, albo sam masz podcas grania w Tibię włączone programy typu Kazaa, iMesh, Winamp, GG i dużo innych. To wszystko naraz (szczególnie Kazaa) będzie dawać takie zacinki, że sobie za bardzo nie pograsz.
A co do nowej Tibii...
Ja chciałbym żeby Tibia pozostała Tibią, bez dawania grafiki 3D, dźwięku i takich tam niepotrzebnych dupereli. Jak wam się nie podoba to pograjcie se w Ultimę albo coś. Ja chciałbym tylko, aby mapa była powiększona, dodane kilka nowych stworków i przedmiotów. Takie ogólnie rozwinięcie Tibii, bez zbędnych rewolucji.
__________________
Linek jest offline  
stary 28-07-2004, 19:57   #139
nie wiem
Użytkownik forum
 
nie wiem's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2004

Posty: 17
nie wiem ma numer GG 3567906
Domyślny Moim skromnym zdaniem....

Ja chcialbym aby mozna bylo wybierac rasy(elf,krasnolud,czlowiek,orc itp) 8) a tagze podoba mi sie pomysl z atakiem potworów na miasta mogloo byc naprawde ZAJE*****E!!!! Co do grafiki moze zostac troszke poleprzona ale musi zostac konecznie w 2d jesli nie bede Przydaly by sie animacje walk odglosy i nowe ubrania dla FACC i PACC chcialbym jeszcze aby byly nowe bronie (cluby i axe).Nowe miasta i tereny lowieckie zaklecia dla droidów i magów i tagze rozgalezienie profesji jak juz jakis przedmuwca napisal przede mna ) A i przydalo by sie wiekrzy ROOKGARD i "troche" wiecej potworków silniejszych od demon jak tych slabszych chcialbym tez cos typu mula pociagowego ktury by mogl nosic nasze itemy )
To by bylo chyba na tyle narqa!!!
nie wiem jest offline  
stary 29-07-2004, 08:42   #140
wolferiin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004

Posty: 13
wolferiin ma numer GG 5218700
Domyślny

moje wymagania jak na new tibia jest takie

1:jak sie zaklada pierścień niewidzalnosici to gracze cie nie widzom
2:new items
3:potwory i miasta
4:nie było rogartu zeby odrazy zaczynaci z 1 levelem na mainie i na koncie sie ustawiało profesie i miasto


i to na tyle
wolferiin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:50.


Powered by vBulletin 3