Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-02-2009, 00:58   #121
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

@UP powiedz to ludziom co grają na serverach PvP jako Rookstayer... jak np. Rooker
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2009, 01:20   #122
Zyphius-Knight
Użytkownik Forum
 
Zyphius-Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 84
Domyślny

@up ta, powiem to Rookiemu Balborze to mi najebie (dla malo kumatych Sylvester'owi Stallone'owi)
Bo raczej nie znajde rookstayerow na mainie no chyba ze Mainstayera to spotkam lol..
__________________
"Wystarczy ciężka praca, by coś osiągnąć"
Zyphius-Knight jest offline  
stary 01-02-2009, 04:58   #123
elekkkk
Użytkownik Forum
 
elekkkk's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Hounslow (londyn)
Wiek: 30

Posty: 23
Stan: Niegrający
Imię: Siehe
Profesja: Druid
Gildia: --Brak--
Świat: Pacera
Poziom: 22
Skille: 0/21
Poziom mag.: 22
elekkkk ma numer GG 9035700 elekkkk ma login Tlenu Elekkkk@tlen.pl Send a message via Skype™ to elekkkk
Domyślny

Teraz przy pladze noobstayerów wyjście z rookgaardu poniżej 5 godzin graniczy z cudem. Wbije ktoś z 40~ poziomem myśli że jest fajniejszy i lepszy wiec moze ci wybic potworki a ty nawet atack nie klikniesz -.-
Rookstayer to NIE POZIOM!
Nie będę wam tego tłumaczył wszystkiego musicie sami zakapować... Ja mam 14 albo i 15 poziom i już nie muszę expić. Czasami wbiję na tą postać na 10 minut na skeletony porozdaję w mieście mace i kase i już mam satysfakcję że komuś pomogłem...
__________________
Skateboarding <3
Fingerboarding <3<3
elekkkk jest offline  
stary 01-02-2009, 10:20   #124
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

popieram, rookstayerzy smierdzą czadem i bocą
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila
Prezydent_czuwa jest offline  
stary 01-02-2009, 10:27   #125
Fomes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2008

Posty: 21
Domyślny

Instynkt rywalizacja z botterami? Rzeczywiście piękne.
I twoje sharowanie, które chciałeś ukryć wywiadem również. Jeżeli ktos wierzy w te bajeczki z wywiadu to pozdrawiam. Jak to ktoś ładnie powiedział o tobie w pewnym wywiadzie: "on/ona/ono.."
I co teraz myslisz ze jestem noobkiem ktory nie ma pojecia na tej wyspie i sie udziela? To sie mylisz ale sie nie chcę ujawniać i nie bede sie chwalil z kim rywalizowalem i komu dalem dupy u Dixi za ladą.

Rookgaard to wyspa botterów. Można Rookgaard porównać do rotów na Darashii. Powinni blokować exp. I jeszcze jedno zdanie do Instynkt:
-Co z tego jaki Rookgaard był kiedyś skoro teraz 99,9% boci??

..
Fomes jest offline  
stary 01-02-2009, 13:13   #126
fito46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2008

Posty: 40
Imię: Xanadu
Profesja: Druid
Świat: secura
Skille: 12/2
Poziom mag.: 99
Domyślny

Instynkt wcale ci sie nie dziwie ze traktujesz wiee osob jak bande dekli i oszolomow. niektore posty ponizej twojego sa zalosne i na poziomie 4latka

tutaj przyklad takich baranow

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zyphius-Knight Pokaż post
po 1. Bo mi sie chciało czytac
po 2. To co przeczytalem to byly niezle argumenty
po 3. Zostan politykiem i zbaw Polske
po 4. Ile to pisales/pisalas/pisalos/pisalicie ? nie wiem czy ty boy czy girl
po 5. Po co zakladac postac na rooku skoro jest tam tyle ograniczen i z dnia na dzien jest gorzej
po 6. Wzruszajace to co pisales/pisalas/pisalos/pisalicie o Dawnych czasach... zara sie poplacze
po 7 masz hacka = masz postac na mainie ladna
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa Pokaż post
popieram, rookstayerzy smierdzą czadem i bocą
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fomes Pokaż post
komu dalem dupy u Dixi za ladą.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pablo1505 Pokaż post
2up@

a Ty jebiesz gównem ...
fajnie ze napisales co o tym sadzisz. jest wiele punktow z ktorymi bym sie zgodzil. przeszlosc to przeszlosc i nie ma co nad sie rozczulac. a pomysl do powrotu starej tibii jest calkiem niezly ;d
__________________
Legia rox
fito46 jest offline  
stary 01-02-2009, 13:18   #127
Dyrektorekk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Fomes
o.O przedstawisz dowody na to, że de'Bove sharuje?
Czy jak większość uważa, że tak jest to Ty też musisz i chcesz być fajny?
Odpisz.
 
stary 01-02-2009, 13:21   #128
Utah
Użytkownik forum
 
Utah's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2008
Lokacja: Polska City

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 153
Poziom mag.: 8
Utah ma numer GG 4417241
Domyślny

ja bym proponował zlikwidowac rook jako wyspe. 3/4 same boty
Utah jest offline  
stary 01-02-2009, 13:36   #129
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

@Up.
Na serio? 3/4...?
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline  
stary 01-02-2009, 14:20   #130
Zyphius-Knight
Użytkownik Forum
 
Zyphius-Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 84
Domyślny

@instynkt

co napisal/napisala/napisalo*(wybierz prawidlowa odpowiedz) tyle tego i myslisz ze jest fajny i ze potrafi duzo argumentow za i przeciw podac? Co z tego ze rookstayerzy niby pomagali innym i niby nie liczyl sie dla nich lvl. Skoro nie liczyl sie dla nich lvl czemu taki Sunrise ma teraz 100lvl ? Komu by sie chcialo siedziec na wolfach przez x lat? A ameriov czy jak mu tam trapnol mnie na 5lvlu na wasp tower a sam mial wtedy 45lvl? Dla studded armor? on gra na isarze wiec mozesz sie go spytac. Mam uwiezyc ze trapy sa tylko dla botterow? i mam uwiezyc w ten wywiad ze niby ty wytrzymales/wytrzymalas/wytrzymalos 38h grania w jakis glupich grach kto wiecej wytrzyma tak mi cie zal ze inni wytrzymali 40h i niestety przegrales/przegralas/przegralos albo co najbardziej prawdopodobne ---> /przegraliscie Wiec o co chodzi.

@fito46

to ze sie lizesz dupe to nie znaczy ze instynkt odpali Ci 1k na rooku...

@topic

nie lubie rookstayerow to nie znaczy ze powinno sie ich usuwac, niszczyc, nienawidzic kazdy ma inne zdanie oni graja w tibie na swoj wlasny sposob, a my na wlasny, czesc tibijczykow wybralo gre na rooku dla roznych celow
trapowanie,bicie lvl'a, niby pomaganie innym,sranie,szczanie itp

Jak juz mowilem ZA DALEKO SIE POSUNELI Z LVLEM I JEST ICH ZA DUZO ZEBY ICH USUNAC PROPOZYCJA USUNIECIA PRZEZ JAKIEGOS DEBILA JEST WOGULE NIEUZAZADNIONA TIBIA TO ROOK I MAIN PROSTE TAM BOCA I TAM TRAPUJA TAK SAMO I USUNIECIE ROOKPINDOLOW NIC NIE ZMIENI
__________________
"Wystarczy ciężka praca, by coś osiągnąć"
Zyphius-Knight jest offline  
stary 01-02-2009, 14:40   #131
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Zrytus, muszę podzielić się z tobą straszną wieścią- świat nie kręci się wokół Ciebie i twoich utraconych studded legsów. Zdaje sobie sprawę, że macie całą rzesze furiatów podobnych do Ciebie, ale nic ale to nic nie zdziałacie, nawet nie potrafisz nas obrazić, czy podać sensownych argumentów ;P
Pethaf jest offline  
stary 01-02-2009, 15:12   #132
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
po 7 masz hacka = masz postac na mainie ladna
A na mainie masz hacka = masz ladna postac na rooku. Straty, jakie moze poniesc rookstayer po hacku nie sa zadnym argumentem.

Cytuj:
rookstayerzy to nooby, ktore nie widza ze jest non-pvp i boja sie wyjsc z rooka i czekaja na odpowiedni moment az beda mieli wysoki lvl i dopiero wychodza LOL
Rookstayerzy to takie same nooby jak knighci, druidzi, sorce i paladyni, wogole jak wszyscy grajacy w Tibie. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Cytuj:
Skoro nie liczyl sie dla nich lvl czemu taki Sunrise ma teraz 100lvl ?
Przeciez wyjasnil/a to w swoim poscie. Jedni lubili kolekcjonowac itemy, inni PGowac.

Cytuj:
A ameriov czy jak mu tam trapnol mnie na 5lvlu na wasp tower a sam mial wtedy 45lvl? Dla studded armor?
Az tak bardzo dotknela cie strata studded arma? Na rooku trapuja i na mainie trapuja, tylko ze straty ktore poniesiesz na 5 lvlu sa praktycznie rowne zeru.
Avidek jest offline  
stary 01-02-2009, 15:50   #133
Zyphius-Knight
Użytkownik Forum
 
Zyphius-Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 84
Domyślny

Nie, nie dotknela mnie strata studded armora... chodzi mi o to ze tym sprytniejszy rookstayer tym gorszy rookstayer. Chodzi mi o to ze trapuja dla przyjemnosci a nie dla zyskow...(z tym studded armorem) i mowie ze nie ma zadnego sensownego argumentu na was chyba 2xup dlatego mowie zebyscie zostali bo nie mozna was usunac, aczkolwiek poprostu wiekszosc graczy takich jak ja, poprostu upszejmie nie lubi was. Dlatego poprostu zostajecie i tyle. Haha juz widze jak CIPSOFT usuwa postacie 8+ z rooka wtedy takie problemy by mieli... Jedyne co moga to utrudniac im zycie np. Bank
__________________
"Wystarczy ciężka praca, by coś osiągnąć"
Zyphius-Knight jest offline  
stary 01-02-2009, 15:59   #134
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Ja wiem ze nie trapuja dla zyskow, chyba tylko idiota mialby nadzieje, ze z 5 lvla wypadna mu niewiadomo jakie itemy/niewiadomo ile kasy. Zwisa mi to co stanie sie z rookstayerami poniewaz nie mam rookstayera i nie robie co chwila nowej postaci, zebym musial rooka co chwile przechodzic. Nie uwazam jednak, ze bocenie, szeroko rozumiane "nOObienie" i trapowanie sa niepodwazalnymi argumentami przeciwko rookstayerom (zreszta sam napisales ze nie ma zadnych sensownych argumentow).
Avidek jest offline  
stary 01-02-2009, 16:58   #135
Elky
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2008

Posty: 8
Domyślny

Coz , po przeczytaniu calego tematu stwierdzilem ,ze sie w nim wypowiem . Na wstepie jak zwykle mnie zirytowalo ,ze po tym jak swoje 5 groszy dodal Instynkt , nagle polowa osob zaczela zwracac sie do niego , olewajac zupelnie swoja odpowiedz na temat , piszac wierutne bzdury.

Nie rozumiem waszego myslenia nt. Rookstayer'ow . Rozumiem ,ze wiekszosc z Was to gracze z mainlandu , majace 100+ i uwazajace ,ze Rookgaard i osoby , ktore wybraly gre na tej malej wysepce to banda idiotow nie umiejacych sobie poradzic na mainlandzie . Tu wasza pierwsza teza upada , bo znam osobiscie Lvl 250+ i kilka 100+ , ktorzy posiadaja rookstayerów.

Co tam dalej pisaliscie . Ze zajmujemy respy . Z tego co wiem , to na "głównej wyspie" panuje zasada - bylem pierwszy , to Ty nie powinienes mi wejsc na spawn . Prawda jest taka ,ze wiekszosc jakze pokrzywdzonych lvlów <8 wchodzi na exp , gdy rookstayer tam expi , do tego wyzywajac go od K... , Sk... , Ch... i tym podobnych .

Ciezko sie expi ? Nawet na zaladowanym rookstayer'ami serwerze wyjscie na mainland nie zajelo mi ponad 2h . Wystarczy tylko troche wytezyc mozg i palce , aby wiedziec gdzie trzeba expic .

Boty ? Na mainie jest ich o wiele wiecej ,dla przykladu w kopalniach sie expic nie da , bo tam na 1 gracza przypada 10 botterow . Do tego na rooku o wiele latwiej jest ich wytepic , tylko trzeba posiadac umiejetnosc stawiania na nich pulapek . Ameriov duuuuuuuuuzo o tym napisal . A na mainie jak zaatakujesz takiego delikwenta to wlacza sie alarm , Ty ze skullem i zakladam sie ,ze przywitasz sie z kolegą co sobie chodzi po Temple.

Zabawy ze Stamina , zmniejszaniem expa ? Rookstayerzy to tez klienci CIPSoftu , wiec to byloby nie fair . Idziesz do sklepu , kupujesz piwo dostajesz cala butelke , a Twoj kolega kupuje to samo ,ale dostaje tylko pol butelki napelnionej bo ma na koszulce bo np. jest Rudy? Klient = Klient.

Jaki z tego moral ? Gracze z Rooka jak wychodza na main , to scieraja sie z PK, PA , wiec Wy Gracze z Maina , odczepcie sie od Rookgaardu , bo "widzicie drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegacie belki we własnym".

Usunac ? Jestem przeciw.
Pozbyc sie przywilejow przebywania na Wyspie Nowych ? Nie , dzieki - wkoncu poniekad po to tutaj przebywamy .


Ostatnio edytowany przez Elky - 01-02-2009 o 17:04.
Elky jest offline  
stary 01-02-2009, 17:56   #136
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Boty ? Na mainie jest ich o wiele wiecej ,dla przykladu w kopalniach sie expic nie da
Nie porównuj main do rooka bo main jest 10 razy wiekszy...
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 01-02-2009, 18:19   #137
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elky Pokaż post
Co tam dalej pisaliscie . Ze zajmujemy respy . Z tego co wiem , to na "głównej wyspie" panuje zasada - bylem pierwszy , to Ty nie powinienes mi wejsc na spawn . Prawda jest taka ,ze wiekszosc jakze pokrzywdzonych lvlów <8 wchodzi na exp , gdy rookstayer tam expi , do tego wyzywajac go od K... , Sk... , Ch... i tym podobnych .
Niestety chamy mają prawo domagać się expa, by się jak najszybciej z tej wysepki urwać. Rookstayer z założenia nie miał istnieć, Cipki zobaczyły w nich kolejną kopalnię, z której można czerpać kasę - bo niby po co by dodawali te addoniki? Są to i się na nich zarobi.

Cytuj:
Zabawy ze Stamina , zmniejszaniem expa ? Rookstayerzy to tez klienci CIPSoftu , wiec to byloby nie fair . Idziesz do sklepu , kupujesz piwo dostajesz cala butelke , a Twoj kolega kupuje to samo ,ale dostaje tylko pol butelki napelnionej bo ma na koszulce bo np. jest Rudy? Klient = Klient.
Rookgaard - wyspa nowych. Co oni do cholery robią na Rooku?


Cytuj:
Usunac ? Jestem przeciw.
Pozbyc sie przywilejow przebywania na Wyspie Nowych ? Nie , dzieki - wkoncu poniekad po to tutaj przebywamy .
Usuwać? Oczywiście, że nie. Ograniczyć wystarczy, by bardziej zniechęcić botterów lecących za lvlem. A ci Rookstayerzy mający ograniczenie do powiedzmy 30~ lvla. Nie powinni mieć z niczym trudności.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 20:25   #138
AdiZgOlekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: ZGORZELEC

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zyphius-Knight Pokaż post

rookstayerzy to nooby, ktore nie widza ze jest non-pvp i boja sie wyjsc z rooka i czekaja na odpowiedni moment az beda mieli wysoki lvl i dopiero wychodza LOL
a nie wiesz ze jesli wyjdziesz z rooka na 9+ lvlu to bedziesz mial na full tyle hp co sork, a tyle many co knight ? Nikt na wysokim levelu nie wychodzi z rooka bo to sie NIE oplaca

Ostatnio edytowany przez AdiZgOlekk - 01-02-2009 o 20:26.
AdiZgOlekk jest offline  
stary 01-02-2009, 20:28   #139
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdiZgOlekk Pokaż post
a nie wiesz ze jesli wyjdziesz z rooka na 9+ lvlu to bedziesz mial na full tyle hp co sork, a tyle many co knight ? Nikt na wysokim levelu nie wychodzi z rooka bo to sie NIE oplaca
Jemu chodziło o hackerów lub newbie, móżdżku.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 20:54   #140
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
3. Usuniecie postaci po tylu latach (np mojej) przypozyloby CipSoftowi wiele problemow poprzez wytoczenie spraw sadowych z racji tego, iz wlozony wysilek i ewentualnie zakupione wczesniej PA straciloby sens/wartosc/w niektorych przypadkach skutkowaloby to depresja i innymi powiklaniami/itd. Zakladajac postac automatycznie podpisujesz swego rodzaju umowe, dajaca Ci szereg praw.
Taaak, czyli to oznacza, że jak kupiłem PACC do gry gdzie szastałem z explo po 200 i uhałem się po 700 i w połowie określonego czasu PACC'a zasady gry nieco się zmieniły to mogę ich podać że mnie oszukali?;oo
Teraz to i tak na jedno wychodzi bo wysiłek włożony na wbicie XXX lvla np. po 2 latach jest możliwy w dzisiejszej Tibii do zdobycia w miesiąc czyli wg. twojej teorii mój czas poświęcony na grę stracił sens?
Nie, każdy gra niby tylko dla "przyjemności". Cip'Soft nikomu nie każe grać, więc nie widzę tu powodów do oskarżania ich o jakieś marnowanie ludzkiego czasu...

\down/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fito46 Pokaż post
myslisz dlaczego cipsoft i gmy tak ostroznie daja bany? nie rozdaja ich jak leci. oni tez maja swoje ograniczniki
Z tym to różnie właśnie bywa ;o
__________________

Ostatnio edytowany przez Miłosz - 01-02-2009 o 23:15.
Miłosz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:40.


Powered by vBulletin 3