Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Muzyczne

Notki

Forum Muzyczne Lubisz muzykę inną niż w Tibii? ;-)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2009, 21:05   #121
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Hahaha, płacić TYLE za tą pseudokapelkę? Boże, widzisz i nie grzmisz...
Slipknot i pseudokapelka... te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2009, 21:18   #122
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Slipknot i pseudokapelka... te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego.
Jak dorośniesz do słuchania MUZYKI, to zauważysz, jak wiele.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 21:40   #123
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jak dorośniesz do słuchania MUZYKI, to zauważysz, jak wiele.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 21:50   #124
Kashek
Użytkownik Forum
 
Kashek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Białystok
Wpisy bloga: 9

Posty: 401
Stan: Na Emeryturze
Imię: (Rencista)
Kashek ma numer GG 406216 Kashek ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jak dorośniesz do słuchania MUZYKI, to zauważysz, jak wiele.
Jak dorośniesz do TOLERANCJI, to zauważysz swój błąd.
__________________
;c;CUIp;
Kashek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 22:38   #125
Mojżesz
Użytkownik Forum
 
Mojżesz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 318
Stan: Niegrający
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jak dorośniesz do słuchania MUZYKI, to zauważysz, jak wiele.
Ja dorosłem, przynajmniej tak mi się wydaje, i jakoś nie uważam Slipknota za "pseudokapelkę". Chłopaki popełnili jedną dobrą płytę, jedną bardzo dobrą i dwie słabsze, a do dziś grają na żywo z niezwykłą energią, że aż chce się miażdżyć kości glanami. Są różne gusta, ale bez przesady-ten zespół nie jest taki zły. Jakby poświęcić trochę czasu na zagłębienie tematu.
Mojżesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 22:56   #126
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jak dorośniesz do słuchania MUZYKI, to zauważysz, jak wiele.
Slipknot to jest właśnie MUZYKA. Do twoich death metalów nic nie mam, lecz imo są zbyt ciężkie. Slipknot ma miliony fanów na całym świecie i napewno nie jest pseudokapelką;< W sumie jakby dodać do slipknota 2x cięższy wokal, te takie cuś na perkusji, co nogą się naciska czy cuś i to tak nawala szybko jak w co drugiej pieśni behemota, to slipknot byłby jak reszta innych deathmetalowych zespołów:>
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 23:09   #127
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Mi się Slipknot zawsze kojarzył z muzyką dla kindermetali ;P

@top
Wczoraj kupiłem bilety na Dżem we Wrocku na 13.03… Szkoda że to już nie ta sama kapela co kiedyś, ale zawsze warto pojechać
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 14-02-2009 o 23:10.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 23:12   #128
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

@up Radze ściągnąć Detoxa i bedzie fajnie ten obecny "dżem"
Jest kwaśny.
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 23:15   #129
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Btw. Laxiu starasz się być oryginalny, że piszesz taką małą czcionką ?
__________________
Mistrz Offtopu.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2009, 23:18   #130
Mojżesz
Użytkownik Forum
 
Mojżesz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 318
Stan: Niegrający
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Slipknot to jest właśnie MUZYKA. Do twoich death metalów nic nie mam, lecz imo są zbyt ciężkie. Slipknot ma miliony fanów na całym świecie i napewno nie jest pseudokapelką;< W sumie jakby dodać do slipknota 2x cięższy wokal, te takie cuś na perkusji, co nogą się naciska czy cuś i to tak nawala szybko jak w co drugiej pieśni behemota, to slipknot byłby jak reszta innych deathmetalowych zespołów:>
Akurat "takie cuś na perkusji, co nogą się naciska" to w Slipknocie jest. No i nie do końca się zgadzam, akurat death metal to zupełnie inna muzyka, choć w muzyce tego zespołu można usłyszeć trochę zapożyczeń z tego gatunku.

Żeby nie było - nie uważam Slipknota za jakąś wybitną kapelę, bo jest cała masa lepszych i ambitniejszych, aczkolwiek mają chłopaki swój styl i grają swoją muzykę, która najgorsza nie jest, a przynajmniej kiedyś nie była. Tyle.

Aha, no i kwietniowy tour Virgina z Vesanią podobno odwołany. Mają ustalić nowy termin, ale już bez Vesanii, niestety.
Mojżesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 06:53   #131
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kashek Pokaż post
Jak dorośniesz do TOLERANCJI, to zauważysz swój błąd.
Bezwarunkowa tolerancja? Podziękuję. Sam (podobnie jak każdy) nigdy nie będę tolerowany przez wszystkich, dlaczego miałbym wszystko/ich tolerować? Wygłaszam moją opinię (toleruj to, zamiast zarzucać mi nietolerancję :'() - dla mnie Slipgniot to band denny, którego owszem słuchałem, mając 13 lat. Potem dorosłem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Slipknot to jest właśnie MUZYKA. Do twoich death metalów nic nie mam, lecz imo są zbyt ciężkie. Slipknot ma miliony fanów na całym świecie i napewno nie jest pseudokapelką;< W sumie jakby dodać do slipknota 2x cięższy wokal, te takie cuś na perkusji, co nogą się naciska czy cuś i to tak nawala szybko jak w co drugiej pieśni behemota, to slipknot byłby jak reszta innych deathmetalowych zespołów:>
Trochę za bardzo upraszczasz, bo słucham szerokiej gamy gatunków, z czego spora część to nie tylko nie death metal, ale nawet nie metal. W Slipknocie nie ma punkowego przekazu (inb4 Patyczak), nie ma... niepunkowej techniki, jedynym mocnym punktem jest bębniarz, który też do czołówki nie należy. 9 chłopa w maskach, co nakręca 12-15-latków, bo elo i w ogóle. Zero polotu. 'I wanna slit your throat and fuck the wound'... ot, mniej ambitny Cannibal Corpse (którego, notabene, nie lubię).

Aczkolwiek Vermillion pt. 2 miażdży. Ale jest wybitnie nieslipknotowe ; ) Gdyby zagrali za 20-30 zł (choć wiadomo, że kapela z Ameryki za tyle nie zagra, nawet jeśli byłby to zespół Buraki z Alabamy w składzie dwóch bezrękich gitarzystów i wokalista z gruźlicą), może bym się zresztą wybrał, raz bo znam parę osób, które jadą, dwa, bo egzotyka, trzy - bo na każdym rockowym/punkowym/metalowym koncercie można się dobrze bawić (jeśli nagłośnienie daje jakoś radę). Ale wydawać tyle kasy na tą przereklamowaną kapelkę? Cóż, zazdroszczę wam, że was na to stać. Gdybym miał 100-200 zł do wyrzucenia na ich koncert kupiłbym sobie browarka a resztę odłożył do mojego funduszu-na-wzmacniacz.

@Vesania: mam nadzieję, że coś pograją, obojętnie czy z VS czy nie. I tak tylko na Vesanii w tym tourze mi zależało... a trasę mieli już mieć jesienią : (
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 15-02-2009 o 07:00.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 09:16   #132
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Slipknot i pseudokapelka... te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego.
No nie, wcale...
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 09:25   #133
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Bezwarunkowa tolerancja? Podziękuję. Sam (podobnie jak każdy) nigdy nie będę tolerowany przez wszystkich, dlaczego miałbym wszystko/ich tolerować? Wygłaszam moją opinię (toleruj to, zamiast zarzucać mi nietolerancję :'() - dla mnie Slipgniot to band denny, którego owszem słuchałem, mając 13 lat. Potem dorosłem.



Trochę za bardzo upraszczasz, bo słucham szerokiej gamy gatunków, z czego spora część to nie tylko nie death metal, ale nawet nie metal. W Slipknocie nie ma punkowego przekazu (inb4 Patyczak), nie ma... niepunkowej techniki, jedynym mocnym punktem jest bębniarz, który też do czołówki nie należy. 9 chłopa w maskach, co nakręca 12-15-latków, bo elo i w ogóle. Zero polotu. 'I wanna slit your throat and fuck the wound'... ot, mniej ambitny Cannibal Corpse (którego, notabene, nie lubię).

Aczkolwiek Vermillion pt. 2 miażdży. Ale jest wybitnie nieslipknotowe ; ) Gdyby zagrali za 20-30 zł (choć wiadomo, że kapela z Ameryki za tyle nie zagra, nawet jeśli byłby to zespół Buraki z Alabamy w składzie dwóch bezrękich gitarzystów i wokalista z gruźlicą), może bym się zresztą wybrał, raz bo znam parę osób, które jadą, dwa, bo egzotyka, trzy - bo na każdym rockowym/punkowym/metalowym koncercie można się dobrze bawić (jeśli nagłośnienie daje jakoś radę). Ale wydawać tyle kasy na tą przereklamowaną kapelkę? Cóż, zazdroszczę wam, że was na to stać. Gdybym miał 100-200 zł do wyrzucenia na ich koncert kupiłbym sobie browarka a resztę odłożył do mojego funduszu-na-wzmacniacz.

@Vesania: mam nadzieję, że coś pograją, obojętnie czy z VS czy nie. I tak tylko na Vesanii w tym tourze mi zależało... a trasę mieli już mieć jesienią : (
Lasooch, odpusc. Inni zmiazdzyli twoja glupote i chec bycia fajnym, a ty probujesz z tego wybrnac. Niestety sie nie da. Podoba mi sie to, bo zawsze panowala tu tradycja, zeby jechac na slipknota i inne linkin parki za NIC. Tylko dlatego, ze graja niby pseudo metal. To nie jest prawda, ogolnie sam go nie slucham, ale piosenek zlych nie maja, podoba mi sie ich tworzczosc.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 10:35   #134
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Lasooch, odpusc. Inni zmiazdzyli twoja glupote i chec bycia fajnym, a ty probujesz z tego wybrnac. Niestety sie nie da. Podoba mi sie to, bo zawsze panowala tu tradycja, zeby jechac na slipknota i inne linkin parki za NIC. Tylko dlatego, ze graja niby pseudo metal. To nie jest prawda, ogolnie sam go nie slucham, ale piosenek zlych nie maja, podoba mi sie ich tworzczosc.
Tradycja jechania Slipknota jest nie tylko tu, ale akurat to jest moje zdanie, nie powtarzanie po raz n tego samego (a raczej - powtarzaniem pewnie to jest, ale niecelowym). Swoją drogą, Linkin Parka też nie lubię, choć oni w ogóle nie grają metalu (co, oczywiśnie, samo w sobie nie jest niczym złym). I też kiedyś, jako dwunasto-trzynastolatek słuchałem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 15-02-2009 o 10:37.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 10:45   #135
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

A ja właśnie wytrzeźwiałem po koncercie KSU we Wrocławiu.
Co do Slipknota nie wypowiem się gdyż nie słucham.
Linkin Park? Puszczali na MTV co jest dla mnie troszkę hańbą.
Ale i tak preferuje polskie zespoły Punka. Ew. Sex Pistols.
Ja na PRL jadę do Wrocławia na Kwasożłopuf !
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 11:14   #136
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mojżesz Pokaż post
Akurat "takie cuś na perkusji, co nogą się naciska" to w Slipknocie jest. No i nie do końca się zgadzam, akurat death metal to zupełnie inna muzyka, choć w muzyce tego zespołu można usłyszeć trochę zapożyczeń z tego gatunku.

Żeby nie było - nie uważam Slipknota za jakąś wybitną kapelę, bo jest cała masa lepszych i ambitniejszych, aczkolwiek mają chłopaki swój styl i grają swoją muzykę, która najgorsza nie jest, a przynajmniej kiedyś nie była. Tyle.

Aha, no i kwietniowy tour Virgina z Vesanią podobno odwołany. Mają ustalić nowy termin, ale już bez Vesanii, niestety.
No jest jest, ale nie takie jak w behemocie ;d jak w przeróbce pokazali moment z "tym czymś" i obrazek pralki, niemal identyczne .

@Lasuh.
Też nie wydałbym tyle na ich koncert. Właściwie to na niczyj koncert bym tyle nie wydał. No, chyba że zarobione za granicą, gdzie w godzine można zarobić 30-40 zł:>

A co do tego "i wanna slit your throat and fuck the wound" nie wiem w jakiej to piosence, ale myślę, że jej nie słucham :X
Mi właściwie podobają sie tylko piosenki takie jak "psychosocial""before i forget" itp.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 15-02-2009 o 11:18.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 14:54   #137
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
@Lasuh.
Też nie wydałbym tyle na ich koncert. Właściwie to na niczyj koncert bym tyle nie wydał. No, chyba że zarobione za granicą, gdzie w godzine można zarobić 30-40 zł:>
Na Zeppelinów mógłbym wydać półroczne zarobki+kieszonkowe chyba... (co daje ~1200 zł).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
A co do tego "i wanna slit your throat and fuck the wound" nie wiem w jakiej to piosence, ale myślę, że jej nie słucham :X
Mi właściwie podobają sie tylko piosenki takie jak "psychosocial""before i forget" itp.
Piosenka ma tytuł bodajże "Disasterpieces", nie jestem pewien, nie chce mi się sprawdzać. A co do 'fajnych' tekstów:

http://www.youtube.com/watch?v=O1LG_R9j2sw
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 14:57   #138
Hanndo90
Użytkownik Forum
 
Hanndo90's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2008
Lokacja: Siemianowice Śląskie

Posty: 223
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Hanndo90 ma numer GG 8998421
Domyślny

Na Slipa Bilet zamówiony : )
teraz tylko czekać aż R+ wyda płyte i zacznie Tour po Europie
w tym do Polski^^ : P
__________________

Hanndo90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2009, 18:39   #139
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Dajcie spokój ; P
Ja tam słucham Iron Maiden, Metallica, Black Sabbath, ale Slipknota nigdy - obiło mi tylko o uszy, że istnieje taki zespół.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2009, 18:32   #140
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Slipknot to dobra kapela. Nie przepadam za nią ani trochę, ale nie można im zarzucić, że są chujowi, bo swoją niszę wypełniają.
Z kolei dzieciaki co owego zespołu słuchają i komentują naokoło że to jest 'hardest metal in the world \m/" to faktycznie niezbyt fajnie.
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin 3