Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-11-2005, 14:18   #121
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

#edit.
k, przyznaje sie do pomylki, ale co do reszty osob ktore wymienilem jestem pewien, ze nie byly w Sf/Reckless w chwili padniecia.

Ostatnio edytowany przez Rankor - 23-11-2005 o 19:45.
Rankor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-11-2005, 14:23   #122
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragoholikus
Nosso Nosso Nosso nikt nam nie dokopał i nie siegaj w przeszłość teraz jest nowa wojna i patrz na wynik jaki jest.20:0 Mysle ze calkiem niezly patrzac ilu was jest hahaha, chyba cos koło 70??
1. Pytanie za 100 pkt kto siedzi w pz ?? Odpowiadam Silent Force
2. Kto robi expa ?? Wanted
Oby tak dalej nosso !!
Drago Drago Drago... Chodzi mi o to że szwedzi jak chcą to potrafią , każdy głupi widział że jak była połowa ludzi od nas to sam wielki Draz chował się po pz (zapewne się do tego nie przyzna). Szwedzi dokopali nam w tamtej wojnie więc potrafią grać. Skad możesz wiedzieć że jesteśmy gorsi FAKT! jak narazie owszem , ale jak oni zaczną grać to myślisz że będzie wam łatwo ?

Ja tak nie sądze... Wtedy się zacznie wojna. Expujcie expujcie nikt wam nie zabrania wkoncu wojna nie polega na tym że "My expimy więc jesteśmy lepsi"
Co wam z tego jak wyexpicie 130-te lvle i je co niektórzy oczywiście stracą?

Bezsens nieprawda?


BTW
Ja nie uważam całego wanted za grupke wrogów. Przystąpiłem do SF bo temu palantowi Drazowi znowu odj*bało i sam napisał że jestem hunted?
Patrz no jaki z niego zdolny dzieciaczek
Wiec sam widzisz ze jedyny czlowiek niepasujacy do tego swiata to nasz "kochany" Drazek. Chyyyyyyyyyyyyyyyyyba że zmądrzeje wiedy będzie ok.
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 23-11-2005 o 14:28.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 23-11-2005, 15:48   #123
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
A Ty sie nie udzielaj jesli nie znasz podstawowych zasad pisowni. 20:0 dla Wanted? A to juz minely czasy kiedy Wanted padalo jak muchy od MK?
Silverpearl padl PRZED przystapieniem od Reckless. Doszedl chwile po zabiciu go przez Was. Poza tym, naucz sie edytowac posty, to nie boli.
Silverpearl byl w Reckless w chwili deada, i to od kilku dni.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 23-11-2005, 17:06   #124
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
A Ty sie nie udzielaj jesli nie znasz podstawowych zasad pisowni. 20:0 dla Wanted? A to juz minely czasy kiedy Wanted padalo jak muchy od MK?
Silverpearl padl PRZED przystapieniem od Reckless. Doszedl chwile po zabiciu go przez Was. Poza tym, naucz sie edytowac posty, to nie boli.
hahaha armanio, nie bez powodu masz pernament ignore w Tibii na wszystkich swoich *armanio charach.
niezla bajke z silverpearl zes wymyslil ale bujac to my, a nie nas.
zasadami pisowni sie nie przejmuje. takimi tekstami to mozesz zaimponowac nauczycielce j polskiego poprawiacaj kolegow z gimnazjum do ktorego uczeszczasz.
Drazharm jest offline  
stary 23-11-2005, 17:41   #125
fea_umarth
Użytkownik Forum
 
fea_umarth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 125
Imię: Fea Umarth
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 111
Skille: 90/82
Domyślny

szkoda ,ze budda wtedy padl .Ale on zawsze mial kiepska karme
fea_umarth jest offline  
stary 23-11-2005, 19:18   #126
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny Dead Dazka

Nov 23 2005, 19:34:07 CET Killed at Level 54 by Cors Ent and by Pollbull
19:33 Cors Ent: za adiego
19:35 Cors Ent: caly elblag jest w wojnie
19:33 Dazo Warchief: za co za adiego
19:33 Dazo Warchief: za to ze mnie protkuje?


Lecz jak sie okazalo pozniej Cors klamal
19:50 Cors Ent: bo abusowales bubcia
19:50 Cors Ent: teraz ja ciebie zabusuje xD

Niejaki bubcio~ byl mi ,w zasadzie to jest, dluzny 10k. Znamy sie z reala to mu pozyczylem oddawal miecha padl.Zabil go moj kumpel.No i ja padlem potem.

19:59 Cors Ent: 50k do mojego depo, albo lepiej nie wychodz z pz

Zwracam sie do 2 strony o pomoc.

Btw: smiesznie sie z toba cors gadalo szkoda tylko ze jestesmy wrogami ;]
wr00n jest offline  
stary 23-11-2005, 19:23   #127
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

cors jest skonczony na azurze
Drazharm jest offline  
stary 23-11-2005, 19:54   #128
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

E tez mi pocieszenie, ja bym go chetnie skonczyl ale jestem na to za slaby :/
wr00n jest offline  
stary 23-11-2005, 20:20   #129
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Ok El Drazito so lets dance

Dazo chyba ciagle za malo do zaplacenia ci dalem

apropo reason jaki podal Dazo
sam wspomniales o spotkaniu z Abu i ze mna - i puytasz za co teraz giniesz?
to co napisalem napisalem 4 fun

nie lubie odpowiadac na takie pytania. rownie dobrze mozesz pytac " dlaczego slonce swieci albo niebo jest niebieskie " glupie pytanie i rownie glupia odpowiedz

_/
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka

Ostatnio edytowany przez Cors Ent - 23-11-2005 o 20:36.
Cors Ent jest offline  
stary 23-11-2005, 21:06   #130
Bloker
Użytkownik Forum
 
Bloker's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: London

Posty: 109
Imię: Nilostan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Mortal Sin
Świat: Pandoria
Poziom: 155
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
Ok El Drazito so lets dance

Dazo chyba ciagle za malo do zaplacenia ci dalem

apropo reason jaki podal Dazo
sam wspomniales o spotkaniu z Abu i ze mna - i puytasz za co teraz giniesz?
to co napisalem napisalem 4 fun

nie lubie odpowiadac na takie pytania. rownie dobrze mozesz pytac " dlaczego slonce swieci albo niebo jest niebieskie " glupie pytanie i rownie glupia odpowiedz

_/
Mr. Cors, od kiedy to Ty sie taki waleczny zrobiles, kazdy wie ze od samego poczatku pelniles role Cleytiona w Wanted/Silent Force , na forum zawsze najwiekszym kozakiem jestes.


Btw, zapomniales zaktualizowac parametrow swojej postaci w opisie



Nov 11 2005, 11:19:53 CET Killed at Level 90 by Minavand
and by Dragoholikus
Nov 07 2005, 19:26:19 CET Killed at Level 92 by Drazharm
and by Urbexx
Nov 04 2005, 21:26:02 CET Killed at Level 93 by Drazharm
and by Minavand




Name: Cors Ent
Sex: male
Profession: Royal Paladin
Level: 88
World: Azura
Residence: Venore
Guild membership: Seventh of the Silent force
Bloker jest offline  
stary 23-11-2005, 21:21   #131
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Haha ale cie potyral .Tal trzymac tyrac corsa! ;]
wr00n jest offline  
stary 23-11-2005, 21:40   #132
fea_umarth
Użytkownik Forum
 
fea_umarth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 125
Imię: Fea Umarth
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 111
Skille: 90/82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloker
Nov 11 2005, 11:19:53 CET Killed at Level 90 by Minavand
and by Dragoholikus
Nov 07 2005, 19:26:19 CET Killed at Level 92 by Drazharm
and by Urbexx
Nov 04 2005, 21:26:02 CET Killed at Level 93 by Drazharm
and by Minavand
hat trick
fea_umarth jest offline  
stary 23-11-2005, 21:58   #133
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Hat trick

tak bywa jak sie nie przestrzega nałorzonego samemu na siebie zakezu gry po pijaku albo na kacu
trudno za bledy sie placi

" ofiara zlorzona na oltarzu wolnosci "
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline  
stary 23-11-2005, 23:25   #134
fea_umarth
Użytkownik Forum
 
fea_umarth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 125
Imię: Fea Umarth
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 111
Skille: 90/82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
tak bywa jak sie nie przestrzega nałorzonego samemu na siebie zakezu gry po pijaku albo na kacu
trudno za bledy sie placi

" ofiara zlorzona na oltarzu wolnosci "
no to wypijmy za to,chociaz

Ostatnio edytowany przez fea_umarth - 23-11-2005 o 23:26.
fea_umarth jest offline  
stary 24-11-2005, 01:01   #135
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tak czytam i czytam i pomyslalem ze jednak wtrace swoje 5 groszy.
Wiec tak. Po 1. To korzenie wojny sa daleko wczesniejsze niz glupie szczekanie z udzialem corsa, drazha, drago, franco. Zaczelo sie jeszcze jak all bylismy w Wanted, kiedy to przyjaciele ze szwecji zostali juz praktycznie pokonani, drazhowi zaczelo brakowac widocznie wrazen. W Wanted zawsze byla mala koalicja pilnujaca spraw DoF (mala rodzina), pilnowal tego zawsze Przemko~, Jameha, Heg, Drago~ (niby), w pozniejszym czasie takze ja. Mielismy jednego wroga i co jak co ale zawsze bylismy lojalni jak malo kto...lecz kiedy juz nie bylo takiej potrzeby bycia w gotowosci bojowej (bo i z kim walczyc nie bylo) postanowilismy troche spasowac z wojna i wracac powoli do "rodziny" do DoF i miec wkoncu zasluzona przyjemnas z gry wraz z przyjaciolmi, z dala od wojen i wasni...Nie cieszylismy sie tym dlugo, kolejne prowokacje itd. ze strony Drazha uswiadomily nam ze z tym czlowiekiem drzewka nie zaznaja spokoju... Widze ze sporo ludzi z azury tu bywa wiec macie swoje opinie na temat jaki poziom i styl gry prezentuje Przemko~ , Jameha i Hegu a jaki Drazh~ Z czasem miarka sie przebrala i choc duzo wieksze lvlki w Wanted, DoF chwycil za bron i tylko dzieki JU udalo sie Wanted na daramie.
Gdy po dlugich rozmowach w naszym gronie wszyscy zgodzilismy sie co do kwestii jakim czlowiekiem jest drazh i na co mozna liczyc z jego strony...zgodnie stwierdzilismy ze wolimy walczyc i zyc u boku naszych dawnych wrogow (szwedow i anglikow), gdzie zawsze mielismy przyjaciol/znajomych. Nie raz, nie dwa powtarzali ze szacunkiem daza jedynie nas w tym gronie ( jesli ktos gra na azurze moze sie domyslic dlaczego).
Wolimy walczyc ramie w ramie z Hawkiem, Mataca i reszta chocby mieli nas pozniej wykopac z serva co jest calkiem mozliwe, walczac dla Drazha dostalismy zaplate taka jaka dostalismy, wiec co teraz mozemy stracic ? Nic. Mozemy jedynie zyskac, swietne samopoczucie po wykopaniu Drazha~ z jego krolestwa.
Co do wypowiedzi Drago~ na temat "kto expi, fraguje itd." to nie robmy tu zadnych iluzji...postawienie na nogi szwedow i anglikow ze stanu "retired" bez paccow etc. to nie jest tak hop - siup i badz spokojny drogi Drago~ zobaczysz co bedzie za pare dni... i tak btw. nie wiem czy pamietasz jak wygladal exp przed wojna ? Powiedz ile Drazh naexpil? , ty, falzer, Mini~ ? nie badz smieszny zobacz kto przez ostatnie 2 dni expil a kto siedzial w pz, kto biegal z lockami etc. etc. Jeszcze raz spokojna glowa wszystko idzie w dobrym kierunku.
Niestety ...co do nie potzrebnych ofiar: to przepraszam bardzo jesli kogos zabijemy za to ze byl kolega Drazha~, Drago czy kogos tam, za to ze "protected by Urbexx, Drazh, Minavand"...przepraszam bardzo ale juz przed wojna Drazh~ spamowal ludzi ktorzy dolaczyli do DoF ze sa "Huntedo", naliczal/zabijal all moich i nie tylko moich przyjaciol tylko za to ze znali wlasnie mnie... mile co ? Zreszta zagrywki Drazha sa znane nie od dzisiaj, od sprzedawania jego cudnych Paccow niby "friendsom - Azurysjki Mastah i wielu innych", do wyzywania kobiet wlacznie. Wiec taktyka wykanczania przyjacol zostala nam narzucona "oko za oko..."
Jesli bozia da i wywalimy Drazha~ z gry i nawet gdyby szwedzi mieli nas wywalic zaraz po drazhu...chcemy tego z pelna swiadomoscia mozliwych konsekwencji...
Bo na bank z "gnida" ukladac sie juz nie bedziemy ];]

Cheers Polli~
Polli~ jest offline  
stary 24-11-2005, 08:51   #136
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Nono Polli już wszystko wyjaśnił

El Drazito Pwned ponownie !

2 : 0 Dla nas

Znając życie to Drazek niedługo przestanie odwiedzać ten temat bo dostaje za duże baty
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 24-11-2005 o 08:53.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 24-11-2005, 13:17   #137
Dragoholikus
Użytkownik Forum
 
Dragoholikus's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 137
Skille: Dist 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polli~
Tak czytam i czytam i pomyslalem ze jednak wtrace swoje 5 groszy.
Wiec tak. Po 1. To korzenie wojny sa daleko wczesniejsze niz glupie szczekanie z udzialem corsa, drazha, drago, franco. Zaczelo sie jeszcze jak all bylismy w Wanted, kiedy to przyjaciele ze szwecji zostali juz praktycznie pokonani, drazhowi zaczelo brakowac widocznie wrazen. W Wanted zawsze byla mala koalicja pilnujaca spraw DoF (mala rodzina), pilnowal tego zawsze Przemko~, Jameha, Heg, Drago~ (niby), w pozniejszym czasie takze ja. Mielismy jednego wroga i co jak co ale zawsze bylismy lojalni jak malo kto...lecz kiedy juz nie bylo takiej potrzeby bycia w gotowosci bojowej (bo i z kim walczyc nie bylo) postanowilismy troche spasowac z wojna i wracac powoli do "rodziny" do DoF i miec wkoncu zasluzona przyjemnas z gry wraz z przyjaciolmi, z dala od wojen i wasni...Nie cieszylismy sie tym dlugo, kolejne prowokacje itd. ze strony Drazha uswiadomily nam ze z tym czlowiekiem drzewka nie zaznaja spokoju... Widze ze sporo ludzi z azury tu bywa wiec macie swoje opinie na temat jaki poziom i styl gry prezentuje Przemko~ , Jameha i Hegu a jaki Drazh~ Z czasem miarka sie przebrala i choc duzo wieksze lvlki w Wanted, DoF chwycil za bron i tylko dzieki JU udalo sie Wanted na daramie.
Gdy po dlugich rozmowach w naszym gronie wszyscy zgodzilismy sie co do kwestii jakim czlowiekiem jest drazh i na co mozna liczyc z jego strony...zgodnie stwierdzilismy ze wolimy walczyc i zyc u boku naszych dawnych wrogow (szwedow i anglikow), gdzie zawsze mielismy przyjaciol/znajomych. Nie raz, nie dwa powtarzali ze szacunkiem daza jedynie nas w tym gronie ( jesli ktos gra na azurze moze sie domyslic dlaczego).
Wolimy walczyc ramie w ramie z Hawkiem, Mataca i reszta chocby mieli nas pozniej wykopac z serva co jest calkiem mozliwe, walczac dla Drazha dostalismy zaplate taka jaka dostalismy, wiec co teraz mozemy stracic ? Nic. Mozemy jedynie zyskac, swietne samopoczucie po wykopaniu Drazha~ z jego krolestwa.
Co do wypowiedzi Drago~ na temat "kto expi, fraguje itd." to nie robmy tu zadnych iluzji...postawienie na nogi szwedow i anglikow ze stanu "retired" bez paccow etc. to nie jest tak hop - siup i badz spokojny drogi Drago~ zobaczysz co bedzie za pare dni... i tak btw. nie wiem czy pamietasz jak wygladal exp przed wojna ? Powiedz ile Drazh naexpil? , ty, falzer, Mini~ ? nie badz smieszny zobacz kto przez ostatnie 2 dni expil a kto siedzial w pz, kto biegal z lockami etc. etc. Jeszcze raz spokojna glowa wszystko idzie w dobrym kierunku.
Niestety ...co do nie potzrebnych ofiar: to przepraszam bardzo jesli kogos zabijemy za to ze byl kolega Drazha~, Drago czy kogos tam, za to ze "protected by Urbexx, Drazh, Minavand"...przepraszam bardzo ale juz przed wojna Drazh~ spamowal ludzi ktorzy dolaczyli do DoF ze sa "Huntedo", naliczal/zabijal all moich i nie tylko moich przyjaciol tylko za to ze znali wlasnie mnie... mile co ? Zreszta zagrywki Drazha sa znane nie od dzisiaj, od sprzedawania jego cudnych Paccow niby "friendsom - Azurysjki Mastah i wielu innych", do wyzywania kobiet wlacznie. Wiec taktyka wykanczania przyjacol zostala nam narzucona "oko za oko..."
Jesli bozia da i wywalimy Drazha~ z gry i nawet gdyby szwedzi mieli nas wywalic zaraz po drazhu...chcemy tego z pelna swiadomoscia mozliwych konsekwencji...
Bo na bank z "gnida" ukladac sie juz nie bedziemy ];]

Cheers Polli~

Tak czytam Poll co napisales i zastanawia mnie pare rzeczy po:
1.txtem ze bedziecie zabijac nam przyjacieli ( przyjaciół?) to niezdziw ( nie zdziw ) sie ze tobie ktos niedlugo zginie
2.tak łatwo nas niebedzie ( nie będzie ) wykopac z azury, puki ( póki ) mamy chary to mzoemy walczyc
3.juz sa objawy jacy sa swe "zabijac swoich ludzi" he dla nas to dobrze mozecie sie wszyscy wybic (a o co chodzi? )

edit cors ent
__________________
Regards,
Dragoholikus
_____________________
Hail Wanted

Ostatnio edytowany przez Cors Ent - 24-11-2005 o 15:34.
Dragoholikus jest offline  
stary 24-11-2005, 13:40   #138
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

fajnie poll zes sie naprodukowal ale tego steku bzdur nawet komentowac nie bede, bo jak wiadomo, piersza ofiara kazdej wojny jest prawda.

wanted tu bylo, jest i bedzie... zabijac swoich wrogow.

powodzenia z `wywalaniem mnie z servera` noobku. czas pokaze ile jestes wart.
Drazharm jest offline  
stary 24-11-2005, 13:42   #139
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ja sie po pierwsze zastanawiam Drago~ czy ty czytac ze zrozumieniem potrafisz...jesli nie to niech ktos ci wytlumaczy ten fragment o tym ze Drazh~ z reszta bandy wybijaja nam all przyjaciol od dawna, wiec i my zaczynamy (specjalnie dla Drago~ "chodzi o to ze to wy wprowadziliscie zwyczaj tepienia bliskich, a my chcemy byc "trendy")- nie wiem czy zrozumie ale trudno...
Co do reszty to oczywiscie czekaja nas dlugie dni i noce zmagan...
A ty nie masz wrecz prawa oceniac jacy sa szwedzi...bo to ty z reszta "Bogow" zaczeliscie zabijac "przyjaciol" wraz z ktorymi walczyliscie prawie dwa lata po jednej stronie barykady....wiec stfu kundelikusie (przydomek moze nie ladny...ale jakze trafny)...
Polli~ jest offline  
stary 24-11-2005, 13:45   #140
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Draziu~@
Czas juz pokazuje...
Polli~ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:38.


Powered by vBulletin 3