Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-01-2005, 17:39   #121
Lis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 11
Cool Gdzie Mam Expic Palem ?

Powiedzcie mi jedno ok. gdzie ja mam expic ( na czym ? )
MAM: PALADYNA
LVL:14
MLVL:6
SKILE 46 DYSTANSU / 33 DEFINICJI
SPRZET: PLATE LEGSY I ARMOR,SOLDIER HELMET,BUCIKI,ŁUK I STRZALY
A WIEC GDZIE JA MOGE EXPIC ??????????????????????
MÓJ EMAIL [email protected] i prosze nie picujcie
i piszcie jak najwięcej
Lis jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2005, 19:33   #122
Tomkos
Użytkownik Forum
 
Tomkos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2004
Wiek: 34

Posty: 85
Domyślny

I znowu expo, tym razem chodzi bardziej o zarobek niż o expo, ale co tam. Więc pytam się was, na jakich potworach moge/mam expić, aby zwróciło mi się za bolty + jeszcze troche zarobić ( robienie strzał, troche trwa), tak przynajmniej z 1k z jednego huntu. (Probowałem na ghulach, zarobek dobry, ale nie aż tak, gdyż dużo osób na nich expi, cycki, ds itp, marny lot), wiem że może jednek nie uzyskam ciekawej odpowiedzi, a robienie hmm przed dp to też nie jest zaciekawe rozwiązanie

Staty : Pal, 18lv , 70/55 , 11 magic, eq : kusza,łuk , p set , c helmet

Wiem , jeste wybredny
Tomkos jest offline  
stary 12-01-2005, 20:26   #123
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

RE: tomkos
dwarfy, soldiery z pojedynczymi guardami
__________________





p.l jest offline  
stary 12-01-2005, 20:46   #124
Wulkan
Użytkownik Forum
 
Wulkan's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 145
Wulkan ma numer GG 2754811
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomkos
I znowu expo, tym razem chodzi bardziej o zarobek niż o expo, ale co tam. Więc pytam się was, na jakich potworach moge/mam expić, aby zwróciło mi się za bolty + jeszcze troche zarobić ( robienie strzał, troche trwa), tak przynajmniej z 1k z jednego huntu. (Probowałem na ghulach, zarobek dobry, ale nie aż tak, gdyż dużo osób na nich expi, cycki, ds itp, marny lot), wiem że może jednek nie uzyskam ciekawej odpowiedzi, a robienie hmm przed dp to też nie jest zaciekawe rozwiązanie

Staty : Pal, 18lv , 70/55 , 11 magic, eq : kusza,łuk , p set , c helmet

Wiem , jeste wybredny
Mozesz sie bawic z guardami w kopalniach, bardzo duzo lootu ale i ciezkiego lootu, musialbys robic lootbagi. Na Twoim lvlu polecam -4 poziom ZE SPERAMI. Skille masz dobre wiec spokojnie guarda zlejesz sperami. A tam loot jest bardzo dobry duzo soldkow = dwarveny(100gp), kusze(160gp) i rozne tego typu. I na kazdym -4 poziomie masz 2 guardy to czasem jakis b hammer(120gp) moze steel helmer(~300gp). Albo mzoesz isc na -5 z kusza, ale masz jeszcze za malo hp, a tam mozna spotkac guardy w grupach po 3 chyba nawet 4. Twoj wybor Cya
__________________
Światełko w tunelu - to reflektory nadjeżdżającego pociągu.
Wulkan jest offline  
stary 13-01-2005, 17:50   #125
Lis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005

Posty: 11
Cool Pytanie Na Temat PaladynÓw

Cześć prosze was napiszcie mi na co moge chodzić:
MAM: PALADYNA Łucznik
LVL:14
SKILE:46DYSTANSU / 33 DEFINICJI
MLVL:6

I powiedzcie mi na co moge chodzić z takimi skilami ( nie piszcie bzdur )
Piszcie jak najszybciej i jak najwiecej mój email: [email protected]
piszcie,piszcie,piszcie jak najwięcej natychmiast
Lis jest offline  
stary 13-01-2005, 18:02   #126
Jacoo
Użytkownik Forum
 
Jacoo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2004

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Light Evan
Profesja: Knight
Gildia: none :/
Świat: Astera
Poziom: 23
Skille: 67/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lis
ZACZYNAMY najpierw chcial bym się dowiedziec jaka różnica jest między boltami a strzałami ( ile walą ) i bym chciał się dowiedziec od was gdzie trenowac i na jakich skilach ? ja osobiście mam:
MAM PALADYNA
LVL:14
SKILE:46 DYSTANSU /34 DEFINICJI
MLVL:6
I powiedzcie mi gdzie ja mam trenowac na takich skilach ale mówcie prawde a nie np. ( na GS bo mają dużo życia )
MOŻNA PISAĆ NA MUJ EMAIL : [email protected]
PLX PISZCIE

MAMY DO CZYNIENIA CHYBA Z MALYM NEWBIE ( mam tyle i tyle DEFINICJI)
Proponuje trenic z kims najlepiej rycek i jakis szczurek albo bug,trol zlurowany niech cie wali a co do strzal i boltow to nie wiem jak jest zasada ale na ktorejs stronce bylo napisane w broniach ile wazy i byl tez atack poszukaj bo nie wiem gdzie

I MAM MALA PROSBE EDYTUJ POSTY A JAK NIE TO SOBIE NA FORUM POCZYTAJ BO TEGO JEST OD ZAWALENIA (ISTNIEJE TAK SKOMPLIKOWANA OPCJA JAK SZUKAJ)
__________________
http://www.losux.pl/

Ostatnio edytowany przez Jacoo - 13-01-2005 o 18:06.
Jacoo jest offline  
stary 14-01-2005, 18:50   #127
silver paladyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2005

Posty: 3
Domyślny pytanie!

mam pytanko gram na nowym ser. nie mam przyjaciul na nim z czym mozna trenic ? skile : 40/35 lev 10
silver paladyn jest offline  
stary 14-01-2005, 20:59   #128
Doda Elektroda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A na jakim serwie grasz?
 
stary 16-01-2005, 16:16   #129
kubasbubas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 11
kubasbubas ma numer GG 3213716
Domyślny Yhm

Ja mam pala 32 lvl skille 74/58 expilem na guardach ale kurcze ostatnio padlem bo jakis gostek uciekal przed nimi i sie ropnol
kubasbubas jest offline  
stary 17-01-2005, 10:30   #130
Wojownik Hybrydy
Użytkownik forum
 
Wojownik Hybrydy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 33

Posty: 23
Wojownik Hybrydy ma numer GG 4139480
Domyślny

Ja tam na tibii zaczynałem w następujący sposób:
Na rooku kupiłem czym prędzej mace (tania i dobra) i wyexpiłem do 8 lvla z 15 club fighting (ale to w sumie nie ma znaczenia )
Na mainie polazłem czym prędzej do jaskini trollów (wypadają z nich spiry, jak ktoś nie ma czasu to niech se kupi )
Potem poszedłem na ghostland i nawalałem na maks defie ze spirw w posion spidery, raty, cave raty i skelety... tak wytrebniłem 39 dista i zacząłem chodzić na folde aby trenić z minosami (mają dużo defa więc dużo pociągną)...
Jak zrobiłem 55 dista to zaczołem trenić z kumplami i tera jest spox
A co do tego żeby mieć pallem 15 lvl i marzyć o SDkach to to nie myślcie za bardzo... nie wydawajcie na mf kasy, mlvl sam wam przyjdzie gdzieś na 30 lvl Trzeba być tylko cierpliwym....
Wojownik Hybrydy jest offline  
stary 22-01-2005, 14:03   #131
Song Goku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 01 2005

Posty: 3
Evul Z jednym sie nie zgodze...

Ja swoim palem chodzilem na 8lvl na cyce mam 56dista 40shiedlinga i tak nimi miotalem ze szok moj eq = Crown Armor. plate legi, crusader helmet, kusza luk 2500strzal (od kumpla )dragon shield mam 14lvl i dwarfa guarda spokonie powiozlem
Song Goku jest offline  
stary 28-01-2005, 12:57   #132
Vivalis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 5
Domyślny

Gs.....
Teraz troche nie bardzo na lv 30 chyba,ze z Utani hurem,rigiem,bohami i mlv 15+? Czyli reasumujac czysty bezsens
Vivalis jest offline  
stary 29-01-2005, 12:48   #133
Sin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 29
Domyślny

xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD xDxDxDxDxD
Sin jest offline  
stary 29-01-2005, 16:32   #134
Alan Smith14
Użytkownik forum
 
Alan Smith14's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005
Lokacja: Przemyśl

Posty: 5
Pytanie Gdzie chodzić???

Cześć
Mam paladyna 25lvl (ostatnio padłem i wszystko poszło o 1 w dół)
10mlvl skille 67dist 50 shield
Crown Helmet
Noble Armor
Plate Legsy
Scarf i zwykłe buty

Nie wiem gdzie chodzić expic
Zazwyczaj chodze na ghostland na tzw."kółko" z ghulami i skorpami bo jest zdużo kasy z ghuli i zwraca się za bolty
Próbowałem chodzić na guardy (w przejściu między kopalniami lecz jest tylko 1 guard i koło imperatora tam jest ich więcej)radzę sobie dobrze jednak nie chce chodzić niżej gdyż mogą mnie otoczyć...
Gdzie mogę chodzić expić?? i czy mogę już solować draga?? Z blokerem zabijam bez problemu jednak co do solowania nie wiem czy sobie poradzę

Proszę o odpowiedź
Alan Smith14 jest offline  
stary 31-01-2005, 21:51   #135
Wojowniczka Cicha
Użytkownik forum
 
Wojowniczka Cicha's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
Co do poradnika... piszesz ze do treningu najlepiej wziąść 2 potworki a przecież jeśli atakuje cię gracz blokujesz max 2 ataki więc wystarczy jeden potworek , czyż nie? Poza tym czy jeśli masz wysoki shielding to nawet bez tarczy ma to wpływ na obrażenia jakie otrzymujesz? Trochę nielogiczne.. A tak wogule to extra poradnik. Zostawia w tyle wszystkie dotychczasowe
Otóz ma znaczenie jesli jestes bez shielda skil shieldingu bo sie liczy polowa tego skial jesli jestes bez tarczy (co najmniej tak slyszalem )
Wojowniczka Cicha jest offline  
stary 31-01-2005, 22:00   #136
Wojowniczka Cicha
Użytkownik forum
 
Wojowniczka Cicha's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jacoo
MAMY DO CZYNIENIA CHYBA Z MALYM NEWBIE ( mam tyle i tyle DEFINICJI)
Proponuje trenic z kims najlepiej rycek i jakis szczurek albo bug,trol zlurowany niech cie wali a co do strzal i boltow to nie wiem jak jest zasada ale na ktorejs stronce bylo napisane w broniach ile wazy i byl tez atack poszukaj bo nie wiem gdzie

I MAM MALA PROSBE EDYTUJ POSTY A JAK NIE TO SOBIE NA FORUM POCZYTAJ BO TEGO JEST OD ZAWALENIA (ISTNIEJE TAK SKOMPLIKOWANA OPCJA JAK SZUKAJ)

Pal trening z ryckiem?omg Bezsens ewentualnie mozna ale napisales "najlepiej"





Aha sory ze nie wziolem edytuj
Wojowniczka Cicha jest offline  
stary 02-02-2005, 12:04   #137
Martalen Dark
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2005

Posty: 5
Domyślny Czemu nie trenowac na rooku?

Moim zdaniem to dobrze jest trenowac na rooku poniewaz gdy wejdziesz na maina i bedziesz trenowal to bedziesz mial wiecej distance fighting czyz nie?
A wogule jak przyslowie powiada trening czyni misrza. Ja chce byc palkiem i trenuje na rooku.
Martalen Dark jest offline  
stary 02-02-2005, 14:35   #138
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martalen Dark
Moim zdaniem to dobrze jest trenowac na rooku poniewaz gdy wejdziesz na maina i bedziesz trenowal to bedziesz mial wiecej distance fighting czyz nie?
A wogule jak przyslowie powiada trening czyni misrza. Ja chce byc palkiem i trenuje na rooku.
Z 14-15 dista spirami bijesz glupiego trolla pol godziny. A w tym czasie ktos zdazy ci 3 razy ukrasc te speary. Z macem trolla bije sie 20-30 sekund. A te 14-15 dista "odrobisz" na mainie w ciagu ~35 minut.
Ashlon jest offline  
stary 13-02-2005, 10:09   #139
marek_cycuch
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 12
Domyślny

Tam gdzie s orc, orc sperman, orc warior, troll, dwarw, i minotaur jest jeszcze minotaur jest jeszcze Minotaur Guard
marek_cycuch jest offline  
stary 13-02-2005, 22:30   #140
Tubelix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 02 2005

Posty: 6
Domyślny :)

lepiej ciagle trenowac. Wiadome o tym ze trenowanie jest nudne ale sie oplaca. Potem sie lepiej wali w potwory i szybciej czyli mniej zuzywa sie strzal (boltow) a wiecej ma sie expa. Ja trenuje z jednym typem i spiderem lub ratem. Mam 17 lvl 60/47 na poczatku trenowalem do 10lvl na trollach w ab, a potem z roznymi typami (podczas trenowania z czlowiekiem 1-szy zapraszaj go do party, poniewaz jesli on 1-szy cie zaprosi to nie wiadomo czy z daleka ci nie przyjdzie high lvl i cie nie klepnie , znam z wlasnego doswiadczenia, raz podczas trenienia zginalem) Najlepszym moim zdaniem expowiskiem jest cmentarz na pohu. Ani razu nie spotkalem gsa (poza 1 ktorego spotkalem na cmentarzu i go pobilem) poniewaz szedlem ciagle przy brzegu. Wiec chlopaki do skilli 70/70 trenowac. Zamierzam na 20 lvl miec 70/55. Pozdro. See you in Tibia.

HAIL JULERA !!!!
Tubelix jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:11.


Powered by vBulletin 3