Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-03-2009, 21:14   #14061
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
A jak by cos napisał na vision to myslisz ze co by sie stało z jego 52 palladynem ? No chyba ze w vision ma przyjaciół.
No właśnie. Co by się stało z moim pro evul palkiem
Pewnie bym musiał grzać PZ w depo carlin, a tak moge przechadzać się po całym FACCowskim londzie Tibii

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tucz Pokaż post
Yakky jesli nie chcesz nikogo urazac, to powiedz mi dlaczemu osmieszasz praktycznie tylko ludzi z tamtej strony barykady ?
Przecierz to tylko żarty

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hytry1988 Pokaż post
@Tucz
BO to pewnie jakiś pro evul plebs z vis i widzi tylko jedną stronę która jest dobra a druga bardzo zła tylko ciekawe jak kiedyś jego ziomki przejdą na drugą stronę co będzie pisał
Dla mnie to tylko gra. Jeżeli ktoś odemnie przejdzie na drugą stranę ''barykady'' to wiadomo, że przejde za nim.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anegdociarz Pokaż post
Lubisz ten styl co, nigga?
Yhy
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-03-2009, 21:35   #14062
Glaca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007

Posty: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hytry1988 Pokaż post
Ten kto wyjeżdża na mnie to ja na niego już to powiedziałem oni za czeli ja skoczę chyba że sami skoczą

@Rester

Z ciebie taki kozak a jeszcze z poł roku się bałeś co kolwiek powiedzieć a teraz najwiekszego kozaka zgrywasz szkoda że tylko na forum

@Shermonator
On był normalny ale jak dostał się do koryta tak jak większość noobów w tej gildi to tak potem jest nic im nie pozostaje tylko na forum kozaczyć i myślą ze każdy jest tak jak oni że siedzą po całych dniach w domach nigdzie nie wychodząc.

@Tucz
BO to pewnie jakiś pro evul plebs z vis i widzi tylko jedną stronę która jest dobra a druga bardzo zła tylko ciekawe jak kiedyś jego ziomki przejdą na drugą stronę co będzie pisał

A tak apropo Pączek kiedy to wpadasz do Łukasza z bratem bo tak żeście się nakręcili a teraz jakaś cisza głucha już na chatę Łukaszowi wpaść nie chcecie czy jak?
Chyba kolego mnie z kimś pomyliłeś, a jeżeli nazywasz pączkiem mojego młodszego brata, to naucz sie najpierw pisać po polsku albo idź kopać węgiel. Co do mojego przyjazdu do Fischkeli to sie tam nie wybieram, moze kiedys przy okazji, ale jak to ktoś powiedział to jest jedno strzałowiec. A czemu tak sie dopytujesz? Przeciez ty jestes pierwszy do uciekania. No chyba, że czterech na jednego to wtedy kozak . Jedyny normalniejszy to Rafał z tego waszego całego burdelu. Mówisz, że nie musisz być jak wszyscy, że jakiś sport czy coś, ty wolisz wyciskać myszke. Jeszcze mógłbym powiedzieć, że w tym jesteś dobry, ale ty pierwszy gubisz pz'ta albo go wcale nie odpalasz, więc jestes zerowcem maxymalnym. Masz cos do Restera, ze niby teraz taki kozak jest, przypomnij sobie kto blagał Imargama na Ventrilo? Czemu mnie bijesz? Czemu ? No powiedz. A teraz taki kozak. Twój wielki wódz Fischkela nie przyjechał na meeting, pytanie bał sie ? czy wolał expic. Moim zdaniem jedno i drugie jest załosne. Hytry smiejesz sie z mojego brata z tego jak wyglada, a zaloze sie, ze jakbys stanal kolo mnie na real nie powiedzialbys tego samego co tutaj wypisujesz, spuscilbys glowe i bys prosil o przebaczenie, tak jak to robiles na Ventrilo. Nie gram w tibie, ale za takie rzeczy jakie Fischkela wypisuje pod fikcyjnym kontem tutaj na forum albo Hytry powinni dostac wpier dol. Chcialbym Cie kiedys spotkac sam na sam, dostał bys lekcje zycia za obrazanie rodziny
__________________
Szacunek i zasady są tutaj najważniejsze..
Glaca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 21:36   #14063
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jety Pokaż post
Kamila i hytry az tak wam dupe to sciska ze siedzicie w pzcie?:/











AHAHAHAHHHAHAAHAH



po 1 nie gram w tibie po 2 furora swiat biznesu gdzie smerfu zarabia kase ( nnikt mu nic nie moze zrobic ) bo andrzej u niego pracuje po 3 grac na serverze gdzie serverm rzadzi andrzej , imargamy/zwidki i smerf to prosze was PFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 21:53   #14064
Buh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 01 2009
Lokacja: Katowice

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamila.S. Pokaż post
po 1 nie gram w tibie po 2 furora swiat biznesu gdzie smerfu zarabia kase ( nnikt mu nic nie moze zrobic ) bo andrzej u niego pracuje po 3 grac na serverze gdzie serverm rzadzi andrzej , imargamy/zwidki i smerf to prosze was PFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Teraz tak mowisz bo wojny nie ogarnales
Gdybyscie wygrali co bylo calkiem nie mozliwe to teraz pewnie bys siedzial bez przerwy i na*******al.
Buh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 22:42   #14065
Hytry1988
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Chyba kolego mnie z kimś pomyliłeś, a jeżeli nazywasz pączkiem mojego młodszego brata, to naucz sie najpierw pisać po polsku albo idź kopać węgiel. Co do mojego przyjazdu do Fischkeli to sie tam nie wybieram, moze kiedys przy okazji, ale jak to ktoś powiedział to jest jedno strzałowiec. A czemu tak sie dopytujesz? Przeciez ty jestes pierwszy do uciekania. No chyba, że czterech na jednego to wtedy kozak . Jedyny normalniejszy to Rafał z tego waszego całego burdelu. Mówisz, że nie musisz być jak wszyscy, że jakiś sport czy coś, ty wolisz wyciskać myszke. Jeszcze mógłbym powiedzieć, że w tym jesteś dobry, ale ty pierwszy gubisz pz'ta albo go wcale nie odpalasz, więc jestes zerowcem maxymalnym. Masz cos do Restera, ze niby teraz taki kozak jest, przypomnij sobie kto blagał Imargama na Ventrilo? Czemu mnie bijesz? Czemu ? No powiedz. A teraz taki kozak. Twój wielki wódz Fischkela nie przyjechał na meeting, pytanie bał sie ? czy wolał expic. Moim zdaniem jedno i drugie jest załosne. Hytry smiejesz sie z mojego brata z tego jak wyglada, a zaloze sie, ze jakbys stanal kolo mnie na real nie powiedzialbys tego samego co tutaj wypisujesz, spuscilbys glowe i bys prosil o przebaczenie, tak jak to robiles na Ventrilo. Nie gram w tibie, ale za takie rzeczy jakie Fischkela wypisuje pod fikcyjnym kontem tutaj na forum albo Hytry powinni dostac wpier dol. Chcialbym Cie kiedys spotkac sam na sam, dostał bys lekcje zycia za obrazanie rodziny

Co ty wogóle gadasz na jakim ventrilo kiedy prosiłem co?
Jak tylko siedziałem u was na vencie a mnie ktoś od was wyczaił od razu z niego leciałem wiec nie pitol ze kogoś tu błagałem a żebyś wiedział ze wolę ją wciskać niż robić się na evulo koksa z czego i tak nic nie wychodzi bo trochę za dużo tłuszczu po 2 nie chce mi się ale to tak na marginesie.
A po co mam odpalać jak huja zrobię tym swoim knajciorem za to na masterze zrobiłem rs jak byś nie zauważył tego faktu.
Mówisz ze jestem zerwocem a ty może lepszy dla którego liczy się kasa i tylko kasa ludzie boją się robić free quest bo wiedzą co by ich za to czekało jedynie ja się odważyłem i zorganizowałem inq~ a po co miał Łukasz jechać na ten wasz śmieszny meeting jak sama banda baranów a Future Feyd ja pamiętam co mi mówił ze jak mieliście z nim na pięku to żeście do trawaja czy tam Autobusu przed nim s*******ali a co teraz wielkie ziomki?
No to spełni to co żeście obiecali takie kozaki z forum i przyjdźcie ja zapraszam nie wiem jak Łukasz i zobaczymy kto by dostał lekcję z życia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 22:47   #14066
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Chyba kolego mnie z kimś pomyliłeś, a jeżeli nazywasz pączkiem mojego młodszego brata, to naucz sie najpierw pisać po polsku albo idź kopać węgiel. Co do mojego przyjazdu do Fischkeli to sie tam nie wybieram, moze kiedys przy okazji, ale jak to ktoś powiedział to jest jedno strzałowiec. A czemu tak sie dopytujesz? Przeciez ty jestes pierwszy do uciekania. No chyba, że czterech na jednego to wtedy kozak . Jedyny normalniejszy to Rafał z tego waszego całego burdelu. Mówisz, że nie musisz być jak wszyscy, że jakiś sport czy coś, ty wolisz wyciskać myszke. Jeszcze mógłbym powiedzieć, że w tym jesteś dobry, ale ty pierwszy gubisz pz'ta albo go wcale nie odpalasz, więc jestes zerowcem maxymalnym. Masz cos do Restera, ze niby teraz taki kozak jest, przypomnij sobie kto blagał Imargama na Ventrilo? Czemu mnie bijesz? Czemu ? No powiedz. A teraz taki kozak. Twój wielki wódz Fischkela nie przyjechał na meeting, pytanie bał sie ? czy wolał expic. Moim zdaniem jedno i drugie jest załosne. Hytry smiejesz sie z mojego brata z tego jak wyglada, a zaloze sie, ze jakbys stanal kolo mnie na real nie powiedzialbys tego samego co tutaj wypisujesz, spuscilbys glowe i bys prosil o przebaczenie, tak jak to robiles na Ventrilo. Nie gram w tibie, ale za takie rzeczy jakie Fischkela wypisuje pod fikcyjnym kontem tutaj na forum albo Hytry powinni dostac wpier dol. Chcialbym Cie kiedys spotkac sam na sam, dostał bys lekcje zycia za obrazanie rodziny


jaki ty kozak jestes HAHAHAHA koks , solarka i basen ihaaaaaaaaa chyba wam stocznie zamykaja przykre :-(
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 23:07   #14067
Tucz
Użytkownik Forum
 
Tucz's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Wiek: 37

Posty: 254
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: furora
Domyślny

@Yakky nie odpowiedziales na moje pytanie: czemu, jak ty to ujales, zartujesz sobie tylko praktycznie z jednej strony ?

@Glaca ty a mnie tez bys zbil bo mi sie za pixele nalezy ? no i jestem z tamtej "zlej" strony....
__________________
"Pisze bez polskich znakoW"
Tucz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2009, 23:27   #14068
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tucz Pokaż post
@Yakky nie odpowiedziales na moje pytanie: czemu, jak ty to ujales, zartujesz sobie tylko praktycznie z jednej strony ?
Dlatego, że w guildiach żądzących mam znajomych.(wrogowie moich przyjaciół, są moimi wrogami)
Dlatego, że to dzisiejsi członkowie DR/Kamikaze Squadu i starego WRA, najbardziej mi uprzykrzali grę i zwykle musiałem pisać o pomoc do kogoś z Vis/Dusk. (szczególnie pozdrawiam Kornika, przez którego musiałem 4 razy dawać loga różnymi harami ale ani razu nie dałem boh - informatorzy rox o/)
Dlatego, że nudziło mi się i chciałem rozkręcić forum.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 00:11   #14069
Still Knight
Użytkownik Forum
 
Still Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 81
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: SUPER KOZAKI
Świat: OTS PODKARPACKI
Poziom: 948
Skille: 154/149
Poziom mag.: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Chyba kolego mnie z kimś pomyliłeś, a jeżeli nazywasz pączkiem mojego młodszego brata, to naucz sie najpierw pisać po polsku albo idź kopać węgiel. Co do mojego przyjazdu do Fischkeli to sie tam nie wybieram, moze kiedys przy okazji, ale jak to ktoś powiedział to jest jedno strzałowiec. A czemu tak sie dopytujesz? Przeciez ty jestes pierwszy do uciekania. No chyba, że czterech na jednego to wtedy kozak . Jedyny normalniejszy to Rafał z tego waszego całego burdelu. Mówisz, że nie musisz być jak wszyscy, że jakiś sport czy coś, ty wolisz wyciskać myszke. Jeszcze mógłbym powiedzieć, że w tym jesteś dobry, ale ty pierwszy gubisz pz'ta albo go wcale nie odpalasz, więc jestes zerowcem maxymalnym. Masz cos do Restera, ze niby teraz taki kozak jest, przypomnij sobie kto blagał Imargama na Ventrilo? Czemu mnie bijesz? Czemu ? No powiedz. A teraz taki kozak. Twój wielki wódz Fischkela nie przyjechał na meeting, pytanie bał sie ? czy wolał expic. Moim zdaniem jedno i drugie jest załosne. Hytry smiejesz sie z mojego brata z tego jak wyglada, a zaloze sie, ze jakbys stanal kolo mnie na real nie powiedzialbys tego samego co tutaj wypisujesz, spuscilbys glowe i bys prosil o przebaczenie, tak jak to robiles na Ventrilo. Nie gram w tibie, ale za takie rzeczy jakie Fischkela wypisuje pod fikcyjnym kontem tutaj na forum albo Hytry powinni dostac wpier dol. Chcialbym Cie kiedys spotkac sam na sam, dostał bys lekcje zycia za obrazanie rodziny

Ja chcę lekcję życia plaaax. Zasłużyłem przecież najbardziej ze wszystkich!
PLZZ przyjedź do mnie i mnie zbij! BŁAGAM!!!
Jesteś taki potężny i przypakowany, a ja taki malutki i drobniutki i taki bezbronny! Jestem jednostrzałowcem dla takich jak ty! Mój królu, władco i takie tam...

A tak serio to dzieciak... co ty kurwa możesz o życiu wiedzieć? Powiesisz na sobie parę łańcuchów i myślisz, że ulica cię kocha?
Bądź kozak i zrób herbatkę z benzyny. Wtedy będziesz mógł mówić, że wiesz coś o życiu...(ci co mają zrozumieć, zrozumieją).
Jak na razie to jesteś niedojrzałym bachorem, który myśli że jak pójdzie na siłkę i złapie trochę masy, ro od razu będzie pro evul wymiataczem w na*******aniu się!

czekam na pojazd i na lekcję życia
Still Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 00:27   #14070
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

on o wszystkim wie najwięcej to jest BOGGGGGGGGGG
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 07:29   #14071
Glaca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007

Posty: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Still Knight Pokaż post
Ja chcę lekcję życia plaaax. Zasłużyłem przecież najbardziej ze wszystkich!
PLZZ przyjedź do mnie i mnie zbij! BŁAGAM!!!
Jesteś taki potężny i przypakowany, a ja taki malutki i drobniutki i taki bezbronny! Jestem jednostrzałowcem dla takich jak ty! Mój królu, władco i takie tam...

A tak serio to dzieciak... co ty kurwa możesz o życiu wiedzieć? Powiesisz na sobie parę łańcuchów i myślisz, że ulica cię kocha?
Bądź kozak i zrób herbatkę z benzyny. Wtedy będziesz mógł mówić, że wiesz coś o życiu...(ci co mają zrozumieć, zrozumieją).
Jak na razie to jesteś niedojrzałym bachorem, który myśli że jak pójdzie na siłkę i złapie trochę masy, ro od razu będzie pro evul wymiataczem w na*******aniu się!

czekam na pojazd i na lekcję życia
Wystarczy, że już dostałeś lekcje życia od kogoś na meetingu z Duskiness. Co do obwieszenia sie łancuchami i tak dalej, to lubie takie rzeczy więc czemu mialbym tego nie nosic ? Lubie silownie to czemu mialbym na nia nie chodzic ? Stary ja widze, ze zazdroscisz tego, ze ktos ma tyle zapalu, ze moze robic cos oprocz grania w tibie i to cie boli.. Ja o tobie Still slyszalem duzo i wiem, ze jestes tylko biednym dzieckiem, nie bede was wyzywal bo z tego wyroslem i nie na tym to polega. Co do wrzucania fotek mojej rodziny i tym podobne to moim zdaniem nie dali rady na tibi to teraz chca sie zdjeciami pobawic ;p reprezentujecie poziom naprawde

@Hytry "Mówisz ze jestem zerwocem a ty może lepszy dla którego liczy się kasa i tylko kasa ludzie boją się robić free quest bo wiedzą co by ich za to czekało jedynie ja się odważyłem i zorganizowałem inq~ a po co miał Łukasz jechać na ten wasz śmieszny meeting jak sama banda baranów a Future Feyd ja pamiętam co mi mówił ze jak mieliście z nim na pięku to żeście do trawaja czy tam Autobusu przed nim s*******ali a co teraz wielkie ziomki?"
Hah stary wez slownik i zacznij pisac po polsku bo mnie to razi juz.. No to naprawde odwazny jestes, ze odwazyles sie zorganizowac inq zwłaszcza, że na furo nie robimy pa.. Naprawde jestes bohaterem. A co do Future Feyda n/c. Ja nawet nie wiem jak on wyglada, a tym bardziej uciekac, prosze cie. Uciekanie to jest wasza specjalnosc
__________________
Szacunek i zasady są tutaj najważniejsze..

Ostatnio edytowany przez Glaca - 10-03-2009 o 07:47.
Glaca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 08:55   #14072
Hytry1988
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ta nie ma pa wszystkie expowiska zajęte jak ktoś wejdzie na jakieś lepsze od razu z niego leci chodzi mi tu o neutrali wiec nie gadaj ze pa nie ma.
A kto mnie gonił na tym quescie i próbował zabić co? kto zrobił trapa w pokoju z nagrodami, może te Neutrale?
Co do tych zdjęć sami za czeliście.
No ty tu teraz nie opowiadaj takich bajek żescie przed nim nie uciekali, może nie ty akurat ale któryś z twoich braci.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 09:08   #14073
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

Nie ma PA HAHAHAAHHAHA ty sam nie wiesz co piszesz juz
wiecie czemu nie ma PA ? bo zwidki/smerfu/katrila chca zeby jak najwięcej ludzi gralo lepsze respy, więcej noobow GP kupuje na allegro.
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 11:05   #14074
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Niektorzy sa tu niewiarygodnie zalosni opanowac sie panowie ! !
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 11:08   #14075
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Wszystko tak naprawde obraca sie wokol tego co uznajemy za norme spoleczna. Na tym forum norma jest ze ludzie obrazaja sie nawzajem, a jezeli ktos chce cos powiedziec z sensem, to zostaje obrzucony blotem. Szczerze, mam gdzies ze ludzie nie rozumieja tego co chce przekazac w swoich postach, cale szczescie nie jestem na tyle znany zeby ktos posiadal fotki moje, lub mojej rodziny, i tak naprawde obrazanie sie przez internet nie prowadzi w sumie do niczego. To jest takie puste i bezwartosciowe, jakby wylewanie swojego placzu i zalu ze sie tu nie gra. Zupelnie jak Sith Thane, abo ten Sturi co pisza non stop na tibia.com . Placza i placza tak juz poltora roku i nic sie nie zmienilo. I teraz powracajac do sedna sprawy.

Cytuje przykladowo pana wyzej, gazibenzyne:
Dobra dobra Glaca jape juz stul
wez sobie koszulinke naloz wlosy na zel i idz wyrywac dupy 12 latki jak robiles 2 lata temu , teraz dupe zesmazyles na solarce jak pedal za ponczka kase z tibi i myslisz ze pocwiczyles rok czy dwa na silce i ci sily przybylo a przy okazji jestes pro w na*******niu , chyba sie z chujem na rozum zamieniles lub z piczka bo nie sadze ze go masz ^^

Lepiej sie poczules, gazibenzynko? Cisnienie opadlo, puls w normie? Rumianku Ci zrobic? Widzisz, w tym momencie zaliczasz glebe, bo Twoj post nic nie zmienil, wylales swoj zal, swoje problemy w zyciu realnym na forum. Czujesz sie lepiej, czujesz sie rozluzniony. Negatywna energia ktora wylales w to forum, powoduje fale negatywnej energii od innych uzytkownikow. Troche szkoda, ze ludzie zamiast zajac sie jakas pasja w zyciu, zajmuja sie obrzucaniem sie gownem i wymyslaniem obelzywych historyjek.
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 12:00   #14076
Bartonisko
Użytkownik Forum
 
Bartonisko's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Lokacja: w Lesie

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Łudgejt
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 23\20
Poziom mag.: 99
Domyślny

Do SZKOŁY ŁAPSERDAKI a nie bezsensowne posty piszecie na forum.... !!!!!!


Lubie zjeść sobie czasem poziomkę.

a wy ??

Bartonisko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 14:10   #14077
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Ale wy jestescie niedorozwinieci, tak sie tyrac o takie pierdoly xDD


@infamia

True, true
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 14:18   #14078
abece
Użytkownik Forum
 
abece's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 76
Imię: Ortey
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Domyślny

A moral z tego taki ze syf tu byl jest i bedzie niezaleznie od tego ile jeszcze wypracowan napiszecie na temat tego forum \o/
abece jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 14:19   #14079
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

wez sobie koszulinke naloz wlosy na zel i idz wyrywac dupy 12 latki jak robiles 2 lata temu , teraz dupe zesmazyles na solarce jak pedal za ponczka kase z tibi i myslisz ze pocwiczyles rok czy dwa na silce i ci sily przybylo a przy okazji jestes pro w na*******niu , chyba sie z chujem na rozum zamieniles lub z piczka bo nie sadze ze go masz ^^


tekst roku

a tak apropo pa i expowisk to ciebie hytry to juz nie dotyczy, ty juz nie grasz na furorze O_O
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 15:00   #14080
Hytry1988
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Skąd wiesz że nie gram to raz.
2 Ja wiem jak jest jak było i będzie wiec niech nie gadają ze na furorze pa nie ma bo to śmiech na sali
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin 3