Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-02-2009, 13:46   #14161
Solth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2008
Lokacja: Wlkp.

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 153
Skille: 98/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

@Roman
Ago w jakis niewytlumaczalny sposob dostal lagi w momencie kiedy Bely i reszta weszli przez skrot bo jakos wczesniej bawil sie ze Szkolnym z dlami. Takze znow fail . I od Szkolnego odjebcie sie ze kupil chara do czasu kiedy u siebie bedziecie miec kupione chary.
__________________
___________________
_/ Hail Silent Force! _/
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


00:04 Shumi Darel [310]: u are the best gruby i ever met
Solth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2009, 13:57   #14162
Valsas
Użytkownik Forum
 
Valsas's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008
Lokacja: Gdansk

Posty: 110
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny

Skonczcie napinac wszyscy bo to juz sie robi nudne ; / Solth ty nigdy niemiales problemow z internetem tylko pozazdroscic.
Valsas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 13:59   #14163
Matjj93
Użytkownik Forum
 
Matjj93's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: Okl Konin

Posty: 373
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: procentowo
Świat: Refugia
Poziom mag.: 79
Wyślij wiadomość przez ICQ do Matjj93 Matjj93 ma numer GG 997 Adres Jabbera do Matjj93 Send a message via Skype™ to Matjj93
Domyślny

tyle ze on ze Szkolnym sie nie bawil tylko ktoś inny... a lagi mial od momentu gdy sie zalogował i mowil o tym na vt. Ciekawe tez dlaczego myślicie ze Ago uwaza sie za władce candi, skoro to wy przyszliscie i zaczeliscie teksty pisac "50k wiecej albo to wasze ostatnie poi", "wy nam nic nie mozecie zrobic" albo teksty waszego Guzka...Pozatym to nie my sie wam na questa checielismy wbic tylko wy nam... zaczynacie mi przypominac Bombe. Tylko pamietajcie przeszkodzić nie jest trudno w tą i tą strone. Zresztą mniejsza z tym trudno wam to wytłumaczyc, bo zaraz bedą teksty leciały ze wam grozimy... Pfe nie.


__________________
__________________________
¨˜”°º•®Romi Wesin®•º°”˜¨ __________________________

Ostatnio edytowany przez Matjj93 - 23-02-2009 o 14:11.
Matjj93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 14:28   #14164
Ejdz-h
Użytkownik Forum
 
Ejdz-h's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Wiek: 33

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 244
Skille: 100/97
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litin_Kaire Pokaż post
@Ago, Wesin i inne dobre huopaki z DI!
Pierw obczajcie ile u Was w gildii jest allegrowiczów, a później wyzywajcie innych. Ago, sam dobrze wiesz że na candii jesteś tylko jakimś malutkim pikusiem, a spinasz się jakbyś miał tutaj władzę nad wszystkimi i wszyscy się ciebie słuchali, więc ogarnij to, proszę ja ciebie :C
Przekładamy POI bo Ago ma lagi ! Ojj.. a co to u was w gildii nie ma innych EK coby mogli iść blokać za ciebie? NIE! Są! Ale to Ago musi zgarnąć kasę za POI bo pixel to pixel. K thx bye :C
nie wiesz a piszesz XD niestety jest 2 eków z wystarczajacym poziomem ,których gra i moze zbloczyc poi
osmieszaj sie dalej,nie nie ma allegrowiczów
Ejdz-h jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 14:35   #14165
Ejdz-h
Użytkownik Forum
 
Ejdz-h's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Wiek: 33

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 244
Skille: 100/97
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El.Drinio Pokaż post
To już trzeci poi di który trwał więcej niż 15h. Miażdżycie chłopaki siema.

/UO0206.jpg[/IMG]
które poi tyle trwalo? opowiedz nam o swoim poi które trwa juz niecaly miesiac,kiedy je dokonczycie?XD

A co do belitenka i innych plebsów,uwazam sie za wladce candi? jak nazwiecie narzucanie komus cen? zaprzeczaj dalej samemu sobie i rób z siebie idiote i tak nic nie mozecie,zreszta w poprzednim poscie pisalem,ze jak masz cos do powiedzenia czekam na priv msg jednak jestes tak tepy ze nie czaisz prostego polecenia,nikt nie ma ochoty czytac wyszych urojonych i nieprawdziwych wydarzen które sobie tam zmyslacie w tych malych pustych glówkach.

"poszedlem jak mi wpadli"-straszne mam sie bac? checie to polatam za wami tydzien ,dwa ale co to mi da? pisze,czekam na pierwszy ruch tylko uzyjcie przed czym kolwiek mózgu bo moze sie to zle skonczyc

a co do ciebie soltheczku,nazywasz nas nieogarami? spójrz na swój ss na najtmarach bye



Ostatnio edytowany przez Ejdz-h - 23-02-2009 o 14:37.
Ejdz-h jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 14:42   #14166
El.Drinio
Użytkownik Forum
 
El.Drinio's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Hiberna/Danubia
Domyślny

Żeby jakiś poi skończyć trzeba go najpierw zacząć.
Przepraszam bardzo mój błąd to były 2 poi'e 15h+, gdy Tb wam rozjebała poi'a trwał 2 dni? My od ss do 13 potem kończyliście o 22~ teraz sf wam rozpizgało-dokończyliście next dnia.

siema


Ostatnio edytowany przez El.Drinio - 23-02-2009 o 14:53.
El.Drinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 14:49   #14167
Solth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2008
Lokacja: Wlkp.

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 153
Skille: 98/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

@Ago
Jakbys nie zauwazyl zaraz przed tym jak ja dobilem dostalem hita za 302 czyli znow Ci nie wyszlo , a nie uleczylem sie bo pisalem txt do screena wiec pooozdro. Taka rada: zanim sie czegos uczepisz przemysl to , wiem ze to trudne ale chociaz sprobuj plxx.

A polecenia to Ty mozesz swoim kolegom dawac a nie Belitenowi bo nie dorastasz mu do piet i inteligencja i tym jak potrafisz grac . Skoro Ty jestes taki super fajny i rozumiesz all to nie odpisuj na te posty. Wiesz taki prosty wniosek ale wydaje mi sie ze sam bys do tego nie doszedl ;/. A co do allegro to acolt moze nie byl wystawiony? Sryy ale mozna to zapisac do waszej dlugiej listy niewypalow .

Nie odpisuj mi bo az zal mi patrzec jak Ty sie tutaj pograzasz .
__________________
___________________
_/ Hail Silent Force! _/
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


00:04 Shumi Darel [310]: u are the best gruby i ever met
Solth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 14:52   #14168
Hardkorek93
Użytkownik Forum
 
Hardkorek93's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2008
Lokacja: Pod mostem

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hakorek
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 111
Skille: 86/85
Poziom mag.: 8
Domyślny net

Ludzie. Co wy nazywacie kijowym Internetem. ;d


@Topic
__________________
Nie pisze polskich znaków.
Hardkorek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:27   #14169
Thuruu_Heree
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 9
Domyślny

[quote=Beliten;2474319]Ago widzę że naprawdę się napompowałeś i zgrywasz takiego cwaniaka jakiego jeszcze na candi nie było.

Myślałem że jesteś chłoptasiem który próbuje coś osiągnąć mając połowę Candi za wrogów
(sytuacja z przed pół roku, kiedy to postanowiłeś stać się macho i przeciwstawić się urojonym wrogom), ale nie, ty wolisz zgrywać "Wielkiego szefa" który poprzez co raz to nowe kłamstwa (będę robił poi za 300 k tylko mi nie wbijajcie <na za jutrze widzę poi -280k>) i skamlenia (twoi ludzie wbijają mi na fd, proszę pomóż bo wbije ci na poi i na inq <które to dziwo będziesz robił niedługo; powodzenia>) próbuje pokazać że głową sięga po nad stół

Ago koniec usprawiedliwień i twych wiecznych głupio-mądrych cwaniackich wypowiedzi, dziś pozyskałeś kolejnych wrogów.




Ahh i proszę nie pisz mi znów zdań typu "a myślałem że jesteśmy przyjaciółmi", bo to i tak niczego to nie zmieni.



Co Ty Belieten sie tak buzujesz. Zyejszesz tylko tibią. Za*******asz od 23 do ss z tą swoją smieszną gildią na hunty i myslisz ze jesteś kozak bo wydajesz bo locicie g booty itp. Tak naprawde Ago ma 100 razy lepszą gildie od twojej chociaż jest tam pare tępych pał ale nie tyle co u Ciebie wiec nie pierdol tu o jakiś poiach bo oni sobie radza z 13 latkami w ekipie czyszczącej a u was są sami non-life'rzy ktorzy non toper siedza na tibii i wbijają swoj lvlik zeby Ci podlizac dupsko abyś wzial ich na jakis 40 godzinny hunt.
Thuruu_Heree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:43   #14170
Szaleniec2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 8
Domyślny

kilka ss ode mnie ;] :
66 fishing na początku
1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


Ostatnio edytowany przez Szaleniec2 - 23-02-2009 o 15:48.
Szaleniec2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:47   #14171
Ejdz-h
Użytkownik Forum
 
Ejdz-h's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Wiek: 33

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 244
Skille: 100/97
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El.Drinio Pokaż post
Żeby jakiś poi skończyć trzeba go najpierw zacząć.
Przepraszam bardzo mój błąd to były 2 poi'e 15h+, gdy Tb wam rozjebała poi'a trwał 2 dni? My od ss do 13 potem kończyliście o 22~ teraz sf wam rozpizgało-dokończyliście next dnia.

siema

/UO0202.jpg[/IMG]
sf nam rozwalilo poi XDDDDDDDDDDDDD? wyjdz
Ejdz-h jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:48   #14172
Fenerium16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Acolt stal na allegro,zostal zamieniony za Achillesa,a jako ze Acolt mial 2 ownerow to stary wbijal sie i padal specjalnie charem .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:51   #14173
Ejdz-h
Użytkownik Forum
 
Ejdz-h's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Wiek: 33

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 244
Skille: 100/97
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Solth Pokaż post
@Ago
Jakbys nie zauwazyl zaraz przed tym jak ja dobilem dostalem hita za 302 czyli znow Ci nie wyszlo , a nie uleczylem sie bo pisalem txt do screena wiec pooozdro. Taka rada: zanim sie czegos uczepisz przemysl to , wiem ze to trudne ale chociaz sprobuj plxx.

A polecenia to Ty mozesz swoim kolegom dawac a nie Belitenowi bo nie dorastasz mu do piet i inteligencja i tym jak potrafisz grac . Skoro Ty jestes taki super fajny i rozumiesz all to nie odpisuj na te posty. Wiesz taki prosty wniosek ale wydaje mi sie ze sam bys do tego nie doszedl ;/. A co do allegro to acolt moze nie byl wystawiony? Sryy ale mozna to zapisac do waszej dlugiej listy niewypalow .

Nie odpisuj mi bo az zal mi patrzec jak Ty sie tutaj pograzasz .
kolejny raz zaprzeczasz sam sobie,tak nie dorasta mi do piet powinienes tak to ujac,jak wasza reszta zreszta,a co do acolta jest róznica miedzy wymiana charów a kupnem,masz racje kolejny raz fail


Ejdz-h jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:53   #14174
Thuruu_Heree
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 9
Domyślny

@2up
Proszę Cię.. SF ma praktycznie stały team więc nikt tutaj nikomu się nie podlizuje, ale co ty o tym możesz wiedzieć.. Co do czasu kto ile gra, CHUJ CI DO TEGO.. Mam czas gram, mam ochotę gram. Nie mam czasu nie gram, nie mam ochoty nie gram. Proste co? Ale co ty o tym możesz wiedzieć.. :C




Nom nom ale grac 24/7 ciągle to przesada;] lepiej moglby sobie cos innego porobic np dziewczyna znalesc chociaz taki nygus to co on znajdzie najwyzej jakis paszczur poleci na jego g bootki
Thuruu_Heree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:54   #14175
Ejdz-h
Użytkownik Forum
 
Ejdz-h's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2008
Wiek: 33

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 244
Skille: 100/97
Poziom mag.: 10
Domyślny

[quote=Thuruu_Heree;2474871]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beliten Pokaż post
Ago widzę że naprawdę się napompowałeś i zgrywasz takiego cwaniaka jakiego jeszcze na candi nie było.

Myślałem że jesteś chłoptasiem który próbuje coś osiągnąć mając połowę Candi za wrogów
(sytuacja z przed pół roku, kiedy to postanowiłeś stać się macho i przeciwstawić się urojonym wrogom), ale nie, ty wolisz zgrywać "Wielkiego szefa" który poprzez co raz to nowe kłamstwa (będę robił poi za 300 k tylko mi nie wbijajcie <na za jutrze widzę poi -280k>) i skamlenia (twoi ludzie wbijają mi na fd, proszę pomóż bo wbije ci na poi i na inq <które to dziwo będziesz robił niedługo; powodzenia>) próbuje pokazać że głową sięga po nad stół

Ago koniec usprawiedliwień i twych wiecznych głupio-mądrych cwaniackich wypowiedzi, dziś pozyskałeś kolejnych wrogów.




Ahh i proszę nie pisz mi znów zdań typu "a myślałem że jesteśmy przyjaciółmi", bo to i tak niczego to nie zmieni.



Co Ty Belieten sie tak buzujesz. Zyejszesz tylko tibią. Za*******asz od 23 do ss z tą swoją smieszną gildią na hunty i myslisz ze jesteś kozak bo wydajesz bo locicie g booty itp. Tak naprawde Ago ma 100 razy lepszą gildie od twojej chociaż jest tam pare tępych pał ale nie tyle co u Ciebie wiec nie pierdol tu o jakiś poiach bo oni sobie radza z 13 latkami w ekipie czyszczącej a u was są sami non-life'rzy ktorzy non toper siedza na tibii i wbijają swoj lvlik zeby Ci podlizac dupsko abyś wzial ich na jakis 40 godzinny hunt.
podzielam twoje zdanie jak najbardziej

Ejdz-h jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 15:55   #14176
Szaleniec2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 8
Domyślny

11



12



13



14



15

Szaleniec2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 16:10   #14177
Beliten
Użytkownik Forum
 
Beliten's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2007
Lokacja: Olsz/Suw/Cork
Wiek: 38

Posty: 126
Imię: Beliten
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Domyślny

: O
ludku szanowny nie wiem czemu tak cie to boli ze ostatnio troszkę więcej posiedzę na tibi. Jak cię boli to idź do urologa.

Ago zgodzić to ty się możesz z tym że masz małe IQ
"zaprzyjaźnisz się ze mną ?"


__________________
|=| Out'a Control |=|
Beliten jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 16:16   #14178
Thuruu_Heree
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 9
Domyślny

[quote=Beliten;2474942]: O
ludku szanowny nie wiem czemu tak cie to boli ze ostatnio troszkę więcej posiedzę na tibi. Jak cię boli to idź do urologa.

_______________________________________
Ty nie siedzisz troche dluzej;] tylko 24/7;] I nie mow do Ago ze chce sie zaprzyjazniac bo sam kiedys lizales dupeczke mi o Sk itp;]
Thuruu_Heree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 16:20   #14179
Naki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Krosno

Posty: 537
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ni ma
Świat: Candia
Poziom mag.: 9
Domyślny

Dobra kurw* beliten siedzi wiecej od Ago akurat w tym tygodniu o wow macie problemy kurw* mac www.pskonejott.com a nie kurw* forum zasmiecacie bo juz kurw* nie moge patrzec pozdro ziomale -.-

Ostatnio edytowany przez Naki - 23-02-2009 o 16:21.
Naki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 16:22   #14180
Thuruu_Heree
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naki Pokaż post
Dobra kurw* beliten siedzi wiecej od Ago akurat w tym tygodniu o wow macie problemy kurw* mac www.pskonejott.com a nie kurw* forum zasmiecacie bo juz kurw* nie moge patrzec pozdro ziomale -.-
_________________
To pucuj sie z forum nygusie:|
Thuruu_Heree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.


Powered by vBulletin 3