Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-01-2007, 09:00   #141
kurcz
Użytkownik Forum
 
kurcz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2004

Posty: 56
Domyślny

Moim zdaniem całkiem możliwe że pacc dostaną facce ale powyżej 20 lev bo jakby dali darmo pacc tym co mają stracili by mnóstwo kasy a tak ci co mają pacc kupią na pewno .A ci co nie mają i niemieli dostaną żeby ich zachęcić do kupna następnym razem.
A co do nowych serv to moim zdaniem że są urodziny to 2 serv niemieckie 2 amerykańskie ale nie będę zły jak wyjdzie po jednym
__________________
RATM AND SOAD RULEZZZZZZZ!!!!!!
kurcz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2007, 09:07   #142
Forshiba
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Bielsko- Biała

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Selena
Poziom: 29
Poziom mag.: 45
Forshiba ma numer GG 5723531
Strzałka Lols

Wczoraj dostałem dwa bany na berylia i na refugia... xD Ale mam jeszcze postac na selenie przeciez. A jakby co mam pacca na 6 miesiecy i nie musze wygrywać
Forshiba jest offline  
stary 04-01-2007, 09:20   #143
Marsyl
Użytkownik forum
 
Marsyl's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2006
Lokacja: nie wiadomo

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Świat: OTS
Marsyl ma numer GG 10483709
Domyślny

powinni zrobic tak : ze 1000 pierwszych osob ktore sie zaloguja dostana pacca a nie pierodly jakies
Marsyl jest offline  
stary 04-01-2007, 09:55   #144
Progmaniak
Użytkownik Forum
 
Progmaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: /home/prog/

Posty: 341
Stan: Na Emeryturze
Świat: Solera
Domyślny

NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !



MALO NOOBOW NA FACCU?
nie przezyje jak znoobuja mi moje tomby

NIE NIE NIE NIE!!! PROSZE NIE!!


pomysl mi sie nie podoba :/ powinni dac jakies ograniczenie np. minimum 20lv i konto ~3 miesiace ;/


ja sie poddaje
Progmaniak jest offline  
stary 04-01-2007, 10:13   #145
EniaEnigma
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Domyślny

Jak dla mnie to za duzo myslicie najlepiej poczekac na jakies nowe wiadomosci bo tak trudno określić czy pacc bedzie nagrodą w konkursie czy wybierany losowo Ehhhh ale zawsze pomarzyć można, że może tym razem... Pozdro
EniaEnigma jest offline  
stary 04-01-2007, 10:18   #146
EniaEnigma
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marsyl Pokaż post
powinni zrobic tak : ze 1000 pierwszych osob ktore sie zaloguja dostana pacca a nie pierodly jakies
Hehe sadze ze to kiepski pomysl bo pewnie 1si zalogowali sie gracze pacc wiec niewyrownane szanse i facce by byli pokrzywdzeni Pozdr
EniaEnigma jest offline  
stary 04-01-2007, 10:57   #147
lukitak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2006

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guardian anubite Pokaż post
WY MACIE DOWNA MATKA WAS NIEKOCHA?????????/NOOBY ZASRANE ĄŻ MI WAS ZAL JAK TO CZYTAM CO TU PISZECIE
Wand dla sorca to nie upade ośle
pacc na 7dni taaa po co? co zdązysz przez 7dni zrobić??
pacc na 2 dni kretyn ??
Pacc dla lvli 40+ a co to wyróżniasz tylko lepszych??
Pacc na loteri , tak kupisz u buchmakera kurwa kupon i wygrasz kope gnoju
Pacc dla wszystkich facców? pamiętaj że to z graczy z premmy żyje cipsoft


PRZESTAŃCIE PISAC GŁUPICH TEKSTÓW BO MI WAS ZAL , A JAK PATZRE W KOLUMNIE PO LEWO TO WYPOWIADAJĄ SIE 1-30 LVL Z FACCEM KTÓRE NIE WIEDZĄ CO TO TIBIA!


popieram tego pana

a jakby kazdy dostal pacca na te 7 lub 2 dni to co all by sie na paccowe mjejsca rzucili i co znoobowane bylo by to. za duzo paccow dali powini dac mniej np na kazdym servie po 1 lub po 2

Ostatnio edytowany przez lukitak - 04-01-2007 o 10:58.
lukitak jest offline  
stary 04-01-2007, 11:06   #148
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

mam kilka acc, na kazdym spoko charaktery, wiec szanse mam większą
Zapewne zrobią potwora - ktory bedzie pojawial sie na zasadzie tych goblinow od Gryncha - i ktory jak sie go zabije bedzie obdarowywał losowo ludzi prenium acc i innymi pierdółkami
Res Khmer jest offline  
stary 04-01-2007, 12:36   #149
Pawelcio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Z łona matki

Posty: 13
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 54+/54+
Poziom mag.: 3
Domyślny

Popieram Guardian anubite i lukitak. Jak by był jubileusz przed NR 2007 to bym wiedział co dodadzą ;] Korsarzykim, "Ahtungi" i różne "Fajarbrezerki"... Fajnie by było chociaż pacc na 1 dzien... bym se zdążył chociaż offit zmienić ;D
Napewno jakieś nowe potwory...
Ciekawe jak bardzo zmieni się strona http://www.tibia.com/ ;]

PS: To ja wygram pacca ;]

Puźdlu

Ostatnio edytowany przez Pawelcio - 04-01-2007 o 12:40.
Pawelcio jest offline  
stary 04-01-2007, 12:39   #150
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Prusorone^ Pokaż post
A wiesz czemu tyle ludzi gra w tibie a nie np MU-ONLINE? bo ich komputery na to niepozwalaja
Mamy 2007 rok a pierwsza gra 3d w jaką dane było mi zagrać postwała w 1991 roku, Frontier na amige;] Pewnie było coś wcześniej, tak czy inaczej, od 1999 gierki 3d były produkowane masowo. Dziś nikt już 2d nie produkuje, jeśli ktoś ma za słaby sprzęt, żeby pograć chociażby w lineage2, to powinien wymienić sprzęt;]
LarvaExotech jest offline  
stary 04-01-2007, 13:34   #151
Brzydki Peker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Mamy 2007 rok a pierwsza gra 3d w jaką dane było mi zagrać postwała w 1991 roku, Frontier na amige;] Pewnie było coś wcześniej, tak czy inaczej, od 1999 gierki 3d były produkowane masowo. Dziś nikt już 2d nie produkuje, jeśli ktoś ma za słaby sprzęt, żeby pograć chociażby w lineage2, to powinien wymienić sprzęt;]
Wyślij mi 1500 zł na nowego kompa bo mi Lineage2 nie idzie !!! BLZ

Chłopie, nie wszyscy ludzie żyją grami i tylko czasami chcą w coś pyknąć aby sie zrelaksować...

Na słabszych kompach mozna pograć w inne, fajne klasyki (np. Diablo)
Brzydki Peker jest offline  
stary 04-01-2007, 13:51   #152
PanZ
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 9
Żarówka

Ja to tylko w tibie gram
PanZ jest offline  
stary 04-01-2007, 14:06   #153
kurcz
Użytkownik Forum
 
kurcz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2004

Posty: 56
Domyślny

Tibia nie musi być 3d :/ ważne żeby gra była rozwinięta i grywalna.Tibia 3d to już nie to samo.Owszem projekt taki powinien powstać a ludzie powinni go testować żeby nie spi.... gry. Tibia po prostu ma to coś dzięki czemu nie potrzebuje żeby była 3d.
__________________
RATM AND SOAD RULEZZZZZZZ!!!!!!
kurcz jest offline  
stary 04-01-2007, 14:32   #154
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Mamy 2007 rok a pierwsza gra 3d w jaką dane było mi zagrać postwała w 1991 roku, Frontier na amige;] Pewnie było coś wcześniej, tak czy inaczej, od 1999 gierki 3d były produkowane masowo. Dziś nikt już 2d nie produkuje, jeśli ktoś ma za słaby sprzęt, żeby pograć chociażby w lineage2, to powinien wymienić sprzęt;]
Powiedział co wiedział... Masz może gdzieś na piśmie zadekretowane, ze dobra gra = gra w 3D? Bo jak dla mnie na przykład Tibijskie 2D jest jedną z tych rzeczy, które mnie w tej grze trzymają. NIENAWIDZĘ gier 3D (no, ale wychowałem się na ZX Spectrum więc mam prawo byc zacofany ) , za to uwielbiam graficzny klimat jaki oferuje Tibia. A komentarze o tym, że "ktoś powinien wymienić sprzęt" sobie podaruj. Rozumiem, że Ty zapewne tarzasz się w kasie (od rodziców? bo jakoś nie wierzę, żeby ktoś kto sam musi na siebie zarabiać mógł pisac takie rzeczy) ale tak sie składa, że nie kazdego w tym kraju stać na nowy-super-hiper-wypasiony komputer co pół roku.
mazgier jest offline  
stary 04-01-2007, 14:56   #155
Michau_Druid
Użytkownik Forum
 
Michau_Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: W domu

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Domyślny

A mi sie wydaje że nawet jak by Tibia była w 3d to i tak byscie grali =p
Od kilku tal słyszę nażekanie na grafike a co nowy update gra was coraz wiecej . Mysle ze tibia ma to COŚ xD
A co do 10 lecia gry myślę że niespodzianka sie szykuje ;]
Michau_Druid jest offline  
stary 04-01-2007, 14:57   #156
ZdicH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a wiecie co ja chce aby losowanie bylo od 8 lvl (od 1 tez ale by mnie wyklneli) a wiecie dlaczego? bo na 8 lvl mozna juz byc na mainie i mozna kozystac z dobr.. z maina chyba ze chce sie byc rookslayerem. a pacc na 1000 pierwszych osob ktore sie zaloguja jest nierealne bo o ktorej h losowanie i o tej poze jakas osoba wraca ze szkoly i siada przed kompem a ty np w tym czasie spisz to nielodz sie ze cos zostanie dla ciebie jak to bedzie np 4h a ty wracasz do szkoly o 15h nierealne chyba ze jestes chory albo niepracujesz i do szkoly nie chodzisz..
pacc na 1 dzien.. glupis jak niewiem co outfit zmienisz znudzi ci sie i bah papa pac papa outfit i tyle nic nie zrobisz przez 1 dzien a tymbardzie ze gdziesz wyjedziesz
popieram osobe ktora niechce podzialu lvl bo to chore ktos kto mial postac na 60 lvl i zotal hackniety i musial zrobic nowa postac ma 10 lvl i co mily uprzejmy gostek ktory gral sprawiedliwie nic nie dostanie bo akurat mial hack pomyslcie!!
o i jak cos se przypomne gupiego to napisze

a ja gralem w mu-online, kal-online, knight online, ragnarock i kazda gierka mi sie znudzila po pol roku a w tibie gram od 4 lat i jakos dalej mi sie nie nudzi no czasem mam napady ze mi sie niechce a w ogule to mi sie chce dalej grac TIBIA MA TO COS!!!
i sorki za bledy ale mam dysortografie

@pawelcio

hmm.. kazdemu po jakims czasie sie znudzi jeden outfit i bedziesz chial go sobie zmienic.. no tak a dysortografia to powiedz mi jak z tym walczyc czy czytac piec razy dziennie slownik do polskiego?! aaa.. lekcjie polskiego z roznymi tymi bajerami chodze uczeszam i nic ucze sie normalnie ale ja niemoge tego sie nauczyc wiec wybacz..

Ostatnio edytowany przez ZdicH - 04-01-2007 o 15:53.
 
stary 04-01-2007, 15:35   #157
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Nom, fajnie. Może coś wylosuję^^.
Poprostu Pitbul jest offline  
stary 04-01-2007, 15:40   #158
Pawelcio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Z łona matki

Posty: 13
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 15
Skille: 54+/54+
Poziom mag.: 3
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZdicH Pokaż post
a wiecie co ja chce aby losowanie bylo od 8 lvl (od 1 tez ale by mnie wyklneli) a wiecie dlaczego? bo na 8 lvl mozna juz byc na mainie i mozna kozystac z dobr.. z maina chyba ze chce sie byc rookslayerem. a pacc na 1000 pierwszych osob ktore sie zaloguja jest nierealne bo o ktorej losowanie i o tej poze o ktorej jakas osoba wraca ze szkoly i siada przed kompem a ty np w tym czasie spisz to nielodz sie ze cos zostanie dla ciebie jak to bedzie np 4h a ty wracasz do szkoly o 15h nierealne!!! pacc na 1 dzien.. glupis jak niewiem co outfit zmienisz znudzi ci sie i bah papa pac papa outfit i tyle nic nie zrobisz przez 1 dzien a tymbardzie ze gdziesz wyjedziesz popieram osobe ktora niechce podzialu lvl bo to chore ktos kto mial postac na 60 lvl i zotal hackniety i musial zrobic nowa postac ma 10 lvl i co mily uprzejmy gostek ktory gral sprawiedliwie nic nie dostanie bo akurat mial hack pomyslcie!! o i jak cos se przypomne gupiego to napisze a ja gralem w mu-online, kal-online, knight online, ragnarock i kazda gierka mi sie znudzila po pol roku a w tibie gram od 4 lat i jakos dalej mi sie nie nudzi no czasem mam napady ze mi sie niechce a w ogule to mi sie chce dalej grac TIBIA MA TO COS!!! i sorki za bledy ale mam dysortografie
Z kąd wiesz ze mi się znudzi ? nie odpowiadaj na moje zdania ktore nie sa zaznaczone na koncu takim znakiem " ? " I idz sie poucz zebys nie mial "dysortografie", a nie grasz 4 lata w tibie -.-
@topic-
Moja odpowiedz jest na stronie nr 16 ;>

Ostatnio edytowany przez Pawelcio - 04-01-2007 o 15:43.
Pawelcio jest offline  
stary 04-01-2007, 15:46   #159
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny

A podczas losania trzeba bedzie byc zalogowanym?? Wie ktoś??
__________________
ta
Pan Yuzek jest offline  
stary 04-01-2007, 16:15   #160
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Yuzek Pokaż post
A podczas losania trzeba bedzie byc zalogowanym?? Wie ktoś??
nie ma tu twórców gmów (może jest 1) więc kto może wiedzieć ? wszyscy wiemy tyle co wyczytaliśmy z newsa, chyba że ktoś nie czyta ze zrozumieniem...
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:10.


Powered by vBulletin 3