Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-06-2009, 09:30   #141
Kiniol
Użytkownik Forum
 
Kiniol's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 89
Imię: Limehit
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorrath Pokaż post
Wszystko cacy pieknie ale skoro masz takie "informacje" to chociaz bys sie przedstawil bo z gadki wyglada na to ze znasz wszystko od podszewki, choc wiekszosc sa jedynie Twoimi wyuzdanymi stwierdzeniami nie majacymi nic wspolnego z prawda.

Yours Waszka
A jednak "Najwyzsza prawda" jak rowniez i Ty aktualnie najmadrzej tutaj sie wypowiadacie.
Zaiste, kolega opiewajacy w Najwyzsza prawde posiada informacje wprost z gornej półki, dzieki czemu wprowadza Was w magiczne ciekawostki wojenne.

Ostatnio edytowany przez Kiniol - 16-06-2009 o 09:31.
Kiniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-06-2009, 10:50   #142
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Sadzac po gadce najwyzszej prawdy, jest to w 99 % pan Biboxon.
No to moze i ja cos sprostuje, skoro wszyscy cos wyrzucaja od siebie.
@Sherion
Nie rozkrecaj sie ztym paymentem co Ci dalem za niego bo chciales 300 k napoczatku a zeszlo do 1 bp of holding, jo mega masta pro.
Co do wyzywania innych to kazdy wie jaki Radek jest, ale ty mu zbytnio nie odstajesz, ale nie bede sie z znizal do twojego poziomu i pokazywal tego tutaj("Jestem Bogiem").
@Najwyzsza prawda
urwa,urwa a moze Ci co zostali z wanted okazali sie ze maja "wieksza jaja", bo co lepiej zachowac sie jak Bayter? Kiedy zadzwonil do niego sensej i mowil zeby wyjsc z wanted to wylazl i wszedl do marjoli, kiedy wykminil co i jak odszedl, i gadal wszystkim ze bedzie neutralem, a pozniej znow do nich wlazl (m jak milosc). I to jest dla Ciebie czlowiek co jest lojalny ? A i jeszcze jedno, skoro mowisz o dawaniu IP szwedom(lach), a Bayterek to po co wchodzil na konto Morsona i patrzyl co robimy,albo jak mial admina to wchodzil na czyjes konto zeby podsluchiwac ?? o0 o0 I skoncz juz robic z was tak czystych bo nie chce wyciagac wszystkich brudow z obu stron.
Ja mam to gdzies co mysli o mnie polowa ludzi pokroju zuther, Marek wie jakie jest moje zdanie i dlaczego jest jak jest.
Nie wiem jaki byl reson odejscie Marjana, mial wolna droge wyboru, skonczcie juz dywagowac co zrobil urb co zrobil marjan. Bylo minelo oby bylo najdluzej i jak najzabawniej. Powodzenia obu stronom.
A co do tego, ze niby my lapiemy sie wszystkiego co popadnie byle gildie utrzymac jest zenujace, bo na ta chwile to wy macie ze soba wiecej osob, ktore wylecialy z servera i nie zaplacily nawet z aktu desperacji i fauron znalazl sobie miejsce buahaahah
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end

Ostatnio edytowany przez tajemniczy111 - 16-06-2009 o 11:05.
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 10:53   #143
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MurzynekBambo Pokaż post
W zwiazku z tak napieta dyskusja postaram sie wcisnac swoje 2 grosze. Zaczynajac od liderow to mozna powiedziec tylko tyle ze zostali oni skrzywdzeni w dziecinstwie i chca pokazac w tibi ze sa kims. Juz nikt nie pamieta jak draz mowil, ze studiuje za granica a tak naprawde tylko pizze rozwozil. Zawsze chcial byc kims i w tibi kims byl dlatego na kazdym kroku sie wywyzszal a tak naprawde w rl byl nikim. Urbexx to typowe dziecko tibi ktore bez tej gry nie potrafi normalnie funkcjonowac zawsze liderem byl slabym dlatego malo kto sie go sluchal. Pamietam jeszcze wojne z dof gdzie nikt nie wiedzial z kim jest urbexx bo ten zawsze walczyl z tymi co wygrywali tylko zeby mogl dalej expic. Drago liderem jest tylko dlatego ze jego idolem jest el drazito. Zawsze drago bral przyklad z draza. Pamietam jak wkrecal wszystkim ze ma 190cm i w bicku 50. Co do wojny to mozna tylko przypuszczac dlaczego marjan z ekipa odeszli z wanted. Wedlug mnie to przez to ze marjan byl niedoceniany w wanted a tak naprawde wiekszosc wojen wygrali dzieki niemu, a on i tak mial malo do powiedzenia. W wanted liczy sie tylko draz i urb wiekszosc wanted to sie nie podobalo i dlatego odeszli. To jest tylko gra a ludzie ktorzy zostali w wanted sie spinaja jakby tibia to bylo cale ich zycie i boja sie stracic swoje ukochane chary. Co do deleta draza to kazdy wie ze jezeli draz by mogl to by kazdemu z Nephilims dal deleta wiec nie wiem po co tyle krzyku.

Zgadzam sie z Toba w 100 %, wiecej takich postow.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 12:00   #144
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Omg dlaczego jak kto madrze gada zaraz piszecie ze Biboxon?
Nie jestem zaden Biboxon ale nie napisze swojego nicku w grze.
Bo dyskusja przejdzie na moja osobe a nie na meritum,jesli cos zle napisalem niech ktos mnie poprawi np.Lyoth,odpowiedz na moje pytanie pare postow wyzej.Co do Bayera kazdy wie jaki jest ale to nie znaczy ze mozna z nim tak zagrac po swinsku bo jak trzeba bylo to passy zawsze dawal Kazikowi na ob.
Co do Fauronow i reszty drogi Kiksie nie my zaczelismy,Marjola odrzucil propozycje Szwedow bo najpierw chcieli dojsc do niego,Austriakow rowniez nie chcielismy,ale skoro Urban tak ochoczo ich przywital w swoich szeregach a na privach wypisywal ze nie mial wyboru musial tak zrobic wiec wkoncu nam rowniez nie zostawil wyboru uczymy sie od najlepszych.Co do twojej osoby Kiks to ciebie akurat rozumiem bo milaes swoje powody zostac w starym teamie,ale czyz nie ty od paru juz kmiesiecy miales dosc tego calego burdelu i gdyby nie sprawa z realami Atlety dobrze wiesz w ktorej bys teraz byl gildii.
Najwyzsza prawda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 12:06   #145
Zutersky
Użytkownik Forum
 
Zutersky's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008

Posty: 155
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoq_Xanosta Pokaż post
brak slow, jestescie lamusami. zamiast deletowac chary pokazcie swoje umiejetnosci na polu bitwy a nie sie klocicie na statku w venore

Yours,
Smoq

jeszcze jedno wielki smoku, bycie szpiegiem i sprzedawanie swoich reali bylo tak samo lamusowate ;] i niechodzi mi o ostanie wojny
Zutersky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 14:48   #146
Gorrath
Użytkownik Forum
 
Gorrath's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 69
Imię: Lyoth
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gorrath Gorrath ma numer GG 123456 Gorrath ma login Tlenu institor@o2.pl Adres Jabbera do Gorrath Send a message via Skype™ to Gorrath
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda Pokaż post
.Lyoth,odpowiedz na moje pytanie pare postow wyzej.
Byłem z tym zapoznany, zostałem zapytany co o tym sadze, lecz decyzja nalezala do liderów i ja nie mialem zadnego veta. Akceptuje to bo znam swoje miejsce w szeregu, nigdy nie ciagnelo mnie do władzy czy pozycji, dlatego moze nigdy nie mialem z tego powodow zadnych spięć. Mozecie napisac ze dalem sie podarzadkowac badz inne bzdury ale prawda jest taka ze nie przywiazuje duzej wagi do tego.. gram ile mi czas pozwala, nie jestem tez typem goscia co siada i wpierdziela 100 lvl w 2 miesiace. Gram sobie spokojnie i to mi pasuje, jak sami ludzie wiedza staram sie trzymac dystans do wszystkich sporow i problemow. W Wanted jest mi dobrze wlasnie dlatego zostalem. Poza tym jestem z Drazem Urbem Morsonem od kiedy pamietam Azure a z Dragiem jeszcze wczesniej, jestem kim jestem dzieki nim i mam to co mam zawdzieczam im w szczegolnosci (chodz nie tylko im). Jesli przegramy, przegram z nimi. Mozecie nazywac mnie lizodupem, ale bedzie to dowod na to ze nie znacie mnie kompletnie. To tyle na ten temat.

Yours Waszka
__________________
Gorrath is not asking how many they are..
Gorrath is asking where they are..

Hail Glorfindel Hail trio!

Ostatnio edytowany przez Gorrath - 16-06-2009 o 14:49.
Gorrath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 14:52   #147
00_Dla_W11
Użytkownik Forum
 
00_Dla_W11's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
[b][i][u]
Nie wiem jaki byl reson odejscie Marjana, mial wolna droge wyboru, skonczcie juz dywagowac co zrobil urb co zrobil marjan. Bylo minelo oby bylo najdluzej i jak najzabawniej. Powodzenia obu stronom.
I na tym powinniśmy zakończyć tą całą kłótnie. Wreszcie możemy zacząć normalnie rozmawiać.

/Sznycel Radarada
00_Dla_W11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 16:06   #148
19WeSoL92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2009

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gedek Pokaż post
Lyoth powiem tylko tyle ty cisnales innym jakis czas temu bo niby byles kims lepszym i sobie mogles wymyslic komus hunta a kazdy kto chcial grac normalnie to i tak musial zaplacic wyboru niemial albo stanie w dp albo placenie... a jesli teraz ma okazje sie troche odwdzieczyc to niemow ze to jakies dziecko czy szympans jak to nazwales.. poprostu pewnie boli ze mniej wiary dupe lize i niema sie takiej wladzy jak sie mialo co?
100% prawdy... oni im chociaz "urosly piura" a obie nie i dalej jestes psem draza.. swoja droga jesli go tyle osob nie lubi nie lepiej go wyjebac z wanted?:>mam na mysli drazharma
19WeSoL92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 16:13   #149
*Will*
Użytkownik forum
 
*Will*'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2009

Posty: 11
Imię: Viclan
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cos chlopaki o tym wiem o tych calych wykretach wanted sir scud kak moj rl
*Will* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 16:16   #150
Gorrath
Użytkownik Forum
 
Gorrath's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 69
Imię: Lyoth
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gorrath Gorrath ma numer GG 123456 Gorrath ma login Tlenu institor@o2.pl Adres Jabbera do Gorrath Send a message via Skype™ to Gorrath
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 19WeSoL92 Pokaż post
100% prawdy... oni im chociaz "urosly piura" a obie nie i dalej jestes psem draza.. swoja droga jesli go tyle osob nie lubi nie lepiej go wyjebac z wanted?:>mam na mysli drazharma
Idz do pracy, zarob na siebie i poszukaj mózgu na allegro i rozumu skoro nie rozumiesz tego co napisalem wyzej.

Yours Waszka
__________________
Gorrath is not asking how many they are..
Gorrath is asking where they are..

Hail Glorfindel Hail trio!
Gorrath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 16:38   #151
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Albo załóżcie temat "wrzuty", jestem pewien że cieszyłby się ogromną popularnością
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 16:38   #152
19WeSoL92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2009

Posty: 57
Domyślny

Wychodac troche po za temat... Lyoth czy to prawda jak kiedys mijales ekipe faurona na Twoje "Czesc" dostales w odpowiedzi wpierdol ? bo takie dodszly mnie sluchy.
19WeSoL92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 17:19   #153
Lewjatan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Sherion.

Wybacz kolego ale to nie moja wina ze jestem takim jebanym tłuściochem ;/
Naprawde staram się schudną ale samo bieganie na utani hur prawie nic nie pomaga ;/ Kiedyś próbowałem spotykac sie ze znajomymi ale stwierdzilem ze to nudne, TIBIA ROX!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 18:09   #154
*Will*
Użytkownik forum
 
*Will*'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2009

Posty: 11
Imię: Viclan
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lewjatan Pokaż post
@Sherion.

Wybacz kolego ale to nie moja wina ze jestem takim jebanym tłuściochem ;/
Naprawde staram się schudną ale samo bieganie na utani hur prawie nic nie pomaga ;/ Kiedyś próbowałem spotykac sie ze znajomymi ale stwierdzilem ze to nudne, TIBIA ROX!!!
Z tym sie zgodze Sherion powinien juz byc dawno wyjebany grubas i no lifer
a w dodatku kozak ale chyba tylko w tibi

20:10 Livyatan [153]: a twoja siostra z wasami
20:10 Livyatan [153]: teza bedzie padac

hahah no ja juz tez taka akcje mialem na vt byla siora na vt jego i go obudzilismy i hunta mielismy hueheuhe

Ostatnio edytowany przez *Will* - 16-06-2009 o 18:15.
*Will* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 18:45   #155
Lewjatan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Will* Pokaż post
Z tym sie zgodze Sherion powinien juz byc dawno wyjebany grubas i no lifer
a w dodatku kozak ale chyba tylko w tibi

20:10 Livyatan [153]: a twoja siostra z wasami
20:10 Livyatan [153]: teza bedzie padac

hahah no ja juz tez taka akcje mialem na vt byla siora na vt jego i go obudzilismy i hunta mielismy hueheuhe
ale to Radek jest GRUBASEM xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 20:17   #156
Smoq_Xanosta
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008
Lokacja: Elblag

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xanosta
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 122
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zutersky Pokaż post
jeszcze jedno wielki smoku, bycie szpiegiem i sprzedawanie swoich reali bylo tak samo lamusowate ;] i niechodzi mi o ostanie wojny
w czasach punisherow nie bylo zadnego rl na vent oprocz mnie, nastepnym razem postaraj sie bardziej jak chcesz mi dogrysc albo mnie osmieszyc ;-)

Yours,
Smoq
Smoq_Xanosta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 20:40   #157
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Bez napinki tym razem bo i ja jak i wszyscy z tego wyroslismy. Ale mowie wam, poki macie szanse, wyrzucic wanted z azury, korzystajcie z tego, oni nie sa warci zadnej uwagi, skolnilo mnie to do napisania tego posta, ze jakis koles o glupim nicku konkret robil PA na ulfmiee tlumaczac sie tym ze jest z wanted.
Widac przez te kilka dobrych lat nic sie nie zmienilo wanted bylo jesti bedzie grupą noobów którzy zeruja na innych. Czas z tym skonczyc, zwlaszcza dlatego ze najwiekszy ich strateg dostal delete'a (nalezalo mu sie).
Robcie co w waszej mocy "Alianci"!!
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 21:26   #158
Zegea
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Domyślny

#up
The god has spoken?
Zegea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 21:35   #159
Gorrath
Użytkownik Forum
 
Gorrath's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 69
Imię: Lyoth
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gorrath Gorrath ma numer GG 123456 Gorrath ma login Tlenu institor@o2.pl Adres Jabbera do Gorrath Send a message via Skype™ to Gorrath
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 19WeSoL92 Pokaż post
Wychodac troche po za temat... Lyoth czy to prawda jak kiedys mijales ekipe faurona na Twoje "Czesc" dostales w odpowiedzi wpierdol ? bo takie dodszly mnie sluchy.
Musze Cie zmartwic ale nie. Byc moze ktos o zanizonej samoocenie chcial sie dowartosciowac ale taka sytuacja nie miala miejsca hah.

Yours Waszka
__________________
Gorrath is not asking how many they are..
Gorrath is asking where they are..

Hail Glorfindel Hail trio!
Gorrath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 22:12   #160
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry Pokaż post
Bez napinki tym razem bo i ja jak i wszyscy z tego wyroslismy. Ale mowie wam, poki macie szanse, wyrzucic wanted z azury, korzystajcie z tego, oni nie sa warci zadnej uwagi, skolnilo mnie to do napisania tego posta, ze jakis koles o glupim nicku konkret robil PA na ulfmiee tlumaczac sie tym ze jest z wanted.
Widac przez te kilka dobrych lat nic sie nie zmienilo wanted bylo jesti bedzie grupą noobów którzy zeruja na innych. Czas z tym skonczyc, zwlaszcza dlatego ze najwiekszy ich strateg dostal delete'a (nalezalo mu sie).
Robcie co w waszej mocy "Alianci"!!
Konkret nie jest w wanted,zapewne nie ma venta i nie bylo go na żadnej akcji lol
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:34.


Powered by vBulletin 3