Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Titania

Notki

Titania Wydarzenia ze świata Titania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-10-2008, 21:27   #141
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veison Pokaż post
Hmm...
Po 1 Nie pytał się Turban tylko Vilum dla zjebu wiec dla zjebu odpowiedzialem..
Po 2 Fajnie masz , że wszystko porównujesz do Tibi , jak prawdziwe dziecko tej jebnietej gry , która ty i twój ziomek Hitler uważacie za Boga...
I jeśli mnie nazwaleś "dzieckiem" to powiedz mi kurwa kim ty jestes ? rozumiem Cie czemu nie dales foty jak Dwaah robił filmik bo wygladasz jak 10-latek...
"Po 1" nie pytal sie dla zjebu, ani ty dla zjebu nie odpowiedziales, ale nie martw sie, na openie zawsze bys mogl dac kompas pod hotkey i zalatwione.
"Po 2" Nic nie porownuje do Tibii i mam juz wyjebane na ta gre, ale Ty widocznie tak skoro odwracasz sie od polowy rl kumpli i dochodzisz do "Pegon Crew" z ktorego tak bardzo szydziles, ze ma krzywa morde itd. blabla xDDD
Moja 'fota' jest na naszej klasie i ten kto ja mial zobaczyc to ja zobaczyl i serio nie musisz kozaczyc co to nie Ty, bo tak naprawde nie masz tu nic do powiedzenia, a jezeli chcesz komus ublizyc, to spotkaj sie z psychologiem i opowiedz o problemach. Reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż Twoje idiotyzmy na temat mojej aparycji intelektualnej są wręcz efemeryczne. Moja intuicja nie obliguje mnie do dalszej konwersacji, Biorąc pod uwagę aspekt tego wydarzenia, nie mam zamiaru polemizować z Tobą na ten temat, cze.

\/Sorry, nie mam jeszcze tak najebane zeby miec srednia 5.6, aczkolwiek nie wiem czego gratulowac, Twojego wysokiego poziomu inteligencji, czy niskiego poziomu szkoly ;p

Ostatnio edytowany przez Dixyra - 06-10-2008 o 21:47.
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-10-2008, 21:45   #142
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Dwa ostatnie zdania zupełnie bez sensu. Pozdrów swojego polonistę.
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:02   #143
Floov
Użytkownik Forum
 
Floov's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 69
Stan: Usunięty
Imię: Floov
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Para Squad
Świat: Titania
Poziom: 140
Poziom mag.: 80
Domyślny

Wziołes słownik i na*******asz tekstami przez calego posta ?
i w dodatku zle dobrałes wyrazenia ty debilu pierdolony
a moze Krakow Crew ci pomogło ? , a moze nowy spy na vt ?: DDDDDDDDDDDDDd

Pozdrawiam Cheetosa
Floov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:11   #144
Veison
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2008

Posty: 12
Imię: Veison
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Para - Squad
Świat: Titania
Poziom: 82
Poziom mag.: 58
Domyślny

Chciales przykozaczyc tekstami ? Coś Ci nie wyszlo skonczony idioto...Wyszedlem z gildi za prawdziwymi rlami.Z tych co zostali w fusion i mieszkaja w Bochni moge sie szczerze przyznac tylko do Sowy o reszcie wole nie mowic ... I wole gadac z Pegonem niz z idiota ktory przez 6 miech nie potrafil sobie kupic mikrofonu.
Veison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:44   #145
Dominatorrr
Użytkownik Forum
 
Dominatorrr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007

Posty: 195
Imię: KiKo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dixyra Pokaż post
"Po 1" nie pytal sie dla zjebu, ani ty dla zjebu nie odpowiedziales, ale nie martw sie, na openie zawsze bys mogl dac kompas pod hotkey i zalatwione.
"Po 2" Nic nie porownuje do Tibii i mam juz wyjebane na ta gre, ale Ty widocznie tak skoro odwracasz sie od polowy rl kumpli i dochodzisz do "Pegon Crew" z ktorego tak bardzo szydziles, ze ma krzywa morde itd. blabla xDDD
Moja 'fota' jest na naszej klasie i ten kto ja mial zobaczyc to ja zobaczyl i serio nie musisz kozaczyc co to nie Ty, bo tak naprawde nie masz tu nic do powiedzenia, a jezeli chcesz komus ublizyc, to spotkaj sie z psychologiem i opowiedz o problemach. Reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż Twoje idiotyzmy na temat mojej aparycji intelektualnej są wręcz efemeryczne. Moja intuicja nie obliguje mnie do dalszej konwersacji, Biorąc pod uwagę aspekt tego wydarzenia, nie mam zamiaru polemizować z Tobą na ten temat, cze.

\/Sorry, nie mam jeszcze tak najebane zeby miec srednia 5.6, aczkolwiek nie wiem czego gratulowac, Twojego wysokiego poziomu inteligencji, czy niskiego poziomu szkoly ;p


2 ostatnie intelektualne zdania wykraczaja po za twoj poziom inteligencji i co lepsze pojawily sie w identycznym zestawieniu nie raz na forum tibia.pl wiec skoncz przegladać słowniki dla udających inteligentnych.

Co do tekstu veisona (im who im) nie widze nic w tym smiesznego a tym bardziej jest to bardziej inteligentne niż "im 120 ED from titania i want lick your balls and be in in your guild." lub " im 160 rp from Non pvp"

Co do pocisku na Kube prosze prosze wiedziałem żę z tobą coś nie tak.
21- Prawiczek (FAIL TIBI IS MY LIFE)
Gimnazjum - ( KOLEJNE FAIL A SMIALI SIE Z SCROOPIEGO)
1 Klasa i 3 raz (O KURWA TO SCROOPY ZASZEDL WYZEJ I NADAL MA 2 LATA MNIEJ NIZ KUBA )

A mówili że to scroopy ma najebane w bani i jest idiota a tym czasem sami jestescie nie lepsi.
__________________

"...dostosowany to stosowany mój styl,
dopasowany do życia bo trzeba żyć w nim!
Zasada numer jeden być tym - za kogo się uważasz...
"


Śmiałe idee są jak pionki w szachach:
mogą być zbite, ale rozpoczynają zwycięską partię.

Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my, nie ma już innych.

Oddając cześć wrogowi, jeżeli jest wart tej czci, wytrącasz mu miecz z ręki.


Dominatorrr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:46   #146
albert0
Użytkownik Forum
 
albert0's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 247
Imię: Drings
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dixyra Pokaż post
"Po 1" nie pytal sie dla zjebu, ani ty dla zjebu nie odpowiedziales, ale nie martw sie, na openie zawsze bys mogl dac kompas pod hotkey i zalatwione.
"Po 2" Nic nie porownuje do Tibii i mam juz wyjebane na ta gre, ale Ty widocznie tak skoro odwracasz sie od polowy rl kumpli i dochodzisz do "Pegon Crew" z ktorego tak bardzo szydziles, ze ma krzywa morde itd. blabla xDDD
Moja 'fota' jest na naszej klasie i ten kto ja mial zobaczyc to ja zobaczyl i serio nie musisz kozaczyc co to nie Ty, bo tak naprawde nie masz tu nic do powiedzenia, a jezeli chcesz komus ublizyc, to spotkaj sie z psychologiem i opowiedz o problemach. Reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż Twoje idiotyzmy na temat mojej aparycji intelektualnej są wręcz efemeryczne. Moja intuicja nie obliguje mnie do dalszej konwersacji, Biorąc pod uwagę aspekt tego wydarzenia, nie mam zamiaru polemizować z Tobą na ten temat, cze.

\/Sorry, nie mam jeszcze tak najebane zeby miec srednia 5.6, aczkolwiek nie wiem czego gratulowac, Twojego wysokiego poziomu inteligencji, czy niskiego poziomu szkoly ;p
http://www.beka.pl/txt_filozoficzne.php

grats
albert0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:52   #147
Scroopy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 514
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vea/Homerun
Świat: Titania/Selena
Poziom: 121
Scroopy ma numer GG 4008792
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominatorrr Pokaż post
2 ostatnie intelektualne zdania wykraczaja po za twoj poziom inteligencji i co lepsze pojawily sie w identycznym zestawieniu nie raz na forum tibia.pl wiec skoncz przegladać słowniki dla udających inteligentnych.

Co do tekstu veisona (im who im) nie widze nic w tym smiesznego a tym bardziej jest to bardziej inteligentne niż "im 120 ED from titania i want lick your balls and be in in your guild." lub " im 160 rp from Non pvp"

Co do pocisku na Kube prosze prosze wiedziałem żę z tobą coś nie tak.
21- Prawiczek (FAIL TIBI IS MY LIFE)
Gimnazjum - ( KOLEJNE FAIL A SMIALI SIE Z SCROOPIEGO)
1 Klasa i 3 raz (O KURWA TO SCROOPY ZASZEDL WYZEJ I NADAL MA 2 LATA MNIEJ NIZ KUBA )

A mówili że to scroopy ma najebane w bani i jest idiota a tym czasem sami jestescie nie lepsi.
Walil Cie pies ; SSSSSS
__________________
03:18 Zumoni [114]: u dont count as a polish ur to sekzi
Scroopy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:52   #148
Floov
Użytkownik Forum
 
Floov's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 69
Stan: Usunięty
Imię: Floov
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Para Squad
Świat: Titania
Poziom: 140
Poziom mag.: 80
Domyślny

Ooooooooooooo Kuuuuuuuuuuuuuuuuurwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaa
Albert jestes gownem i cie nienawidze ale zniszczyles Rubika tym postem Hahahahahhaahhahahahahhahhaahaahahaahahahahaahahah ahahahhahahahahhahhaahaahahaahahahahaahahahahahahh ahahahahhahhaahaahahaahahahahaahahahahahahhahahaha hhahhaahaahahaahahahahaahahahahahahhahahahahhahhaa haahahaahahahahaahahahahahahhahahahahhahhaahaahaha ahahahahaahahahahahahhahahahahhahhaahaahahaahahaha haahahahahahahhahahahahhahhaahaahahaahahahahaahaha hahahahhahahahahhahhaahaahahaahahahahaahahahahahah hahahahahhahhaahaahahaahahahahaahahahahahahhahahah ahhahhaahaahahaahahahahaahahahahahahhahahahahhahha ahaahahaahahahahaahahahahahahhahahahahhahhaahaahah aahahahahaahahahahahahhahahahahhahhaahaahahaahahah ahaahahahahahahahaha

Ostatnio edytowany przez Floov - 06-10-2008 o 22:56.
Floov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:53   #149
Czekal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 9
Imię: Czekal
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 133
Domyślny

malo sie tu wypowiadam, ale powiem tyle pewne osoby u was sa, hmm zalosne to bylby komplement, poprostu glupimi dzieciakami bez zadnych perspektyw na dalsze zycie, np. Wizz tak sie zucal do naszych, ze z domu nie wychodza a prosze jego rle mowia dokladnie to samo, ze nawet teraz niemoga mu zajebac w pysk bo nie wychodzi z domu.

a co do Xoo, to w szkole pewnie na*******a druidkiem? Albo matka za*******a za niego bo tak sie pucowal, ze do szkoly idzie i retired, banda zaklamanych i dwulicowych smieci, ktorzy wyruchaja swoich kumpli-tak to prawie wasz pelny opis
Czekal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 22:57   #150
Veison
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2008

Posty: 12
Imię: Veison
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Para - Squad
Świat: Titania
Poziom: 82
Poziom mag.: 58
Domyślny

O KUUUUUUURWA Dixyra OWNED ...hHAHAHAHAhahAHAHahHAHahAHahhAHahAHhahAHahHAHAHH AHAHAHAhaHHahAHHAHahH.
Veison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:00   #151
Czekal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 9
Imię: Czekal
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 133
Domyślny

LOL DIXYRA MUHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA dzieciak chcial sie dowartosciowac co
Czekal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:00   #152
BUNIEK_PSK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2007
Lokacja: Pieńsk
Wiek: 36

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 121
Domyślny

Liban was wszystkich wydyma i tak to się dla was skończy
__________________
Buniek
BUNIEK_PSK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:03   #153
Scroopy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 514
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vea/Homerun
Świat: Titania/Selena
Poziom: 121
Scroopy ma numer GG 4008792
Domyślny

Dixyra owned ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DD
__________________
03:18 Zumoni [114]: u dont count as a polish ur to sekzi
Scroopy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:05   #154
Floov
Użytkownik Forum
 
Floov's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 69
Stan: Usunięty
Imię: Floov
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Para Squad
Świat: Titania
Poziom: 140
Poziom mag.: 80
Domyślny

nie Liban tylko Micho Turban Gigant
Floov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:13   #155
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dixyra Pokaż post

\/Sorry, nie mam jeszcze tak najebane zeby miec srednia 5.6, aczkolwiek nie wiem czego gratulowac, Twojego wysokiego poziomu inteligencji, czy niskiego poziomu szkoly ;p
1. Nie mam średniej 5.6, bo mam słabsze oceny z takiej np. matematyki, czy fizyki (ścisłe sux!);
2. Ci, którzy mają taką średnią, po prostu wkuwają (czyli, jak trafnie ująłeś - mają naje*ane w bani ).
3. Możesz gratulować wysokiego poziomu inteligencji ^_^ (dziękuję!).
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:17   #156
Dominatorrr
Użytkownik Forum
 
Dominatorrr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007

Posty: 195
Imię: KiKo
Domyślny

Nos + grzyb = Dixyra Owned Wiedziałem że tym razem mam racje A Albertek dopierdolil do pieca
__________________

"...dostosowany to stosowany mój styl,
dopasowany do życia bo trzeba żyć w nim!
Zasada numer jeden być tym - za kogo się uważasz...
"


Śmiałe idee są jak pionki w szachach:
mogą być zbite, ale rozpoczynają zwycięską partię.

Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my, nie ma już innych.

Oddając cześć wrogowi, jeżeli jest wart tej czci, wytrącasz mu miecz z ręki.


Dominatorrr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:35   #157
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Jednak nie wiecie co to jest sarkazm i nie bede z wami raczej gadal bo nie przegadam 10 retardow grajacych w ta gre dluzej ode mnie. Owszem, skorzystalem z neta, gdyz nie mam z tym wiekszych problemow w przeciwienstwie do co poniektorych z was. Jedynie co moge powiedziec to, ze jestescie ograniczeni do pisania postow "HUAHUAHUAHUAHUA". Rownie dobrze moglbym rzucic haslo na vent zeby zaczeli was tez spamowac ale sobie tego oszczedze. A teraz cos na koniec ode mnie;
Floov - piszac to huahauhuaua mam nadzieje ze nie polamales sobie palcy. Teraz kozaczysz do libana a przedtem bylo grzecznie i spokojnie, ale trzeba bylo sie liczyc z tym ze sa pewne reguly, a ty do tych regul sie nie stosowales, ale to juz sobie mozesz ustalac z xoo.
Drings - z twoim ilorazem inteligencji powinienes zostac forumowym detektywem, ale to i tak nic nie zmieni bo wkoncu cie przestana 'szanowac' o ile juz nie przestali.

@Dominatorr ( Nos + Grzyb = Kiko prawie jak Pegon? )
Ten tekst z tym 120 ed to bylo gdy Drings wszedl na venta i probowal sie zaprzyjaznic z Xoo?
A jakby brzmial Twoj tekst? I'm 150 RP who want sell account 5th time? czy
I lose war, and I decided to change server and playing manualy on my 150 knight?

poki co przestaje sie wypowiadac i poczekam az zaczniecie sie smiac sami z siebie jak floov , cze.
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:37   #158
Wizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wizzard
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czekal Pokaż post
Wizz tak sie zucal do naszych, ze z domu nie wychodza a prosze jego rle mowia dokladnie to samo, ze nawet teraz niemoga mu zajebac w pysk bo nie wychodzi z domu.
Wiedza gdzie mieszkam , wiedza kiedy wychodze , miala byc ustawka w sobote ale jakos zaproszenia nie dostalem i nie przyszli.
Wiec panie czekal odswierz swoje info lub zmien kanal z fox kids na mapets world
Wizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2008, 23:38   #159
albert0
Użytkownik Forum
 
albert0's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 247
Imię: Drings
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

ja pierdole, jestes jeszcze wiekszym zjebem niz kolczyk. wiesz czym to sie konczy? D:

^@ diksyra

Ostatnio edytowany przez albert0 - 06-10-2008 o 23:41.
albert0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 00:07   #160
Endrox_Auera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2008

Posty: 7
Domyślny

sorry ze powiem cos od siebie ale juz nie wytrzymam i specjalnie zrobilem sobie konto na tym lamerskim forum. To jest temat wojny wiec po jakiego chuja pierdolicie o waszym rl jak i tak to kurwa nikogo nie obchodzi. Nie chce mi sie robic jakis pierdolonych odnosnikow do poszczegolnych osob ale tylko do 2 mam prosbe.

alberto aka drings; widzialem cie pare razy na filmikach z titanii, ale wedlug mnie jestes jebanym polakiem ktory boi sie wybiec z pzta i chyba przez cala wojne masz podobny lvl wiec zamknij morde bo taka szmata jak ty nic nie moze a najwiecej sie wypowiada. Chuj mnie boli czy kogos lubisz czy jebniesz jakas nieszmieszna mine ktora ciebie bawi, zanim zrobisz posta zapytaj sie starej czy to jest smieszne i dopiero wtedy sobie pisz

floov aka floov(?); czytalem twoje wczesniejsze posty w innych tematach i widze ze jestes typowym lizodupem i masz szczescie ze nie grasz na auererze bo tutaj bys byl juz skonczony po pierwszej takiej akcji

a tak odbiegajac od tematu, emok to tutaj spelnia role nauczyciela czy co? jak ci sie nudzi to wyjdz na dwor a nie innym bledy wytykasz


Matti~
Endrox_Auera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:31.


Powered by vBulletin 3