Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2007, 14:45   #141
Bez~
Użytkownik Forum
 
Bez~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bezok
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 154
Poziom mag.: 75
Domyślny

@Fenszi

Ty stary cierpisz na jakas manie przesladowcza,moze to wyplywa z twojego dziecinstwa.A tak czy siak spotka Cie kara harda suko!
Bez~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2007, 14:49   #142
Makaveli Tha Don
Użytkownik Forum
 
Makaveli Tha Don's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Sfargront

Posty: 79
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 007
Skille: 7/9
Poziom mag.: 4
Domyślny

Motam ekipe na Pirate Outfit Questa... Jezeli jest ktos chetny, to prosze pisac
__________________
Lock me in a cage I'll display my rage
Surround the court buildin with the gauge and spray
They wonder if I'll go when I'm finally sentenced
On my knees to God, beggin for repentence.

Only God Can Judge Me, Nobody Else.
Makaveli Tha Don jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 14:56   #143
-Phoenix-
Użytkownik Forum
 
-Phoenix-'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 322
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bez~ Pokaż post
@Fenszi

Ty stary cierpisz na jakas manie przesladowcza,moze to wyplywa z twojego dziecinstwa.A tak czy siak spotka Cie kara harda suko!
Powiem Ci że jak tkniesz Fenshiego to na Demon Armorze sie nie skończy kochaniutki
-Phoenix- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 15:04   #144
Grilvex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 36
Imię: Fenshi
Profesja: Knight
Gildia: Pink Piglets
Świat: Iridia
Poziom: 118
Domyślny

@United Forces
Chcialbym zeby posty z was skierowane pisał do mnie tylko Miniek jak iz widze ze w jego postach nie ma tekstow typu "harda suko" i gadaniu cos o przejsciach z dziecinstwa...

@Miniek
Wyszło jak wyszło ale ty i tak nie powiesz całej prawdy...rzecz normalna.

@Bezok
Zamilcz, poprostu zrob to co mi gadales ze mi szyby powybijacie ze macie adres, pojezdzij po mojej rodzinie bo tylko na to cie stac...i blx nie nasylajcie na mnie Danthorra bo po wczorajeszej w miare normalnej rozmowie nie przyjedzie chodz mieszkamy nie daleko siebie...

Ah sorry napisales ze nie przyjedziesz bo ci szkoda kasy...kto tu mial trudniejsze przejscia w dziecinstwie...

Wy zdradziliscie mnie ja zdradzilem was - prosta sprawa
Grilvex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 15:11   #145
Bez~
Użytkownik Forum
 
Bez~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bezok
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 154
Poziom mag.: 75
Domyślny

@up

zapisz sie do psychiatry
Bez~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 15:14   #146
Kisiaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: rz-ów
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Gildia: ARKANIUM
Świat: NIE WIEM
Poziom: sto
Skille: sto/sto
Poziom mag.: uj
Domyślny

ha ha ha ;o


sprzedam sca i 2kk za rl kase! jct priv!
Kisiaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 15:40   #147
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Jul 07 2007, 14:20:20 CEST Killed at Level 168 by Chealino
and by Thalic Ilunor

Fiaera.....................


Ale niuuus
berger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 15:52   #148
IridiaCarlinPk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Imię: Veremus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: iridia
Poziom: 47
Poziom mag.: 48
IridiaCarlinPk ma numer GG 2729017
Domyślny

tak to jest szwedy zabijaja a Polacy beda placic za wolnosc tygodniowa jedna porzadna wojna i mozna wyjebac szedoli z serwa eh dobra juz nic xD powtarzam sie;d
IridiaCarlinPk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 16:01   #149
Kisiaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: rz-ów
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Gildia: ARKANIUM
Świat: NIE WIEM
Poziom: sto
Skille: sto/sto
Poziom mag.: uj
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger Pokaż post
Jul 07 2007, 14:20:20 CEST Killed at Level 168 by Chealino
and by Thalic Ilunor

Fiaera.....................


Ale niuuus
biedna Jola ;o

MUAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
Kisiaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 01:07   #150
sumienie_Fenshiego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007

Posty: 4
Domyślny

Boże jaki noob z fenshiego... Brak mi słów!
Żebyś chociaż te itemy sprzedał komuś (allegro czy coś). Ale ty jak najgorsza szmata oddałeś je temu, przed którym zarzekałeś się, że nigdy się nie wypłacisz...


W mojej opinii jesteś gorszy nawet od Judasza, bo on pod koniec życia zrozumiał, że zrobił źle. A ty sumienia nie masz, żadnej moralności czy choćby odrobiny honoru... Wątpię, że ktoś będzie się do ciebe odzywać, mam nadzieję, że nie. No może Arcanium by pokazać naszym (Polakom przez ogromne P, bo ty to jesteś rumunem spod sklepu), że oto ich wróg i ten który najbardziej się zarzekał im usługuje...

Powiem więcej, jesteś gorszy nawet od Lort Rippera, bo on nie ukrywał swojej nienawiści do Kasha, Bezoka i innych i tylko usługiwał Arc. Zaś ty okradłeś, mało tego ty okradłeś "przyjaciół". I nie pier~~, że oni cie totalnie olewali, bo inaczej nie miałbyś invita do domku Bezoka.

Pierwszy raz w tibii widzę takiego "człowieka", jeśli godzi się jeszcze ciebie tak nazywać. Widziałem róznych, którzy owszem "ojebywa~~" przyjaciół, ale oni konczyli grać i było im to obojętne. Ale ty w perfidny sposób wkupiłeś się w obóz wroga, byleby tylko umożliwić sobie dalszą grę.

albo te twoje teksty ze kash dal ci 30k... lol a ile ku~~ mial ci dać?? 200? 1kk?? a ile ty mu dałeś lol.

Ciesz się swoją chwilową wolnością bo jak przyjdzie co do czego to nikt ci nie pomoże, prędzej wyśmieją.

Kto raz wystawił przyjaciół, ten nigdy nie będzie mieć nowych, bo jaką mają oni pewność, że nie zrobi tego ponownie?

Jedno słowo:
SPRZEDAWCZYK
sumienie_Fenshiego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 01:07   #151
sumienie_Fenshiego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007

Posty: 4
Domyślny

double post

Ostatnio edytowany przez sumienie_Fenshiego - 08-07-2007 o 01:08. Powód: edit
sumienie_Fenshiego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 01:57   #152
IridiaCarlinPk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Imię: Veremus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: iridia
Poziom: 47
Poziom mag.: 48
IridiaCarlinPk ma numer GG 2729017
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sumienie_Fenshiego Pokaż post
Boże jaki noob z fenshiego... Brak mi słów!
Żebyś chociaż te itemy sprzedał komuś (allegro czy coś). Ale ty jak najgorsza szmata oddałeś je temu, przed którym zarzekałeś się, że nigdy się nie wypłacisz...


W mojej opinii jesteś gorszy nawet od Judasza, bo on pod koniec życia zrozumiał, że zrobił źle. A ty sumienia nie masz, żadnej moralności czy choćby odrobiny honoru... Wątpię, że ktoś będzie się do ciebe odzywać, mam nadzieję, że nie. No może Arcanium by pokazać naszym (Polakom przez ogromne P, bo ty to jesteś rumunem spod sklepu), że oto ich wróg i ten który najbardziej się zarzekał im usługuje...

Powiem więcej, jesteś gorszy nawet od Lort Rippera, bo on nie ukrywał swojej nienawiści do Kasha, Bezoka i innych i tylko usługiwał Arc. Zaś ty okradłeś, mało tego ty okradłeś "przyjaciół". I nie pier~~, że oni cie totalnie olewali, bo inaczej nie miałbyś invita do domku Bezoka.

Pierwszy raz w tibii widzę takiego "człowieka", jeśli godzi się jeszcze ciebie tak nazywać. Widziałem róznych, którzy owszem "ojebywa~~" przyjaciół, ale oni konczyli grać i było im to obojętne. Ale ty w perfidny sposób wkupiłeś się w obóz wroga, byleby tylko umożliwić sobie dalszą grę.

albo te twoje teksty ze kash dal ci 30k... lol a ile ku~~ mial ci dać?? 200? 1kk?? a ile ty mu dałeś lol.

Ciesz się swoją chwilową wolnością bo jak przyjdzie co do czego to nikt ci nie pomoże, prędzej wyśmieją.

Kto raz wystawił przyjaciół, ten nigdy nie będzie mieć nowych, bo jaką mają oni pewność, że nie zrobi tego ponownie?

Jedno słowo:
SPRZEDAWCZYK
WORD
Fiaera padla prtze wczesnijsza wojna bo dali jej inva teraz pada za profesje nono xD
IridiaCarlinPk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 13:04   #153
Bez~
Użytkownik Forum
 
Bez~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bezok
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 154
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sumienie_Fenshiego Pokaż post
Boże jaki noob z fenshiego... Brak mi słów!
Żebyś chociaż te itemy sprzedał komuś (allegro czy coś). Ale ty jak najgorsza szmata oddałeś je temu, przed którym zarzekałeś się, że nigdy się nie wypłacisz...


W mojej opinii jesteś gorszy nawet od Judasza, bo on pod koniec życia zrozumiał, że zrobił źle. A ty sumienia nie masz, żadnej moralności czy choćby odrobiny honoru... Wątpię, że ktoś będzie się do ciebe odzywać, mam nadzieję, że nie. No może Arcanium by pokazać naszym (Polakom przez ogromne P, bo ty to jesteś rumunem spod sklepu), że oto ich wróg i ten który najbardziej się zarzekał im usługuje...

Powiem więcej, jesteś gorszy nawet od Lort Rippera, bo on nie ukrywał swojej nienawiści do Kasha, Bezoka i innych i tylko usługiwał Arc. Zaś ty okradłeś, mało tego ty okradłeś "przyjaciół". I nie pier~~, że oni cie totalnie olewali, bo inaczej nie miałbyś invita do domku Bezoka.

Pierwszy raz w tibii widzę takiego "człowieka", jeśli godzi się jeszcze ciebie tak nazywać. Widziałem róznych, którzy owszem "ojebywa~~" przyjaciół, ale oni konczyli grać i było im to obojętne. Ale ty w perfidny sposób wkupiłeś się w obóz wroga, byleby tylko umożliwić sobie dalszą grę.

albo te twoje teksty ze kash dal ci 30k... lol a ile ku~~ mial ci dać?? 200? 1kk?? a ile ty mu dałeś lol.

Ciesz się swoją chwilową wolnością bo jak przyjdzie co do czego to nikt ci nie pomoże, prędzej wyśmieją.

Kto raz wystawił przyjaciół, ten nigdy nie będzie mieć nowych, bo jaką mają oni pewność, że nie zrobi tego ponownie?

Jedno słowo:
SPRZEDAWCZYK
WORD!
Bez~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 13:54   #154
Lisu
Użytkownik Forum
 
Lisu's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2005
Lokacja: WDZ
Wiek: 41

Posty: 217
Profesja: Elder Druid
Gildia: Polaczek~~
Poziom: 100
Smutny Bah

Marność nad marnościami i wszystko marność...
__________________



Brutalna agresywność jest dla słabeuszy imytacja siły.
E. Hoffer

Respect to be respected.
Lisu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 14:29   #155
Grilvex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 36
Imię: Fenshi
Profesja: Knight
Gildia: Pink Piglets
Świat: Iridia
Poziom: 118
Domyślny

Ładnie sobie to wymysliliscie (mowa o UF)który z was dal sobie tak oryginalne name? bede strzelał...Berger?

Sprawa wygląda tak - Oni zdradzili mnie(1) Ja zdradziłem ich.
A naprawde tworząc nowe konta i pisząc double posty i tak mam gdzies to co piszecie...bo ci co mają znac caly przebieg tego ci sie teraz dzieje znają, a opinia ludzi ktorych nie znam albo UF nie jest dla mnie w najmniejszym stopniu wazna.

Co do tych co mnie osądzają:
Nie wiecie wszystkiego to sie nie udzielajcie

@Sumienie Fenshiego(Jakiegos kołka z UF)
Nie mow do mnie ze jestem gorszy niz Judasz, bo skoro jestem to powiedz mi, kim wy jestescie?

Wasza propaganda mnie dołuje...jestescie tak załosni ze nie wiem co mam napisac, bo nie chce mi sie po was jezdzic...wiem tylko tyle ze skoro to ja jestem taki zly a oni tacy dobrzi, to powiedzcie mi dlaczego Kash~ stracil tylu ludzi? dlaczego z 30 osobowej ekipy zostalo moze z 5 ? jedni odeszli z serv ok rozumiem, a co z tymi co sie wyplacili i juz mu nie chcą pomagac? Własnie tak o nich dbali, wykorzystali i kopneli w dupe...takie jest UF.

Zrobili duzo duzo i wiele gorszych rzeczy tylko ludzi o tym nie wiedzą a jak wiedzą to ich kryją...

Co do tego ze zmieniłem strone.
Mialem do tego powody poparte dowodami, nikt mi nie zabroni zmieniac strony...niektorzy z was poprostu zabardzo sie utorzsamili z tą grą i mają mnie teraz za takiego wielkiego zdrajce...tak tez i bywa na kazdym serv, tak tez i tu bylo kilka takich sytuacji...

Btw zlodziej tak? chcialbym zeby Mr.Bezok opowiedzial nam swoją historie jak kradl podczas war dla Huxego, za co pozniej mial przeje....
Grilvex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 15:17   #156
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Mozemy sie klucic do usranej smierci, a i tak nie dojdziemy do porozumienia, nikt nie spasuje, nikt sobie nie przyzna racji, tak to moim zdaniem wyglada.

//Metek.
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 15:23   #157
kuchaaarz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grilvex Pokaż post

Wasza propaganda mnie dołuje...jestescie tak załosni ze nie wiem co mam napisac, bo nie chce mi sie po was jezdzic...wiem tylko tyle ze skoro to ja jestem taki zly a oni tacy dobrzi, to powiedzcie mi dlaczego Kash~ stracil tylu ludzi? dlaczego z 30 osobowej ekipy zostalo moze z 5 ? jedni odeszli z serv ok rozumiem, a co z tymi co sie wyplacili i juz mu nie chcą pomagac? Własnie tak o nich dbali, wykorzystali i kopneli w dupe...takie jest UF.

Zrobili duzo duzo i wiele gorszych rzeczy tylko ludzi o tym nie wiedzą a jak wiedzą to ich kryją...

Co do tego ze zmieniłem strone.
Mialem do tego powody poparte dowodami, nikt mi nie zabroni zmieniac strony...niektorzy z was poprostu zabardzo sie utorzsamili z tą grą i mają mnie teraz za takiego wielkiego zdrajce...tak tez i bywa na kazdym serv, tak tez i tu bylo kilka takich sytuacji...

Btw zlodziej tak? chcialbym zeby Mr.Bezok opowiedzial nam swoją historie jak kradl podczas war dla Huxego, za co pozniej mial przeje....

uhm a moze moj kumplu powiesz mi kogo masz na mysli ze w dupe kopnelismy? bo tylko wy sie wylamaliscie x_X mowa o Tobie, Xandarze i Kodzie ;] reszta nas dalej siedzi na ventrilo etc wiec utkaj dzioba.

@bezok i zlodziejstwo.
moze i ojebal huxiego z tym ze nigdy nie deklarowal ze jest jego ziomem ;]

Lof ja <3
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 15:44   #158
sumienie_Fenshiego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grilvex Pokaż post

Co do tych co mnie osądzają:
Nie wiecie wszystkiego to sie nie udzielajcie
Nie wiesz NICZEGO to się nie udzielaj <lol>

Ty myślisz, że tylko UF, którego już zresztą nie ma myśli tak jak ja??

Napisałem to jako postronny obserwator, w wojnie nie brałem udziału ( pamiętam jak kończyły się wcześniejsze wojny, wiadmo było, że do arc dołączą wszystkie szwedzkie gildie + większość PA).

Kash stracił tylu ludzi?? Też obiektywnie stwierdzę, że co on mógł zrobić? W pamięci mam taką sytuację z filmiku Fardela jak strapowali Anasa.
I co Anas umiejętnie się strapował (strapował w sensie pozytywnym bo tam chodzenie góra-dół to głupota). No ae wracając do tematu, na filmiku widać że mnóstwo ludzi z UF było online, zaś przybiegło kilku (Jurand byl napewno online a nie przybiegł). Nie wem czemu, czy się bał, czy mial zostać, ale czy to nie Kash pisał do Mewtu czy Firenza, że "na otsie moi ludzie byli tuż za mna~~".
Tyle o byłej wojnie której nie ma już

O, a niby w jaki sposób ciebie zdradzili? Chodzi ci to że ci tej kasy nie dali?? Jak tak to jesteś śmieszny, oni mieli zapłacić za siebie i za ciebie?

"Zrobili duzo duzo i wiele gorszych rzeczy tylko ludzi o tym nie wiedzą a jak wiedzą to ich kryją..."

Nie syp ogólnikami jak nasi politycy z pisu. Podaj jakikolwiek przykład, a nie że "wszyscy o tym wiedzą"

Kto się utożsamia z grą bardziej?? Chyba ty skoro zrobiłbyś wszystko, zdradziłbyś każdego byleby tylko znowu móc grać.

O Bezoku, że kradł itemy dla Huxego nie słyszałem, a niby skoro kradł to czemu miał potem hunta? Więc nie uwierze jak narazie.


Mówię, podaj konkretny przykład ich zdrady czy cokolwiek co tak ogółnikowo opisałeś w poście.

A z ciekawosci masz exp limit?

Podpisano:
Sumienie Fenshiego zapomniane przez właściciela
sumienie_Fenshiego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 16:14   #159
Forlann
Użytkownik Forum
 
Forlann's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 89
Imię: Xenezis
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: 122
Poziom mag.: 69
Domyślny

Po kim jak po kim , ale po Patryku sie tego nie spodziewalem , widze ze szpiegow bylo wiecej niz kazdy z nas sie spodziewal
__________________
*Dancing Shadows forever in my heart*
Forlann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 16:26   #160
Grilvex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 36
Imię: Fenshi
Profesja: Knight
Gildia: Pink Piglets
Świat: Iridia
Poziom: 118
Domyślny

Przykłady? alez prosze Cie bardzo...
1:Sprzedali mi 2 chara do swe
2:Chcieli huncic za grosze gdzie ja z ty ziomkiem sie dogadalem to mi napisali ze maja w dupie.
3:Wykorzystali ludzi(nie chodzie mi o to ze nie dali kasy)
4:Jak sam Mr.Wannabe Berger powiedzial ze mi z Deletowali postac na Thoria(Co prawda kupili ją ode mnie)ale wyszlo na to ze tylko po to by ją z deletowac, a to bylo z 2 miesiące temu.

Wiec juz knuli i robili mi szambo na dlugo dlugo przed tym co wyszło...problem polegal na tym ze o wiekszosci wiedzialem, to bylo powodami mojego zachowania wiec oni 1 mnie zaczeli zdradzac ...

@Xenezis
Hmm czy byłem spy w trakcie war?
Nie, nie byłem w chodząc do tych wojen kiedys naprawde chcialem im pomoc.

@Kuchaarz
Hacker zamknij morde
Bo znow padniesz na Cael Darle.
Ups sry raz juz padles
Grilvex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.


Powered by vBulletin 3