Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2007, 15:21   #141
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Ja mówie o hitach knighta z broni w ludzi, a ty o jakiejś walce knighta z druidem. Czytanie ze zrozumieniem plx?
Lol w ludzi? Sam pomysl co piszesz.Po drugie wrabal bys sie w trapa i te chmurki beda mialy niewielkie znaczenie. Bo knight bedzie cie napieral za darmo a ty tylko bedziesz lookal ile manasow ci zostalo.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2007, 15:25   #142
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

W trapie knight zawsze zabije druta, kolejny geniusz się znalazł. Ze wszystkim co wy gadacie ja sie zgadzam poza tymi hitami z broni ktorych srednia naprawdę nie przekracza 50 hp wliczajac w to chmurki!

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 30-01-2007 o 15:28.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:26   #143
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

ośmiele się stwierdzić że gadam na temat bo porównuje knighta z druidem, mimo tego że nie poryszyłem kwesti obrażeń co już chyba wszyscy czytali.

ale jak chcesz...

mój lvl i skile -- 73 > 81/80.

Przed chwilą wybiłem sobie lefy w ab ( pacca nie mam <kwiczy jak dziecko xD )

średni hit w elfa > 100 ( każdy na strzała ) miałyby więcej hp to więcej by weszło (o ku*** ale ze mnie bystrzak ^.- )

Arcanista - 130, chyba 80 w każdym razie reszta hp.

3/4 scouty - 160 czyli na hita.


ogólny best hit monster - 220 w hydre, bijąc jedynie ja, dsy zostały w tyle

ogólny best hit człowieka - 112 w 130 mastera


średni mój hit w człowieka przy 45 ataku w hammera

40-60 w maga ( bez ringa ofcz ) max hit przypuszczalnie 110~

50-80 w palla bez tarczy z tarczą - patrz wyżej

w knighta z kolei dużo chmurek ale jak knight walczy z knightem to obaj używają zwykle 2 ręcznej broni więc chmurek nie ma ani odprysków od tarczy
więc ciosy około 40-55

plx koment ;p

ale racjonalny
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:27   #144
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
W trapie knight zawsze zabije druta, kolejny geniusz się znalazł. Ze wszystkim co wy gadacie ja sie zgadzam poza tymi hitami z broni ktorych srednia nie przekracza 50 hp wliczajac w to chmurki!
zeby przekracząła i wynosila 200 to by nikt nie gral inną profesją, tylko knightem. To czemu uwazasz ze knight jest taki uposledzony jak po 14 stronach walkowania tego samego tematu mowisz ze mamy racje nie licząc tylko tych hitow?

@up
widzisz dinrakit, koles opisal ci tak jak jest na prawde i jak jest na pvp, wiec nie pierdol smutow ze wysoki knight bedzie srednie hity mial w ludzia 15-25
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 30-01-2007 o 15:29.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:33   #145
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganci.
40-60 w maga ( bez ringa ofcz ) max hit przypuszczalnie 110~

50-80 w palla bez tarczy z tarczą - patrz wyżej
Podałeś średnie zawyżone o 10-15 hp.
W maga średnia na tych skillach wynosi ~40 hp, a w pala ~50 hp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric
zeby przekracząła i wynosila 200 to by nikt nie gral inną profesją, tylko knightem. To czemu uwazasz ze knight jest taki uposledzony jak po 14 stronach walkowania tego samego tematu mowisz ze mamy racje nie licząc tylko tych hitow?
Bo w PvP broń ma bardzo małe znaczenie jeśli nie walczy ze sobą dwóch knightów. Natomiast podczas expienia małe hity knighta bardzo dają się we znaki...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric
@up
widzisz dinrakit, koles opisal ci tak jak jest na prawde i jak jest na pvp, wiec nie pierdol smutow ze wysoki knight bedzie srednie hity mial w ludzia 15-25
Podał wartości zawyżone i ja je szybko sprostowałem w pierwszym cytacie.



Średnia z broni w jakiegokolwiek innego gracza knightem nigdy nie przekroczy ~50 hp jeśli mamy skille poniżej 100. U eternal obliviona średnia w pala będzie wynosić około 60-70 hp, ponieważ on ma skille grubo powyżej 100.

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 30-01-2007 o 15:38.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:38   #146
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

ty to wiesz z filmow a ten typek wyzej wie to z zycia, okej ty wiesz lepiej, lmao!
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:41   #147
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
ty to wiesz z filmow a ten typek wyzej wie to z zycia, okej ty wiesz lepiej, lmao!
Kur*a, ale mnie denerwują takie pozbawione sensu komentarze... Czyli twoim zdaniem filmy są "fake" i prawdziwa średnia knighta z broni jest wyższa?
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:42   #148
Hugo
Użytkownik Forum
 
Hugo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Tarnów
Wiek: 32

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Podałeś średnie zawyżone o 10-15 hp.
W maga średnia na tych skillach wynosi ~40 hp, a w pala ~50 hp.

Bo w PvP broń ma bardzo małe znaczenie jeśli nie walczy ze sobą dwóch knightów. Natomiast podczas expienia małe hity knighta bardzo dają się we znaki...

Podał wartości zawyżone i ja je szybko sprostowałem w pierwszym cytacie.



Średnia w jakiegokolwiek innego gracza knightem nigdy nie przekroczy ~50 hp jeśli mamy skille poniżej 100. U eternal obliviona średnia w pala będzie wynosić około 60-70 hp, ponieważ on ma skille grubo powyżej 100.


Ja naprawde chyba tak glupiego dziecka jeszcze na tym forum nie widzialem ;].
Knight jest dobrą profesją, skutecznie potrafi uciec wszystkim innym profesjom(czytaj druid) podczas ataku.
Jako że knight uderza za darmo w sorca/druta ze srednia hitow(niech ci bedzie) 25, a posiada 10 bp uh(ja tyle na 50 knighcie na pvp nosilem)
to druid w koncu bedzie zmuszony do ucieczki, jako że manafluidy oraz sdki schodzą nieporównywalnie szybciej niż runy knighta(uhy) ktorych używa zaledwie co jakiś czas.
Wiem, bo jak kolega 100knight byl w trapie i przez 15 minut go lali 100+ (bylo ich duzo, m in sorce, druty, pale) to poszlo mu 6 bp uh, dopiero wtedy stwierdzil ze nie ma co tracic uh i tak ma aola.
jestes noobkiem, bo odrazu po twoich wypowiedziach widac ze nie sprawdzales tego w praktyce.

Pozdro, a tak btw wcale male hity mi podczas expa nie przeszkadzaly jak gralem knightem :>
Hugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:43   #149
Van Rebeliant
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Straszyn k. Gdańska

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Saruman Army
Świat: Selena
Domyślny

Ale dyskusja od jednego "Solo GS", ale przepraszam bardzo, solowałem gsa na 30lvlu sorcem, wymiatam, mega ivul mastah no nie? Pokaż nam solo behe/demka to pogratuluje -.-
Van Rebeliant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:43   #150
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Kur*a, ale mnie denerwują takie pozbawione sensu komentarze... Czyli twoim zdaniem filmy są "fake" i prawdziwa średnia knighta z broni jest wyższa?
ty nie widzisz czy koles ma full def czy full atak, nie wiesz czy osoba atakowana ma na sobie najlepsze eq czy ma full atak czy ma bron jedno reczną, a jezeli ty liczysz z filmow srednią to jestes jebniety;d
a ta "dyskusja" to nie jest pierwsza i nie ostatnia, bo ten dinrakit z jego kumplem"d4rq" czy jakos tak w kazdym temacie pierdolą jaki to druid jest dobry, dziwne "DZIECI" hah lol
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 30-01-2007 o 15:46.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:45   #151
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

@Hugo
Wszystko to co napisałeś jest prawdą, ale nadal nie wspomniałeś nic o katastrofalnie niskich hitach knighta z broni w ludzi, a taki jest temat naszych rozważań.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric
ty nie widzisz czy koles ma full def czy full atak, nie wiesz czy osoba atakowana ma na sobie najlepsze eq czy ma full atak czy ma bron jedno reczną, a jezeli ty liczysz z filmow srednią to jestes jebniety;d
a ta "dyskusja" to nie jest pierwsza i nie ostatnia, bo ten dinrakit z jego kumplem"d4rq" czy jakos tak w kazdym temacie pierdolą jaki to druid jest dobry, dziwne "DZIECI" hah lol
Skoro oglądałem 1337 filmów i na żadnym z nich średnia knighta z broni w ludzi nie przekraczała ~50 hp, to chyba o czymś to jednak świadczy... Pewnie będziesz mi teraz próbował wmówić, że knighci zawsze atakowali na full def, a ich przeciwnicy zawsze mieli dragon scale set?

Ostatnio edytowany przez dinrakit - 30-01-2007 o 15:50.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:49   #152
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
@Hugo
Wszystko to co napisałeś jest prawdą, ale nadal nie wspomniałeś nic o katastrofalnie niskich hitach knighta z broni w ludzi, a taki jest temat naszych rozważań.
te hity nie są niskie co tam ktos up podawał:/ te hity są"Darmowe" bo poki koles ma chęc klikac na battle na potwora to takie hity bedą, a twoje "sd'ki" czy "visy" szybko sie koncza, sorry taka jest prawda.

rofl, idz się lecz, zeby hity przekraczały 50 u knighta to by kazdy knightem grał! a hit sredni nie znaczy ze zawsze jest za 50, raz jest za 150 raz jest za 50 a raz jest chmurka a raz 100...a raz znowu chmurka..i w kazdym co po 2-3 hicie bys musial sie leczycc.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa

Ostatnio edytowany przez Etoric - 30-01-2007 o 15:51.
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:51   #153
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
te hity nie są niskie co tam ktos up podawał:/ te hity są"Darmowe" bo poki koles ma chęc klikac na battle na potwora to takie hity bedą, a twoje "sd'ki" czy "visy" szybko sie koncza, sorry taka jest prawda.
Masz rację, ale nie uważam hitów średnio po ~50 hp za wysokie. A ty uważasz?
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 15:53   #154
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Masz rację, ale nie uważam hitów średnio po ~50 hp za wysokie. A ty uważasz?
heh tu nie ma co rozstrzasac knight ma dobre hity, ale nie tak dobre jak druid, tylko żeby druid mogl"hitowac" o wiele wiecej nic knight musi miec runy, ktore szybko sie koncza, a knight dalej bedzie tą swoją 50 pruł, wiec nie pierdol ze to zle
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:06   #155
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

14:57 Thorek Prowyn [46]: zabijam gsy szybciej niz eternal oblivion

HUAHUhauUAHuahUHAUHuhuHAUhauhUAHUahuahuAHAUhauHUha UAHUhauah
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:09   #156
Oskar111
Użytkownik Forum
 
Oskar111's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Kielce
Wiek: 33

Posty: 400
Stan: Na Emeryturze
Imię: T!
Domyślny

lol 16 stron na temat kto jest lepszy druid czy knight .... "o nie knight ma slabe hity druid wymiata" itp... knight idzie jako mieso armatnie/czolg zeby druid mogl wsjo scierwo zabic albo po prostu leczyc knighta w boju xD dobra mialem nic nie mowic ^^ te hity srednia 50 hmmmm ciekawe bo niby zalezy od szczescia lvl skilli i broni xD a skoro hity fizyczne absorbuja itemki - 1 arm = 1 hp to w wielu miejscach moglyby byc wyzsze xD

dobra w skrocie: rozwazania na temat profesji - sa osobne tematy.
druid powah na bloczeniu gsa? - ile czasu stales kolo tego pajaczka ? knightem po minucie stania i zabijania poisonkow na 38 lvlu mialem 200 hp w plecy - trucizna + 1 hit ... ciekawe ile razy bys sie musial leczyc

omfg znowu to zrobilem xD obie profesje sa fajne ^^ oboma gralem i jestem zadowolony. reszta to kwestia gustu ( a o gustach sie nie dyskutuje )

dziekuje.
__________________
Oskar111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:17   #157
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oskar111 Pokaż post
1 arm = 1 hp
Masz racje ,ale tym mnie rozwaliles ^^
@topic
Balwan -.-
wkurzasz tylko ludzi tym swoim zasranym gadaniem -.-
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:18   #158
Dracenius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :]

napisze Ci coś i może zrozumiesz że jesteś mało inteligentny. Po pierwsze nie bijesz szybciej gsow niz EO on z łapy walnie więcej niż ty z sdka <smutne>. Po drugie powodzenia w grze drutem bye~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:22   #159
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Nastepny co mysli, ze EO wali ze swojego "słorda" 124253464523. Knight ma i bedzie mial slabsze hity od sorca/druta z sdkami. My tego nie zmienimy, mimo to knight to twierdza.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 16:39   #160
Hugo
Użytkownik Forum
 
Hugo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Tarnów
Wiek: 32

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Masz rację, ale nie uważam hitów średnio po ~50 hp za wysokie. A ty uważasz?
Tak, uważam ze srednia DARMOWYCH hitow 40+ za dobre, bo ty twoim druidem z tempesta bijesz po 32 za 13 many :>
a co do sd, to zaloze sie ze nie nosisz wiecej niz 3 bp(a jak nosisz to jestes nubem :| ) i naprawde sdki znikaja tak szybko ze mozna tego wrecz niezauwazyc jakbys chcial nimi walczyc , bo co ture strzelajac sd swoje 3 bp wykorzystasz w 2 minuty
Hugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:17.


Powered by vBulletin 3