Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-03-2006, 13:34   #141
Sir Volcik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Volcik
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 19
Skille: 15/19
Poziom mag.: 12
Sir Volcik ma numer GG 4312177
Domyślny

Ale jak zwalczać TBI. Tym powini się zająć CipSoft. Powini banować osoby używające TBI. I też by mogły być kary dla stron które pozwalają ściągnąć TBI i programy do robienia prywatnych serwerów.
Sir Volcik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2006, 14:47   #142
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 32

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Volcik
Ale jak zwalczać TBI. Tym powini się zająć CipSoft. Powini banować osoby używające TBI. I też by mogły być kary dla stron które pozwalają ściągnąć TBI i programy do robienia prywatnych serwerów.
Niestety nie mogą. Boty są zabronione jedynie przez regulamin Tibii, ale żadne prawo żadnego kraju nie zabrania "pomagania" (bo niestety w Tibii pełno osób które po prostu nie potrafią grać, choć się do tego nie przyznają. Ściąganie botów usprawiedliwiają pisząc bzdury że nikt w Tibię grać nie potrafi, więc jak ktoś nie ma bota to znaczy zę nie umie go ściągnąć). A ots'y są prawde mówiąc legalne, tyle że nie jest legalne logowanie się do nich używając klienta Tibii.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 07:55   #143
Matysek24
Użytkownik forum
 
Matysek24's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2006
Lokacja: Whitestok

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bracuda
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 29
Skille: 58/57
Poziom mag.: 4
Matysek24 ma numer GG 9915909 Send a message via Skype™ to Matysek24
Evul

Ja nigdy nie uzywałem, nieuzywam i nie bede uzywał TBI do bicia skili czy mlvlu. Używam TBI tylko po to zeby mieć darmowe światło bo niechce sie na torche wydawac
Matysek24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 08:20   #144
Strwck
Użytkownik forum
 
Strwck's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Knurow

Posty: 18
Stan: Na emeryturze
Strwck ma numer GG 4139914 Send a message via Skype™ to Strwck
Domyślny

TBI to jest gówno, nie bot. Nie cierpie tego programu...
Strwck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 18:32   #145
flashmaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 12 2004

Posty: 1
Domyślny

hahaha chłopie poprostu masz kompleksy ze ci mama kompa na noc nie pozwala zostawiac lol oni robia to na wlasna odpowiedzialnosc padaja przez to bo byle noob ich ubije i dostaja bany jesli chcesz to graj sobie uczciwie nikt ci nie zabrania i ty nikomu nie zabronisz uzywania bota lol ( niewiem co ty i inni mogo zrobic w tej sprawie dla mnie g... mozecie zrobic albo naucz sie programowac wkrec sie do cipsoftu i sobie zrobi tibie bez bota.
flashmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 14:12   #146
Gohan10
Użytkownik Forum
 
Gohan10's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 78
Domyślny

Ale problemy macie.
Kto chce niech używa a kto nie chce niech nie używac. Proste nie?
Gohan10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 17:40   #147
Hengar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2004

Posty: 172
Domyślny

1) Temat sie zaczal od zwalczajmy tbi a teraz jest tbi jest czyste.
2) Nigdy nie zwalczycie bota do konca.
3) Nie da sie zrobic niewykrywalnego keyloggera.
4) Wystarczy dobry firewall.
5) Antywirusy wykrywaja w tbi wirusy bo tbi przekierowuje porty.
Hengar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2006, 14:07   #148
Wsk
Użytkownik Forum
 
Wsk's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 36
Domyślny

Nie rozumiem was. Jak sciągacie w szkole to sądzicie że to jest w porządku?
Czasami może być też tak, że sąsiad z ławki wam nie da odpisać bo on poświęcił dużo czasu na przygotowanie się i powie, że mogłeś się nauczyć . Każdy chce dojść do sukcesu inaczej.
Jeden przez ściąganie na lekcjach, inny przez naukę.
Jeden przez cheatowanie, drugi przez gre bez cheatów.
__________________
Wsk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2006, 17:44   #149
Pietru
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmm, Ja gram knihtem i wce;e nie uzywam Tibia Black Ice, jak chce sobie poskilowac to zostawiam chlopka samego i sobie sksiluje co prawda maxymalnie moge go zostawic pol godzinki bez spojrzenia okiem ale potem zabija mi potworki i musze isc po nowe. Ale wracajc do temtu ja nie uzywam Tibia Black Ice i tez moge skilowac afk.Skilowanie afk nie jest karalne.Mam nadzieje bo myslelm ze teleport jest legalny i mi bana dali xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 13:18   #150
Gidek
Użytkownik forum
 
Gidek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zibi Mata
Profesja: Sorcerer
Gildia: Execiutors
Świat: Secura
Poziom: 58
Skille: 15/23
Poziom mag.: 52
Gidek ma numer GG 2867793 Send a message via Skype™ to Gidek
Domyślny

TBI to wielki problem wielu ludzi przyznaje się do jego używania. Największe robie sobie jaja z osób, które robią screeny jak wbijają lvl, a potem umieszczają na www.tibi.com w zakładce swojej postaci oczywiście zostawią okno same z gry, ale mają światło na maksa, a co do TBI to łatwo taką osobe wyczuć jak jest ciemno ona widzi gdzie potwór leży i leci po loota często z tym się spotykam.
Gidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 23:26   #151
Radosny~
Użytkownik Forum
 
Radosny~'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006
Lokacja: HeLL
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Imię: Radosny
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 27
Poziom mag.: 45
Radosny~ ma numer GG 1322411
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wsk
Nie rozumiem was. Jak sciągacie w szkole to sądzicie że to jest w porządku?
Czasami może być też tak, że sąsiad z ławki wam nie da odpisać bo on poświęcił dużo czasu na przygotowanie się i powie, że mogłeś się nauczyć . Każdy chce dojść do sukcesu inaczej.
Bull Shit plx

Osobiscie sam sciagam, bardzo intensywnie i sie z tego ciesze-moze nie jest to powod do dumy ale jestem zadowoolony-mam 5, a w chacie mam normalna atmosfere. Kazda osoba 14 lat+ ma sztuke/plastyke/technike/fizyka/chemia w szkole..i trzeba sie uczyc o tych stylach, kto co namalowal..tylko PO CO? wykujesz to..a za tydzien nie bedzie sie mialo pojecia kto co zrobil..zapytajcie sie swojej matki czy wie jaki jest wzor na energie potencjalna-ona w 99% przypadkow odpowie"ze co?" System edukacji w Polsce jest tak sam poroniony jak nasz rzad

@top
hehe kiedys uzywalem tego namietnie autofishing, domek na Cormayai i fruu na Eremo "rybac"..to bylo kiedys(przed updatem z robakami). Wracalo sie z 100rybkami i polozylo sie do domku i znowu rybac + na dobitke robilo sie runy i kasa leciala jak szalona;p
ale pamietajcie..ze uzywacie tego na wlasna odpowiedzialnosc..
myslicie ze 160+ jak ma hacka to podal swoje passy na www.freepacc.pl?;]
pamietajcie-zawsze sie znajda sprytniejsi od was!;p
__________________
Co wy wiecie o lagu?Hm..chyba nic!;p Jezus sie 3 dni respawnowal...


STOP dla postowania filmow z Tibia.De tutaj!
Radosny~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 23:42   #152
knajcik100%
Użytkownik forum
 
knajcik100%'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Zakopane

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Evul

A dla mnie tibia black ice jest po***ana . Sprawia wam przyjemnosc
granie w cokolwiek na czitach. A moj kumpel zlapal hacka przez ten program
ale napewno nie sciagal go z tibia.org.pl bo tam wszystko jest ok!
Ale jak jakis hacker sciaga ten program przerabia go na wlasny uzytek i wystawia na jakiejs stronie to nie jest za fajnie !!!
knajcik100% jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 02:35   #153
Szarlej
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Szczerze mowiąc dziwi mnie ten thread, nie rozumiem jego sensu, bądźmy szczerzy ten kto będzie chciał, to będzie używał cheatów, kto nie chce, nie musi.
Co do samego TBI, musze stwierdzić, że aktualnie to jeden z lepszych ogólnie dostępnych botów, każdy kto choć troche śledził rozwój tego typu programów, wie o czym mówie. A do tych którzy twierdzą, że to iście betka stworzyć "niewykrywalne" dla zabezpieczeń komputera pare linijek kodu, pozwalające kraść dane... no cóż, polecam puknięcie sie w głowe i pojście do najbliższej księgarni po podręcznik do assemblera.
Dla wszystkich tych którzy płaczą, że zostali schakowani, używam akurat tego bota od dobrych 8 miesięcy i nie wykryłem żadnych poważnych aberracji w jego pracy, nie licząc kilku pomniejszych bugów. Mała rada: coś innego niż IE (firefox, opera), firewall (szczerze polecam Zone alarma), antywirus (Kaspersky jest niezły), anty-spyware(Ad-aware lub coś podobnego) no i oczywiście spora porcja zdrowego rozsądku w uzytkowaniu neta. Przez blisko 5 lat grania w tibie, ani razu zabezpieczenia mojego komputera ani konta nie zostały złamane. Myślcie, przewidujcie, to naprawde nie boli, a jestem w stanie zapewnić, że nic sie złego z waszym kontem nie stanie.

~Yours Szarlej
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 06:11   #154
BloodyZool
Użytkownik forum
 
BloodyZool's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2006
Lokacja: Przemyśl

Posty: 28
Stan: Na emeryturze
Imię: Retired
Gildia: Not yet -.-"
Świat: Retiredula
Skille: 1337
BloodyZool ma numer GG 9220359
Domyślny Tbi :o

Uzywalem TBI, chociaz jestem knightem, ktory raczej najmniej potrzebuje bota. Uzywalem tylko po to, zeby sobie polowic czasami... W koncu mi sie znudzilo i dochodze do wniosku, ze CipSoft moglby cos z tym zrobic, bo sa inne sposoby, by sprawdzic czy ktos ma TBI lub inne nielegalne pomoce. Na przyklad, gralem w MapleStory i tam, po kolejnym updacie wyskoczyl program, ktory zawsze wlaczal sie przy uruchamianiu gry. Ow program nazywal sie ProtectGuard, o ile dobrze pamietam... Lokalizowal wszystkie wlaczone przez Ciebie dodatkowe programy sprawdzajac, czy nie ma tam jakiegos macra. Nie jestem Cip'em. Nie wiem, czy jest mozliwe cos takiego, ale przypuszczam (mam nadzieje), ze jest.
BloodyZool jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 08:12   #155
Tarny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szarlej
A do tych którzy twierdzą, że to iście betka stworzyć "niewykrywalne" dla zabezpieczeń komputera pare linijek kodu, pozwalające kraść dane...
Nie powiedziałem, że to "betka", powiedziałem że to możliwe i uważam, że byłbym w stanie to zrobić. I na firewalle też sie znajdzie sposób. Ogólnie wszystkie zabezpieczenia da sie obejść i nie powiesz mi że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szarlej
oczywiście spora porcja zdrowego rozsądku w uzytkowaniu neta. Myślcie, przewidujcie
Jeśli ktoś nie stosuje się do tego, to ani firewall ani antywirus nic mu praktycznie nie pomoże.

Mnie to tam osobiście obojętne czy ktoś używa czy nie, ale nie dziwie sie że innym to sie nie podoba - oni sami robia mlvl, lvl, sami się meczą, a tu przyjdzie ktoś osiągnie to samo w szybszym czasie za pomocą macro i wszyscy uważają, że jest kimś. Ja już powiedziałem swoje zdanie: dla mnie używanie botów (nie tylko tbi) to nieumiejetność grania w tibię. Taki rodzaj "grymasu".

Osobiście też obojetne mi jest czy TBI posiada jakiś "zły" kod czy nie, gdyż go nie używam i nigdy nie używałem. Próbuje Wam raczej uświadomić, że nie jest to wykluczone chociaż pewnie i tak nikt mnie nie słucha, bo moja teoria nie zgadza się z Waszą, a wiem, że tutaj niezbyt entuzjastycznie wita się "odmieńców".
__________________
"Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz gdzie jest jego mózg" - J.K. Rowling
Tarny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 22:11   #156
Szarlej
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarny
I na firewalle też sie znajdzie sposób. Ogólnie wszystkie zabezpieczenia da sie obejść i nie powiesz mi że jest inaczej.
Zgadzam się w pełni z tym stwierdzeniem, nic nie zabezpieczy cie w 100% poprostu kwestionuje podejscie do tematu, jeśli byłbyś w stanie napisać program, który przesyła dane przez firewalla, blokujacego wszystkie nieuzywane porty, komunikatory, nieuprawnione używanie programów przez inne aplikacje, stale kontrolujące docelowe ip lączenia sie aplikacji, a do tego unikający wykrycia przez dwa niezależnie działające programy monitorujące, no to cóż gratuluje, moim zdaniem to wykracza poza poziom zwyklego szarego studenta informatyki. Naprawde, nie miałem zamiaru sformułować mojego posta w żaden zbyt ofensywy sposób Tarny, poprostu dośc mam już ludzi bawiących sie podpinanie jakiś badziewnych keystroke loggerów i myślenie ze są "hackerami".

W kwesti TBI, nie twierdze że jest bezpieczny, twierdze że ja w czasie jego użytkowania nie napotkałem na żadne problemy związane z próbami nadużyć jego autora i to mnie popchneło do napisania tego posta... dla mnie Tibia to tylko gra, więc, oszukiwanie w niej to jak oszukiwanie w karty, a że naiwnych nigdy nie brakowało... no cóż, licze się z tym, że może sie kiedyś na tym przejade, ale póki co nikt mi nie udowodnił błedu. Więc jeśli już ludzie szukacie kozła ofiarnego, to polecam inne programy, moge służyć dośc długą listą.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że ten post to głównie miejsce dla komputerowych frustratów nie potrafiących sobie poradzić z właściwą obsługą komputerów.

~Yours Szarlej
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 13:21   #157
MS_nake
Użytkownik Forum
 
MS_nake's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004

Posty: 79
Domyślny TBI co w tym takiego złego ?!

Ja jestem knightem i nie używam TBI co prawda i jest to nielegalne , a jak jakiś gm raczy sie na serva lognąć i złapie kogoś na TBI to gość ma bana i to właśnie jest jedyne zwalczanie TBI. Jak już powiedziałem TBI jest nielegalne ale za to cholernie , straaasznie pomocne i posiada gadżety których w tibii brakuje np. jak trenie to przyda sie mi ostrzeżenie przed pk lub światło jak mi sie torch skończy (szczególnie paldkom sie to przydaje). TBI jest po prostu pomocą dla graczy.. a jak jesteś uczciwy lub boisz sie bana to po prostu nie używaj jej i nie w****iaj sie na ludzi którzy jej używają bo przecież krzywdy ci nie robią.

ps. ale fajny bajer z tą cenzurą HAIL TIBIA.PL
__________________
yep

Ostatnio edytowany przez MS_nake - 12-03-2006 o 13:22.
MS_nake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 16:24   #158
Ka sia czek
Użytkownik Forum
 
Ka sia czek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 240
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 77
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Ka sia czek ma numer GG 1592839
Domyślny

o.O w tbi nie dosc ze jest keylooger to jeszcze gej looger i loguje takich patafianow jak wy :d +robi wam zdjecie i wysyla prywatny anons na www.gejowo.pl i inne strony :O. Serio !
Niezdazylo sie wam podczas uzywania tbi ze wam monitor fleszem jak z apartu w pysk mignal ? .

Dodatkowo spleen wpakowal w tbi "przejscia" wiecie jak w matrixie ! i jak zostawicie kompa wlaczonego i nikogo niebedzie to ktos z "ekipy" go uzyje i wam chate okradnie !.
__________________
RYL2 Mal
Cler 80+ Def 75+ Sin 60+ Arch 60+
Life Off 75+ Rune Off 75+


Ka sia czek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 17:51   #159
Filthy
Zbanowany
 
Filthy's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2005
Lokacja: Sanok

Posty: 455
Imię: Sephiroth
Gildia: SOLDIER
Świat: Promised Land
Wyślij wiadomość przez ICQ do Filthy Filthy ma numer GG 2652863
Domyślny

hehehe dobre
Filthy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 18:37   #160
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

nieuzywajcie tbi pzrez to mialem chacka i stracilem 3 demon helmety + itemy na wartosc okolo 3 tysiecy zloty
ps. to przez tbi ktos napisal do mnie na gygy ze to przez tbi itp. blablabla
a ja jego ip zapisalem se i namierzylem go napisalem ze wiem gdzie mieszka i jak nie zwroci tego do jutra to dzwonie na policje odziwo nastepnego dnia o godz 7 cos (do szkoly szedlem) znalazlem all zpowrotem w depo ;p
NIE SCIAGAC TEGO SHITU SPEELEN TO KU*** I HAKER

Ostatnio edytowany przez Zalgadis - 13-04-2006 o 18:45.
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:14.


Powered by vBulletin 3