Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-06-2008, 12:09   #141
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
wypada sie zgodzic, tylko ze ten balans byl wypadkowa kilku czynnikow ( brak taniej many, brak szybkich expowisk dla wysokich leveli itp itd ), jesli ludzie zaczeliby expic na chama byle do przodu to w jakims momencie ujawnilby sie imbalans kryjacy sie w mechanice gry, dokladnie tak jak bylo w 7.6.
Nigdy nic nie jest idealne... Zawsze znajda sie jakies bledy, niedociagniecia. Niestety, cip zamiast zaczac je naprawiac, stworzyl calkowicie nowa balansacje. Efekt mozna podziwiac teraz w grze....
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2008, 13:57   #142
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Dokładnie

Cip nie mógł zrobić NIC z aimbotami/lh - udostępnił je w cliencie
A balansacje, zamiast zostawić ją jaka była, i ew. ją dopieszczać w miare przybywania wysokich lvli, i tu nie chodzi mi o 100, tylko 200++
Bo pomysły czasami cipsoft ma, np. zmienili magie tak, że OFENSYWNE runy miały przelicznik przez mlvl wiekszy niz przez lvl, ale po jaka cholere zrobili potem to samo z uhami, przez co kina leczy się teraz tak samo, chujowo.
Ponadto kolejnym posranym pomysłem było zwiększenie ilości pocisków w runie, bo teraz byle 45 sorc/druid może robić naprawde masę expa solo, ew z blockerem i to BEZ WIELKIEGO WASTE z sd na wrlck/frostach

Bo wg. mnie balans w 7.4 był jak nie idealny, to naprawdę dobry, + dopieszczenie go,przy może właśnie przez ten przelicznik na runy ofensywne? jednak zdeka mniejszy, tak, aby taki hlvl ms/ed miał jednak tego powera z SD, 1x sd.

Wiem, że piszę dość chaotycznie, bo pisząc, wymyślam pare dodatkowych wątków, no ale mam nadzieje że idzie moje posty zrozumieć.
Standartowo-cos mi przyjdzie jeszcze na myśl to dopiszę
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2008, 16:36   #143
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
No, bo to przecież takie proste, ten update można wprowadzić w 2 dni, ty byś to wymyślił i zaprogramował w 1 dzień! Pomyśl chłopcze, może przedstaw jakieś swoje pomysły? Pewnie żadnych nie masz, bo jesteś typowym Pollacksem, który gówno wie, a się wypowiada.
jesli chcesz powiedziec ze bawienie sie w edytorze labiryntów rozstawianie respów i nakladanie te samej textury w 3 warjaciach jest czyms błyskotliwym i innowacyjnym (np w tworzeniu expowisk pod ankrahmun) to gratulacje
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 01:07   #144
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Odnośnie botterów to znam ich setki, a najbardziej mnie denerwuje to, że zajmują niesłusznie miejsce na top listach... takich caveboterów na top lvlu powinno się odrazu deletować... ale ciposftowi to najwidoczniej nie przeszkadza... bo co tam im ma zależeć... ważne że płaci...

A swoją drogą, uważam że wśród wielu ludzi których poznałem jest tylko jedna, która naprawdę udowadnia, że lvl w tibii nic nie znaczy. Mówię tutaj oczywiście o [CHAR]Silent Defender[/CHAR]. Wystarczy na youtubie przejżeć jego filmiki i wszystko robi się jasne. Gdyby tak grali inni...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 07:19   #145
Quell
Użytkownik forum
 
Quell's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Quell ma numer GG 2283661
Domyślny

Hmm... Ja bym chciał żeby powstały questy z poziomami 1,2,3... i coraz dalej to inne potwory i np. trzeba na kazdym poziomie zabic ich 30. Jeśli padniesz na 4 poziomie to dostajesz np. +6k expa, to co zdobyles bijac potwory i 3000gp, a jeśli np. na 7 poziomie +20k expa i 6000gp.

Nie można byłoby używać na takich questach potionów, tylko food. Taki quest pojawiałby się np. co 1h i pojawiałby się teleport w wybranym losowo mieście - raz w venore, raz w lb, raz w carlin. To by poprawiło według mnie grę i nadałoby klimat RPG, nie wiem czy taki pomysł spodoba się każdemu ale ja bym czegoś takiego chciał
Quell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 07:48   #146
Libacjan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Nie można byłoby używać na takich questach potionów,
Głupi jesteś.
Libacjan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 09:50   #147
Quell
Użytkownik forum
 
Quell's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Quell ma numer GG 2283661
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Libacjan Pokaż post
Głupi jesteś.
Może rozwiń tą wypowiedź ?

Gdyby można było używać potiony quest taki przechodzilby byle kto. Ja tu nie mówie o potworach typu Demony czy Warlocki tylko cos słabszego ; ]
Ale każdy może mieć swoje zdanie..
Quell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 13:48   #148
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
To jakie moby niby? małpy? niektórzy maja zdeka większy lvl niz 30 by bylo to dla nich wyzwanie.
A ubicie np. 30 dragów bez zadnego pota jest..."trudne"?
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.

Ostatnio edytowany przez Mydelniczek - 18-06-2008 o 13:53.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 16:21   #149
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Zależnie od poziomu postaci i czasu na bicie ich... bo czasem mana się regeneruje. Ja jednak sądzę, że koledze chodziło o to, żeby sprawdzić kto na jakim lvlu poradzi sobie z potworem w uczciwej walce - wszak potwory nie mają nic oprócz swoich naturalnych zdolności.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 21:51   #150
Quell
Użytkownik forum
 
Quell's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Quell ma numer GG 2283661
Domyślny

możnaby jeszcze zastosować w tym moim pomyśle coś takiego, że za zabitego potworka dostajesz +hp i mp
Quell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2008, 23:56   #151
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Jednak to nie rozwiązuje problemu jaki jest w temacie... czyli zmuszania graczy do nabijania coraz wyższych lvli żeby sobie mogli radzić z coraz silniejszymi i coraz nudniejszymi potworami, bo taktyka walki z nimi nie zmieniła się od dawien dawna... a questy są dla inteligentnych inaczej...


I tak troche z innej beczki... nie uważacie, że przydała by się opcja jak "atak na kratkę" (uderzenie lub strzał jak z runy ale z broni - dla palka i knighta na ślepo w wybraną kratkę)? Bo czasami jak potwory znikają, to by się mogło przydać ;p
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 19-06-2008 o 07:46.
Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2008, 00:58   #152
Pr0'N
Użytkownik Forum
 
Pr0'N's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2008

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Thoria
Domyślny

Bardzo fajnie to napisałeś

Tak, 400lvl jest tylko kwestią czasu

A co do samej tibii, to przekształca się ona w pustą grę w której nie chodzi o zabawę tylko o bezmyślne napie lanie expa

Cipsoft powinien się bardziej skupić na tym żeby tibia była ciekawa i nie nużąca nawet jeśli przyjaciele są offline ..a oni dodają jakieś łóżka i maliny :/

Kiedyś chodziło o coś innego, teraz sam nie wiem czemu, jest inaczej.

Ostatnio edytowany przez Pr0'N - 20-06-2008 o 01:02.
Pr0'N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2008, 10:56   #153
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pr0'N Pokaż post
Bardzo fajnie to napisałeś

Tak, 400lvl jest tylko kwestią czasu

A co do samej tibii, to przekształca się ona w pustą grę w której nie chodzi o zabawę tylko o bezmyślne napie lanie expa

Cipsoft powinien się bardziej skupić na tym żeby tibia była ciekawa i nie nużąca nawet jeśli przyjaciele są offline ..a oni dodają jakieś łóżka i maliny :/

Kiedyś chodziło o coś innego, teraz sam nie wiem czemu, jest inaczej.
wiec moze powiesz o co chodziło?
a moze lepiej ja ci powiem, chodziło o to samo z tą jednak róznicą ze było o wiele trudniej wylevelowac np sorcerera. Taki char był rospoznawany na odległość i krązyły o nim legendy, czuć było siłe tych "leveli" takich postaci było bardzo mało, trzeba było sie wykazać dobrym pvp zeby przezyc ( bo kazdy objaw afka był karany śmiercią) teraz mamy setki 200 + bo wszyscy expia bez trudu siedzac i ogladajac telewizje jak grzyby po deszczu pojawiaja sie 100 levele, wczesniej ten screen z setnym adwem cos znaczył teraz, to jak wbicie 50 leva, słyszał ktos zeby 5 lat temu wbic 100 w czasie ponizej 6-8 miesiecy? nie było takiej mozliwosci
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2008, 08:10   #154
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

ta racja ale weź pod uwagę, ile ludzi teraz na botach wbija 100lvle i sprzedaje na allegro... kiedyś to było nie do pomyślenia żeby na bocie tyle kisić...

a co myślicie o tym update? demon legi z questu to porażka moim zdaniem... dobrze że to zablokowali bo było banalnie proste :< a ten nowy quest na demonhunter outfit? myślałem że w końcu coś trudnego dla prawdziwych hlvli... pomyliłem się, kolejne poi... cipsoft jakby zapomniał o rozwiązaniu z anihi dzięki któremu nikt nie może pomagać w quescie... ale to się wytnie...

w sumie dobrze, że nie balansowali profesji za bardzo, ale co do expienia i celu gry nic się nie zmieniło. fajne itemy itp (nareszcie itemy które "coś dają" chociaż nie są wcale takie rare... niesety i to jest żal bo "rare" itemy z hardkorowych bossów są gówno warte - mówię o statystykach).

Zbanowanie tylu boterów fajnie... ale tych którzy są na jakiś "top" rankingach powinno się odrazu deletować moim zdaniem ;/ bo te bany są kompletnie nieskuteczne... gdyby "trochę" przeżedzic z boterów top listy to najniższy lvl na top500 experiance spadł by pewnie o dobre 50 jak nie więcej lvli...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:48.


Powered by vBulletin 3