Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2006, 23:59   #141
ironmisiek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Taka jest niestety prawda. Większość PK to Polacy. Jak już chcecie coś zmienić to zmiencie Polaków!!!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2006, 01:31   #142
djmtv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 38

Posty: 160
Stan: Aktywny gracz
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dimi
@cecar_4
Duch druta tylko juz ma troche nizszy lvl


moze ja poprostu mam pecha ;P i jestem zawsze w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie

a co ja mam powiedziec ?
jako 1 pal na nebuli zrobilem 70 shieldingu xD po co ?
nie zawsze moge expic/to z nodow wbijajac mlvl wbilem shield
ale co z tego jak po tym wyczynie
padlem 4 razy w ciagu 24 h w tym 3 razy od pk
ktorych bronili phy z 39lvl spadlem na 35 i cala zabawa po powrocie zaczela sie od nowa
wkurzylem sie dalem sobie spokoj an chwile ale ludek tert i roem nie dali mi odejsc puzniej ja namawialem ludka 4 razy zeby tu wrocic i ze jest sens tu grac i jakos idzie do przodu wiec rob lvl jak masz problem z jakims palem na 49lvl (polak) to napisz na forum nick jest kilka osob co sie tym zajmnie
Pozdor
__________________
Poniekąd nie ma głupich pytań...
Są tylko głupie odpowiedzi...
Nie jest tak głupota wszędzie siedzi...
djmtv jest offline  
stary 05-02-2006, 01:34   #143
djmtv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 38

Posty: 160
Stan: Aktywny gracz
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ironmisiek
Taka jest niestety prawda. Większość PK to Polacy. Jak już chcecie coś zmienić to zmiencie Polaków!!!
tak zgodze sie z toba a co najgorsze to sa to koledzy hlvl
i to jest denerwujace ^^
to jest tak jak ja byl poszedl zabijac druidem a zaslanial bym sie tertem xD

problem w tym ze hlvl ich bronia zamias umyc od tego rece ;/
__________________
Poniekąd nie ma głupich pytań...
Są tylko głupie odpowiedzi...
Nie jest tak głupota wszędzie siedzi...
djmtv jest offline  
stary 05-02-2006, 10:08   #144
Mimo-vader
Użytkownik Forum
 
Mimo-vader's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Wiek: 32

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kahuno
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 53
Skille: 19/22
Poziom mag.: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ironmisiek
Taka jest niestety prawda. Większość PK to Polacy. Jak już chcecie coś zmienić to zmiencie Polaków!!!

Jeśli chodzi ci o 15-25 lv to się zgodze, Polacy to urodzeni pkerzy .
Jednak prawdziwą plagą są pkerzy, noob chary Phyrexian. 35-50 lv magowie/druidzi w grupie 3 osobowej połążą nawet50 knighta. Jeśli ktoś się postawi i zabije ich to praktycznie odrazu łapie hunted .

Nicki noob charów-pkerów:
Saina
Elder Bobby
Macke Newmoutain
Zerrion
Derrion
Klirr Nifok

Oni też są pkerami ale nie jestem pewnien czy to Phy~.
Danych
Alvarich
Whivuk
Raldric.
Mimo-vader jest offline  
stary 05-02-2006, 16:22   #145
zmija1991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2005

Posty: 14
Domyślny ciesze sie ze przejeliscie serv

ciesze sie ze przejeliscie server ale staowczo musze oznajmic iz niekturzy polacy są gorsi od swe jednym z przykladow moze byc to iz jestem hunted od polaka za nic
MIANOWICIE
napisalem spokojnie na trade sell gs itd dobre itemki a ze koles zobaczyl ze mam 31 level to powiedzial ze jezeli nie dam mu gsa wracam na rooka
i tak mu nie dam ale jezeli takie ma byc w przyszlosci zachowanie pOlakow
to wspolczuje serverowi osoba ktura mnie prubuje zabic to 71 ek z rebisth wiec elmer napewno wiesz kto to jest a po za tym co tu duzo mowic zlapalem hanta za free wczesniej pisaliscie
ze zachencacie do gry na nebuli a teraz są efekty tego jak ktos sie czegos dorobi to potem jest hunted a i mowie ta osoba nie miala innego zadnego powodu by mnie huntowac POwiedzcie czy tak ma wyglondac gra na nebuli"?
bo jezeli tak to odradzam i mysle ze po tym co tu napisalem wyciongniecie wnioski
zmija1991 jest offline  
stary 05-02-2006, 19:08   #146
ironmisiek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zmieni się tylko gildia rządząca a zasady pozostaną takie same. Nadal będzie: jak za szybko rośnie ci level to masz dead. Kiedyś grałem na innym serwerze i sytuacja była podobna. Gildia rządząca bawiła się w PA i PK. Druga się postawiła mówiąc jacy to oni będą dobrzy jak wygrają. Wygrali i robili to samo co tamta gildia. Miałem 78 level zattakował mnie jakiś PK , zabiłem go. On napuścił na mnie swoją gildie. I zjechałem na 43 level. Dałem sobie spokój na pewien czas z Tibia. Teraz założyłem nowe konto. I mam nadzieje że gildia Polska jak przejmie serwer nie bedzie osłaniała PK z swoich szeregów!!!

Ostatnio edytowany przez ironmisiek - 05-02-2006 o 19:09.
 
stary 06-02-2006, 02:01   #147
Sir Duet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koronowany rycek
Mówisz.. idą na nowy swiat? dostali łupnia na galanie potem na nebuli... to i my wypedzimy ich... bo całkiem niezła grupka idze z calmery na nowy swiat

lol oni tu niedostali lupnia?bys widzial poczatki 50 polakow na 20 swe i jeszcze nas roz***ali...tak ****a wiekszosc polakow poszla po dragon hamy ..doo tej suki jednej zapomnialem xD niby tam fajnego ludka gf czy cos tam^^
wtedy wyszli i polacy w ****e dostali
a warritor mnie pozniej po pohu ganial bueheu(i zabil:|)
znudzilo im sie to przestali grac proste
gratuluje "przejecia serva" szkoda ze juz niemam tych charow;p
gz koqu 100^^

up@ 100% popieram^^ przykladem jest furora;o
__________________
JA MAM W ZYCIU JEDEN CEL,UBIC SZWEDA BO TO ****
Sir Duet jest offline  
stary 06-02-2006, 12:09   #148
smagi
Użytkownik Forum
 
smagi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 63
Domyślny

ponoc znowu byla bitwa w thais, kumpel mi mowil, ze stal z boku i sie przygladal, ale ja mu niewierze. Jezeli to prawda to prosze o potwierdzenie uczestnikow rzekomej bitwy
__________________
Świat: Nerana
Poziom: 22
Profesja: Rycerz
Miasto: Carlin
Best solo: Dwarf Soldier
Best team: brak

LINKIN PARK
smagi jest offline  
stary 06-02-2006, 21:18   #149
Cecar__4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 26
Stan: Na emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

zmija1991 lolu jeden jak ci niepodoba sie nebula bo zaduzo pk to idz na serwer no pvp . zaluje tylko tego za best frend z galany namowil mnie na nebule a moglem grac na refurgi Zmarnowalem tyle czasu Ahhh


ps. Kazdy kto poczuje wladze bedzie chcial ja wyprubowac to normalne czy to polak czy swe
Cecar__4 jest offline  
stary 07-02-2006, 12:39   #150
smagi
Użytkownik Forum
 
smagi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecar__4


ps. Kazdy kto poczuje wladze bedzie chcial ja wyprubowac to normalne czy to polak czy swe

nawet br?
__________________
Świat: Nerana
Poziom: 22
Profesja: Rycerz
Miasto: Carlin
Best solo: Dwarf Soldier
Best team: brak

LINKIN PARK
smagi jest offline  
stary 07-02-2006, 12:45   #151
Lelek_71
Użytkownik forum
 
Lelek_71's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: -----
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: aldora
Poziom: ---
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Lelek_71 ma numer GG 8222842
Król

Hail Polska

Atakują polaków chociaz że wiedzą że to się zle skończy dla nich xD
Polak Twardy i zawziety jest i kasze se nie pozwoli pluć.
Lelek_71 jest offline  
stary 07-02-2006, 18:27   #152
smagi
Użytkownik Forum
 
smagi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 63
Domyślny szwedzki lol

Dzisiaj, kiedy gralem to myslalem, ze padne! Ide sobie do statku na Edronie, by sobie gdzies poplynac, a tam patrze 6 szwedow, wszyscy red skulle! Jeszcze to wygladalo tak, ze wszyscy mieli barwy szwedzkie: zolte wlosy, niebieski stroj! . Jak popatrzylem to wszyscy byli z Phyrexian. I zauwazylem jedna rzecz. Non stop wysylali jakis dwoch low lvli (tez szwedow) do depo po cos i tak oboje chodzili caly czas w jedna i druga strone. Moze jakas kolejna bitwa sie szykuje? Jak bedzie jakas bitwa, to prosze powiedziec, jakby co to uprzedzilem .

@Edit

Pare minut pozniej poszedlem na statek jeszcze raz i zobaczylem 30 swe!!! Zrobilem nawet SSa ale niestety nie wiem jak je umieszczac na stronie. Jakby co to ja moge dalej szpiegowac swe dla Rebirth

@Edit_2

Pomyslalem nad kolejnym raportem . Poszedlem tam z nimi na statek na Edron. Na szczescie nikt mnie nie zaatakowal. Widzialem tez tam jednego z "naszych" . Ku mojemu zdziwieniu udali sie oni do zamku na Edron i polecieli dywanem na hills. Polecialem z nimi, ale przez lagi stracilem slad. Moim zdaniem udali sie albo do Kazz, albo do Carlin. Nie wiem, ale to jest według mnie zbior na kolejna bitwe z Rebirth albo jakis wielki hunt . Prosze mi nie miec za złe rzecz, ktora zrobilem, chcialem pomoc
__________________
Świat: Nerana
Poziom: 22
Profesja: Rycerz
Miasto: Carlin
Best solo: Dwarf Soldier
Best team: brak

LINKIN PARK

Ostatnio edytowany przez smagi - 07-02-2006 o 21:25.
smagi jest offline  
stary 07-02-2006, 23:00   #153
Sid Domestos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 86
Domyślny

@E;mer wez odswiez fragi ss'ki i wydazenia ;/ bo to juz sie stalo nudne
Sid Domestos jest offline  
stary 07-02-2006, 23:10   #154
Frycex
Użytkownik forum
 
Frycex's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Frycex ma numer GG 2781138
Evul Nic nie wiadomo

Szczerze po przeczytaniu tego tematu nie wiem co mam myslec Bo z mojego doswiadczenia na tym servie to szwedzi zawsze jak dostawali w d*** to potfarili sie podniesc i chyba po tej wojnie bedzie to samo ale moge sie mylic I wiecej przkrosci dostawalem od polakow niz od szwedow Jestem neutralny ale wiem ze totalnie polski server to najgorsze co moze byc Sercem jestem za Rebirth ale zobacze jak potocza sie sprawy
Frycex jest offline  
stary 08-02-2006, 16:01   #155
zmija1991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2005

Posty: 14
Domyślny cezar 4

cezar 4
nie chodzi mi o to ze
nebula z***ana bo
duzo pk lubioe nebule i szanuje rebisth ale to co zaczyna sie dziac to nie moja wina dorub sie na 31 levie 2 gsow, boszkow itd i powiedz w kazoo
sell te itemki
zobaczysz nie minie 3 minuty padnom slowa "dawaj gsy albo padasz i nara na rook" chociaz nic nie zawinilem
ale grajcie na nebuli tylko jak cos bedzeicie sellowac to sellujcie 8levelami zeby sie do was nie dowalili o itemki
cya pozdro tibia.pl i all uzytkownikow forum
zmija1991 jest offline  
stary 10-02-2006, 11:10   #156
Frycex
Użytkownik forum
 
Frycex's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Frycex ma numer GG 2781138
Domyślny

Ostatnie wydarzenia pokazaly ze to Rebirth to j*****ci nacjonalisci Wole zeby to Phyrexianie wygrali wojne HAIL PHYREXIAN REBIRTH SUX
Frycex jest offline  
stary 10-02-2006, 16:09   #157
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frycex
Ostatnie wydarzenia pokazaly ze to Rebirth to j*****ci nacjonalisci Wole zeby to Phyrexianie wygrali wojne HAIL PHYREXIAN REBIRTH SUX
W moim przekonaniu to Phyrexianie na każdym kroku jadą po Polakach jakby im coś zrobili. Nacjonaliści - może to dla ciebie za trudne słowo żebyś go używał, pamiętaj nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Rozumiem, że dziecku trudno to zrozumieć, ale postaraj się.

Napisałem na forum petycję o zakończenie "nacjonalistycznych", "faszystowskich" i ogólnie obrażających inne narodowości postów/tematów, ale Starprinze i kilku innych Phyrexian (nie mówię tu o noobcharach) jakoś ciągle nie umieją przestać. Tak, na forum wypowiadam się jako Factorr.

Baba.
-Diam~
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
stary 10-02-2006, 20:09   #158
dimi
Użytkownik Forum
 
dimi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 63
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

ja napoczatku mialem lipne nastawienie do servera ale to sie zmienilo i teraz z calego serca zycze wygranej wojny dla rebith
sam chetnie bym pomogl ale co ja zrobie jak posiadam marny 26 lvl :/

a co do pk oni zawsze byli sa i beda tylko gdyby hight lvl polscy niebronili pekerow bo co z tego ze ja go powiedzmy urypie albo cos to mam lipe a za co za to ze sie bronilem
a te nizsze lvl chodza i sie woza bo maja znajomosci

Ostatnio edytowany przez dimi - 10-02-2006 o 20:11.
dimi jest offline  
stary 11-02-2006, 14:38   #159
Sieba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2005
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 32

Posty: 23
Imię: Lord Sieba
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 50+
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Sieba ma numer GG 4586679
Smutny Tak jasne....

Tak jasne przejmujecie serwer to szwedzi mają coraz większą przewage co z tego, że bijecie fragi jak Wizz Lowe sobie expi i nikt mu w tym nie przeszkadza szwedzi wygrywają. To oni są online to oni mają władzę dzisiaj prawie padłem bo mnie Xondrius dorwał ze Starprinze i jeszcze jednym bo byłem sobie po czary na edron. Rebirth weźcie w końcu coś zróbcie sensownego. Licze na was bo inaczej będzie koniec z nami wszystkimi na tym serwie.
Sieba jest offline  
stary 11-02-2006, 15:00   #160
zola
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 3
Imię: Noname
Smutny

Nom teraz jest troche lipa phyrki expia w dzień, a my po nocach, jednym slowem chu... zwlaszcza, ze ostatnio ok godziny 23:00 zaczynaja sie mass kicki, sam wczoraj padlem i 216 k expa poszlo psu w dupe ;/ ;/


Hail Rebirth, Hail of Fear Family

Yours Archer
zola jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:36.


Powered by vBulletin 3