Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Eternia

Notki

Eternia Wydarzenia ze świata Eternia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2008, 20:10   #141
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sibutu Pokaż post
W bajki wierzysz, oni sie nikogo nie boja, a przegrali ob przez problemy z internetem bysena, jedna bitwa wojny nie rozstrzyga, ciagle wygrywaja o 80 fragow.
Czas pokaże ... Dec napewno wygra wojne fragami jedyna szansa to żęby sie podali. War się rozkręca teraz sie dopiero wszystko okaże.
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2008, 20:20   #142
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Przewaga Decessus polega na tym, ze to oni dyktuja w tej wojnie reguly. Tak wiec jak im sie znudzi, to z pewnoscia sie 'poddadza' i zaczna przeliczac kase, ktora w tym czasie sciagneli.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2008, 21:14   #143
damidajlek
Użytkownik Forum
 
damidajlek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2008

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bikekrolik Pokaż post
ok postram sie zmienic troche temat waszej rozmowy

jak sadzicie czy teraz wojna nabierze innego wymiaru po przylaczeniu sie Night do wojny i czy czlonkowie Decessus moga sie teraz bardziej obawiac o swoje "tylki" ?

Moim zdaniem wojna moze nabrac teraz innego wymiaru, w Night i Polaniie jest wielu doswiadczonych graczy co moze wrozyc nam tyle ze walka stanie sie wyrowna (tutaj mozna dyskutowac, poniewaz od poczatku wojny Decessus nie mialo przewagi liczebnej, za to mieli przewage w tym ze byli bardziej doswiadczeni)

pozdrawiam
Kto tam jest doswiadczonym graczem
__________________
__________________________
_________________________
________________________
______________________
____________________

_______________
____________
__________
______
____
__
_
damidajlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2008, 22:47   #144
Moffler
Użytkownik Forum
 
Moffler's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2008

Posty: 17
Imię: Moffler
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
Wkoncu ktos zaczal normalny temat a nie same klotnie o.O thx Bike~ :*

wiec co do OB to poprostu osoby z gildii Night/Polanie maja wieksze pojecie o walce w Tibii niz Rebels. Trzeba tez przyznac troche racji Rebels ze samymi knightami jest trudno wygrac ale to ma swoje plusy i minusy tak samo jak to ze w Dec~ jest wiekszosc sorckow. Knighci w rebels przy dobrym zgraniu moga byc nie do rozwalenia a sorckowie w Dec~ moga sie skladac jeden po drugim przy dobym zgraniu bo to wkoncu tylko sorckowie... Co do samego OB to po prostu bylo widac to ze w Dec~ jest duzo mnie osob i a osoby z Night/Polanie nie boja sie walczyc... najlepszym przykladem moze byc Defek ktory z tego co pamietam nigdy nie bral udzialu w zadnych wojnach, zawsze byl uwazany za 'nooba pvp' (to nie moja opinia tylko wiekszosci osob na Eterni, ja oceniam po tym co widze a nie po tym ze nigdy nie walczyl, ja tez nie walczylem nigdy w wojnie na Eterni a nie uwazam zebym mial slabe pvp) a wcale sie tak nie zachowywal, wychodzil odwaznie do przodu zwracajac uwage Dec~ na siebie a reszta gildii atakowala... i Defek wiedzial ze nie zlozy sie tak szybko bo reszta gildii nie stala i nie patrzyla sie tylko ciagle m walle i sdki wiec Dec~ nie moglo spokojnie atakowac Defka bo tylko tak mogli by go zlozyc... mysle ze 'lagi Bysena' sa tylko wymowka... a Dec~ wezmie ta lekcje to serca i napewno nie bedzie juz swobodnego biegania kolo 30 osob i kazdego pokolei skladaina
troche pedalskim akcentem zaczales. pvp defendera objawia sie wedlug ciebie w 'bohaterswie', w ktorym to wylecial na pierwszy ogien?
__________________
Hail Ferrum Cruentus!
Moffler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2008, 22:56   #145
Magcharadzdza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Susz
Wiek: 42

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 221
Skille: 23/30
Poziom mag.: 86
Send a message via Skype™ to Magcharadzdza
Domyślny

Witam ludki i ludziki...

Raczej nie wypowiadam sie w tematach na tibia com, tibia pl itp itd... Powodem tego jest jak mozna sie domyslic:
- bezsensowne gadki <patrz kilka wypowiedzi roznych osob>
- wyzywanie jeden drugiego
- zgrywanie kozaczkow
oraz wiele innych rzeczy, ktore naprawde nie sa potrzebne do rozmowy na dany temat.

Chcialbym sie odniesc do tej wojny bo wiem co nieco o wlasciwie kazdym z czlonkow Decessus no i jak wiadomo jestem w tej wojnie.
Decessus bedzie walczylo dlugo bo tak jak juz ktos napisal wczesniej sa znudzeni graniem. To jednak nie tlumaczy ich debilskiego zachowania jakim jest zabijanie kazdego gracza biegajacego po Eterni, glownie polakow.
Poki mieli wojne z McG, RO, Rebels ja tam nie mialem nic przeciwko bo wojna jest wojna i tyle. Natomiast kiedy zaczeli zrobic msowe pk'owanko na ludziach to juz mi sie nie podobalo bo nie lubie takiego zachowania.
Kazda osoba co mowi, ze jemu to pasuje pieprzy bzdury. I tu pewnie padnie pytanie od kogos... "A co nie mozna pkowac wszystkich??" otoz chodzi o fakt przesadzania i przeciagania struny. Ludzie tacy jak Dami~ popieraja takie cos z 2 glownych powodow:
1) pomagaja deessus bo licza na to, ze pozniej beda mieli jakies specjalne wzgledy
2) kazdy, ktory nie byl zlapany przez decessus mowi, ze jemu to wisi do poki to i po niego nie wpadna
Owszem sa gildie jak Pink, DL, Maelstorm, ktorych Decessus nie bedzie bilo z wiadomych wzgledow. <bo osoby z Decessus sa bylymi czlonkami tych gildii>
Ja doszedlem do wojny tylko dlatego, ze mam w dupie juz Tibie juz od jakiegos czasu a i nie chce zeby ludzie, ktorzy sie dobrze bawia ta gra nie mieli okazji grania poniewaz kilku znudzonych kolesi postanowilo sobie zabijac kazdego pokolei.
Ci co mnie znaja wiedza, ze nigdy nikogo nie zabilem od tak sobie. Jakby kazdy sie trzymal normalnych regol gry i nie zgrywal idioty byloby o wiele lepiej na Eternii i na Tibii.
Faktem jest tez, ze ci ktorzy zgrywaja wielkich wojownikow i bohaterow w grach komputerowych online tak naprawde nic nie znacza w rl. Glownie sa to dzieci lub ludzie bez wyksztalcenia nie robiacy nic oprocz ciezkiej pracy fizycznej no i potem probuja sobie w ten sposob wynagrodzic swoje beznadziejne zycie rl w grach.
Na koniec zycze Night, Mcg, Rebels, RO oraz swojej gildii i mi samemu powodzenia w tej wojnie.
ps. Chcialbym zeby ludzie pewnego dnia zrozumieli, ze gra jest dla wszystkich a nie tylko dla kilku osob...

pozdro
Kris
Magcharadzdza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2008, 23:21   #146
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Mądre słowa Ale wątpie Kris żeby to się kiedyś spełniło bo zawsze bezie garstka takich ludzi ...
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2008, 23:46   #147
damidajlek
Użytkownik Forum
 
damidajlek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2008

Posty: 48
Domyślny

@up

lubie ich tez za to ze sie z nimi latwiej dogadac niz z niektorymi polakami (h lvle ktore uwazaja sie za lepszych od inny bo maja wieksze lvle )
__________________
__________________________
_________________________
________________________
______________________
____________________

_______________
____________
__________
______
____
__
_
damidajlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 08:22   #148
bozs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 180
Imię: Gudal
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Mc Gregors
Świat: Eternia
Poziom: 105
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magcharadzdza Pokaż post
Ci co mnie znaja wiedza, ze nigdy nikogo nie zabilem od tak sobie.
Kris
mnie keidys zabiles z rok temu podczas zabawy jak bylismy w McG :[ jeden sd za duzo nie pamietasz?;>
__________________
bozs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 14:04   #149
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moffler Pokaż post
troche pedalskim akcentem zaczales. pvp defendera objawia sie wedlug ciebie w 'bohaterswie', w ktorym to wylecial na pierwszy ogien?
nie pedalski akcent tylko sympatia do Bike~

mozna powiedziec ze tak. Wie o tym ze ma duzo hp, ze nie da sie go tak latwo zlozyc wiec wiadomym jest ze powinien leciec na samym poczatku zeby uwaga Dec~ byla skierowana na niego.. podczas biegania jest trudniej uderzyc ladne combo tym bardziej ze zeby zlozyc Defka musili by tych comb jebnac ladnych pare razy.. a przy uhaniu defka jest praktycznie nie do ubicia przy takim dmg jaki maja Dec~. Uwaga skierowana na nim a mages wala sd... od tego wlasnie jest knight zeby blokowal I wlasnie pokazal ze nie jest 'noobem pvp' bo nie bal sie wyjsc i 240ek nie stal z tylu ekipy a 130 sorcki przed nim...
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 14:07   #150
didisek
Użytkownik Forum
 
didisek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 42

Posty: 25
Imię: Didi Star
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 130
Poziom mag.: 72
Domyślny

Witam Wszystkich
Hmm pewnie zaraz i mi sie dostanie pare niemilych slow za to co napisze, ale chcialabym wypowiedziec sie tez w tej kwestii. Bylam w RO i bylam w tej wojnie, wiec jakies minimalne pojecie mam o tym co sie dzialo
Patrzac na to wszystko z perspektywy czasu, moge powiedziec, ze samo RO nie bylo az taka zla gildia. Psychopata naprawde mial dobre intencje, dobry pomysl na stworzenie gildii... Zebral wielka ilosc Polakow, ludzi, ktorzy mieli potencjal i mogli duzo osiagnac (oczywiscie mowie w tym miejscu nie o wszystkich osobach z RO i Rosi) Dopoki byl Psychopata i nad tym czuwal, to wszystko trzymalo sie kupy Trudno mi teraz powiedziec co poszlo nie tak, jaki popelnilismy blad, ze wszystko zaczelo sie piepszyc Wielkim minusem RO byla ogromna przewaga ek stanowiaca prawie 80% ludzi w gildii, ludzi , ktorzy po letnim Update zaczeli tak szybko wbijac lev. Psychopata zaczal sciagac do gildi prof magiczne, ale chyba zaczal to robic zbyt pozno, bo dopadl go zimowy update, a co za tym idzie jednak "znaczne" oslabienie knightow. Gdy zaczela sie war, przy stanie ~80 osob w gildi, mielismy tylko 3 drutkow i 6 sorcow ... To, ze mielismy przewage liczebna, nie znaczylo, ze jestesmy w stanie wygrac ta wojne. Ponad polowa gildi, niemiala pojecia o pvp, nie brala udzialu w zadnej wojnie etc.
Gdyby Bysen nie robil takiego wielkiego PA na Eternii, moze stan fragow tej war bylby inny i bardziej miazdzacy dla RO i McG. Ale z drugiej strony dobrze, ze tak sie stalo. Pokazalo innym, ze niemozna tolerowac az takiego naginania zasad. Zgadzam sie w 100% z Krisem. Eternia jest takim a nie innym serverem,zawsze bylo PA i chyba nigdy nie zniknie... ale nie przesadzajmy z tym az tak bardzo i nie robmy to masowo Jestesmy ludzmi a nie banda orangutanow siedzacych przed komputerami, a ludzie potrafia sie dogadac, zreszta do tego sluzy "dialog". Wiadomo, ze zdarzaja sie sytuacje, w ktorych to nie jest rozwiazaniem, zreszta zasady tej gry dopuszczaja do takiego zachowania, ale robmy to wszystko w rozsadny sposob. To co zrobil BYsen, zapisze sie w historii Eterni i napewno dlugo bedziemy o tym dyskutowac i to wspominac. Mam tylko jedna malutka nadzieje, ze kazdy wyciagnie z tego odpowiednie wnioski, bez znaczenia po ktorej obecnie stronie stoi Ta gra potrafi uczyc...

PS. Na koniec, chcialabym zyczyc Wszystkim powodzenia i osiagania dalszych sukcesow na Eterni
didisek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 14:28   #151
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez didisek Pokaż post
Gdy zaczela sie war, przy stanie ~80 osob w gildi, mielismy tylko 3 drutkow i 6 sorcow ... To, ze mielismy przewage liczebna, nie znaczylo, ze jestesmy w stanie wygrac ta wojne. Ponad polowa gildi, niemiala pojecia o pvp, nie brala udzialu w zadnej wojnie etc.
I wlasnie dlatego powstal Decessus i rozpoczeli te wojne.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 14:40   #152
didisek
Użytkownik Forum
 
didisek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 42

Posty: 25
Imię: Didi Star
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 130
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sibutu Pokaż post
I wlasnie dlatego powstal Decessus i rozpoczeli te wojne.
Wiem Sibutu Uwazam, ze Bysen wysmienicie wykorzystal ta sytuacje. Ogromnym plusem dla Niego byl jeszcze Update, zreszta wojna zaczela sie 3 dni po nim i patrzac na to obiektywnie Bysen jest cholernie dobrym strategiem
didisek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 16:56   #153
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Bysen dokładnie wiedział jak będzie wyglądała wojna po update z taką gildią która ma pełno knightów i to wykorzystał. Z resztą połowa knightów nie umiała się wtedy potionować dobrze ...
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 18:53   #154
Kuto
Użytkownik Forum
 
Kuto's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kutokawa
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Kuto ma numer GG 4790116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magcharadzdza Pokaż post
Witam ludki i ludziki...

Raczej nie wypowiadam sie w tematach na tibia com, tibia pl itp itd... Powodem tego jest jak mozna sie domyslic:
- bezsensowne gadki <patrz kilka wypowiedzi roznych osob>
- wyzywanie jeden drugiego
- zgrywanie kozaczkow
oraz wiele innych rzeczy, ktore naprawde nie sa potrzebne do rozmowy na dany temat.

Chcialbym sie odniesc do tej wojny bo wiem co nieco o wlasciwie kazdym z czlonkow Decessus no i jak wiadomo jestem w tej wojnie.
Decessus bedzie walczylo dlugo bo tak jak juz ktos napisal wczesniej sa znudzeni graniem. To jednak nie tlumaczy ich debilskiego zachowania jakim jest zabijanie kazdego gracza biegajacego po Eterni, glownie polakow.
Poki mieli wojne z McG, RO, Rebels ja tam nie mialem nic przeciwko bo wojna jest wojna i tyle. Natomiast kiedy zaczeli zrobic msowe pk'owanko na ludziach to juz mi sie nie podobalo bo nie lubie takiego zachowania.
Kazda osoba co mowi, ze jemu to pasuje pieprzy bzdury. I tu pewnie padnie pytanie od kogos... "A co nie mozna pkowac wszystkich??" otoz chodzi o fakt przesadzania i przeciagania struny. Ludzie tacy jak Dami~ popieraja takie cos z 2 glownych powodow:
1) pomagaja deessus bo licza na to, ze pozniej beda mieli jakies specjalne wzgledy
2) kazdy, ktory nie byl zlapany przez decessus mowi, ze jemu to wisi do poki to i po niego nie wpadna
Owszem sa gildie jak Pink, DL, Maelstorm, ktorych Decessus nie bedzie bilo z wiadomych wzgledow. <bo osoby z Decessus sa bylymi czlonkami tych gildii>
Ja doszedlem do wojny tylko dlatego, ze mam w dupie juz Tibie juz od jakiegos czasu a i nie chce zeby ludzie, ktorzy sie dobrze bawia ta gra nie mieli okazji grania poniewaz kilku znudzonych kolesi postanowilo sobie zabijac kazdego pokolei.
Ci co mnie znaja wiedza, ze nigdy nikogo nie zabilem od tak sobie. Jakby kazdy sie trzymal normalnych regol gry i nie zgrywal idioty byloby o wiele lepiej na Eternii i na Tibii.
Faktem jest tez, ze ci ktorzy zgrywaja wielkich wojownikow i bohaterow w grach komputerowych online tak naprawde nic nie znacza w rl. Glownie sa to dzieci lub ludzie bez wyksztalcenia nie robiacy nic oprocz ciezkiej pracy fizycznej no i potem probuja sobie w ten sposob wynagrodzic swoje beznadziejne zycie rl w grach.
Na koniec zycze Night, Mcg, Rebels, RO oraz swojej gildii i mi samemu powodzenia w tej wojnie.
ps. Chcialbym zeby ludzie pewnego dnia zrozumieli, ze gra jest dla wszystkich a nie tylko dla kilku osob...

pozdro
Kris
Dokładnie, więc zastanówcie się czasami zarówno w Tibii jak i w życiu codziennym czego w ogóle chcecie. Większość ludzi grający w Tibię są od niej uzależnieni, a tak być nie powinno.

Skumaj, że po drugiej stronie monitora też siedzi człowiek.
Rozumiesz te 3 proste punkty?
1. POZIOM TO NIE WSZYSTKO.
2. TIBIA NIE JEST CAŁYM ŻYCIEM.
3. ŻYCIE NIE KOŃCZY SIE NA TIBII.
__________________
I am an artist, my art is death, my sword is my brush and you are soon to become my masterpiece.
Kuto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 22:46   #155
Bikekrolik
Użytkownik Forum
 
Bikekrolik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: Miami
Wiek: 34

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bikekrolik
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 80
Domyślny

pozdro Snag~!

ciesze sie ze niektorzy z was rozumieja ze tibia to tylko gra a nie cale zycie.

fakt przyznam szczerze, ze zdziwilem sie poztywnie podstawa Defendera, ktory dolaczyl do wojny sadzilem ze mimo tego dalej bedzie "neutralny".pozdro dla niego. Zaimponowal mi i tyle.

/Bike~
Bikekrolik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 04:26   #156
Maniossss
Użytkownik forum
 
Maniossss's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 36

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: White
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 122
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bikekrolik Pokaż post
pozdro Snag~!

ciesze sie ze niektorzy z was rozumieja ze tibia to tylko gra a nie cale zycie.

fakt przyznam szczerze, ze zdziwilem sie poztywnie podstawa Defendera, ktory dolaczyl do wojny sadzilem ze mimo tego dalej bedzie "neutralny".pozdro dla niego. Zaimponowal mi i tyle.

/Bike~
Oo
dołączył bo tez padł od Deces~ jak inni polacy , zreszta jak ludzie ktorzy juz mysleli ze mogą spokojnie expic bo sie wypłacili ,teraz znow musza walczyc za swoja wolnosc

Ostatnio edytowany przez Maniossss - 16-02-2008 o 05:19.
Maniossss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 13:10   #157
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuto Pokaż post
Większość ludzi grający w Tibię są od niej uzależnieni

2. TIBIA NIE JEST CAŁYM ŻYCIEM.
3. ŻYCIE NIE KOŃCZY SIE NA TIBII.
Tak, potwierdza to comment pewnego gracza z Polaniie.

"Speed Da'hero definicja prosta szybki w biciu demona i frosta , za dnia kamienie koluje
w nocy skiluje,
w weekendy power bolty z depo waluje,
z red bullem w reku po nocach katuje,
lojalny oddany na eterni rozpoznawany,
z jego skilem w Ro powazany,
outfit druida daje mu moc,
w zabijaniu z reasonem i expieniu przez noc,
koniec definicji czekam na was przed depo pelen ambicji..."
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 14:00   #158
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ehhh Sibutu przecież Speed żartuje z tym opisem ...
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 14:12   #159
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Sa dwa rodzaje zartow, smieszne i niesmaczne.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 14:15   #160
Kefas
Użytkownik Forum
 
Kefas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Iława/Częstochowa
Wiek: 38

Posty: 108
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 149
Skille: 101
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniossss Pokaż post
Oo
dołączył bo tez padł od Deces~ jak inni polacy , zreszta jak ludzie ktorzy juz mysleli ze mogą spokojnie expic bo sie wypłacili ,teraz znow musza walczyc za swoja wolnosc
Hmm ja sobie spokojnie expilem i jakos nie mialem z tym problemow... Exp jest nudny lepiej pozabijac

@ Sibutu
Sa rozne poczucia humoru i smaku wiec o gustach sie nie dyskutuje
Visca El Barca
__________________

Ostatnio edytowany przez Kefas - 16-02-2008 o 14:17.
Kefas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:54.


Powered by vBulletin 3