Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-03-2011, 00:00   #1681
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Rushujesz BT na MF i się dziwisz
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2011, 00:16   #1682
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Rushujesz BT na MF i się dziwisz
jesli ide na mida mf skladam vamp sceptera, pozniej zamieniam to w bt, dla mnie na mf lifesteal jest bardzo przydatny, wiec nie iwme o co ci chodzi. A w survivability juz nie szedlem skoro baty dostawalismy.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 01:42   #1683
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Okazuje sie ze ult Nocturne faktycznie wylacza "sight" wszystkiego poza twoim champem, czyli creepy, wardy, nawet turrety. Do tego przenosi go to do nie tak pobliskiego enemy champa przez wszelkie przeszkody terenowe. Dodaj jego pasyw, i imho bedzie dobrze. Moze byc nawet niezle OP z tym ulti. Choc krotkie sie wydaje. Do tego, mila niespodzianka, jego Q jest jak gust Galio, przelotowy, a nie single-target.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 09:28   #1684
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
jesli ide na mida mf skladam vamp sceptera, pozniej zamieniam to w bt, dla mnie na mf lifesteal jest bardzo przydatny, wiec nie iwme o co ci chodzi. A w survivability juz nie szedlem skoro baty dostawalismy.
No i własnie dlatego failujesz
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 10:17   #1685
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No i własnie dlatego failujesz
spoko, chociaz napisz co wg ciebie na mfce jest najlepsze, nawet jesli zlozylbym ten twoj build z tym teamem niemozliwym byloby wygranie takiej gry
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 10:30   #1686
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

3 dorany, Infinity Edge, Zeal, nic odkrywczego. Na MFce dobre są też Madredy, ze względu na jej W. Rush BT to idiotyzm, to tylko pusty damage, Infinity Edge to mus dla każdego ranged AD carry (oprócz Ezreala, bo Q nie krytuje i lepszym wyborem jest pure armor pen). No i BV.


Jarman jest niesamowity. Mega fun to play, mega użyteczny, sporo survi, dużo dmgu, może traci trochę mocy w late game, ale nadal pozostaje mu mega inicjacja i świetne ulti. Junglerem też jest świetnym ze względu na pasywny AS i armor z E i obniżanie armora z Q. Ganker bardzo dobry. Nie grałem nim tylko jeszcze na solo linii (oprócz botów, ale to się nie liczy)


3/6/15 to moja pierwsza gra nim, słaby początek miałem, ale potem świetne inicjacje wygrywały team fighty. W reszcie gier zawsze ciągnąłem drużynę, 12/9/17 trwało z godzinę, już myślałem, że przegramy, ale nasz Morde miał mózg, ja zdejmowałem jej Veila Q, on rzucał ulti, reszta teamu się na nią rzucała i jakoś wygraliśmy.

Próbowałem go z botami składać na czystego DPSa z małą ilością survi, ale to się nie opłaca, takim sam DPS można wykręcić z Randuinsem, FoNem, BV i Atmą, mając przy okazji znacznie większe survi.

Jarman jest świetny, moja nowa ulubiona postać.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 11:03   #1687
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
3 dorany, Infinity Edge, Zeal, nic odkrywczego. Na MFce dobre są też Madredy, ze względu na jej W. Rush BT to idiotyzm, to tylko pusty damage, Infinity Edge to mus dla każdego ranged AD carry (oprócz Ezreala, bo Q nie krytuje i lepszym wyborem jest pure armor pen). No i BV..
Pozniej te dorany i tak sie sprzeda co jest czesciowa strata kasy, a wg mnie z dobra gra na bt mozna troszke zyskac dzieki pasywce. Madredy to rzecz jasna, zalezy na jaki team. A BT skladalem tylko dla lifesteala, dzieki czemu dluzej sie na lane utrzymywalem, gralem kiedys z tymi dorans bladami, ale 3% steala na poczatku jest stanowczo za malo, jesli chce sie dosc dlugo utrzymac.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 11:11   #1688
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@robek
3 dorany wcale nie są takie złe. Też tak często gram AD carry : P. Dodają trochę survi dzięki HP i jest ten lifesteal. A to czy masz go wystarczająco czy nie, zależy od tego jak grasz. W zasadzie powrót do bazy po 2 dorany + buty przy normalnym farmieniu jest dość szybki, więc bardzo szybko masz te 9% lifesteala co powinno wystarczyć. Jak nie będziesz się pchał to jakoś wytrzymasz na początku z jednym doranem : d

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 13-03-2011 o 11:13.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 11:12   #1689
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Lol? Vamp scepter zachęca do auto atakowania, a to jest bezsens, pchanie linii = mały profit, utrzymywanie na środku lub z małą przewagą dla rywala = większy profit

Chcesz się utrzymać na linii, Dorans Shield. Ja nigdy nie mam problemu z utrzymywaniem się Ashe lub MF (rzadko gram tą drugą) na linii startując z D. Bladem. Zasięg AA i skilli pozwala na efektywne farmienie bez narażania się na większy harass. Jeżeli ktoś ma jeden cel - ciągły harass, to go olej, skup się na farmieniu, będziesz do przodu w CSie, a z ostrożną grą i tak nie zginiesz, poza tym, mając Ghosta i Flasha naprawdę trzeba się starać, żeby paść.

3 doranów nie kupuje się do utrzymywania się na linii, to po prostu dużo dmgu, sporo HP, lifesteal to mały ważny dodatek. To ogromny boost do early/mid, mając 3 dorany po 8 minutach jest się naprawdę bardzo silnym, szczególnie na filigranowych ranged carry.

Przecież przed podziałem Zhonii bardzo efektywnym buildem na Morgane były 4 dorans ringi, buty i Zhonya.

Vamp Scepter to słabiutki item na początek. Dorans Shield jest znacznie lepszy. Wystarczy, że ktoś cę odetnie od creepów i masz zero regenu z Vamp Sceptera, DS to stały regen. Ja jadę często na runach na HP regen per 5/per level, dużo dają z R. Pendantem albo D.Shieldem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 11:13   #1690
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
@robek
3 dorany wcale nie są takie złe. Też tak często gram AD carry : P. Dodają trochę survi dzięki HP i jest ten lifesteal.
Nie mowie ze sa zle, ale ja jakos wole bt, moze pozniej sprobuje z tymi doranami.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 11:36   #1691
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Rush Bloodthirstera na MF? Zomgololo, rozumiem w late, żeby łatwiej było przetrwać teamfighty, ale po kiego grzyba ci BT na laning phase? Ja na MF kupuję Doran's Blade (jeden), potem butki AS i rush na Infinity Edge. Potem Frozen Mallet (tu też zależy, jeśli przeciwnicy to cioty to pomijam FM) do dużej ilości HP i slowa, no i Phantom Dancer = mega dmg. Do tego Banshee's Veil i Black Cleaver/Bloodthirster.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 13:23   #1692
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Wtrace swoja opinie do dyskusji na temat vamp sceptera.
Wg mnie:
Po 1:auto attack by miec hp=push.Jesli team ma ogarnietego junglera=czeste ganki=mniejszy cs=zdominowana linia przez przeciwnika(zazwyczaj)
Po 2:Jesli na midzie jest ktos ogarniety i bedzie mial potki, to bedzie cie harassowal caly czas az w koncu bedziesz sie bal auto attackowac minionow bo bedzie ci to grozic smiercia.
Po 3:W early jestes bardzo useless bo nie masz dmgu.
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 13:57   #1693
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ej, naprawdę, żeby przegrać Jarvanem, to trzeba się ostro starać!
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 14:38   #1694
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ej, naprawdę, żeby przegrać Jarvanem, to trzeba się ostro starać!
Teraz gralismy 5v3 i Jarvan u nich w teamie robil miazge, mial z 20/10 i full builda , kata miala 1/25 (sie troszke nudzila),a pantheon zleavowal. Gralem z tymi calymi doranami, jakos przy Caitlyn na midzie za bardzo mi z nimi nie szlo, tzn nie odczuwalem roznicy - 100 range wiecej, i tak za duzo zrobic nie moglem. Do tego jarvan mnie 3x zlapal z ulti w early i 2x wyspalem. Ale pozniej sie wyfarmilem do 280 creepow i jakos to poszlo z full buildem, ale kto by przegral 3v5...
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 14:53   #1695
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

No co za piękny win streak Jarmanem Zaraz +100 win lose ratio
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 19:11   #1696
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

OMG : ( ludzie w tej grze są tak niedojebani, że nie mam słów. Stoję w krzakach i pinguję, żeby tu weszli bo zaraz będą tędy biec kennen z malzem, po 30 sekundach nadal nikt nie przyszedł tylko stali gdzieś obok. Napisałem, że pinguje im od pół minuty a oni nic, to akali z mejai na 4/6 do mnie "get a life flamer", gdy sama na początku wyzywała teemo od najgorszych gdyż twierdziła, że to właśnie przez niego ma staty 2/5. A właśnie, miała skina. Dlaczego prawie wszyscy ludzie(dzieci?) ze skinem są tardami?

Ostatnio edytowany przez Erverse - 13-03-2011 o 19:12.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 19:21   #1697
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Apropo skinów, dzisiaj w jakieś typowej grze na normalu 14/2/6 miałem na midzie nidalą vlada i go zowniłem 3:0 : DDDD, ale miał pro skina tego nowego :<. On nidale to powinien zjadać z palcem w doopie
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 19:37   #1698
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Apropo skinów, dzisiaj w jakieś typowej grze na normalu 14/2/6 miałem na midzie nidalą vlada i go zowniłem 3:0 : DDDD, ale miał pro skina tego nowego :<. On nidale to powinien zjadać z palcem w doopie
Lol bo? Jedyne, z czym Nidalee może mieć problem, to ignite, ale jak tylko Vlad użyje W, jest martwy, Q zjeżdża masakryczne ilości HP. Nidalee gwałci Vlada, może nie później, ale do 10-11 lvla nie powinna mieć problemów.

@Erverse: "bo zaraz będą szli" "po 30 sekundach nikt jeszcze nie wszedł" no czyli jednak zaraz nie szli i dobrze zrobili, że się ciebie nie słuchali ;>
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 19:50   #1699
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

tak poza tematem... Powrót do Katariny

Ostatnio edytowany przez Luker's - 13-03-2011 o 19:51.
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2011, 20:17   #1700
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

'po 30 sekundach nikt jeszcze nie wszedł' chodziło mi o ludzi z mojego teamu, a tamci owszem - weszli tam, gdzie pingowałem ; (

Ostatnio edytowany przez Erverse - 13-03-2011 o 20:18.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin 3