Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:32   #161
Ricalone
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2006

Posty: 35
Domyślny

update super, ogolnie to fajnie a nawet spox celowanie super ale gram na non-pvp hotkeye z kamyczkami superowe nareszcie nie bede musial scigac botow szkoda ze nie zrobia jakis opcji afk jedeyne czgo zaluje to brak manarunek ooo pro ale i tak gram na non-pvp i dlatego ciesze sie ze wyszly dwa nowe servy non-pvp celowanie super ale szkoda ze mi nie dziala cipsoft zajebal wlosami jak lysy o kant kuli btw co to sa servy non-pvp?
Ricalone jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:32   #162
Mc macio
Użytkownik Forum
 
Mc macio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: N 51°24' E 22°16'
Wiek: 35

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Mc macio ma numer GG 5146998
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
Mnie bawi jedna rzecz.

Pojawia sie Orsh, <cykcyk> i wszystko pięknie, już leży w piachu.
Nagle wciągu dziesięciu sekund dolatuje noobek i zabiera ciało, bo bloker nie zada najwięcej DMG, więc nie ruszy ciała wcześniej.
Jaki noobek? Chyba shooter ktory zadal mu najwiecej expa... No sory ale jesli idziesz blokowac orsze noobkowi to chyba twoj wybor...

rozwnie dobrze mozesz jechac na cipsoft ze cie noobek zabil gdy z nim trenowales w party...
__________________
Sława jej wszystkich przerasta, KoronA KielcE-duma miasta



http://rapidshare.de/files/26504590/..._pk_1*****.html Pk cz1
http://rapidshare.de/files/27201800/...a_pk2*****.html Pk cz2
Mc macio jest offline  
stary 17-07-2006, 19:32   #163
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

@ Dagenoth
Och mistrzu ^^
Wreszcie ktoś z kim mogę się zgodzić :P

@ Reszta

Aj laff et ju >:)

Siedzę sobie na Securze i śmieję się z was na PvP [okrutny śmiech szaleńca]
__________________

hide jest offline  
stary 17-07-2006, 19:33   #164
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

No to teraz dopiero sorce beda wymiatac
Jak ktos gra najciorem to niech sie lepiej zrookuje bo wszystko przeciwko knightowi z sd bedzie rozwalany w pyl, podchodzi se sork i rozwala z sd zanim sie knight skapuje o co chodzi i moze se uciekac ale i tak pada. Dobrze ze ja gram drutem (prawie to samo co sork tylko ue nie mam) to teraz sie na pekowanka wybiore zeby pokazac knightom jaka to shitowata profesja
noobowaty mistrz jest offline  
stary 17-07-2006, 19:33   #165
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

To z lootem skopiowane z Mu Online, ale tam trwa krócej i osoby w party też mogą brać.
__________________

DDoS jest offline  
stary 17-07-2006, 19:33   #166
Rex'tor
Użytkownik forum
 
Rex'tor's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Lokacja: Chorzów City

Posty: 8
Imię: Rex'tor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vandetta
Świat: Candia
Problem Nieeeeeeee

japier*ole jest to chyba NAGORSZY UPDATE !!!! ta stamina+runy na battle o boshe. koniec z nockami na hydrach itp. wogole nie mieli co wymyslic. jak cipy to wymyslaly to bankowo nacpani byly albo cos kur*a mac n/c
Rex'tor jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #167
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Słuchajcie: Bloker może otworzyć ciało, będzie wiedział co jest w loocie! Jedyne czego nie może zrobić to nie może zabrać loota lub przesunąć ciała! Jeżeli jakiś kretyn mi tu zacytuje news z tibia.pl to go oleje ciepłym moczem, ponieważ:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibia.com
During this time, it is impossible to move the corpse.
Thero jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #168
Master Green
Zbanowany
 
Master Green's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2005
Lokacja: ToRuŃ
Wiek: 36

Posty: 372
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 111
Poziom mag.: 71
Domyślny

Zdana Nowosci.... Kazde zapowiedzi Updata sa normalnie do bani pierwsze wrazenie itd... ale z czasem mozna sie do tego przyzwyczaic...
Koniec Pg'erow!
Master Green jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #169
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagenoth
omg... ale koles jestes...
Zmeczony jestem pisaniem do noobow ktorzy g* wiedza i tylko placza wiec pisalem skrotami (skroconymi zdaniami). Plebs plakal ze bloker (praktycznie bloker bo z reguly on obrazen nie zadaje) nie bedzie mogl nawet otworzyc ciala przez 10 sek (a byli i tacy co pisali ze w ogole) wiec chialem im wytlumaczyc sprawe ze problemu dla nic wielkiego nie ma.
A problemu nie ma bo bloker jest najblizej potwora wiec po zabiuciu monstera moze go OTWORZYC PIERWSZY!!!! zanim shooter (ten ktory dmg najwiekszy zadal) podbiegnie i wezmie zalozmy nawet MPA (plebs placze ze mpa beda krasc a pewnie wiekszaosc co to pisala ma 15-20 knighta na faccu ;p) I ZOBACZYC CZY NIE JEST OKRADANY!
Dlatego tez chcialem po prostu powiedziec ze problem nooby z niczego biora bo prawdy za grosz nie maja.

A ze zle zrozumiales to juz twoj problem.



War na arcanii mamy, zaplacilem juz za wyjscie wiec nic zlego o tobie nie powiem (nie chce jeszcze raz pasc - chociaz anyway slyszalem ze mnie noobcharami ubic chcecie ;p)
W kazdym razie gdybys posta przeczytal dokladnie to wlasnie tak jak chcesz zeby bylo bedzie ;p
"For fuck sake", przestań używać słowa plebs, albo spier_dalaja na podwórko wybić browar, bo uwielbiam jeść bananynąć można jak się czyta twoje posty, w których pokazujesz jaki jest pro~, a reszta to nic więcej niż gó_wno.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #170
Druid Rafix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Podoba mi się tylko to z tym: "Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu." Reszta jest kompletnie beznadziejna.
 
stary 17-07-2006, 19:34   #171
xedhgyr zezathyn
Użytkownik Forum
 
xedhgyr zezathyn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Pandoria
Poziom: 21
Skille: 60/59
Poziom mag.: 3
Domyślny

STAMINA-sam niewiem...udupi PG ale mnie to tam rybka..tylko zastanawiam się kiedy będziemy się męczyć...no bo jak klient może rozpoznać czy huncimy czy skillujemy??
RUNY NA BATTLE-już padam od sorców a teraz...ja kocham knighta i zostane przy nim nawet gdy skille zaczną rosnąć dwa razy wolniej ale ta profesja jest teraz totalnie udupiona...chociaż też może walić z run na battle...ale po co??
UHY ITP. PRZEZ HOTKEYE-a to akurat jest dla mnie wporzo bo niemam zbyt szybkiej rączki w uhaniu się.tutaj akurat knight zostanie wzmocniony
RESPAWN-hmmm...spoko,może być,nawet dość fajne
ROZMOWA Z ZAJĘTYM KAPITANEMniemam nic przeciwko ale jakieś takie mało użyteczne
LOOT-no i kolejne udupienie knighta...bloczy a loot biorą sorcowie...chociaż mimo wszystko niejest to durzy problem,wystarczy z sorcami przed huntem ustalić że do ciała mają się nie zbliżac....ale za to czasem będzie fajne


podsumowanie:
STAMINA:-+
RUNY NA BATTLE:---+
UHY ITP. PRZEZ HOTKEYE:++-
RESPAWN:++
ROZMOWA Z ZAJĘTYM KAPITANEM:+
LOOT:++-
ogułem:------+++++++++ = +6 czyli update w miare korzystny

kilka słów ode mnie:
knight nie zostanie udupiony tylko znowu troche pogorszony
sorec oczywiście rośnie w potęge
a gra jest już za łatwa
po następnym updacie dostaniemy do klienta autofisshing,lighthack i cave hunting
tylko jedna żecz moze przywrócić starą tibię:Tibia 2!!
__________________
oficjalna polska strona najlepszej gry na...bądźmy skromni-świecie

NIE dzieciom neostrady
NIE ludziom chorym na dyslekcje,dysgrafie i inne dysmózgowie
TAK opcji szukaj
TAK opcji edite post

możecie mnie zbesztać ale to i tak mój ulubiony zespół!!
xedhgyr zezathyn jest offline  
stary 17-07-2006, 19:34   #172
Fryxjer
Użytkownik Forum
 
Fryxjer's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 36
Domyślny

Wg mnie update na +, a dla blokerow bedzie po prostu ciekawsza rozgrywka, beda nie tylko blokowac potwory ale takze shooterow zeby im loota nie zabrali . Ogolnie po updacie Sorc rox ale knight ma beznadziejnie.
Fryxjer jest offline  
stary 17-07-2006, 19:35   #173
Mastermind Toothy
Użytkownik Forum
 
Mastermind Toothy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 217
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 48
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

1. Z tym czasem gry to się ciesze.
2. Teraz każdy noob z dobrym magiciem i dużą ilością run będzie wymiatał.
3. Udupili knighta i tak już słabego(i co, że nigdy wcześniej mu nic nie robili ? zawsze był najsłabszy).
4. Bycie blokerem będzie teraz WOGÓLE nie opłacalny(tak jakby kiedyś było -.-) CIPSoftowi gratulujemy niszczenia Tibii
Pozdro ;]
__________________
Shippuuden fan.
Ero-sennin fan!
Icha Icha Paradise reader.
Yondaime Hokage-sama no Konohagakure no Sato.
Infamous #1 Pimp of Konoha!
Mastermind Toothy jest offline  
stary 17-07-2006, 19:37   #174
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

a będzie coś dla facc :>. jak wteedy katedra
Pawio jest offline  
stary 17-07-2006, 19:37   #175
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Eee... wedlug mnie to zwalili z tym celowaniem runami w battle i uzywaniem run za pomoca hotkeyow... teraz bedzie tak samo jak by sie mialo bota i wszyscy beda mieli dobre PvP. Np. duel 50 ms vs 50 ms to wygra ten, ktory bedzie mial wiecej szczescia a nie ten kto ma lepsze PvP bo beda celowali na battle
Jedno co dobre to to, z tym lootem z potworow
Zmeczenie postaci tez do dupy.
Explorer of Hell jest offline  
stary 17-07-2006, 19:38   #176
Darczo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ogolnie wypas w chuj wkoncu nie bedzie powalonych zlodzieji lotow, a 10sek to wystaczy aby se zabrac to co twoje, ale trzeba bedzie jak najmocniej walic aby zabrac jak najwiecej obrazen, a co za tym idzie wieksze zuzycie runek
 
stary 17-07-2006, 19:38   #177
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hide
@ Dagenoth
Och mistrzu ^^
Wreszcie ktoś z kim mogę się zgodzić

@ Reszta

Aj laff et ju >

Siedzę sobie na Securze i śmieję się z was na PvP [okrutny śmiech szaleńca]
ty zanim cos napiszesz pie.rdolnij sie w glowe mlotkiem tak ze 3 razy i bedzie good
Elder Nagan jest offline  
stary 17-07-2006, 19:39   #178
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
@Otwieranie potworow
Najgorsza czesc update, teraz jak ktos ci sie wbije w potwora i zada mu wiecej obrazen to tylko mozesz patrzec jak ci potwora okrada i nic nie mozesz mu zrobic... chociaz moze to i sprawdzi sie przeciwko low lvl thiefa (ale niby co ma ich powstrzymac od zwiniecia ci lootbaga?).

@Blokowanie respu
W sumie fajna opcja, czasem chodze po jaskiniach i gdzies poziom wyzej ktos sobie trenuje i pol spawnu nie regeneruje sie przez bogu ducha winnego kolesia.

@Zmeczenie
Czy wy wszyscy umiecie liczyc?
Non stop stamina skonczy sie nam po 3 dniach (pokazcie mi czlowieka ktory niespiac tyle bedzie w stanie rozroznic monitor od klawiatury ), ale expiac 12h, sprzedajac loot/kupujac runy 2h i reszte czasu bedac offline staminy starczy na ponad miesiac expienia dzien w dzien... a wystarczy ze zrobimy sobie dzien przerwy (np z powodu lagow) i juz nasze codzienne expienie wydluza sie o kolejny tydzien.

Expiac normalnie (12h co kilka dni albo kilka godzin codziennie) stamina nigdy nie powinna spac ponizej polowy.

@Runy przez klawisze
Badzcie realistami, trafienie w postac na 90+ lvl z haste bez aimboota normalnie probujac zgadnac gdzie pojdzie to powinna wchodzic 1 na 10 runa... ogladaliscie Tibia.CAM ostatnio? Jakos 9/10 osob trafia za kazdym razem = uzywaja aimboota. Tak samo Annihilator, przeciez prawda powszechna jest ze poza sorcami i kolesiami co czekali do 180 lvl wszyscy inni uzywali UH bota jakiegos rodzaju (znam 2 osoby ktore chcialy isc bez ale po 3 -4 smierciach na 130+ lvl dali sobie siana i zrobili z UH botem).
CIP po prostu zdecydowal ze skoro wiekszosc uzywa i tak tego typu zabawek to czemu nie dac temu uczciwym ludzia tez.

@Blokowanie NPC
Czemu dopiero teraz??? Przeciez lecza NPC nawet jak sa zajeci od kilku lat juz.


Gremlin... Olej ich... Praktycznie to samo napisalem w kilku postach przed toba, a i tak plebs pisal swoje i dalej plakal na zle rozwiazania.

battle - moze i zle ale na wyzszych lvlach bez bota trafic sie nie da przez co all uzywaja botow, praktycznie nic sie nie zmieni poza tym ze teraz sorcowie beda legalnie trafiac

loot - jedynie na non pvp moze byc problem... na pvp knight uswiadomiony ze zostal okradziony moze cos zrobic ;p anyway i tak na hunty wg. mnie powinno sie chodzic z friendami

zmeczenie - maxymalna ilosc spokojnie na pare dni pgowania styknie (pgowania samemu, bez kolegi ktory gra gdy my spimy)
a do normalnej gry tez wystarczy:
7h expa, godzina na porzadki, 16h off i znowu max ilosc mamy... zadnego problemu nie ma bo wg. mnie non stop 7h expa ciezko utrzymac...

praktycznie z tych trzech rzeczy nooby robia problemy... dlatego wlasnie koncze z nimi gadke i pisac tu nei zamierzam (no chyba ze mnie ktos sprowokuje)... i tak juz nieczytelnie pisze bo sie non stop spiesze ;p

Najsmieszniejsze jest to ze polowe z uzytkownikow forum problem nie dotyczy...
Czesc ma low lvl i na hunty nie chodzi bo nie da razy potworka bloknac
Czesc ma low lvl (wiec mallo gra) a burzy sie ze 7h im expa nie styknie
Czesc to
Czesc tamto

zal.pl
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:39   #179
Khazid
Użytkownik Forum
 
Khazid's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Jusz nie bende mugl grac cale dnie i noc to co ja niby mam tearaz robic? co? ??


A tak na serio.
Mi update bardzo się podoba. Z tym celowaniem z battle lista akurat strasznie duże ułatwienie, choć i tak duża część graczy używała do tego botów. Hotkeye z uhami - dla mnie bomba

Może wrócę do grania w Tibię, trzeba odzyskać passy ))



Pozdrawiam!
__________________
Khazid jest offline  
stary 17-07-2006, 19:39   #180
Horgar
Użytkownik Forum
 
Horgar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Raszyn
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Malvera
Poziom: 32
Skille: 21/27
Horgar ma numer GG 4955839
Domyślny

Wszystko (z wyjątkiem run na battle) zapowiada się nawet ciekawie.
__________________
Koniec z Tibią!
Horgar jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:13.


Powered by vBulletin 3