Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Eternia

Notki

Eternia Wydarzenia ze świata Eternia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-02-2008, 15:02   #161
Moffler
Użytkownik Forum
 
Moffler's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2008

Posty: 17
Imię: Moffler
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szczykus Pokaż post
Ehhh Sibutu przecież Speed żartuje z tym opisem ...
jak dla mnie jest to osmieszenie samego siebie, a nie zart. i musze przyznac, ze w pieknym stylu prezentuje go jako 'neotibijczyka'
__________________
Hail Ferrum Cruentus!
Moffler jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2008, 16:41   #162
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Chłopak ma talent a wy sie czepiacie xD Chciał pokazać swoje umiejętności pisząc wierszyk ...
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 17:48   #163
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Szczerze, to malo mnie obchodzi kto jest a kto nie jest uzaezniony od tibi. Sa ludzie ktorzy pomimo uzaleznienia duzo soba reprezentuja, a sa tacy co graja dorywczo a sa ostatnimi szmatami. Nie bede tutaj podawa nickow, ale napewno kazdy zna po kilka przykladow takich osob.
A co do bysena. To zarobil na tym PA okolo 18 mln kasy, lekko liczac wartosc na alegro to 7 tys zlotych. wiec moze to pomoze zrozumiec jego postepowanie. Teraz gra swoim druidem na eterni a na askarze innym charem bierze udzial w wojnie. Nawet jak ktos wywali "Bysena" w sensie character z eterni to on jako osoba ciagle ma kim grac w tibie.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 18:16   #164
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

A najlepsze jest to, ile on ma ubawu patrzac na tych, ktorzy smieja sie z jego deadow i zakladaja na ten temat tematy na oficjalnym forum.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 22:32   #165
Unfriendly
Użytkownik forum
 
Unfriendly's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2008

Posty: 4
Świat: Eternia
Domyślny

Ta, dokladnie.
Kto tak naprawde nie poswiecilby paru lvli majac tyle zarobku?

Idioci jaraja sie jego dedami jakby to oznaczalo jego koniec, pisza na forum, dra sie na defaulcie i nie zdaja sobie sprawy co z siebie robia...
Unfriendly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 23:33   #166
Ragnus_Firedhea
Użytkownik Forum
 
Ragnus_Firedhea's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007

Posty: 49
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 93/68
Poziom mag.: 18
Domyślny

Co racja to racja
Ja jak narazie nie mam na co narzekać pod względem mojej egzystencji (trudne słowo) na eternii jednakże (jeszcze trudniejsze)
rzeczywiście jak patrzę na wypowiedzi co niektórych na forum zarówno na tibia.com to nachodzi mnie tylko jedna myśl, poziom
edukacji w naszym państwie jest skrajnie niski i to boli.

Ostatnio edytowany przez Ragnus_Firedhea - 16-02-2008 o 23:37. Powód: Enter po "edukacji" :)
Ragnus_Firedhea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 20:10   #167
Kuto
Użytkownik Forum
 
Kuto's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kutokawa
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Kuto ma numer GG 4790116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Unfriendly Pokaż post
Ta, dokladnie.
Kto tak naprawde nie poswiecilby paru lvli majac tyle zarobku?

Idioci jaraja sie jego dedami jakby to oznaczalo jego koniec, pisza na forum, dra sie na defaulcie i nie zdaja sobie sprawy co z siebie robia...
Też to zauważyłem Ale wydaje mi się, że to nie jest nikt od nas
Każdy Polak (prawie każdy) cieszy się jeżeli ktoś z Decessus padnie,
więc piszą różne głupoty gdzie tylko można ...
__________________
I am an artist, my art is death, my sword is my brush and you are soon to become my masterpiece.
Kuto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 08:20   #168
Moffler
Użytkownik Forum
 
Moffler's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2008

Posty: 17
Imię: Moffler
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 47
Domyślny

polacy (przynajmniej ci grajacy w tibie) sa malo inteligentni. dlatego sa posmiewiskiem w oczach szwedow, norwegow, finow czy anglikow.



ps. chcialbym pogratulowac nieudanej akcji noob charow Ro (pickwoman, lucian~, magiczna pszczola, fjozo, mightles) na mnie. serio boskie pvp macie, az dziw mnie bierze, ze przegyrwacie wojne.
__________________
Hail Ferrum Cruentus!
Moffler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 13:51   #169
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moffler Pokaż post
polacy (przynajmniej ci grajacy w tibie) sa malo inteligentni. dlatego sa posmiewiskiem w oczach szwedow, norwegow, finow czy anglikow.
Fakt jest tez taki ze w tych krajach nauka angielskiego jest czyms rownie powszechnym jak u nas matematyka, geografia i dzieciaki ucza sie tego od najmlodszych lat. W polsce niby ten angielski jest juz w podstawowokach, ale ludzie zaczynaja sie go uczyc dopiero w liceum przed matura (chyba ze biora dodatkowe lekcje). Pozatym, w poslce jest wysoki poziom agresji w mowie, wystarczy popatrzec na wypowiedzi naszych politykow, to co na zachodzie oznaczaloby koniec danego polityka u nas konczy sie upomnieniem/nagana albo kolejnym procesem o znieslawienie (ktory w najlepszym przypadku kaze mu zaplacic 10 tys zl na caritas i przeprosiny), agresywny styl wypowiedzi powszechny w mediach, przenosi sie na ulice (albo na odwrot) Dlatego nasze (polskie) nooby wyzywaja szwedow. Bo co za sens dla szweda ma wypowiedz tupyu "kurwa i hunt here wy*******aj" albo "bysen noob, s*******aj z ab bo ci jebne" tak samo jak ja mam problem z jakims polakiem to czesto slysze ze mnie w rl dorwie, wyzwiska pod adresem calej mojej rodziny, znajomych w tibi itp a za tydzien/miesiac jest lizanie rowa zeby dac mu payment bo to brat, kolega, pies napisal jak on byl akurat w kuchni, ze hacked byl (tja, przez miesiac) itd. Reasumujac, polscy gracze sa bardzo agresywni, i nie znaja jezykow (bo swojego tez nie -W piontek hoc na stfory)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moffler Pokaż post
ps. chcialbym pogratulowac nieudanej akcji noob charow Ro (pickwoman, lucian~, magiczna pszczola, fjozo, mightles) na mnie. serio boskie pvp macie, az dziw mnie bierze, ze przegyrwacie wojne.
[ironia] Ty nic nie wiesz, nie rozumiesz nic, jak taki mondry jestes to wejdz do wojny. byles szybszy a noob chary nie przygotowne, w swoim heroizmie probowali szczescia lecz im sie nie udalo, mimo to trzeba byc dla nich pelnym podziwu a nie krytykowac, bo nie bedac w wojnie latwo sie innych krytykuje a samemu nic nie robi [/ironia]
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 14:22   #170
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Fakt jest tez taki ze w tych krajach nauka angielskiego jest czyms rownie powszechnym jak u nas matematyka, geografia i dzieciaki ucza sie tego od najmlodszych lat. W polsce niby ten angielski jest juz w podstawowokach, ale ludzie zaczynaja sie go uczyc dopiero w liceum przed matura (chyba ze biora dodatkowe lekcje).
A tam, jak ktos chce, to moze, nigdy sie nie uczylem angielskiego dodatkowo, a nie uwazam, zebym mial taki slaby. Wystarczy sie troche przylozyc zamiast siedziec na zolwiach.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 15:52   #171
Moffler
Użytkownik Forum
 
Moffler's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2008

Posty: 17
Imię: Moffler
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 47
Domyślny

@Fagaro
osobiscie ucze sie angielskiego. jest slaby, ale w miare zrozumialy. zreszta o czym tu mowic, skoro 70% ma problemy z jezykiem ojczystym, co dopiero zabierac sie za ang. mowie o podstawach polskiego (muwie, wziolem, chcem), bo wlasnie tu zaczynaja sie schody..



Wybacz, ja gratuluje braciom z RO wspanialej postawy w polu walki. w mej pamieci nadal jest zacna bitwa kolo carlin, (pozwole sobie zacytowac "move, move, plis) i zycze braciom RO jak najlepiej, rodacy nie dajcie sie, trenujcie pvp noobami!
__________________
Hail Ferrum Cruentus!
Moffler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 16:06   #172
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

@up

MOve*
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 16:21   #173
Magcharadzdza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Susz
Wiek: 43

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 221
Skille: 23/30
Poziom mag.: 86
Send a message via Skype™ to Magcharadzdza
Domyślny

co do poziomu edukacji to panowie nie macie zielonego pojecia jak jest np w UK. Ludzie sa tepi, ze nie macie pojecia nawet... wiem co mowie bo mam rodzine w Szkocji. Bylem widzialem i wiem czego ich tam ucza. To czego ucza nas w szkole podstawowej oni maja dopiero w srednieja i tak w ubogiej wersji tego co my sie uczymy w podstawowce.
Co do jezykow to jest prawda taka, ze skandynawowie ucza sie wlasciwie tylko angielskiego. Ten jezyk u niech jest drugim jezykiem narodowym i dlatego tak dobrze nim operuja... U nas natomiast uczymy sie 2 jezykow, angielskiego oraz niemieckiego.
Nasza nauka opiera sie na gramatyce a nie na zrozumieniu tekstow, poznawaniu slow itp. Nie jestem w stanie porownac edukacji skandynawow do naszej bo nic o niej nie wiem.
Wiem natomiast jedno. Polacy jako narod sa bardziej inteligentni niz np. wlosi, wyspiarze, niemcy. O tych 3 krajach wiem na 100%, ze bijemy ich na glowe w wiedza jaka posiadamy.

pozdro
Magcharadzdza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 18:18   #174
Jerhyn
Użytkownik Forum
 
Jerhyn's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Police/Szczecin

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Despiration
Świat: Eternia
Poziom: 283
Poziom mag.: 88
Jerhyn ma numer GG 5459373 Send a message via Skype™ to Jerhyn
Domyślny

Tu macie cos ciekawego o Amerykanach

http://www.filmiki.jeja.pl/88,ameryk...-sa-glupi.html
Jerhyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 19:53   #175
Unfriendly
Użytkownik forum
 
Unfriendly's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2008

Posty: 4
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magcharadzdza Pokaż post
co do poziomu edukacji to panowie nie macie zielonego pojecia jak jest np w UK. Ludzie sa tepi, ze nie macie pojecia nawet... wiem co mowie bo mam rodzine w Szkocji. Bylem widzialem i wiem czego ich tam ucza. To czego ucza nas w szkole podstawowej oni maja dopiero w srednieja i tak w ubogiej wersji tego co my sie uczymy w podstawowce.
Co do jezykow to jest prawda taka, ze skandynawowie ucza sie wlasciwie tylko angielskiego. Ten jezyk u niech jest drugim jezykiem narodowym i dlatego tak dobrze nim operuja... U nas natomiast uczymy sie 2 jezykow, angielskiego oraz niemieckiego.
Nasza nauka opiera sie na gramatyce a nie na zrozumieniu tekstow, poznawaniu slow itp. Nie jestem w stanie porownac edukacji skandynawow do naszej bo nic o niej nie wiem.
Wiem natomiast jedno. Polacy jako narod sa bardziej inteligentni niz np. wlosi, wyspiarze, niemcy. O tych 3 krajach wiem na 100%, ze bijemy ich na glowe w wiedza jaka posiadamy.

pozdro
Dokladnie, w Irladnii jest tak samo.

Cos w tych 'Polakach' siedzi ze tak strasznie noobia (nieznajomosc angielskiego)?
Unfriendly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 20:41   #176
[f][u][n][i][o]
Użytkownik forum
 
[f][u][n][i][o]'s Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Funio
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 122
Domyślny

Jak ja zobaczylem co moja kuzynka w USA ma na studiach to mi sie smiac chcialo. Przerabialem to w pierszej klasie technikum samochodowego, inzyniera zrobilbym tam z palcem w ..., chodzi tylko o hajs. Ogolnie co do polskiej edukacji to jest za duzo walkowania, a za malo racjonalnego myslenia i to caly ow problem. W Anglii cala masa Polakow zalamana jest poziomem tamtejszych szkol i sporo rodzin odsyla dzieci do ojczyzny, wlasnie w celu ukonczenia naszych szkol.
Problem "Polaczkow" (nienawidze tego stwierdzenia) na Eternii lezy w tym, ze jakby podliczyl srednia wieku, to na moje by wyszlo gora 13-14 lat... <TAK KRIS TY JA STRASZNIE ZAWYZASZ HAHA>

Ostatnio edytowany przez [f][u][n][i][o] - 18-02-2008 o 20:44. Powód: typos
[f][u][n][i][o] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 22:47   #177
Wujoss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005
Lokacja: Bytom

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wujos
Profesja: Elite Knight
Gildia: brak
Świat: Eternia
Poziom: 67
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

mam pytanie po ile chodza blue legs ?
Wujoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 23:19   #178
Kefas
Użytkownik Forum
 
Kefas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Iława/Częstochowa
Wiek: 39

Posty: 108
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 149
Skille: 101
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
[ironia] Ty nic nie wiesz, nie rozumiesz nic, jak taki mondry jestes to wejdz do wojny. byles szybszy a noob chary nie przygotowne, w swoim heroizmie probowali szczescia lecz im sie nie udalo, mimo to trzeba byc dla nich pelnym podziwu a nie krytykowac, bo nie bedac w wojnie latwo sie innych krytykuje a samemu nic nie robi [/ironia]
hehe nie to żebym sie czepiał czy coś zdarza sie najlepszym
__________________
Kefas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 23:48   #179
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wujoss Pokaż post
mam pytanie po ile chodza blue legs ?
Z 15k albo wiecej, zalezy kto sprzedaje, to jest item ktory dostaje sie na 40 lvl praktycznie za darmo, wiec to zalezy od sprzedawcy.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 23:59   #180
Magcharadzdza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Susz
Wiek: 43

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 221
Skille: 23/30
Poziom mag.: 86
Send a message via Skype™ to Magcharadzdza
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [f][u][n][i][o] Pokaż post
Jak ja zobaczylem co moja kuzynka w USA ma na studiach to mi sie smiac chcialo. Przerabialem to w pierszej klasie technikum samochodowego, inzyniera zrobilbym tam z palcem w ..., chodzi tylko o hajs. Ogolnie co do polskiej edukacji to jest za duzo walkowania, a za malo racjonalnego myslenia i to caly ow problem. W Anglii cala masa Polakow zalamana jest poziomem tamtejszych szkol i sporo rodzin odsyla dzieci do ojczyzny, wlasnie w celu ukonczenia naszych szkol.
Problem "Polaczkow" (nienawidze tego stwierdzenia) na Eternii lezy w tym, ze jakby podliczyl srednia wieku, to na moje by wyszlo gora 13-14 lat... <TAK KRIS TY JA STRASZNIE ZAWYZASZ HAHA>
No i Funio hunted in rl
tyle sobie pograles...
Magcharadzdza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.


Powered by vBulletin 3