Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-11-2006, 15:30   #161
Huberciak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Suwałki

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axel Kimer
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Domyślny

spoko filmik
Huberciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2006, 17:26   #162
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny

Wiedz zaczynamy niemoge już nawas patrzeć wiedz postanowilem na 30 dni zrobic nowe konto bo to co tu piszece t osame bzdury co do Kuczyn_14_CTL należało ci sie !! i nietylko od niego padniesz obiecóje co do Balthora Lepszego br na nepcie nigdy niebędze i niebyło jak dlamnie to najlepszy z br !!!! co do joe lexusa podniecacie sie ze dowas napisał hunted aff.. mnie gonił przez 3 miasta z kumplami sd itp i niepadłem bo to noob a na koniec dostalem hunta zato że stracil 2 bp sd a ja niepadłem ueaheuahueah noob plx

VAVI , HYTHE MACIE RACIE GRANIE NA NEPTEZE NIEMA SENSU ALE TE POLSKIE NOOBY TEGO NIEZROZUMIEJA DOPUTY NIEODCZUJE TEG CO MY BR SZKODA FRAGÓW NA WASZE MARNE LV BO CO WAM SPADNIEO P ARMOR ? POCZUJCIE SIE JAK MY GRASZ 2 DNI ABY WBIC LV PRZYJDZE JAKIS PJ** I CIE UPITOLI I TRACISZ NIE 2 DNI GRANIA ALE Z 4 200k EXPA + NIEKTUZY Z WAS CO TU PIZSA NAWET TYLE NIEMAJA

Pokaże wam coś jeszcze a mianowićie filmik jak pada jedna ciekawa osoba zz tego forum za posty które pisal

jest to filmik na tibicams 7.81

Nietylko Polak Tam Pada Ale i Duzo Br loocik tez niezly

http://tibicams.tibianetwork.net/get/14129

Ostatnio edytowany przez Ined-Krad - 15-11-2006 o 17:29.
Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 17:41   #163
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny

Wiedz zaczynamy niemoge już nawas patrzeć wiedz postanowilem na 30 dni zrobic nowe konto bo to co tu piszece t osame bzdury co do Kuczyn_14_CTL należało ci sie !! i nietylko od niego padniesz obiecóje co do Balthora Lepszego br na nepcie nigdy niebędze i niebyło jak dlamnie to najlepszy z br !!!! co do joe lexusa podniecacie sie ze dowas napisał hunted aff.. mnie gonił przez 3 miasta z kumplami sd itp i niepadłem bo to noob a na koniec dostalem hunta zato że stracil 2 bp sd a ja niepadłem ueaheuahueah noob plx

VAVI , HYTHE MACIE RACIE GRANIE NA NEPTEZE NIEMA SENSU ALE TE POLSKIE NOOBY TEGO NIEZROZUMIEJA DOPUTY NIEODCZUJE TEG CO MY BR SZKODA FRAGÓW NA WASZE MARNE LV BO CO WAM SPADNIEO P ARMOR ? POCZUJCIE SIE JAK MY GRASZ 2 DNI ABY WBIC LV PRZYJDZE JAKIS PJ** I CIE UPITOLI I TRACISZ NIE 2 DNI GRANIA ALE Z 4 200k EXPA + NIEKTUZY Z WAS CO TU PIZSA NAWET TYLE NIEMAJA

Pokaże wam coś jeszcze a mianowićie filmik jak pada jedna ciekawa osoba zz tego forum za posty które pisal

kur** ale zemnie poj** niechacy zamiast edytuj wcislem cytuj hihihi sry

jest to filmik na tibicams 7.81

Nietylko Polak Tam Pada Ale i Duzo Br loocik tez niezly

http://tibicams.tibianetwork.net/get/14129[/quote]


Ps. SLyth~ wy**** filmik asz lezka w oku sie kreci jak se przypominam dawne czasy jeszcze uslyszycie o dd bo byc moze dzis, jutro, albo niebawem jeden z lepszych blokerów polskich na nepteże wróci a to dzeki waszym filmikom bo niemoge wiem niepopieram nepty ale te dawne dzeje kurde niemozna sie odniej oderwac jezeli brazole dadza mi wbic 81/81 obiecóje swój wielki powrót i wielka impre na ta cześć z a okolo 50 k bedze chlania i jedzenia masa !!!! strzeszcie sie bo Ined Krad powruci


AHA POLACZKI JAKA GILDIA WAS NAJBARDZEJ GNEBIŁA "Eolithic" ? NOTO MACIE PRAWO DO MYSLENIA NAD KONCEM NEPTERY bo Eolithic POWRUCIŁO !

Ostatnio edytowany przez Ined-Krad - 15-11-2006 o 18:09.
Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 18:04   #164
Twardy_Bax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 3
Smutny

Mnie ostotanio br zajebali dla jaj.......
Ide sobie z fibuli a tu podchodzi 18 knight i mnie jedzie po 4, 5, 6 no to ja go zazynam jechac (to bylo juz w Thais) on pos ziemia ja tez ......
Ja schodze a tu TRAP i 2x 27lvl sorc i druid no i ten 18 knight i 2 mino archery no i DEAD a pozniej wszedl Maly Xen i tesz padl ..............

BR dalej jadom polakow....................
Twardy_Bax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 19:59   #165
Mateusz44443
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2006
Lokacja: FURORA !

Posty: 32
Imię: Trealyn
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 180
Skille: 98+
Poziom mag.: 23
Domyślny

WItam chcialbym sie pochwalic Advenced i huntem na hydrach moim 39 elder druidem na neptera;]


TUtaj jest moj Advenced na Zolwiach na 43 mlvl xD

Ostatnio edytowany przez Mateusz44443 - 17-11-2006 o 20:27.
Mateusz44443 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 11:42   #166
Ined-Krad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 21
Domyślny

no to zobaczymy zaraz co ci br potrafia bo zbliża sie ss dopisze cos puzniej oto dlaczego niewarto grać na nepteze

Templarius Nightmare (60 Sor) Ujebal Devil Goro, (61 ek (NOO) Dawidus Malus (51 pall) oraz elphiana a wczoraj zrobili najazd na faramira ...i go trapneli br ale udalo mu sie przeżyyć oczywisce poszedlem oblukac co sie stało i namnie też sie żucil ujebalem mu sumony pare razy ale nieruszalem go wkur** tym co sie stało napisałem do starego kumpla z kturym nieraz miałem do czynienia cześćej skula to on namnie włanczal niż ja na niego o rozprawienie sie z nim gdy tylko ss wbił Habbor (po**bany br) niemial wiekszych problemów nad tym 60 sorem dzeki deniemu pomscilismy wasze dedy troche glupio bylo pisac do niego zwlaszcza ze to br ale powiem wam jedno mozece se kurr** pisac ze ja tam koleguje sie z br wuisi mi to BO NIEJESTEM RASISTOM !




Ostatnio edytowany przez Ined-Krad - 18-11-2006 o 12:12.
Ined-Krad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 14:51   #167
Slytherin
Użytkownik forum
 
Slytherin's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2006
Lokacja: Mogilno

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: God Aliance
Świat: Neptera
Poziom: 62
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny filmik

Tez widzialem jak pada ten 60 sorc.... Niezly pizdy z SD dostal mam nawet filmik nagrywany przez tibiacam 7.81 z tej akcji podaje link jakby ktos chcial


http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/14254


PS. nie bujcie sie wchodzic to nie jest rzadej hack.....
Slytherin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 16:05   #168
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Ten templarius~ tez juz mnie kiedys uwalil....

Teraz juz widze ze nie ma przyszlosci na Nep~ Moze poczekamy wszyscy na nowego serwa ?

Dzieki za link Slyth~ niezla akcja...
Nie ma sie z czego smiac coraz czesciej padaja nasi h lev =/

Nie wiem co robic...
Ja narazie RetIreD bo kompa nie mam a pisze z laptopa ale jak wroce to nie wiem czy dalej grac na Nep~czy czekac na new serw..i sie na niego przeniesiemy?

Jak wy widzicie przyszłość na Nepterze?

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 18-11-2006 o 16:08.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 20:04   #169
Eldandil<neptera>
Użytkownik forum
 
Eldandil<neptera>'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eldandil
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 70/32
Poziom mag.: 10
Eldandil<neptera> ma numer GG 2463500 Eldandil<neptera> ma login Tlenu sir_mayer@tlen.pl
Domyślny Jaa

Dobra Deni becz se dalej nad swojim i tak daremnym losem. Powie tyle kto chce grac na NEPTERA niech gra dostanie w dupe od br. To se przestanie grac nie dostanie bedzie dalej grac zakumpluje sie z brazylami i wbije porzadny lv. Proste a co do tego filmiku co podales masz sie czym chwalic. Brawo 4 na jednego naprawde osiągniecie godne podziwu. A to, ze zrezygnowalem i nawet sie nie uhlem uznalem ze to nie ma sensu jak bedziesz chcial to i tak bedziesz mnie huncil. A jak w 1 miesiac wbilem 26lv to w nastepny moge wbic sobie tagze taki sam. A ja mialem ostatnio przerabane u br. Takiego jak "ank maclaud" Cytuje:

Ank maclaud: Hunted Eldandil: Whay? Ank MAclaud: You kill my friend Eldandilk ..... 1 dzien puzniej Eldandil: NIe gram juz na neptera Marcin the Sayan: Czemu? Eldandil: Mam hunta od Ank Maclaud i w dodatku jacys Poje**** polacy mnie huntuja Marcin tha sayan: Podaj Ncki pogadam z polakami a z ank to jakos zalatwie Eldandil: I po co sie bedziesz za mnie stawial jeszcze sobie wrogow narobisz marcin the sayan: Mi tam nic nie zrobia a jagby nawet to mam mocne tyly wiec nic mi nie zroba a co do Ank to cie nie bedzie huncic. (...) i puzniej jeszcze toczyla sie rozmowa o paru pierdolach...
Eldandil<neptera> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:01   #170
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny eldandil - LOL

po 1

hahah to ze dales sobie spokoj z bronieniem sie od tych co cie pkowali to swiadczy o twojej glupocie .. Co nas /mnie obchodzi ze odchodzisz akurat ciebie mi nie szkoda 1 nooba mniej .

po 2 taki gracz jak Ank Maclaud nie zawracal by sobie glowy takim noobkiem z slabymi skillami po co by mial marnowac fraqa wiem bo go znam ....

po 3 Dobrze ze cie zabili choć jestes pl ale przynajmniej 1 nooba mniej


Daj sobie spokoj z tymi twoimi historyjkami... -.-

Pozdro ^Pelzu^

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 18-11-2006 o 21:09.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:16   #171
Eldandil<neptera>
Użytkownik forum
 
Eldandil<neptera>'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eldandil
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 70/32
Poziom mag.: 10
Eldandil<neptera> ma numer GG 2463500 Eldandil<neptera> ma login Tlenu sir_mayer@tlen.pl
Domyślny (...)

Ulzylo ci? ze po raz kolejny podchlebiasz sie do deniego. Ciula z ciebie i tyle bo nie rozumie wchodzisz na tibie po to by stac 2h w depo i podniecac sie bo napisales do Ank ... Go go lv i juz go znasz poczekaj napisze do Eternala zakumpluje sie z nim napisze mu gogo 300lv powinien zostac moim kumplem.. Wiec sie nie odzywaj jak juz nie wiesz co pisac..
Eldandil<neptera> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:16   #172
Tal-Rasha
Użytkownik forum
 
Tal-Rasha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Talrasha~~
Profesja: Elder Druid
Gildia: --
Świat: Neptera
Poziom: 28
Skille: -/-
Poziom mag.: **
Cool pls ....

nie mam co do roboty wiec walne se posta jest to krotki post i nie zwiazany z waszym gadaniem o ... Mam jeden cel ... Naklonic kose zeby gral kosa ! a jak bedzie pyskowal to mu wyszczelam xP zarcik ;]
Tal-Rasha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:18   #173
Azazello
Użytkownik Forum
 
Azazello's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006

Posty: 21
Azazello ma numer GG 1731106
Domyślny Aff

Co za nooby... znowu zaczyna sie to samo, Klotnie klotnie klotnie... bez sensu...komu sie Neptera nie podoba WYPAD nikt Was tam nie trzyma

Pozdro... 4 talrasha ;] (a co do kosy, to jest mi jedno czy bedzie gral czy nie ;/ .....)
__________________
~~Sajmon~~

Azazello jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:21   #174
Eldandil<neptera>
Użytkownik forum
 
Eldandil<neptera>'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eldandil
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 70/32
Poziom mag.: 10
Eldandil<neptera> ma numer GG 2463500 Eldandil<neptera> ma login Tlenu sir_mayer@tlen.pl
Strzałka OOo

To zes teraz Walnol! Powie wam pewna Historie o kosie kumepl mi to powiedzial pewnego dnia kosa podchodzi w tibi do kodi jusz i pisze zeby dal mu wand of Plague ten powiedzial, ze nie da to on wlancza pk walnol go 3 razy i przestal i pierniczy. To on zaszedl sobie do kuchni zrobil sobie kanapki poogladal jakis film przychodzi po pol h a ten tyle samo hp ile mial a on dalej nawija, ze go zabije i takich noob Histori mam jeszcze w H88 Duzo wiec jak mamy juz mowic kto Noob nie zawacham sie stwierdzic, ze kossaa nie mysli wtym co robii. Nie tylko gry, ale rowniez Rl wpierw robi potem mysli... ( A ja szy mam takie samo zdanie jak ty kto chce grac niech gra tylko stwierdzam swoje zdanie)

Ostatnio edytowany przez Eldandil<neptera> - 18-11-2006 o 21:22.
Eldandil<neptera> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 22:34   #175
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

oj eldandil eldandil ale ty glupoty piszesz stoje 2 h w dp bo nie mam komputera noobie i gram na lap a na lap mam lagi i nie wpier sie w moja gre bo jakbys nie zauwazyl wiekszosc cie nie lubi =/

azazelo nie pasuje ci temat na ktory rozmawiamy to sie na jego temat nie wypowiadaj

wiec eldandil nie kloc sie juz na tym forum bo nie po to go stworzylem najlepiej jak juz nie grasz na Nep~to sie juz tu nie wypowiadaj ..

Azur Elod , Darius-gladiator i oczywiscie Talrasha Pozdro i dzieki =)
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 22:49   #176
Bzybzol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Szamotuły

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Neptera
Poziom: 66
Skille: 86/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Eh przestancie sie kłucic lepiej pogadajmy jak poprawić sytuacje neptery
na nept~trzymajom mnie tylko koledzy i lvl wiec wy odejdziecie ja tez odchodze


pozdrow dark deni ,kosa,i hythe~
Bzybzol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 23:02   #177
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bzybzol Pokaż post
Eh przestancie sie kłucic lepiej pogadajmy jak poprawić sytuacje neptery
na nept~trzymajom mnie tylko koledzy i lvl wiec wy odejdziecie ja tez odchodze


pozdrow dark deni ,kosa,i hythe~


Nie wiem jak ta sytuacje poprawic =/
Moze sprobojmy grać narazie dalej na Nepterze i zobaczymy jak sie to ulozy na kazdym serwerze dochodzi do starc miedzy pl/br/swe tak jest tez i u nas więc nie myslcie ze na innym serwerze MOZE byc lepiej ...
Co wy o tym sadzicie?..
Ja....
wracam na nep w przyszlym tygodniu(wtedy bede mial komputer) naklonil mnie do tego Talrasha ,motywowali rownierz : Darius-gladiator i Azur Elod ;]

Pozdro
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 23:14   #178
Eldandil<neptera>
Użytkownik forum
 
Eldandil<neptera>'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eldandil
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 70/32
Poziom mag.: 10
Eldandil<neptera> ma numer GG 2463500 Eldandil<neptera> ma login Tlenu sir_mayer@tlen.pl
Strzałka lol

Po 1 wiedzialem, ze nie masz kompa, ale juz dluzszy czas stojisz w tym dp. A co do neptery to gram na niej caly czas bo ten serv mi sie podoba. A jak rownierz chcesz grac to dobrze. Tylko troszke mnie zdziwila twoje postawa teraz bo niedawno pisales, ze Na nep nie ma sensu grac itp.. A tu wracasz Nawet sie ciesze...
Eldandil<neptera> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 23:16   #179
Eldandil<neptera>
Użytkownik forum
 
Eldandil<neptera>'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eldandil
Profesja: Paladin
Świat: Neptera
Poziom: 23
Skille: 70/32
Poziom mag.: 10
Eldandil<neptera> ma numer GG 2463500 Eldandil<neptera> ma login Tlenu sir_mayer@tlen.pl
Domyślny MOze

MOze jak sie tam uda to zrobimy taka grupe jak na Julera pamietasz to jeszcze??? To byly czasy xD 2x 20lv i 40 na 9lv.. Mam jeszcze screeny z tego
Eldandil<neptera> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 23:21   #180
Ko$a
Użytkownik Forum
 
Ko$a's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Strumień

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Neptera
Ko$a ma numer GG 5756748
Domyślny

Pamietam tylko regulamin ktorego nie przestrzegasz : Double posting

Nie zwracam juz uwagi na twoje posty wiec sie nie wysilaj

Ostatnio edytowany przez Ko$a - 18-11-2006 o 23:22.
Ko$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:21.


Powered by vBulletin 3