Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-06-2008, 19:12   #161
PaPut
Użytkownik Forum
 
PaPut's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Ezoteryczne Ząbki

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ametystowec, przeczytaj to co on cytował, dla mnie to była ironiczna odpowiedź na jakże mądre zdanie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gollumek Pokaż post
Żal mi Ciebie chłopie skoro wolisz Tibię od WoWa ^.^
Ja wolę pasjansa na telefonie, ktoś woli tortillę z dżemem z pigwy, ale 'żelowanie' bo ktoś ma inne gusta jest co to dużo mówić głupie.
Tiser jak najbardziej mi leży. Rybak, teraz lepiej?
Ewentualnie ten. Bo był ten.
__________________
Awangarda, jazz i podziemie

Last.fm

Ostatnio edytowany przez PaPut - 08-06-2008 o 20:18.
PaPut jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2008, 20:12   #162
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaPut Pokaż post
Ametystowec, przeczytaj to co on cytował, dla mnie to była ironiczna odpowiedź na jakże mądre zdanie

Ja wolę pasjansa na telefonie, ktoś woli tortillę z dżemem z pigwy, ale 'żelowanie' bo ktoś ma inne gusta jest co to dużo mówić głupie.
Tiser jak najbardziej mi leży.
Ten kolor na prawdę bardzo źle się czyta.

@down
no, mało nie dedłem z beki.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-06-2008 o 14:35.
Rybzor jest offline  
stary 08-06-2008, 21:40   #163
Triq
Użytkownik Forum
 
Triq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Wiek: 32

Posty: 239
Profesja: Elder Druid
Gildia: Motomyszy
Świat: Lucera
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaPut Pokaż post
Rybak, teraz lepiej?Ewentualnie ten. Bo był ten.
Cha cha, ale jesteś śmiechowy
__________________




Motomyszy Thread <click me>
Triq jest offline  
stary 09-06-2008, 10:42   #164
linksio
Użytkownik Forum
 
linksio's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2007
Lokacja: Poland

Posty: 191
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Domyślny

NIE PODOBA WAM SIE TIBIA TO KURWA IE GRAJCIE I NIE NARZEKAJCIE !!!111oneone
__________________


Cytuj:
18:24 Elite Arick [94]: np walisz ty konia nie?
18:24 Master Arick [46]: taa
linksio jest offline  
stary 09-06-2008, 20:03   #165
Savierus
Użytkownik Forum
 
Savierus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 50
Stan: Niegrający
Imię: Halmir
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

postawa godna nasladowania,

co do gostka co z tibii wowa chial zrobic, wszystko pieknie, ale to juz by nie byla tibia, fakt ze kazdy update jest wyczkiwany a potem skargi itp. bo bugi sa .

ale ta odslona dosyc fajna, moze jak idziemy na wowa to wczepmy intelgencje potworom
Savierus jest offline  
stary 09-06-2008, 20:59   #166
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

@Up
Ty ale ty nie wymagaj za dużo, jeszcze by w tibii brakowalo ze potwor ucieka i szuka kumpli xD (Przynajmniej humanoidy)
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 09-06-2008, 21:05   #167
yatne
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hahaha

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
A tak między nami to ta wieża orków jest jak ciul zgapiona od wowa te rozdarte flagi, ten styl budowy... ehhh może jeszcze dodajcie rasy i więcej klas niż te żałosne 4 i nazwijcie gre World of Warcraft 2D.
No to mnie rozjebałeś. Przeczytaj sobie Władce pierścieni to dopiero zobaczysz jak ten frajer Tolkien ściągał z WoWa. Tam orki też mają podarte sztandary a nawet... są zielone, a elfy tak samo jak w WoWie mieszkają w lasach. Naprawde nie rozumiem czemu wszyscy tak zgapiają z najlepszej i najorginalniejszej gry na świecie World of Warcraft. Tak samo ten cały świat Warhammera - zupełna kalka wowa. A, nie zauważyłeś jeszcze jednego - w Wowie są nieumarli i w Tibii są nieumarli - no coś tu jest nie tak...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Savierus Pokaż post
ale ta odslona dosyc fajna, moze jak idziemy na wowa to wczepmy intelgencje potworom
Mam Wowa, ale jakoś nie zauważyłem, żeby moby miały tam inteligencje większą niż w tibi. Tam też nawalają na pałe, potem ewentualnie uciekają lub się leczą.

Ostatnio edytowany przez yatne - 09-06-2008 o 21:08.
 
stary 09-06-2008, 21:11   #168
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

@up
Oficial? Jeśli tak to nie wiem jak ty grasz, weź sobie 3 moby na klate na tym samym lvlu (humanoidy) w tym 2 healerow i 1 co z łapy leje (mówie o moim konkretnym dzisiejszym przykładzie), ciekawe czy któregóś zabijesz :>

@edit
Przejdź się do low lvlowych miast przeciwnej frakcji, i zaatakuj npc, ciekawe jak szybko będziesz uciekał bo zawołają ochrone...
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 09-06-2008, 22:29   #169
Xana
Użytkownik Forum
 
Xana's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 114
Stan: Usunięty
Imię: Merheti
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 202
Skille: 97/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

będzie ciekawie ^^

nareszcie cos dla 100+ lvli
Xana jest offline  
stary 10-06-2008, 00:09   #170
Dudziu
Użytkownik Forum
 
Dudziu's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: zapewne z domu xD

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 1xx
Poziom mag.: 6x
Domyślny

hmmm... co do ostatnich zmian - nie podoba mi sie pomysl z tzw. "bonusem" expa na questach... kolejnym zlym pomyslem bylo wydanie pacc na miesiac pod pretekstem udostepnienia go wiekszej liczbie graczy (chociaz kazdy tak naprawde wie ze chodzilo o to by wiecej zarobic...) gracze kupujacy pacc za pieniadze rl/gp chca oprocz expic na mniej zaludnionych terenach uwolnic sie od czesci noobow na facc... po wprowadzeniu nowej platnosci mozna juz na pacc area zauwazyc nooboland, kolejna rzecz, ktora weszla juz jakis czas temu a mianowicie fiolki do leczenia hp (slowa Rookguardian de'Bove), postac h lvlowa ktora ma 300 kk expa bardzo ciezko na to pracujac pada od 10 charow ktorzy w sumie maja z 15 mln czy to jest uczciwe?... napewno nie. Inna rzecza - zmniejszenie loota - niskolvlowy i nietylko sorc/druid by zarobic na mf/runy szedl dorobic na banute, teraz jest juz to nie mozliwe, ja osobiscie wydajac setki k na mf rzadko owczesnie cos lootuje... na nowych serwerach badz serwerach USA, na ktorych ceny itemow sa wieksze ciezko kupic sobie np. magma seta na smoki, ktorego koszt wynosi okolo - 500 k gdyz kazdy wie ze mu sie to nie zwroci chociaz nie wiadomo ile by na nich siedzial. Podsumowujac nic wiecej tylko grac ^,^
Ps sorry za popelnione bledy pisalem na szybkiego. PZDR
Dudziu jest offline  
stary 10-06-2008, 13:26   #171
Torog Velrock
Użytkownik Forum
 
Torog Velrock's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: mwahahahahahahahaha
Wiek: 30
Wpisy bloga: 6

Posty: 451
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: hahahahahahahah
Poziom: hah
Skille: hahahah
Poziom mag.: ha
Torog Velrock ma numer GG 6504355
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yatne Pokaż post
Przeczytaj sobie Władce pierścieni to dopiero zobaczysz jak ten frajer Tolkien ściągał z WoWa.
Nie no to ty mnie "Rozjebałeś"(what ever) xD Tolkein był dłuuuuuugo przez WoWem O.o i to Tolkien jest Twórcą wszystkich Krasnoludów, Elfów, Gnomów i Goblinów. Masz racje, Tolkien ściągał z Wowa ;] (A to że kiedy to pisał jeszcze WoWa nie było to nie ważne prawda ?(Chyba wtedy niebyło nawet warcrafta 1 ;] ohoo jeszcze nawet starcrafta nie było... Jeszcze lepiej, Wtedy jeszcze Blizzarda nie było O.o. Jeszcze inaczej - jak to pisał a miał ktoś 16 megabaitowy twardy dysk wielkości szafy i były dane nagrywane na taakich wielkich paskach (które nie pamiętam jak się nazywają ;/ )to był cood bogatym kolesiem WIĘĆ MI NIE PIEM Ó WRDOL ŻE TOLKIEN ŚCIĄGAŁ OD WoWA !#)

Okej facet - Doczytałem twojego posta do końca:

FACET !>@# WIESZ CO TY WOGÓLE GADASZ !@#$ Warhammer ściągał z WoWa !@#? Warhammer był 20 lat przed powstaniem Warcrafta 1, Dungeons and Dragons też jest cholernie stare (Facet który wymyślił D&D nie dawno umarł z starości, a system stworzył jak był młody ) Zamiast Pierd***ć głupoty najpierw przeczytaj o czym ty gadasz !

Ostatnio edytowany przez Torog Velrock - 10-06-2008 o 13:39.
Torog Velrock jest offline  
stary 10-06-2008, 13:54   #172
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

@up
A mi się wydaje że on użył ironii
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 10-06-2008, 15:04   #173
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yatne Pokaż post
No to mnie rozjebałeś. Przeczytaj sobie Władce pierścieni to dopiero zobaczysz jak ten frajer Tolkien ściągał z WoWa. Tam orki też mają podarte sztandary a nawet... są zielone, a elfy tak samo jak w WoWie mieszkają w lasach. Naprawde nie rozumiem czemu wszyscy tak zgapiają z najlepszej i najorginalniejszej gry na świecie World of Warcraft. Tak samo ten cały świat Warhammera - zupełna kalka wowa. A, nie zauważyłeś jeszcze jednego - w Wowie są nieumarli i w Tibii są nieumarli - no coś tu jest nie tak...




Mam Wowa, ale jakoś nie zauważyłem, żeby moby miały tam inteligencje większą niż w tibi. Tam też nawalają na pałe, potem ewentualnie uciekają lub się leczą.



Gdzie masz w tibii pod potworkiem nazwę Undead? to jest jakaś rasa? a może tibia sie zmieniła i wszystko od wowa zgapili? chodzi ci o ghule, skeletony i jakies tam jeszcze gówna? Aha sorki jak coś to Elfy mieszkające w lasach Tolkien niewymyślił Krasnoludów też , jak niewiesz lepiej siedz cicho Elfy wymyślili Caltycy laska a nie Tolkien... Schowaj się bo niewiesz co mówisz i to nie od Tolkiena wow zgapił tylko z legend i baśni tworząc swoją własną historię. Aha jaką fabułe ma Tibia? Pewnie taką: ,,Stara niemiecka gra opierająca się głownie na chodzeniu na potworki. Magię odkryli z powietrza ludzie. Rasa w tibi też jest z powietrza. Demony siedzią w piekle bo tak. Elfy i Krasnoludy powstaly z powietrza a caly swiat tibi też z powietrza'' Cipy prawie nic nie zaprezentowali oco wogóle chodzi w tibii?
 
stary 10-06-2008, 15:24   #174
Orog
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 11 2007
Lokacja: LoLny
Wpisy bloga: 6

Posty: 308
Stan: Zbanowany
Imię: LoLny
Profesja: Elite Knight
Gildia: LoLny
Świat: LoLny
Poziom: LoL
Skille: Lolny
Poziom mag.: Lo
Orog ma numer GG 6239073
Domyślny

Piszę tutaj za Michossa. Oto jego post(ale ma bana przecież):

""" Torog'a Velrock'a oraz ELEAH'a oficjalnie ogłaszam upoślodzenomy umysłowo. Odesłał bym do wikipedii [ironia] ale jestem zbyt leniwy.
Dziękuję
Michoss"""
Orog jest offline  
stary 10-06-2008, 15:45   #175
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

@2up

Niby masz genezę powstania tibii, na tibia.com (ew. przetłumaczoną na tibia.pl), ale jego fabuła jest na poziomie brazylijskiego serialu

@Torog Velrock

Owszem, pan przed tobą użył ironii.

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 10-06-2008 o 15:46.
Ametystowec jest offline  
stary 10-06-2008, 16:13   #176
Savierus
Użytkownik Forum
 
Savierus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 50
Stan: Niegrający
Imię: Halmir
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

zostawmy juz tych uposledzonych

pojde inna strona :d Co moze jeszcze byc?

no coz jest hodowanie kwiatkow, to zaraz pojawia sie pszczolki i bedzie miod mozna zbierac
na dodatek specjalnym kilofem bedziesz mogl odlamywac skaly, i tworzyc bron badz itemy wszelkej masci ale oczywiscie u nowych npc i wcale nie tanio :d

moze dojdzie do tego szczegolowy poradnik dla noobow na rooku, co lvl po koleji beda omawiane glowne zagadnienia w 5 glownych jezykach tibii :d

moze jeszcze witche na miotlach beda spierdlac na bardzo niskim hp :d

wymyslce cos :d
Savierus jest offline  
stary 10-06-2008, 16:32   #177
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez linksio Pokaż post
NIE PODOBA WAM SIE TIBIA TO KURWA IE GRAJCIE I NIE NARZEKAJCIE !!!111oneone
Jesteś na prawdę oryginalny...
@Topic: Teaser bomba
Kubaland jest offline  
stary 10-06-2008, 17:47   #178
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K0wal Pokaż post
chyba czytam podobny komentarz juz 100 raz albo i lepiej i tu nie chodzi tylko o te update ale poprzednich tez i w tych o clipach ogólnie już to jest nude pożyjemy zobaczymy.


o ja... jesteś już 100 komentarzem do tych jęczeń i to się staje nudne, co, popłaczesz się i się potniesz?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Torog Velrock Pokaż post
Nie no to ty mnie "Rozjebałeś"(what ever) xD Tolkein był dłuuuuuugo przez WoWem O.o i to Tolkien jest Twórcą wszystkich Krasnoludów, Elfów, Gnomów i Goblinów. Masz racje, Tolkien ściągał z Wowa ;] (A to że kiedy to pisał jeszcze WoWa nie było to nie ważne prawda ?(Chyba wtedy niebyło nawet warcrafta 1 ;] ohoo jeszcze nawet starcrafta nie było... Jeszcze lepiej, Wtedy jeszcze Blizzarda nie było O.o. Jeszcze inaczej - jak to pisał a miał ktoś 16 megabaitowy twardy dysk wielkości szafy i były dane nagrywane na taakich wielkich paskach (które nie pamiętam jak się nazywają ;/ )to był cood bogatym kolesiem WIĘĆ MI NIE PIEM Ó WRDOL ŻE TOLKIEN ŚCIĄGAŁ OD WoWA !#)

Okej facet - Doczytałem twojego posta do końca:

FACET !>@# WIESZ CO TY WOGÓLE GADASZ !@#$ Warhammer ściągał z WoWa !@#? Warhammer był 20 lat przed powstaniem Warcrafta 1, Dungeons and Dragons też jest cholernie stare (Facet który wymyślił D&D nie dawno umarł z starości, a system stworzył jak był młody ) Zamiast Pierd***ć głupoty najpierw przeczytaj o czym ty gadasz !

łahahahahaha ale jesteś głupi, no już naprawdę, napisałbym to samo co michoss ale mi się nie chce pozdro

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 10-06-2008 o 17:56.
Aevolana jest offline  
stary 10-06-2008, 17:48   #179
yatne
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawergo Pokaż post
@up
Oficial? Jeśli tak to nie wiem jak ty grasz, weź sobie 3 moby na klate na tym samym lvlu (humanoidy) w tym 2 healerow i 1 co z łapy leje (mówie o moim konkretnym dzisiejszym przykładzie), ciekawe czy któregóś zabijesz :>

Przejdź się do low lvlowych miast przeciwnej frakcji, i zaatakuj npc, ciekawe jak szybko będziesz uciekał bo zawołają ochrone...
Ok, wycofuję się. Masz racje. Po prostu zapomiałem, że w tibi nie ma mobów-healerów ani zasady grupowania (atakujesz jednego - atakujesz wszystkich) Na przeciwną frakcję jeszcze nie atakowałem bo gram od niedawna (oficial - Agraamar)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Torog Velrock Pokaż post
Tolkein był dłuuuuuugo przez WoWem
Za to błyskotliwe spostrzeżenie wysyłam koledze nagrodę publiczności.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
Gdzie masz w tibii pod potworkiem nazwę Undead? to jest jakaś rasa? a chodzi ci o ghule, skeletony i jakies tam jeszcze gówna?
Tak, chodzi mi właśnie o nie. A nazwa Undead/nieumarli wdarła się już do światów fantasy na tyle głęboko, że nie trzeba nazywać mobów używając dokładnie tego słowa (to nie jest nazwa własna), tak jak nie trzeba ludzi podpisywać "human".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
Aha sorki jak coś to Elfy mieszkające w lasach Tolkien niewymyślił Krasnoludów też , jak niewiesz lepiej siedz cicho Elfy wymyślili Caltycy laska a nie Tolkien...
Przeczytaj uważnie - to nie ja napisałem, że Tolkien wymyślił krasnale i Elfy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
Aha jaką fabułe ma Tibia?
przejdź się do jednej z tibijskich bibliotek i poczytaj, albo postaraj się pogadać z jakimiś NPC. Tibia ma sporo fabuły o ile ktoś chce się w nią zagłębić.

@Topic.

Po pierwszej zapowidzi byłem mocno zawiedziony tym, że nie pojawi się żadna nowa kraina. Jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że to nie jest do końca złe. Zamiast na wymyślaniu nowego miasta skupili się na starych terenach. Kazo i dara naprawdę potrzebowały odnowienia. Dodali też kilka nowych expowisk w starych miejscach, zamiast tworzyć masę niepotrzebnego terenu. Nowe questy też mogą być ciekawe. Mam nadzieje że będzie ich sporo i będą w miarę opłacalne. Nagroda w expie nie wydaje mi się zbytnio interesująca, po prostu taki mały dodatek jak w bardzo wielu innych grach MMO (nie tylko w wowie). Nowy system rozmowy z NPC wydaje mi się bezsensowny. Kolejki w sklepie czasami potrafiły wkurzyć ale dodawały odrobiny klimatu. Wytłuszczenie słów kluczowych też mogliby pominąć bo naprawdę nie jest trudno zorientować się o co chodzi (No chyba, że ktoś nie zna w ząb angielskiego).

No to tyle... przepraszam za tego posta.

Ostatnio edytowany przez yatne - 10-06-2008 o 17:53.
 
stary 10-06-2008, 19:56   #180
Scartex
Użytkownik Forum
 
Scartex's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 665
Stan: Początkujący
Imię: Scartex
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 133
Skille: 87/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanBobel Pokaż post
Klimat gry ?
Masz na myśli kwadratowe góry, kamienie ktore wygladaly jak z plasteliny, lina która wygladala jak jakieś zwiniete w rulon gowno, a outfity wygladaly jak w paincie robione, już nie mowiac o potworach, np. behloder co wygladal jak zgnita guma do zucia albo gs jak animacja robiona w power paincie o to Ci chodzi ?
W tedy to tibia wygladala jak jakieś, że tak powiem gowno na które aż żal było kupić pacc, teraz to jakoś pożadnie wyglada, Cipki sie staraja a wy tego nie dostrzegacie... Update świetny, już nie moge sie doczekać
Niestety ale widze ze jestes nowym graczem tak wiec nie udzielaj sie o tym co bylo kiedys bo nie mowisz nic co ma jakikolwiek sens
Jesli naprawde myslisz ze teraz tibia jest jakas pro elo elo to wejdz na forum tibia.com i zobacz w dziale proposals ile jest postow pod tym zeby cipsoft zrobil jeden server 7.2 - 7.6

mozesz byc pewnym ze jesli powstalby taki server bylby on full 24/7



a jesli chcesz cos wiedziec klimacie to moge ci powiedziec ze stracil sie on po tibii 7.6
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajnyludek Pokaż post
@Maka ZAINSTALUJ MOZILLE FIREFOX TAM BLEDY PODKRESLA
jeszcze skopiuj jak piszesz FAIL Czy cos co nie wyszlo ;] (wasz cel sprubowac cos zrobic? jakos wam nie wychodzi ^.-) Goratel i tak jestes ciota nie pisze sie klucie tylko kłóćcie pacanie/ podstawowka power !
Scartex jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:14.


Powered by vBulletin 3