Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-10-2005, 08:48   #161
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny Spadłam z Krzesła

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
jak juz to newbie a nie noob gdyz noob to osoba co dosyć czasu spedzila przed tibia i mysli ze jest najlepszy i wszystko wie a tak na prawdę g**no wie
a newbie to poczatkujacy ktory jeszcze do konca nie zna wszystkich zasad tibii
No pięknie wytłumaczone. Na kolejnej lekci proszę wytłumaczyć słowo "cwaniaki"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
a tak w ogole teraz nic nie grozi im bo s w ng owszem , ale jka nie byliw ng to od razu erus zaczal od nich paymenty wyduszac ... wiec cos w tym jest prawda? pozatym w ng tez nie sa bezpiecznie ja tam bym uwazal na ta aurore
Aha czyli do NG musiał by przyjąc cały świat, musieli by przyjąć do niebie NOObów i Nebów. Bo wtedy każdy byłby w NG i maił by spokój z PA. Ale po pewnym Czasie to PA znudziło by się, i zaczęło by dobijać powoli swoją gildię. A i wtedy gildia była by tak duża, i nawet ta aurora by nas nie nękała.
Sol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-10-2005, 09:21   #162
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

Awolver i Nazg co wy chcecie do aurory dajcie se spokoj po co prowokujecie zadnej wojny z nimi nie ma i nie bedzie !! a co do erusa Sol jak juz mowilem ja cie rozumiem ty popierasz swoich przyjaciol ja swoich ... ciebei moi wkurzyli mnie twoi ... i kolosie zamyka tylko ze przedtem to ja dostalem po dupce a teraz wy i wasi kumple ... no prosta historyjka ale wiesz przed wojan tez tu pisalismy ale ebz was i wtedy zwolennicy erusa mieli to w dupie tak samo i popierali jego PA tlumaczac " niech leje polakow , idiotow " itd to byli jego asslickerzy wiec poprostu jest oko z oko zabza zab jak ktos keidys napsial an tym forum zyzce mielgo dina elce na univerek papa
Kiroy jest offline  
stary 04-10-2005, 09:56   #163
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

@up
masz racje. kazdy broni swoich. Ja bronie tego kto jest dla mnie mily.
A z tego co widze to co niektórzy wymyślają bo wojne chcą. I to nieważne z kim.
Nazg "cwaniaku" uspokój się, albo stworz swoj własny serwer gdzie będa same wojny. Bo tobie tylko to w główce.... a ty jak to polak zawsze coś wymyśli aby mieć powód do wojny...... po prostu no comment.....:/
Sol jest offline  
stary 04-10-2005, 12:48   #164
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

hehe Sol:
wiesz jak to polak nie tylko polacy kochaja wojny raczej poprostu lduzie ktorzy maja przyjaciol czuja sie pewnie moga sobie pozwolic na wojne ... a byle powod to akurat tutaj nie byl co dotyczy erusa poprostu starcie pare razy zawrzalo i tyle no jak dostawalismy po tylku to potrafilem zniesc moich pzreciwnikow i ich wysmiewanie itd teraz oni msuze zniesc moje choc chyba az taki zly nie jestem jak oni bynajmniej nie wyzywam nikogo od najgorszych rodzin itd bo to robia tylko dzieciaki ( nie mam was na mysli tylko kumpli erus pl z gildii ) no dlatego erus zabijajac tych dwoch sorcow dal wszystkim do zrozumienia ze nie pokoju ... a zreszta sama rozumiesz kto am wladze dyktuje warunki ... niestety tak bylo jest i ebdzie ... choc osobiscie nawet was polubilem bo widze zegadacie konkretnie i na temat wlasne zdanie itd a co do erusa jak chce sie uagadc to niech gada a nie robi obrazliwe posty na tibia.com tym sposobem dobija sobie gwozdzie do trumny ... i ja ani naz nie mamy wplywu na decyzje NG w znaczeniu o hunt erusa bo nie tylko ze mna on etarz jezdzi takze z NG ... wiec jak kolega chce ejszce kiedys tutaj pogarc to inech idzie po rozum do glowy i ukorzy sie sam jak kazal Pan Erus NAM
Kiroy jest offline  
stary 04-10-2005, 13:42   #165
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sol
@up
masz racje. kazdy broni swoich. Ja bronie tego kto jest dla mnie mily.
A z tego co widze to co niektórzy wymyślają bo wojne chcą. I to nieważne z kim.
Nazg "cwaniaku" uspokój się, albo stworz swoj własny serwer gdzie będa same wojny. Bo tobie tylko to w główce.... a ty jak to polak zawsze coś wymyśli aby mieć powód do wojny...... po prostu no comment.....:/
Ja jestem cwaniak?? NIE [ a moze odrobinke ]
Niestety nie stac mnie utrzymanie takiego serwera
A na infernie nie gram bo serwer maja dzieciaszki z aimbotem...
Wiec czekam na wojne tutaj.... moze male starcie z Wolfami ??

hrhrehrehrehre joke
Nazg jest offline  
stary 04-10-2005, 17:09   #166
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Sol -.- w kazdej gildii gdzie jest bardzo duzo osbo jakas bedzie sprawiala problemy wiec nie powstanie takie cos jak wszyscy sa w tej gildii aczkolwiek kiedys bylem tego swiadkiem na servie thoria gdzie onlline bylo z 250 osob w tym 150 osob na rooku. Okolo 150 wśród nich bylo w gildii Dark Requeim albo Dark requeim akademy i wcale sobie nie pomagali a definicja cwaniaka to osoba ktora hmmm kazdy tibijczyk jest cwaniakiem gdyz chce dla siebie jak najlepiej nie patrzac na innych chyba nie zla definicja?

Ostatnio edytowany przez ^Awolver^ - 04-10-2005 o 17:12.
^Awolver^ jest offline  
stary 04-10-2005, 17:11   #167
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
Awolver i Nazg co wy chcecie do aurory dajcie se spokoj po co prowokujecie zadnej wojny z nimi nie ma i nie bedzie !! a co do erusa Sol jak juz mowilem ja cie rozumiem ty popierasz swoich przyjaciol ja swoich ... ciebei moi wkurzyli mnie twoi ... i kolosie zamyka tylko ze przedtem to ja dostalem po dupce a teraz wy i wasi kumple ... no prosta historyjka ale wiesz przed wojan tez tu pisalismy ale ebz was i wtedy zwolennicy erusa mieli to w dupie tak samo i popierali jego PA tlumaczac " niech leje polakow , idiotow " itd to byli jego asslickerzy wiec poprostu jest oko z oko zabza zab jak ktos keidys napsial an tym forum zyzce mielgo dina elce na univerek papa
ja nie mówie że oni się szykują na ng ale ja mówie że to są tacy pa -.- (membery nie vice) i oni nie odpuszcza -.- tylko o to mi chodzi
^Awolver^ jest offline  
stary 04-10-2005, 17:41   #168
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
Sol -.- w kazdej gildii gdzie jest bardzo duzo osbo jakas bedzie sprawiala problemy wiec nie powstanie takie cos jak wszyscy sa w tej gildii aczkolwiek kiedys bylem tego swiadkiem na servie thoria gdzie onlline bylo z 250 osob w tym 150 osob na rooku. Okolo 150 wśród nich bylo w gildii Dark Requeim albo Dark requeim akademy i wcale sobie nie pomagali a definicja cwaniaka to osoba ktora hmmm kazdy tibijczyk jest cwaniakiem gdyz chce dla siebie jak najlepiej nie patrzac na innych chyba nie zla definicja?

definicja nie jest zla. ale ja to napisalam w kontekscie ironicznego zartu.......
Sol jest offline  
stary 04-10-2005, 20:49   #169
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

rozumiem ale jeszcze to nie byl tylko ironiczny żart ale dyskretna obraza niektorych na tym froum podaj wiecej wyrazow to ci przetlumacze tylko nie za turdnych bo bede musial slownik kupic
^Awolver^ jest offline  
stary 05-10-2005, 01:12   #170
Tass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005

Posty: 21
Profesja: Elite Knight
Poziom: 80
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
rozumiem ale jeszcze to nie byl tylko ironiczny żart ale dyskretna obraza niektorych na tym froum podaj wiecej wyrazow to ci przetlumacze tylko nie za turdnych bo bede musial slownik kupic
Proponuje PROTECTED BY... bo wiele "noobow" uwaza sie za nietykalnych (zeby nikt z forumowiczow wypowiadajacych sie tutaj nie odebralo ze to do niego ) i zaczepiaja innych wiedzac, ze po sprawdzeniu ich chara zostawi sie ich w spokoju...


Wkurza mnie to straszliwie a Was?
Tass jest offline  
stary 05-10-2005, 09:08   #171
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

to co ja powidzialem ze to nie tylko ironiczny zart ale tez obraza , to chodzilo mi o obraze takich osob jak :kiroy , ja czy nazg (moze sie myle) a te osoby znam bardzo dobrze i zadne Protected by nie jest potrzebne , potrafie sobie sam poradzic a na wszelki wypadek zawsze mam wiernych przyjaciol
^Awolver^ jest offline  
stary 05-10-2005, 12:17   #172
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Oczko

^Awolver^ popieram CIe jak najbardziej..Czy widziesz tam ktos, ze ja mam protka jakiegos wpisanego?? Oj chyba niee..A sam potrafie se poradzic nosze troche uh manasow i ladny bp bojowy
Pozdro dla wszystkich cwaniakow z tego forum
Nazg jest offline  
stary 05-10-2005, 12:29   #173
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Ja zwykle.. dopowiadanie... problem z każdym forum jest taki, że ludzie sobie dopowiadają. Fakt Nazg nie lubie cię, bo cwaniaczysz a ja takich ludzi nie lubie, uwazam ze jestem bardzo niemilym czlowiek, ktory ze wszystkiego i wszystkich sie nasmiewa (moze jest to bledne z mojej strony, ale nie mozna poznac czlowiaka do konca jak sie romawia na taki temat jak wojna). moze kiedys zmienie o tobie zdanie ale jak narzie.... sorry winetu. Co do kiroya obrazac go nie bede, bo szanuje go i cenie. jest on wielkim przeciwienstwem Nazg. Wiec jak bede miala ochote was poobrazac to wam to napisze. ja tu tylko stwierdzam fakt jaki istnieje w rzeczywistosci. wiele ludzi to wykorzystuje, ze ma kolege z wielkim lvl i ze jest w fajnej gildii. ja tu nie powiedzialam ze chodzi o was. ale chyba juz troszke przeczytaliscie historyjek cwanictwa ze strony NG i ich podopiecznych???

dla mnie koniec tematu

pozdrawiam i do zobaenia na sieci.. czekam na kolejny fajny i burzliwy temat
Sol jest offline  
stary 05-10-2005, 19:42   #174
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Cool

Sol dawaj wiecej ..... bo to mnie bubuje

Procz tego, ze jestem cwaniakem to kim jeszcze jestem????
Moim zdaniem Sol jestes brzydka rojda co siedzi przed kompem z paczka sheepsow
herehrerhehrehr
Pozdro

Ps...Nie piszczie, ze jestem dzieciakiem bo tak naprawde kazdy ma w sobie cos z dzieciaka np. oglada kreskowi etc.
Nazg jest offline  
stary 05-10-2005, 20:09   #175
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nazg
Procz tego, ze jestem cwaniakem to kim jeszcze jestem????
złodziejem ?
na szczęście kolega który pośredniczył w sprzedaży twojej postaci okazał się chyba dużo mądrzejszy od CIebie

fajnego posta Raxilon napisałeś gdzieś o Nazgoolu, że jak mi nieda postaci to sobie niepogra
szkoda że to był tylko głupi post
pozdro
Slyth jest offline  
stary 05-10-2005, 22:43   #176
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Evul

LOL Slyth <cenzura> dzieciak z Ciebie i tyle....
zlodziejem nie jestem i mnie <cenzura> nie obrazaj..Podaj nick postaci, ktora grasz pliax...bo tamte maja nowych ownerow
Nazg jest offline  
stary 06-10-2005, 08:08   #177
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Wiesz co, jak mam grać na serverze gdzie grają tacy ludzie jak Ty, to sorry ale wole już niegrać.

Ty chyba sobie tylko dla szpanu wpisaueś, że masz 18 lat


pozdro
Slyth jest offline  
stary 06-10-2005, 09:01   #178
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny n/c plax

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
Wiesz co, jak mam grać na serverze gdzie grają tacy ludzie jak Ty, to sorry ale wole już niegrać.

Ty chyba sobie tylko dla szpanu wpisaueś, że masz 18 lat


pozdro
niby co w tym jest szpanerskiego? a nawet jesli ktos sie okrdl to to nie ejst powod zeby nie grac na tym samym servie co ta osoba -.-
^Awolver^ jest offline  
stary 06-10-2005, 09:44   #179
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Nazg dobra sorry za te słowa, lekko przesadziłam. Więc jeszcze raz sorry...

A ci di mnie... może i jestem brzydka... rzecz gustu prawda a co do chiopsów to trafiłeś. W pracy codziennie jedna paczka idzie

a teraz może już zakończymy te beznadzije sprawy. Temat to wojna. a ona jakos się tam powoli toczy.

P.S. Awolverek thx za pewne wytłumaczenie... niestety nic nie zmieniło ale wiem więcej.

pozdro dla rodzinki
Sol jest offline  
stary 06-10-2005, 12:58   #180
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Cool

Sol widze teraz, ze jestes inteligetna. dobra koniec pojechanek bo to nie ten dzial ...Nie kazdy jest piekny bo na Ziemi bylby raj ..A jak wiadomo para kochankow zjadla jablko ;/

Slyth.. 1 mam 18 lat
2 mozesz sobie tutaj grac ale bedziesz mnie musial exivowac caly czas

PS.. wyjdzie nowy serwer to Nazg bedzie tylko terrorysta UWAGA !!
Mam nadzieje, ze ziomki tj. Xarabek i Kamson ~~ nie beda ze mna na serwie
Nazg jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.


Powered by vBulletin 3