Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2010, 14:10   #18881
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

"trafiliscie na nasza zgrana ekipe to tez by wam bylo ciezko"
ty naprawde masz coś nie tak z głową.

mówisz tak do Diabllorda, teraz mi powiedz ile razy go w thais widziałeś? bo ja raz, wbiegł do was i nie miał żadnych problemów, nie miał "ciężko"

Diabllord powiedział o starej ekipie, powiedz mi ile razy w thais był Yeetro, Diabllord, Katrila, Ratillt, Dili Eoo, Evil Nameck, Isan Zith, Opi Fex, Rester i wielu innych i powiedz mi co im zrobiliście takiego złego?

ze starej ekipy tak na dobrą sprawe nikogo poza Zwidkiem na 150 ed nie zabiliście, więc nie wiem jak do Diabllorda możesz pisać, że miał kłopoty z wami, ewentualnie, że byłby jakikolwiek problem z wami na warze.

teraz furor sebo, przeczytaj co napisałem 10 razy, pomyśl co masz napisać 20 razy, a i tak tego nie pisz, bo po co ludzie mają sie z ciebie dalej śmiać.
Szukasz na siłe czegoś czego nie ma, nie wiem co chcesz przez to zdziałać. Vision gówno znaczy? Furora to najbardziej wyśmiewany server? Teraz policz ile serverów zdobyła furora, ile serverów prosiło furore o pomoc, jak się śmieją z furory, to po co to robią?
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2010, 14:45   #18882
Sanijoleczek
Użytkownik Forum
 
Sanijoleczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 70
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Pasterz mial 1 zajebista akcje. Chodzi mi oczywiscie o osmieszenie Sunblade w windzie kazz. Jednak wszyscy wiedza, ze to dwulicowy zdrajca, ktory wystawi kazdego sojusznika dla wlasnych korzysci.
Swoich ziomków z WRA nigdy nie zdradził ;>
Sanijoleczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 14:47   #18883
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

"trafiliscie na nasza zgrana ekipe to tez by wam bylo ciezko"
co do ekipy to nie chodzilo mi o nasz team z Furory...
Pamietacie wary na Obsidii,Morganie? No wlasnie

Mam wyjebane w to ze nie ubilismy andiego, mam wyjebane kogo z Vision ujebalismy czy nie ujebalismy...mam wyjebane ze nie dorwalismy Ciebie, czy diablorda i ile razy mam Ci to noobie powtarzac?
Mamy 200 fragów i jest git. I o to chodzilo. Cel osiagniety, ale to jeszcze nie koniec.
Chodzi o fragi a nie o to kogo ubilismy. Jest w Vision? jest celem. I powtarzam to juz z 6 raz chyba?? Powiem ze(na chwile obecna) nie jestesmy w stanie przejac Furory, ani zagrozic jej jako tako.
To jest(jak narazie) team PK, tyle ze uwalamy nawet 200+... i to wszystko.
Fragi byly bardzo na poziomie co do lvli ubitych osob. Jakbysmy wszyscy mieli pacc do tego to by wygladalo to zupelnie inaczej. Ale i tak jest bardzo dobrze, komus nie pasuje nasze pk? niech zostawi to dla siebie.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 13-08-2010 o 14:53.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 14:51   #18884
Ekwador
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 24
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

@up
tak samo jak Rafala
Ekwador jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 15:08   #18885
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Mateuz :
Skończ. Prosze Cie, najpierw chwalisz się że macie fajne 200 fragów, poptem mówisz że są bez znaczenia, a następnie twierdzisz że całe vision jest celem, przy czym kilka postów wcześniej twierdziłeś że gredert nie został zaatakowany bo to zły target.
Poza tym, doczekam się odpowiedzi na moje pytania, czy chowasz głowę w piasek i tyle?
Pytałem też różnych graczy, z czym im się kojarzy furora, najczęstszymi odpowiedziami było "never heard of it", "Taifun homeworld", "Katrila BC" i "br?"
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 15:32   #18886
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dedoctor Pokaż post
Mateuz :
Skończ. Prosze Cie, najpierw chwalisz się że macie fajne 200 fragów, poptem mówisz że są bez znaczenia, a następnie twierdzisz że całe vision jest celem, przy czym kilka postów wcześniej twierdziłeś że gredert nie został zaatakowany bo to zły target.
Poza tym, doczekam się odpowiedzi na moje pytania, czy chowasz głowę w piasek i tyle?
Pytałem też różnych graczy, z czym im się kojarzy furora, najczęstszymi odpowiedziami było "never heard of it", "Taifun homeworld", "Katrila BC" i "br?"
zastanawia mnie tylko, czy pytałeś 8lvl z pod Carlinu o to, z czym kojarzy im się furora. Bo wg mnie furora jest traktowany jako świat "rl" na którym praktycznie nikt inny nie ma wstępu na "rare" expy. No i oczywiście świat botów, ale tego chyba nie muszę, wyjaśniać, prawda? Co do grederta, ja zrozumiałem to tak, że w całym tym zgromadzeniu jakie tam było, gredert to była ostatnia osoba, którą ktokolwiek by chciał zabić. powiem tak (z własnego doświadczenia). Jak ktoś fajteruje na forum, i robi z siebie nie_wiadomo_kogo, to takich osób nie chce się ubijać, bo potem puści na forum spam "miałem laga/kicka/kot wszedł mi na klawiaturę". Po prostu robi się przykro. Tak cię gredert traktuje, mimo iż Cie nie znam. Wnioskuje to po prostu po poziomie, w jakim prowadzisz rozmowy.

Co do fragów - są bez znaczenia, bo w praktyce nie straciliście nic. ale w teorii pokazuje to, że nawet 50+ chary potrafią was wyjebać, i nie jesteście "bogami" pvp.

w ogóle nie rozumiem czemu jest fajt na forum ;/
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 15:59   #18887
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Proponuje skonczenie tego tematu. Tym nic nikt nie zdziala. Bylo jak bylo, i bedzie co bedzie

Aktualnie pisze diss na Owala, jak ktos chce obczaic to prv.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 16:20   #18888
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Jerry: pytałem ludzi, którzy byli online w grze, z dołu strony jak się dało. Jest spora różnica, między "moja opinia", a "najbardziej wyśmiewany świat". O ile Twoja opinia, jest..Twoja, to Mateuz szerzy tutaj demagogie, i nie ma NIC, na poparcie swoich słów, a brzmi jakby wojował na co najmniej kilku światach, i to od dłuższego czasu... To mówi samo za siebie raczej.


Mateuz: nie, czemu. Skończyły Ci się wygodne kłamstewka, bo ktoś zaczął sprawdzać? Ja bym się wstydził, puszczać pomówienia, a potem lecieć w zaparte że "skończmy temat".
Jeśli twoje groźby mają takie pokrycie jak Twoje stwierdzenia, to masz w tej chwili wiarygodność kleryka w burdelu.
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 16:33   #18889
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Dedoctor~ napisz gdzie klamalem, lub gdzie mowilem cos co niby bylo nieprawda.
pozdro
nie musze wcale konczyc tematu, skoro tak lecimy dalej jak chcecie

a to czy wojuje na kilku swiatach to moja sprawa. na Furorze jestem Furor seba.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 13-08-2010 o 16:34.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 16:45   #18890
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

@jerrry
tak szczerze to nie bardzo sie przejmuje Twoją opinią, tym bardziej, że nie wiem kim jesteś i jak już wcześniej wspominałem, jakby mnie zabili pogratulowałbym im.

@mateuz
to gdzie kłamałeś, myśle, że Anioł zaraz napisze, mi sie nie chce szukać

druga sprawa jak już napisałem przeczytaj 10x, 20x przemyśl co masz napisać, a i tak tego nie pisz, bo to co napisałeś świadczy o tym, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie zrozumiałeś tego co chciałem ci przekazać w tamtym poście, nie chodziło o to, że nie zabiliście Katrili, lecz dark weesta. Jak kiedyś nauczysz sie czytać ze zrozumieniem, może nawet nauczysz sie myśleć, to będziesz wiedział co ja tam napisałem

ale ty masz swoja teorie, ktora jeszcze zapewne 1000x powtorzysz tu na forum, zamiast to robić, nie pisz nic, po prostu naucz sie myśleć
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 16:50   #18891
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Jak mam expic 10h dziennie na najbardziej wysmiewanym serverze w Tibii, - nie udowodnione
Gdybysmy nie byli wtedy zhunceni tych fragow by nie bylo bo nie bylo by tej ekipy. - brednia, częśc osób poszła bo lubiła się bić, a część zwyczajnie miała tak dobry reason do hunta, że mają to gdzieś.
Gdyby byla lista ludzi majacych wyleciec, bez watpienia bys sie na niej znalazl. - mope, nie znalazłbym się
Zapytaj sie zwyklego gracza z kazdego servera praktycznie. Powie Ci ze Furora to ots, zbiorowisko botow i zajetych miejscowek i to wie kazdy. Nie chcecie sie stad ruszyc, walczyc i to takze jest smieszne. - proven false
~Game, tu masz przyklad czystego PA z Furory - the fuck ?
a to tylko ostatnie 4 strony
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 17:05   #18892
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dedoctor Pokaż post
Jak mam expic 10h dziennie na najbardziej wysmiewanym serverze w Tibii, - nie udowodnione
Gdybysmy nie byli wtedy zhunceni tych fragow by nie bylo bo nie bylo by tej ekipy. - brednia, częśc osób poszła bo lubiła się bić, a część zwyczajnie miała tak dobry reason do hunta, że mają to gdzieś.
Gdyby byla lista ludzi majacych wyleciec, bez watpienia bys sie na niej znalazl. - mope, nie znalazłbym się
Zapytaj sie zwyklego gracza z kazdego servera praktycznie. Powie Ci ze Furora to ots, zbiorowisko botow i zajetych miejscowek i to wie kazdy. Nie chcecie sie stad ruszyc, walczyc i to takze jest smieszne. - proven false
~Game, tu masz przyklad czystego PA z Furory - the fuck ?
a to tylko ostatnie 4 strony
1- powiedzialem to ironicznie, bo tu coraz mnie osob chce grac, jak maja expic 10h dziennie i dostac hunta czy paya na 200+ lvlu to widzisz ze nie oplaca sie tu grac tymbardziej ze przy takiej liczbie 200+ expy sa zajmowane w wielu miejscowkach..
2-Polowa osob z naszej ekipy to ludzie z huntami, gdyby nie dostali hunta, expiliby nadal tu i nie chcieliby walczyc. Nie mielibysmy tylu osob wtedy.
3-Gdyby cala Furora miala wybierac to polecialyby najwieksze kozaki a Ty juz dobrze wiesz kto nimi jest tylko 3masz z nimi dlatego robisz to samo co oni.
4-fan dzidzi grozil game cos tam cos tam "wkoncu ktos cie dopierdoli" zobaczysz itd. bo game pisal posty na forum i sie nie napinal. Komus nie spodobalo sie to ze pisze. I to jest pa.

Stwierdzilem jeszcze, ze napisze jednego obszernego posta ktory wszystko wyjasnia:

Rok 2009:
Dostalem hunta, byly proby jego uniewaznienia, lecz nieskuteczne. Postanowilem dolaczyc do jakiegos pk teamu dla zabawy albo stworzyc ekipe od nowa.
30 Grudzien-Zalozenie ekipy, i zebranie osob gotowych do walki. Moim celem bylo wtedy ubicie moze 20 osob albo jakis 80-100+ lvli max. Chcialem poprostu pokazac ze jak oni dali mi hunta, to ich ukaram i zabije im pare osob.
Team sie rozrosl, zaczelismy nabijac fragi, padaly coraz wieksze lvle, nie sadzilem ze bedziemy miec takie zgranie.
Byly spinki na forach, ludziom nie podobalo sie to ze pkujemy(w szegolnosci koalicji). Lecz dzialalismy dalej, udalo nam sie przeprowadzic nawet (nieudany) masslog na Zwidka ktory posiadal wtedy cos kolo 320+ lvla. Lecz bot+sio uratowaly mu dupe.
Swoja dzialalnosc rozszerzalismy przyjmujac w szeregi coraz to nowych wojownikow. Powstawaly filmiki, mielismy niezla zabawe.
Wiekszosc z nas oczywiscie ma i miala wyjebane w opinie innych o naszym teamie. Ludzie padali byly looty,zabawa,fragi i filmy i kumple. I to nam wystarcza.
Na to forum przyszedlem aby rozszerzyc nasza dzialalnosc, byc moze zinvitowac tez nowe osoby. Robilismy prawie tyle samo fragow co podczas normalnej wojny.
Wiele osob z teamu przenioslo sie, odeszlo, badz zostalo wyrzuconych. Ale istniejemy nadal i jestesmy gotowi na kazda okazje.
Mam wyjebane w opinie innych co do mojej osoby, poniewaz tu mam Furor sebe, ktorym moge robic wszystko, moge nawet kozaczyc, ale taki nie jestem nawet na 50+ drutku. Smieszy mnie to ze niektorzy az tak darza mnie nienawiscia czy wysmiewaja sie. Moze chca sie pocieszyc w ten sposob.
Wiele osob mi tutaj pisze "jestes gownem, nawet Cie nie znam, nie zrobiles nic, nie umiecie pkowac" -tak pisza osoby w wiekszosci bedace w koalicji, ktore proboja nam morale zmiejszyc, wiec te pisanie jest niepotrzebne, bo ja znam prawdziwa opinie Vision i ludzi z Vision na nasz temat a wiele osob ma do nas szacunek za te fragi, i za to ze nie balismy sie odpalac pz czy atakowac wysokopoziomowcow. Powiedzieli ze niektorzy tak pisza, bo albo sa wsciekli, albo bezradni, albo chca nam poublizac poprostu.
Na Furorze nic nie znaczymy bo nie stanowimy zagrozenia dla systemu. Tak to prawda. Coraz wiecej osob ma zamiary przeniesienia sie tu i zaczecia nowej wojny.
Kozaki, PA itd. bedzie tu pewnie zawsze w nadmiarze, slowami nie da sie zalatwic tego problemu, ludzie musza poczuc to na wlasnej skorze, kto padl, ten wie ze nie wolno nas lekcewazyc, nawet jako zwyklego PK teamu i zmienil o nas zdanie.

Sierpien 2010- osiagniecie przez nas 200 fragow jest niewatpliwie sukcesem, filmiki na youtube sa upamietnieniem tych ktorzy nam pomagali, pomagaja i pomagac beda.
Napinka na forum? byc moze cele informacyjne? lub pochwalenie sie osiagnieciami czy fragami nie powinny nikogo oburzac. Zreszta to tylko zwykla gra. Kazdy ma charakter jaki ma i nie da sie tego zmienic, niektorzy z koalicji pisali nawet ze jest fajnie ze jestesmy. To powinna byc zabawa pokazanie tego co sie potrafi i niech tak zostanie.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 17:17   #18893
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Ad Ad 1: Odnosiłem się do tego "najbardziej wyśmiewanego". Nie chciałem po prostu żeby zdanie było wyjete z kontekstu, a przez to trudne do znalezienia.
jeśli odebrałeś to inaczej, kajam się, ale zapewniam że to był jedyny powód.

Ad Ad 2 : A połowa z nich to ludzie, którzy ekspili by, by wojować później. Bez przesady, pk team i tak by powstał i tak by powstał, a że byłby jeszcze mniej groźny niż teraz, to kwestia dyskusyjna. ktoś odszedłby gdyby zostało to twoje 50%, i też pewnie część z nich dołączyłaby do Pk teamu. Fakt że nie byłoby dosłownie "tej" ekipy, ale co za różnica, jakbyście się nazwali, i kogo mieli w szeregowych membersach.

Ad Ad 3: Jeden dowód, jakiegokolwiek abusingu z mojej strony. Tylko jeden, a przyznam Ci racje. (Nie, abusing na ludziach z gildii dla żartu przed depo, żeby wyłudzić jedzenie, nie liczy się)

Ad Ad 4: Nieprawda, zwrócił tylko uwagę, że jako osoba która nie ma pojęcia o tym co dzieje się na vt, nie powinien mówić o nas. Miał racje, to generalnie głupie i irytujące, i wcale się nie dziwie, gdyby ktoś się przyczepił. Poza tym, mimo tonu w jakim została napisana, rada była dość cenna acz powszechna "nie mów o czymś, o czym nie masz pojęcia, bo będą kłopoty".
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 18:42   #18894
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
4-fan dzidzi grozil game cos tam cos tam "wkoncu ktos cie dopierdoli" zobaczysz itd. bo game pisal posty na forum i sie nie napinal. Komus nie spodobalo sie to ze pisze. I to jest pa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
w takim razie prosilbym abys nie wypowiadal sie w taki sposob jak dotychczas - jednym slowem 0 mowienia o NAS, i o respach. nie jestes w naszej ekipie to nie jest dla Ciebie temat. robie to azeby ulatwic ci pozniej dalsze tlumaczenie sie z wyniklych problemow, znajac zycie ktos sie dopierdoli
ja różnicę widzę, a wy ?
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 18:44   #18895
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

Dobra, teraz dowód, że jestem pojebany, troche poszperałem, że też mi się chciało ;s
z góry przepraszam, za ten spam

to są wszystko słowa furor seby, bodajże linijka Imargama

1/29-05-2010, 10:54 czlowieku Vision nie jest najlepsze i nie bylo nigdy

2/Cos czuje ze rok 2010 na Furorze bedzie ekscytujacy i niezwykle emocjonujacy Pozdrawiam tych ktorzy nam kibicowali.Szacun~

3/Hehe wiekszosc moich rli robi juz sdkerow i bedzie nas jeszcze wiecej
Sa zreszta ogarnieci dwoch jest z morgany ktorzy byli juz tam w sd teamie i latali w 40 osob i uwalali kazdego kogo chcieli. Napisali mi ze z checia sie pobawia Nikt nie bedzie juz wyrzucal ludzi z expa, bil za free. Zrobimy z Furory non-pvp. Grunt to mobilizacja osob. PROPAGANDA! DO BRONI TOWARZYSZE! DO BRONI!!

4/10-02-2010, 10:51 Wreszcie na Furorze bedzie mozna sie pobawic w tym roku no Vision z pewnoscia sie nas nie boi bo moga expic(bocic) ale juz niedlugo...

5/10-02-2010, 17:03 Te dwa miesiace to tylko przedsmak dania glownego

6/ 13-02-2010, 20:52 Zabili szycha i wszystkie nonamy sie onanizuja tym na forum
Raz na wozie raz pod wozem a watpie zeby frag na szychu mial jakies wieksze znaczenie.

7/14-02-2010, 20:25 OGLASZAM WPROWADZENIE STANU WOJENNEGO!

8/ 16-02-2010, 16:38 Wirzyn boty szczyt glupoty. Nic dodac nic ujac czekamy na ludzi ktorzy przyjda walczyc na Furore w tym roku wtedy Vision kompletnie upadnie

9/28-02-2010, 10:03 Jestes typowym nonamem W rl mnie nie widziales wiec mozesz mi naskoczyc.
25-03-2010, 10:05 idioto mowilem jak chce ktos pogadac to rl a nie internet bo w internecie kazdy jest madry.
26-03-2010, 15:26 nie mieszam Tibii do rl. Bo to tylko gra.
24-03-2010, 11:50 ale nie mieszajmy Tibii do rl hehe

10/01-03-2010, 17:26 Pamietam jak Vision wygralo wojne z Duskiness.
Na servie bylo niewyobrazalne PA.
Wczoraj, 21:24 Ratillt~ Czyli jednak Inshon i dr STANOWILO zagrozenie skoro musieliscie sie laczyc z Duskiness tu Cie mam

11/04-03-2010, 14:50 Juz mowilem ze jestem przeciwny PA i nigdy go nie uzywalem i nie bede uzywal

12/ 16-03-2010, 17:04 O Imciu sie odezwal To nie ots bo otsy to strata czasu Chyba ze grasz na wypasie to mozesz sie z psyduckiem zakolegowac \o/
POST VELTAXIO-IMARGAMA16-03-2010, 17:07 "Jak wszystkie pokemony to moje konta, na tibia.pl loguje mnie w zaleznosci od hotkeya ktory wcisne od f1 do f10 XD, uroki Mozilli"
03-08-2010, 19:45 A Twoje psyducki i inne konta to czysty smiech na sali(pokazales ze to Ty byles najwiekszym glabem, dzieckiem i idiota na tym Forum)3.Wykrylem SAM Twoje drugie(czy tez trzecie/czwarte) konto na tym forum.
Czemu miales pare kont na forum? i jechales mi z nich od tak?
Jestes dwulicowy, przyklad KONTA.

13/27-04-2010, 10:28 Co slychac Furoro! Czy nadal wieje tu nuda? Czy nadal ludzie smieja sie z Vision?
Dzisiaj, 17:05 1- powiedzialem to ironicznie,

14.04-06-2010, 10:38 Dobra to moj ostatni post na tym forum

a tu to co pisze ja:
1/ kiedyś najwięcej mówiło sie o Vision, była to pare lat temu najlepsza gildia w tibii

2/ nie odczułem, aby ten rok był niezwykły (w tibii oczywiście)

3/ po pierwsze tych sdkerów nie widziałem, po drugie troche dziwne, tyle trudu, aby coś robić na serverze, na który ma sie wyje..ne

4/ niby niedługo, minął już spory okres czasu, a boty jak chodziły tak chodzą

5/ gdzie jest danie głowne?

6/ zabicie tych 200+ osób też wątpie, aby miało jakiekolwiek znaczenie dla nas

7/ GDZIE TA WOJNA?

8/ niestety, Vision nie upadło

9/ nic dodać, nic ująć

10/ raz wygrało wojne, innym razem nigdy nie wygrało, zdecyduj sie na coś

11/ jesteś przeciwny pa? zabijanie randomów nie jest oznaką pa przypadkiem?

12/ jesteś wprost genialny, Imargam napisał przy wszystkich, że konta pokemonów to jego konta, ale to TY SAM odkryłeś! BRAWA DLA cIEBIE! tak btw jak gadałem z Pawłem to jak dobrze zrozumiałem, to on sam ci teraz znowu napisał, że to jest on

13/ tyle razy mówiłeś, że to najbardziej wyśmiewany server, mówiąc to ironicznie.... ciekawe....

14/ coś dużo napisałeś jeszcze po tym "ostatnim poście", a podobno jesteś człowiekiem honoru

a teraz coś ode mnie, już ci to raz pisałem, teraz powtórze
"
"jak ci mówi kilka osób, że jesteś pijany, nie sprzeczaj sie idź spać"
a jak ci mowi kilka osob ze jestes pierdolniety tez sie nie sprzeczaj"

Ostatnio edytowany przez Cz4rny - 13-08-2010 o 18:46.
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 18:45   #18896
Dzidzia2
Użytkownik Forum
 
Dzidzia2's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2009
Wiek: 16

Posty: 313
Stan: Początkujący
Gildia: Ekipa Misia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
ja różnicę widzę, a wy ?

Sruror seba tworzy sam sobie "alternatywna rzeczywistosc" wrecz walczy ze soba
__________________
Furor Seba: [cz.1], cdn.
$cyz0r

Ostatnio edytowany przez Dzidzia2 - 13-08-2010 o 18:48.
Dzidzia2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 18:56   #18897
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
ja różnicę widzę, a wy ?
Karolu, nie czepiaj sie, już pisałem, że ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem

tak btw już więcej do niego pisał nie będe, szkoda mojego czasu na to
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 19:00   #18898
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

no i git majonez
__________________
MAM WYJEBANE

Ostatnio edytowany przez Fan_Dzidzi2 - 13-08-2010 o 19:07.
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 19:14   #18899
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

potwierdzam ze to byly moje slowa.
Gredercie, sam zapewne chcialbys pouwalac 200+ noobcharem na jakims servie
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 19:16   #18900
psyduck
Użytkownik Forum
 
psyduck's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Alabastia

Posty: 118
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Wodny Swiat
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 100
Poziom mag.: 9
Domyślny

Pol roku potrzebowal zeby odkryc moje konta... ah jaki to jest musk!

Przez konta jestem dwulicowy ale tutaj podam cytat!

14:22 Nathan Nabu [106]: furor przechodzi sam siebie
14:22 Nathan Nabu [106]: dzien w dzien nowy acc na forum
14:22 Nathan Nabu [106]: i za kazdym razem twierdszi ,ze tamte to nie byl on
14:22 Nathan Nabu [106]: ;o


Konta oficjalne i nie Sebusia

Furor Seba
Furor_seba
Mateuz
Furor001


A WALCZY DLATEGO ZE??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001
Oczywiscie to Imargam i inni sieja najwieksze PA.
Pamietam jak ubil z jakims rpkiem Demonic Sebe przed ss'em z nudow, trapneli go i wymuszali eq.
Hunty za to ze widzieli Cie na ich respie nawet gdy nie bylo listu.
Hunty za to ze nie jestes z nimi.
Hunty za to ze nie chcesz zejsc z expa jakiemus 200+
Hunty za to ze nie zgodzisz sie na jakies ich zachcianki.

Ja mam najlepszego hunta bo gdy bieglem na boat w thais przedemna lecial Imciu i hitnal mnie z 3x. Ja sie pytam "za co" a on "zamknij sie i nie pisz nic bo mnie denerwujesz swoimi tekstami" <-- wersja cenzuralna.
To go pojechalem

Ostatnio edytowany przez psyduck - 13-08-2010 o 19:19.
psyduck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:52.


Powered by vBulletin 3