Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-03-2007, 19:36   #1901
Agon
Użytkownik forum
 
Agon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Royal Ma~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

@August

Widocznie nie pamietasz battle na 7x ank ? nie mam zamiaru ci nic wypominac i to nie ja sie napinam na tym forum ;p

X log

bez odbioru



Signed
Agon
Agon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-03-2007, 20:16   #1902
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korodrel Pokaż post
huj im w dupe
Zachwycająca kultura, aż mnie zatkało...

No i jeszcze błąd w pisowni pierwszego wyrazu - N/C
I jeśli można wiedzieć to komu??

Ostatnio edytowany przez Grabadia - 12-03-2007 o 20:20.
Grabadia jest offline  
stary 12-03-2007, 21:23   #1903
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agon Pokaż post
@August

Widocznie nie pamietasz battle na 7x ank ? nie mam zamiaru ci nic wypominac i to nie ja sie napinam na tym forum ;p

X log

bez odbioru



Signed
Agon
Jakbys byl chociaz w 10% tak inteligetny jaki probujesz byc, to bys wiedzial ze nie uczestniczylem w tamtym battle... (chodzi mi o siedzenie przed kompem)

I wlasnie o tamtym momencie mowie wtedy dolaczylo sporo osob, ale gdy wczesniej potrzebowalismy pomocy to sie nikt niechcial mieszac.
August jest offline  
stary 12-03-2007, 23:07   #1904
Agon
Użytkownik forum
 
Agon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Royal Ma~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Król

@ August

Napinasz sie chyba sporo nie wiedzac, ale prosze bardzo chodz dalej z glowa w chmurach



zamykam ten temat ...

bez odbioru
Agon jest offline  
stary 13-03-2007, 08:11   #1905
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

No no bedziesz sie tlumaczyl ze Vura niepozwalal dojsc... smieszny jestes : ) bo za maly lvl, Estanie czy Mengirtowi nieprzeszkadzalo ze maja 80~ lvl... wiec niewiem poco tlumaczenie ze lvl mieliscie podbic.
August jest offline  
stary 13-03-2007, 15:42   #1906
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Matej, wole pozostac anonimowy i nie pisac do Ciebie na Tibii bo wiem, że nie chodzi Ci o to żeby rozmawiac tylko między sobą, lecz, żeby zdobyc mój nick.

Niestety zasmuce Cie ale nie gram już od dawna na nebuli i nie mam zamiaru wracac.



Hah Matej doszedł na gotowe a teraz się spina że brał udział w jednym battle !

Spójż na wynik 80-20 +/-, jedno battle, braawo, wielkie osiągnięcie.
Arte jest offline  
stary 13-03-2007, 16:28   #1907
Agon
Użytkownik forum
 
Agon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Royal Ma~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

@ Arte

Zal Ci dupe sciska ze to Viribus wygralo. Prubujesz VU pokazac jako tych najgorszych tych zlycz. Gdyby Ordo wygralo to by bylo tak samo albo jeszcze wieksze PA i inne cyrki zobacz co sie dzieje wieczorami... jak paru Ordowcom sie nudzi i pomysl jak by bylo gdyby to Ordo wygralo.

@August
dolaczylem wtedy kiedy mialem dolaczyc. Wiekszosc Vu wiedzialo kiedy i kto dojdzie chyba ze ty tego nie wiedziales ? A pozatym to nie ty decydowales o tym. Chcialem juz na 80 lv ale mialem jeszcze nasz na wbicie LV. Nie napinam sie ze wiele w tej wojnie zrobilem ale wiekszosc czasu bylem na TS i czekalem.

Kozaka to nie ja tu zgrywam... a kto ? to sobie sam odpowiedz na to pytanie ...
Agon jest offline  
stary 13-03-2007, 16:56   #1908
Mebikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agon Pokaż post
@ Arte

Zal Ci dupe sciska ze to Viribus wygralo. Prubujesz VU pokazac jako tych najgorszych tych zlycz. Gdyby Ordo wygralo to by bylo tak samo albo jeszcze wieksze PA i inne cyrki zobacz co sie dzieje wieczorami... jak paru Ordowcom sie nudzi i pomysl jak by bylo gdyby to Ordo wygralo.

@August
dolaczylem wtedy kiedy mialem dolaczyc. Wiekszosc Vu wiedzialo kiedy i kto dojdzie chyba ze ty tego nie wiedziales ? A pozatym to nie ty decydowales o tym. Chcialem juz na 80 lv ale mialem jeszcze nasz na wbicie LV. Nie napinam sie ze wiele w tej wojnie zrobilem ale wiekszosc czasu bylem na TS i czekalem.

Kozaka to nie ja tu zgrywam... a kto ? to sobie sam odpowiedz na to pytanie ...


lol przestancie sie klocic lepiej idzicie na demony jak moj ziomek tutaj macie link do zdjec
http://www.speedyshare.com/547540686.html
 
stary 13-03-2007, 17:14   #1909
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Heh, w kazdym poscie ktory tu byl napisany przez membera VU widnieja slowa "gdyby Ordo wygralo bylo by tak samo albo i gorzej", a moze bylo by troszke lepiej,nie mowie ze nie bylo by PA ale moglby ale nie musialo byc lepiej. Nie mozecie powiedziec jak by bylo gdyby ... mozecie powiedziec ze moglo by byc. tyle
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 13-03-2007, 17:24   #1910
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
Heh, w kazdym poscie ktory tu byl napisany przez membera VU widnieja slowa "gdyby Ordo wygralo bylo by tak samo albo i gorzej", a moze bylo by troszke lepiej,nie mowie ze nie bylo by PA ale moglby ale nie musialo byc lepiej. Nie mozecie powiedziec jak by bylo gdyby ... mozecie powiedziec ze moglo by byc. tyle

lol a co mają mówic ? Mają mówić coś w stylu "szkoda że wygraliśmy bo było by lepiej ". Zresztą myślicie ze wy Ordo bylibyście lepsi ? Nie jestem po niczyjej stronie ale wygrał leprzy i nie ma co się tu kłucic
poldek_p jest offline  
stary 13-03-2007, 18:50   #1911
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
lol a co mają mówic ? Mają mówić coś w stylu "szkoda że wygraliśmy bo było by lepiej ". Zresztą myślicie ze wy Ordo bylibyście lepsi ? Nie jestem po niczyjej stronie ale wygrał leprzy i nie ma co się tu kłucic

po pierwsze wypraszam sobie jestem tylko komentatorem nigdy nie bylem w Ordo, ani nie mialem z nim nic wspulnego. Czy gdzie kolwiek napisalem ze nieslusznie wygralo Vu? Nie. Wiec prosze cie skoncz.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 13-03-2007, 20:15   #1912
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agon Pokaż post
@ Arte

Zal Ci dupe sciska ze to Viribus wygralo. Prubujesz VU pokazac jako tych najgorszych tych zlycz. Gdyby Ordo wygralo to by bylo tak samo albo jeszcze wieksze PA i inne cyrki zobacz co sie dzieje wieczorami... jak paru Ordowcom sie nudzi i pomysl jak by bylo gdyby to Ordo wygralo.

@August
dolaczylem wtedy kiedy mialem dolaczyc. Wiekszosc Vu wiedzialo kiedy i kto dojdzie chyba ze ty tego nie wiedziales ? A pozatym to nie ty decydowales o tym. Chcialem juz na 80 lv ale mialem jeszcze nasz na wbicie LV. Nie napinam sie ze wiele w tej wojnie zrobilem ale wiekszosc czasu bylem na TS i czekalem.

Kozaka to nie ja tu zgrywam... a kto ? to sobie sam odpowiedz na to pytanie ...
oj akurat byłem za tym, że Vu wygrało, może się zdziwisz ale nawet starałem się wam pomagac... zmieniłem jednak zdanie o was po tym co teraz się dzieje, więc nie mów, że "żal mi dupe sciska" tylko spójż na te sytuacje ze strony osób, które teraz niestety doznają skutków tego zwycięstwa.
Arte jest offline  
stary 13-03-2007, 20:47   #1913
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arte Pokaż post
Matej, wole pozostac anonimowy i nie pisac do Ciebie na Tibii bo wiem, że nie chodzi Ci o to żeby rozmawiac tylko między sobą, lecz, żeby zdobyc mój nick.

Niestety zasmuce Cie ale nie gram już od dawna na nebuli i nie mam zamiaru wracac.



Hah Matej doszedł na gotowe a teraz się spina że brał udział w jednym battle !

Spójż na wynik 80-20 +/-, jedno battle, braawo, wielkie osiągnięcie.
__

Nie wazne kiedy doszedl. Wazne ze doszedl.
On i wszyscy inni sa rownouprawionymi czlonkami VU. Byly momenty w tej wojnie gdzie jeden hit, jeden noob char czy jeden ruch mogl zadecydowac o zwyciestwie lub porazce. Prawda jest taka ze jako jednostki nie osiagneli bysmy tego co osiagnelismy jako zespol. Wam pozostaje narzekanie, ciezko dogodzic kazdemu. A w zyciu czesto jest tak ze narzeka konkurencja.
EllO
Zygmunt jest offline  
stary 14-03-2007, 08:05   #1914
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zygmunt Pokaż post
__

Nie wazne kiedy doszedl. Wazne ze doszedl.
On i wszyscy inni sa rownouprawionymi czlonkami VU. Byly momenty w tej wojnie gdzie jeden hit, jeden noob char czy jeden ruch mogl zadecydowac o zwyciestwie lub porazce. Prawda jest taka ze jako jednostki nie osiagneli bysmy tego co osiagnelismy jako zespol. Wam pozostaje narzekanie, ciezko dogodzic kazdemu. A w zyciu czesto jest tak ze narzeka konkurencja.
EllO
zarzuciłeś starszym wątkiem, który już był opisany ;p
Arte jest offline  
stary 14-03-2007, 09:08   #1915
Agon
Użytkownik forum
 
Agon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Royal Ma~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

@ Zygmunt

ladnie to ujales

Ale tacy ludzie jak August nie potrafia przestac innym wypominac tego ze pozniej dolaczyli "na gotowe" jak to powiedzial moj dobry znajomy w rozmowie...
"mam wyjebane na to xD" ja tez zaczynam to olewac

August nie widzi niczego innego poza czubkiem wlasneego nosa i juz nie odpisuje na debilne posty "bujajacego sie jak ser na czapie" tak samo ja jestem w VU tak samo i ty ...
Agon jest offline  
stary 16-03-2007, 01:40   #1916
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agon Pokaż post
@ Zygmunt

ladnie to ujales

Ale tacy ludzie jak August nie potrafia przestac innym wypominac tego ze pozniej dolaczyli "na gotowe" jak to powiedzial moj dobry znajomy w rozmowie...
"mam wyjebane na to xD" ja tez zaczynam to olewac

August nie widzi niczego innego poza czubkiem wlasneego nosa i juz nie odpisuje na debilne posty "bujajacego sie jak ser na czapie" tak samo ja jestem w VU tak samo i ty ...
Widze ze mamy to samo co po wojnie reb vs phy, czyli wypominanie sobie ile kto zrobił w wojnie. Pamiętajcie że takie gadanie moze sie zle skonczyc
Pieczarek jest offline  
stary 16-03-2007, 15:14   #1917
starysiad
Użytkownik Forum
 
starysiad's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 70
Domyślny

@up
dokladnie mialem to napisac... juz po wojnie z phy, "elita" rebrith po prostu olala reszte ktora im pomagala, bez ktorych nie mieliby szans na zwyciestwo

mam nadzieje ze teraz bedzie tak samo i znowu dojdzie do wojny (za pare tygodni ofc ;p)

c ya
starysiad jest offline  
stary 16-03-2007, 15:27   #1918
ka3or
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

długo nie bedzie wojny poniewaz kazdy sie boi VU bo maja duzo shooterow wiec nikt im narazie nie podskoczy...
 
stary 16-03-2007, 16:32   #1919
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@up
pomysl troszke, on ma na mysli rozpad Vu
1 etap tego sie zaczyna wystarczy czekac
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)

Ostatnio edytowany przez Dregar - 16-03-2007 o 16:34.
Dregar jest offline  
stary 16-03-2007, 20:20   #1920
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Apropos Wydarzen z serwera to:
Ornitier i Utann są hunted.
Lord Arcticus padł od ordo/vanum/asesino/niewiadomo co.
Celandia bije lvl aż jej/mu/im się uszy częsą (150lvl)
Pieczarek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin 3