Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-08-2009, 23:15   #121
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mirahz Pokaż post
A ja mam takie pytanie, bo słyszałem od kolegi, ze na obecnym non-pvp po update, gdy będziesz miał party, będzie możliwe PVP, czy to prawda? to zmieni opcję treningu, tylko 1 osoba z party bd mogła bić summona a reszta nie
'Postacie nie mogą zostać zaatakowane, uszkodzone (np. poprzez użycie runy Paralyze) lub zabite przez innych graczy. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja w zakresie systemu wojny.'
Czyli twój kolega kłamał, w późniejszym terminie mają dodać areny pvp na n-pvp, pojedynki i takie różne duperele... Czytaj ze zrozumieniem!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niamh Pokaż post
Myślicie, że będzie można na non pvp skillować np. na monku kolegi?
Krótko - nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kochamcienzarufki Pokaż post
Ei, a pomyślał ktoś o tzw. "historii serwera"?
Przykładowo, Cipsoft umożliwił przenoszenie postaci. No dobra, ale co z tymi ludźmi, którzy jakimś cudem grają od początku powstania "swojego" serwera i osiągnęli największy/ jeden z największych level'i na nim (np. pvp enfo). I teraz taki hajcz lewel na enfo to 200+. Projekty-boty typu w ośmiu sharujemy przenoszą się na taki serwer. No to oni mają wtedy największy level na servie oraz panoszą się jak gówno, botując do woli. I teraz na usta nie nanosi okrzyk "hail Cipsoft"? Bo legendy danego serva będą pamiętane tylko przez tych co grali za Tibii 7.x~, a teraz mają tą grę szczerze w dupie.
Transfer będzie możliwy tylko na świat z takimi samymi bądź ograniczonymi zasadami - z PvP-enfo na każdy świat, z PvP na świat PvP bądź non-PvP, a ze świata non-PvP tylko na inny świat non-PvP.


Btw: Wypowiedź CM Mirade:
Cytuj:
Please note that we do not plan to abolish friendly fire on open PvP worlds without giving players the chance to fight against each other in duels
Tłumaczenie:
Cytuj:
Należy pamiętać, że nie planujemy zniesienia przyjacielskiego ognia na otwartych światach PvP nie dając graczom szansy na walkę z sobą w pojedynkach.
Cytuj:
This means training with allies will still be possible. It will be possible within the scope of duels.
Tłumaczenie:
Cytuj:
Oznacza to, że trening z sojusznikami będzie nadal możliwy. Będzie to możliwe w ramach pojedynków. [także bye bye party xD
I coś o nowych światach:
Cytuj:
We are aware that optional PvP worlds (former non-PvP) will become quite popular and we will address the great demand. As already said in the thread about the world transfer, we will set up new servers and open new game worlds so that players who want to play on optional PvP worlds can do so.
Tłumaczenie:
Cytuj:
Jesteśmy świadomi, że opcjonalne światy PvP (były non-PvP) staną się dość popularne i odniesiemy duże zapotrzebowanie. Jak już wspomniałem w wątku o transferze postaci, postawimy nowe serwery oraz otworzymy nowe światy,więc gracze, którzy będą chcieli grać na opcjonalnych pvp będą mogli ;-)
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez piternet - 29-08-2009 o 23:33.
piternet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-08-2009, 00:56   #122
czar
Użytkownik Forum
 
czar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007
Lokacja: WAWA
Wiek: 38

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 125
Domyślny

Jak wystartują nowe serwery open to od razu zaczynam powergame...
czar jest offline  
stary 30-08-2009, 12:04   #123
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Krótko - nie.


Nie zgodze sie z toba jezeli w pojedynach nie bedzie mozna bic summonow sorcowie /druty beda mieli ogromna przewage jezeli ich petow nie bedzie mozna zabic w duelu ;p


@down
Ale on zapytal czy po latce bedzie mozna tak trenowac ;]

Nastepnym razem precyzuj mysli
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...

Ostatnio edytowany przez --Cienius-- - 30-08-2009 o 16:30.
--Cienius-- jest offline  
stary 30-08-2009, 12:49   #124
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Nie zgodze sie z toba jezeli w pojedynach nie bedzie mozna bic summonow sorcowie /druty beda mieli ogromna przewage jezeli ich petow nie bedzie mozna zabic w duelu ;p
Argh, chodziło mi o to, że teraz nie, dopiero jak dodadzą pojedynki, wtedy będzie można na nich trenić tak samo jak na open pvp.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 30-08-2009, 16:39   #125
MichalOlkuszanin
Użytkownik Forum
 
MichalOlkuszanin's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Olkusz
Wiek: 31

Posty: 82
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Bardzo mnie cieszy, że powstaną nowe serwery "optional pvp", bo jestem pewien że mnóstwo graczy będzie chciało zacząć tam grać.
MichalOlkuszanin jest offline  
stary 30-08-2009, 17:22   #126
Mohammed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Gdynia
Wiek: 28

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaag Vlik
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 35
Poziom mag.: 30
Mohammed ma numer GG 11505071 Send a message via Skype™ to Mohammed
Domyślny

To niech ktoś jaśnie powie czy będzie można skillować na monku, tak czy nie ?
Mohammed jest offline  
stary 30-08-2009, 18:30   #127
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mohammed Pokaż post
To niech ktoś jaśnie powie czy będzie można skillować na monku, tak czy nie ?




TAK BEDZIECIE MOGLI PRZEBIJAC MIECZEM BIEDNEGO KSIEDZA Z MERCEDESEM
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 30-08-2009, 19:02   #128
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Zapewne będzie miał obstawę, wiernych radio słuchaczy.
__________________
Orez jest offline  
stary 31-08-2009, 09:44   #129
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Nowe serwery? Ja tylko słyszałem, że mają wszystkim zmienić nazwy

Co do zniesienia "friendly fire" to jest dla mnie głupie. Robisz pt ze swoją gildią i lecicie spamować ue na ob ;OO
Kicek jest offline  
stary 31-08-2009, 11:14   #130
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kicek Pokaż post
Nowe serwery? Ja tylko słyszałem, że mają wszystkim zmienić nazwy
Cytuj:
*Będzie kilka specjalnych światów z każdego typu, na który każda postać będzie mogła się przenieść. Te światy będą specjalnie oznakowane, podobnie jak teraz Premia (która jest światem tylko dla kont premium). Prawdopodobnie będzie po jednym z każdego typu, a przy każdym z nich widnieć będzie napis „można się przenieść”. Na przykład, jeżeli gracz ze świata non-PvP będzie chciał pograć na świecie PvP, dostanie szansę na przeniesienie na taki świat mimo, że normalnie nie byłby wstanie.
Na pewno nie zmienią jakichś starych serwerów na światy "open".
Cytuj:
*Nie będzie można przenieść postaci na świat, który w danym momencie jest zablokowany. Takie blokady będą posiadały przykładowo nowe światy na jakiś czas. Zablokowane światy ,podobnie jak te w/w, będą specjalnie oznaczone na liście, jednak nazwa nie została jeszcze ustalona.
Akkorin jest offline  
stary 31-08-2009, 12:02   #131
Slash
Użytkownik Forum
 
Slash's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 34

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shaf'hell
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 57
Skille: 82/69
Poziom mag.: 13
Domyślny



To juz nie jest tibia oO
Slash jest offline  
stary 31-08-2009, 12:03   #132
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slash Pokaż post


To juz nie jest tibia oO
Przykro mi, ale jest. Duzo lepsza od tej, co byla wczesniej. Nie mowie o graczach.
robek jest offline  
stary 31-08-2009, 12:33   #133
Slash
Użytkownik Forum
 
Slash's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Mińsk Mazowiecki
Wiek: 34

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shaf'hell
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 57
Skille: 82/69
Poziom mag.: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
Przykro mi, ale jest. Duzo lepsza od tej, co byla wczesniej. Nie mowie o graczach.
kiedyś to była prosta fajna gra, nie było takiego spuszczania sie nad każdym szczegółem i dla tego było lepiej
Slash jest offline  
stary 31-08-2009, 12:45   #134
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slash Pokaż post
kiedyś to była prosta fajna gra, nie było takiego spuszczania sie nad każdym szczegółem i dla tego było lepiej
Nie mow mi, ze teraz Tibia jest trudna ; O
robek jest offline  
stary 31-08-2009, 12:47   #135
Edier Master
Użytkownik Forum
 
Edier Master's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Lokacja: Żabno
Wiek: 32

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brus Gran
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 148
Skille: 97/94
Poziom mag.: 8
Edier Master ma numer GG 2935717 Edier Master ma login Tlenu edier@tlen.pl
Domyślny

Może i jestem konserwą, ale po co takie rewelacje ;/ niech zostanie pvp non pvp i enfo takie jakie bylo. Przenoszenie postaci miedzy serwami rownie chujowy pomysl, byly legendy serwow a teraz beda legendy calej tibii xP Cipsofcie moim zdaniem zmierzasz w złą stronę Rozumiem ze trzeba isc do przodu ale ja nie szedłbym tędy, ciekawe czy z takim Cipowym postepem tibia bezie w 3d i z dzwiekiem ;[
Edier Master jest offline  
stary 31-08-2009, 13:07   #136
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Edier Master Pokaż post
Może i jestem konserwą, ale po co takie rewelacje ;/ niech zostanie pvp non pvp i enfo takie jakie bylo. Przenoszenie postaci miedzy serwami rownie chujowy pomysl,byly legendy serwow a teraz beda legendy calej tibii xP Cipsofcie moim zdaniem zmierzasz w złą stronę Rozumiem ze trzeba isc do przodu ale ja nie szedłbym tędy, ciekawe czy z takim Cipowym postepem tibia bezie w 3d i z dzwiekiem ;[
Czy to źle?
Cytuj:
*CipSoft wie, że transfer postaci pomiędzy serwerami będzie miał ogromny wpływ na społeczność graczy z każdego świata. Wielu graczy określa tożsamość swej postaci, przynajmniej w pewnym stopniu, poprzez pryzmat historii jego świata. Jednakże możliwość jego zmiany nie zmieni przeszłości i osiągnięć. Będzie miała ona wpływ na przyszłą historię serwera i życie samej postaci. CipSoft chce jednak zaoferować graczom dalsze możliwości kształtowania swej przyszłości.
Akkorin jest offline  
stary 01-09-2009, 12:14   #137
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Grali w World of Warcraft czy co? ; o

Jak bedzie takie non-pvp jak PVE w WoW to zaczne chyba grac : P
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline  
stary 02-09-2009, 16:25   #138
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Zaczną biegać dzieci z kupionymi charami na Opcjonalnych PvP i krzyczeć " Chodź na solo! Chodź na solo! Co boisz się?!"
Już to widzę :>
wyjąłeś mi to z ust
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 08-09-2009, 21:06   #139
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
"Hardcore PvP - wcześniej PvP-Enforced

Zasady:

*Gracze powinni być w stanie zaatakować, zabijać lub wpływać na innych w sposób negatywny, bez żadnych ograniczeń;
*Gnębienie innych jest możliwe i dozwolone. Co więcej, jest to również dozwolone w obrębie własnej drużyny lub gildii bez żadnych ograniczeń;
*Wojny gildi, pojedynki i areny powinien pomóc graczom w organizowaniu walk, ale nie powinny mieć innego zastosowania w odróżnieniu do pozostałych światów.

Cechy:

* Postacie mogą zostać zaatakowane, uszkodzone (np. poprzez użycie runy Paralyze) lub zabite przez innych graczy, chyba, że znajdują się w strefie ochrony bądź na Rookgardzie;
*Brak systemu czaszek;
*Blokowanie postaciami i summonami jest możliwe;
*Postacie nie dostają premii doświadczenia za zabicie innego gracza;
*Błogosławieństwa i Amulet of Loss są dostępne;
*System wojen: Pojedynki, areny do walki, sojusze gildii włączając walkę partyzancką będą realizowane w późniejszym terminie."
Nie rozumiem sensu zmian na PvP enforced gdzie sam gram. Rozumiem ze polityka Cipsoftu chce sklonic graczy(czyt. dzieci) do gry na tych trudnych swiatach gdzie gra pozornie malo osob a utrzymanie serwerow kosztuje....
Ale sie pytam Po Chuj robia z dobrego trudnego swiata enforced HARDCORE PVP gdzie zadnego hardcoru juz nie bedzie poprzez wprowadzenie blogoslawienstw (idiotyzm) teraz ludzie beda mniej spadac z lvl... A na dodatek aole itd?? To co teraz wszystkich lub zadnych itemow za latanie i randomowanie po swiecie.... Prawdziwy hardcore.... Zmiany sa zle....
PS brak expa za zabijanie wyzszych lvlowo graczy a co to kurwa swiat dla graczy co sie trudza PvE tutaj sensem jest zabijanie graczy i korzysci z tego plynace....
__________________





Ostatnio edytowany przez Nonex - 08-09-2009 o 21:08.
Nonex jest offline  
stary 15-09-2009, 16:58   #140
coach_13
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2009

Posty: 4
Domyślny

Kiedy ta łatka zostanie wprowadzona?
coach_13 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:54.


Powered by vBulletin 3