Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-05-2005, 17:28   #1
Kin
Użytkownik Forum
 
Kin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: W średniowieczu
Wiek: 33

Posty: 194
Domyślny Reklamy w TV...

No właśnie, co sądzicie o Reklamach w telewizji?. Ja uważam, wielokrotnie że jest och za dużo. Nie na widzę jak są intymne reklamy wiecie tampony itp. <Urghhh>. Albo jak pani pokazuje pośladki i mówi „Vella-Bella” -.-. Wolę żeby było tak jak w innych krajach: Zaczyna się reklama.. Kończy się po 30 sekundach. A u nas zanim obejrzę film to zaparzę sobie herbatkę -.-. Raz na Polsacie naliczyłem 23 reklam -.-. Czekam na wasze zdania o REKLAMACH w Polsce jak i w innych krajach.
__________________
Odszedłem z ziemi poszedłem do nieba (czyt. Odszedłem z tego forum poszedłem na inne poświęconej innej grze).
Kin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-05-2005, 17:42   #2
Majines
Użytkownik Forum
 
Majines's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Grudziądz

Posty: 444
Stan: Niegrający
Majines ma numer GG 280336
Domyślny

Wsumie popieram.
jak widzie fajny film leci, który trwa półtora godziny, a leci 2 gdodz. to wiadomo, że jesy jakieś 30 min. straconych na reklame w ciągu filmu To jest strszne. Wiadomo telewizja dostaje kase, jakbyś dostawał kase też być puszczał reklamy. Szczeże co z tego, że będziemy się tu sprzeciwiać jak i tak nic nie zdziałamy...
__________________
Łycha!
Majines jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:43   #3
Samek
Użytkownik Forum
 
Samek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 56
Adres Jabbera do Samek
Domyślny

Nienawidze reklam ale najbardziej wkurzają mnie reklamy proszków do prania albo z gromadą wrzeszczących dzieciaków np. reklama danonków. Brrrrrrrr btw: co masz do reklam tamponów? reklama jak reklama
A jeszcze gdy przerywa jakiś fajny film! Mam ochote wyrzucić telewizor przez okno
Samek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:46   #4
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kin
Ja uważam, wielokrotnie że jest och za dużo. Nie na widzę jak są intymne reklamy wiecie tampony itp. <Urghhh>.
EVUL! Nie pokazujcie tamponow bo one sa ZLE! Lepiej pokazac wodke, browary, szlugi, narkotyki lub inne swinstwa, ale NIE TAMPONY I PODPASKI! BO JE NOSZA DZIEWCZYNY!!!!111oneone

Cytuj:
Albo jak pani pokazuje pośladki i mówi „Vella-Bella” -.-.
A jak uprawiaja sex w filmie to reka zaslaniasz oczy? No sory, ale czepianie sie tego, ze pokazuja tylek (w cieniu!) to juz przesada

Cytuj:
Wolę żeby było tak jak w innych krajach: Zaczyna się reklama.. Kończy się po 30 sekundach.
Tylko tam abonament za TV jest drozszy.
Cytuj:
A u nas zanim obejrzę film to zaparzę sobie herbatkę -.-. Raz na Polsacie naliczyłem 23 reklam -.-. Czekam na wasze zdania o REKLAMACH w Polsce jak i w innych krajach.
A tu, chyba pierwszy raz, masz racje. W polsacie to juz seryjnie, przesadzaja. Rozumiem, ze to komercyjna (mocno) stacja, ale 15 minut reklam to rzez. Patrzac z innej strony : gdyby np na tvn'ie reklam bylo mniej, nie byloby takich filmow jak np szeregowiec ryan, pearl harbor, wladca i wiele innych. Dzieki reklamom taka stacja zarabia i stac ja na wykupienie lepszych filmow, puszczenie w przerwach miedzy innymi drozszych reklam, zeby kupic jeszcze lepsze filmy (paradoks ). Niektore reklamy sa tez naprawde fajne (szczegolnie te plusa - "co pan tu napisal? koopyytkoo")
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:47   #5
Stefan12532
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 09 2004

Posty: 289
Domyślny

nie maruzdcie trzeba sie cieszyc z tego co sie ma? wiecie ile reklamy trwaja w niemczech? od 15-30 min :\
Stefan12532 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:49   #6
Brave
Użytkownik Forum
 
Brave's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 160
Brave ma numer GG 1472401
Domyślny

Reklamy były, są i będą i nic tego nie zmieni, a co to tego jakie są to inna bajka.
Osobiście dostaje pitolca z powikłaniami jak po raz nie wiadomo który widzę reklamę proszku do prania, fistaszków, poradników domowych i innych szitów typu podpaski. Jedyne reklamy, które LUBIĘ oglądać to najnowsze reklamy Plusa .
__________________
Oh, through the mist and the madness, we are trying to get message to YOU, Metal Militia! Metal Militia! Metal Militia!

...Growing darkness, taking down
I was me but now he's gone...


Brave jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:52   #7
exodus style
Użytkownik Forum
 
exodus style's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2004
Lokacja: ujscie
Wiek: 32

Posty: 104
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
exodus style ma numer GG 1732792
Domyślny

ogladales kiedys VIVA+ ?? tam jest dopiero reklam...
ale czasem fajnie popatrzyc na reklamy typu: Fanta Bamboocha albo plus gsm
__________________


Which character are you test by Naruto - Kun.com
exodus style jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:55   #8
Bucik
Użytkownik Forum
 
Bucik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Wiek: 32

Posty: 132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Samek
Nienawidze reklam ale najbardziej wkurzają mnie reklamy proszków do prania albo z gromadą wrzeszczących dzieciaków np. reklama danonków. Brrrrrrrr btw: co masz do reklam tamponów? reklama jak reklama
A jeszcze gdy przerywa jakiś fajny film! Mam ochote wyrzucić telewizor przez okno
także nie lubie takich reklam a szczególnie VIZIERu jak zygmunt podchodzi i pyta:
-Co pani ma najbrudniejszego ?
a baba na to:
- Synku...

Wpierw myślałem że jej synek jest najbrudniejszy ale dopiero po jakiś 5 razach wciągu filmu jak były te reklamy to dopiero się skapnąłem że ona miała na myśli skarpetki... na polsacie ostatnio oglądałem FOREST GAMP film fajny ale cóż 20 min filmu a 15 min reklamy (żeby nie było że tak nie jest to brat świadkiem jak liczyłem ze stoperem w ręku czas trwania tych reklam)

@down: BAMBOOCHA JEST WSZĘDZIE...!!
__________________
Nie odpowiadam za swoją ortografię...

gram na arcanii i niestać mnie na pacca...

Ostatnio edytowany przez Bucik - 23-05-2005 o 18:03.
Bucik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 17:59   #9
Samek
Użytkownik Forum
 
Samek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 56
Adres Jabbera do Samek
Domyślny

@Bucik
Też oglądałem ten film. Gdyby nie reklamy czas trwania filmu byłby o połowe krótszy
Jedyne fajne reklamy na tą chwile to jest reklama fanty i plus gsm. Moim zdaniem reklama dobra to reklama śmieszna. Wtedy każdy zwraca na nią uwagę.
Samek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:00   #10
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

Polecam reklamy na niemieckiej VIVIE. 15 minut pieprzonych dzwonków na komórkę, sende ajne esemes, fur dich, i Sweety das Kuken kilkanaście razy pod rząd. Mogli by to puszczać więźniom w Guantanamo, po dniu czegoś takiego wszyscy by zmiękli...
Dabek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:03   #11
By$iu
Michail Fradkow
 
By$iu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004
Lokacja: Kawal drogi, nikomu nie radze isć piechotą.
Wiek: 32

Posty: 2,054
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bysiu
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Gdyby nie reklamy to bym wogle tv nie wlaczał tfu, znaczy sie nie nawidze ich.
Co jest Kowalski, co za spoznienie?! 3,11,18, 21,24,28,34 Co?! To, ze teraz to mi to lotto < chodzi jak wozek, w koszuli "Jamaica"> <gulp>

No nauczylem się na pamieć, gdy leciala co 2-3
__________________
By$iu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:06   #12
Kin
Użytkownik Forum
 
Kin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: W średniowieczu
Wiek: 33

Posty: 194
Domyślny

Ja lubię reklamy samochodów na to to można popatrzyć .

Offtopic: Robię kolejny szkic ^^
__________________
Odszedłem z ziemi poszedłem do nieba (czyt. Odszedłem z tego forum poszedłem na inne poświęconej innej grze).
Kin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:23   #13
Mentos
Użytkownik Forum
 
Mentos's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: .:unkn0wn:. [err666] SoaD Rulez! \,,\, (^^) ,/,,/
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na emeryturze
Mentos ma numer GG 5518922
Domyślny

Ja w sumie rzeczy jak nie mam co robić... to mogę pooglądać nawet (w skrajnie nudnych przypadkach) TeleMango itp.
Ale... niecierpię reklam chamikaliów (proszki do prania, płyny itp.) chyba że HerbalEssences (czy jakoś tak)
A jak przerwą na TVN (sorki za reklamę) fajny film (ostatnio Szeregowiec Ryan i Forest Gump) to nerwicy dostaję...
Mentos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:25   #14
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
EVUL! Nie pokazujcie tamponow bo one sa ZLE! Lepiej pokazac wodke, browary, szlugi, narkotyki lub inne swinstwa, ale NIE TAMPONY I PODPASKI! BO JE NOSZA DZIEWCZYNY!!!!111oneone
Widziałes reklame tamponów belli? Jakaś baba tańczyła w jakiś kolorkach (jak widziałeś to wiesz o co chodzi). Od tej baby wole pooglądać reklamy "pifka" które też mogą być fajne (Prawie robi różnice). Tak samo jest z kosmetykami, pokażą półnagą facetkę i się cieszą ;/(Reklama podpasek która mi się podobała to ta o nie wstawaniu z krzesła ).
PS. Oglądanie pakiera w samych gaciach też mnie nie pasjonuje
@up
Taaaa najgorsze są reklamy firmy Henkel (aktorzy jak od madam Tisot [ni cholery nie wiem jak napisać ])
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Taśkwa - 23-05-2005 o 18:36.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:28   #15
Gunir
Redaktor
 
Gunir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 797
Domyślny

Te pozornie niewinne reklamy mogą nieźle człowieka w****iać, ehhh... no comment. No, ale czasami reklamy typu: Nike, Plus GSM, Adidas, mogę obejrzeć
__________________
Gunir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:30   #16
Kin
Użytkownik Forum
 
Kin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: W średniowieczu
Wiek: 33

Posty: 194
Domyślny

Najlepsze reklamy były w Dzień Świra, czyli podsumowanie reklam "Wyciąg z fiuta" "Anti Spar Robal" itp. .
__________________
Odszedłem z ziemi poszedłem do nieba (czyt. Odszedłem z tego forum poszedłem na inne poświęconej innej grze).
Kin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:40   #17
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Taaaa... Reklamy z VIVy nieźle człowieka mogą wkurzyć... VIBRA 2, SWEETY, Teddy Bear! Sende! Sende! Ja! A reklamy PLUSA ROX ;D Oglądałem kiedyś Robin Hooda na POLSACIE... Żenada... 45 min. filmu to reklamy (policzyłem). Polsat to conajmiej przegina z tymi reklamami... Puszczają w cholere tych reklam a i tak cały "szit" na polsacie właśnie leci... Same stare filmy itd... Nie to co TVN ;D
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:42   #18
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Najlepsza reklama to colgate i plus gsm - kopytko To rzadzi

A tak powaznie to te reklamy to juz przesada, juz nawet w fox kids (teraz jakas inna nazwa) puszczaja reklamy tampo belli o.O
Nie zmienimy tego, bo z tego zarabiaja stacje TV - nie chcecie reklam , idzcie ogladac sobie przedwojenne filmy w TVP



@offtopic
The simpsons - come back to us
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 18:46   #19
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

@up
to jest Jetix (albo jakoś tak) i tam znalzłem coś gorszego od reklam! Teledysk zespołu Top Kids. Grupa ~12 latków robiących Hip-Hop!! Wole tampobelle
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2005, 19:37   #20
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek
Polecam reklamy na niemieckiej VIVIE. 15 minut pieprzonych dzwonków na komórkę, sende ajne esemes, fur dich, i Sweety das Kuken kilkanaście razy pod rząd. Mogli by to puszczać więźniom w Guantanamo, po dniu czegoś takiego wszyscy by zmiękli...
Weź mi o tym nie przypominaj. Na tym kanale jest chyba więcej tych cholernych gówieniek niż muzyki. Dwa klipy, 20 minut kurczaczków, logosów, dzwonków, zmutowanych żab i zielonych krokodylków,dwa klipy, i znowu te szajzy. Ostatnio nawet na Viva Polska zaczęli to emitować. Szału mozna dostać.

Co do innych reklam to w większości nie da sie tego oglądać. Najgorsze są dubingowane reklamy proszków do prania i innych środków czystości. Ach, te pełne ekspresji aktorstwo, te emocje!

A tak na marginesie: co to za reklama Fanty, z tą BAMBOOCHĄ, bo jakoś tego nigdy nie widziałem.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:07.


Powered by vBulletin 3