Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-11-2006, 13:01   #61
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Lepszy ode mnie ? gra duzo dluzej a to ja mam o 58lvli wiecej? dziwne ... baaaaardzo dziwne
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-11-2006, 13:24   #62
Gorzki
Użytkownik Forum
 
Gorzki's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 34

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Augan
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 113
Skille: zal/pl
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pomijając kto jest "obiektem afery" bardzoe sie ciesze ze chociarz jeden osobnik urzywający bota padł. Osobiscie nienawidze wszekakich botterów i uwarzam ich za lamerów.
Pytacie mi co ci szkodzi ze ktoś jedzie na bocie??
To szkodzi że ktos kto niechce/nieumie/boi sie urzywac jakiegoś szajsu chodzby nie wiem jak sie starał bedzie w tyle za jakims progejmerem który zapuści sobie bocik a potem sie jara skillami albo mlvlem.
Gorzki jest offline  
stary 19-11-2006, 13:39   #63
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Czyli rozumiem, że w grze można być największym wieśniakiem, oszustem i szują, aby potem w rl wskoczyć w wygodny garniturek i na powrót być paniskiem? Gratuluje niezłej stajni Augiasza w głowie.
Zawsze twierdzilem, ze kto porownuje gre online Tibia do prawdziwego zycia, to jest jebniety.
XIII jest offline  
stary 19-11-2006, 14:12   #64
matekk fst bolt
Zbanowany
 
matekk fst bolt's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 33

Posty: 421
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 84
Domyślny

zal mi was
matekk fst bolt jest offline  
stary 19-11-2006, 14:23   #65
GiantSpider
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Czyli rozumiem, że w grze można być największym wieśniakiem, oszustem i szują, aby potem w rl wskoczyć w wygodny garniturek i na powrót być paniskiem?
Można bo tibia to tylko gra i ma się nijak do realnego życia, czego niestety większość z was wciąż nie potrafi zrozumieć.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lexing
Hahahahahhaa... Teraz to większość w was zachowuje się jak zwykły noob pod depo, który ma gdzieś zasady bo to tylko gra i może robić co chce , spamować lurować thiefować bo to jest tylko gra, skoro takich ludzi nie lubicie , a nawet jednogłośnie mówicie że powinno się takich tępić, to powiedzcie czym się różni jechanie na bocie a w tym nie przestrzeganie zasad od takiego właśnie noobowania (które nawet jest zgodne z regulaminem).
W imię czego mam zaprzestać wykonywania czynności, które sprawiają mi przyjemność? W imię jakiegoś smiesznego "regulaminu" gry komputerowej? Jak zabiore komus lootbaga to znaczy ze on jest pierdołą bo dał sobie zabrac lootbaga. Jak zabije gracza zlurowanym potworem to znaczy ze on jest pierdola bo dal sie zabic potworowi, mial za malo uhow, za maly poziom itd itp. (Eternal jakos nie pada od zlurowanych potworow, ciekawe dlaczego) Jak kogos wkurzę spamowaniem to znaczy ze jest pierdołą bo nie potrafi mnie zignorować. Jak gram na bocie i osiągam wysoki poziom to znaczy ze jestem madry bo potrafie dobrze ustawic bota. I tak dalej, moznaby w nieskonczonosc dawac przyklady... Zawsze winna jest ofiara a nie drapieżca.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Szkodzi. W sposób nieuczciwy osiąga przewagę nad graczami, którzy są uczciwi. I w tym jest własnie cały problem.
Osiaga przewage nad graczami ktorzy sa mniej inteligentni od niego i boja sie sciagnac bota albo nie potrafia go dobrze ustawic. Nie znam gracza ktory mialby bota i z niego nie korzystal. Brak bota prawie zawsze spowodowany jest tym ze dany gracz nie potrafi go poprawnie zastosowac.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lexing
Dla mnie i większości moich kolegów noobami są osoby które utrudniają grę innym graczom, a także spamując pod depo pytaniami typu "kcie jezd gilida magof?" itd.
Przeszkadzanie innym takze wymaga inteligencji. Jak ktos jest biedną sierotką marysia to bedzie do konca życia klepał te dwarfy i świat o nim zapomni. Nie zabije nikogo bo sie boi, nie dorobi sie fortuny, itd itp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lexing
Czasami widze takiego cavebottera który w tydzień robi sobie 40lvl bo nikt mu nic nie zrobi, i mam ochotę takiego udusić za takie oszustwa ;/
A cavebotter sie z ciebie smieje i nic mu nie możesz zrobic bo jak przyjdzie gm to bot sie wyłączy. (prawie kazdy lepszy bot ma taka funkcje, nawet darmowy)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasztaniaczek
Lexing, ja kiedys w 2 tyg zrobilem 45 lev i co? Nie jechalem na bocie ^.-
Z paccem bez bota nabiłem 23 lvl w ciągu jednego dnia druidem, grając od zera. Spróbujcie powtorzyc moj wynik. (poza gremlinem ktory osiagnal pare poziomow wiecej ale on jest moderatorem i wie o Tibii dwa razy tyle co wy wszyscy razem)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Thiefing w światle Tibia Rules nie jest nielegalny. A szkoda.
Recepta na thiefing jest prosta - nie rob lootbagów. U mnie działa, bo mam pacca i nie muszę bawić się w zbieranie śmieci typu mace zeby mi sie zwróciło.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Btw., ja osobiście wolałbym, żeby ludzie nie jechali na bocie, nie lurowali i nie thiefowali ^^
Ja osobiscie wolalbym zeby ludzie ruszyli swoje mózgownice (o ile je mają) i zaczeli myslec co by tu zrobic żeby nie dac sie takiemu "iwul cziterowi".
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorzki
Pomijając kto jest "obiektem afery" bardzoe sie ciesze ze chociarz jeden osobnik urzywający bota padł. Osobiscie nienawidze wszekakich botterów i uwarzam ich za lamerów.
Pytacie mi co ci szkodzi ze ktoś jedzie na bocie??
To szkodzi że ktos kto niechce/nieumie/boi sie urzywac jakiegoś szajsu chodzby nie wiem jak sie starał bedzie w tyle za jakims progejmerem który zapuści sobie bocik a potem sie jara skillami albo mlvlem.
Wlasnie pokazales jakim to ty NIE-lamerem jestes, OMFG -.-
Spójrz najpierw na swoją ortografię a dopiero potem udzielaj sie na forum bo zal dupe sciska jak sie czyta tak zniekształconą polszczyznę.
A boter lepszy jest wlasnie dlatego ze podjal ryzyko i sciagnal bota. Rownie dobrze moglby zostac shackowany i miec o 100 lvli mniej od ciebie. Ale on sie nie bal i sciagnal a teraz czerpie z tego profity. To jest troche tak jak w biznesie - bez ryzyka nie dorobisz sie fortuny.

Ostatnio edytowany przez GiantSpider - 19-11-2006 o 14:28.
GiantSpider jest offline  
stary 19-11-2006, 14:24   #66
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matekk fst bolt Pokaż post
zal mi was
Boże......człowieku jak nie wiesz co napisać to nie pisz nic!!!!
MArkizek, nie wiem czy to się mieści w twojej świadomości ale Cichy jest Senior Tutorem.Więc mamy prawo wymagac od niego i jego guild mates żeby grali uczciwie i dawali przykład innym graczom.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline  
stary 19-11-2006, 15:34   #67
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

To jaja co?

Bake zly nie dobry juz cie nie lubie IDZ SOBIE DO INNEJ PIASKOWNICY!

Dobra ale od poczatku widze ze orgazmo dostajecie i super tezy zyciowe tu powstaja to tez wam cos napisze/skomentuje.
Ale od poczatku....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Murzyn
Statsy bake, długo już jechał na bocie

Last login: Nov 17 2006, 12:05:43 CET
Nov 18 2006, 05:27:09 CET Died at Level 107 by a dwarf soldier
Wezmy dla przykladu Dritie Last login: Nov 19 2006, 06:03:05 CET, jest godzina 13:04 i dalej jest online, jak ona to zrobila?! przeceiz o 9:00 byl restart omg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stolar
Uwaga Bo Cieczki Dostaniecie. Prawde mowiac to pol tego swiata na bocie jedzie !!

myslicie ze ludzie co maja skile po 100 nie uzywaja botow ? :S
Smiech Na Sali Normalnie
No jaja wezmy dla przykladu top sworda na Harmoni. Kto go ma? Graemer (104/102) : o na filmu jak kozaczyl ze na bocie mnie znalazl jakis tyek i tak to sie koncza treningi na bocie rotfl a kto mi pokazywal super miescowki gdzie on trenil NA BICIE omg jak on to zrobil? ja nie wiem.... ale mam osobiscie w dupie kto jedzie na bocie kto nie bo moglbym tu wymieniac duzo sorcow/drutow/kina co wlasnie na botach jada i maja duze skille/mllv i co z tego? czy ja sie z kims scigam czy co lol gram w ten shit zeby sobie milo spedzic wolny czas pogadac z koelsiami poklepac jakies potworki a skoro tu taka swietosc jest to wezmy sobie licznik powiedzmy z org.pl T GG Ściągnięć: 542957, TBI Ściągnięć: 387172 o w morde ale szal pal co? 36587 players
on 72 worlds jeszcze wszyscy boterzy sie nie zalogowali ^.- Btw. kazdy expiacy na demoni czy wiekszosc w tombach uzywa gg zeby widziec nie widzialnych, i co tez lamie zasady chyba nie? bo tak to na chuj by robili niewidzialne potrowki mogli by zrobic stalkery/wle zamieniajace sie wpo prostu w swinie. dobra jadym dalej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy -
Jasne, że używają. Skille po 100 nie są możliwe do wbicia bez bota, tak jest ustawione w kliencie Tibii. Żal mi was ludzie, którzy sądzicie, że wysokie skille można zdobyć tylko dzięki botom, a wysoki level, tylko przez share'ing.....
Jesli masz czas i lubisz zamulac przed kompem naprawde DUZO godzin zeby sobie wbic skilla i czuc sie wsrod kolegow lepszym (wow) to prosze bardzo ale obczaj sobie w jakis poradnikach ile h/skilla potrzeba tak powiedzmy od 90-100 i zycze odjazdowej zabawy z tibia przez... 700h?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xii
A podobno 100llvl+ juz nie uzywaja botow.
@up
Powiedz mi, jakiego on mial bota: ng, blackd, tibia auto moze?
-A widzisz setki, uzywaja?
-UZYWAMY

btw skad znasz tyle botow, chyba musialy ci wpasc na dysk skoro wiesz ze to boty...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macarton
a mam 100 dista i jakos nie jade na bocie
To trzeba mu przyznac, ma stowke a na bocie nie smigal tylko ze palli maja inacze liczone punkty do skilla i idzie to szybciej, duzo szybciej niz u 100 kina

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Trzeba odróżniać jechanie na bocie od nieuczciwej gry. Może faktycznie miał bota, ale to dużo mniejsze zło od lurowania, thiefowania itd., bo one krzywdzą innych ludzi, a komu szkodzi ze jedzie na bocie? Komu to zrobiło krzywdę? Tak naprawdę karane powinny być megabomby, boty typu „10 SD on 1 cmd”, i caveboty bo to już z lekka przegięcie.
Wlasnie.. Gram na NON PVP i czy skille 893175327592 komus beda przeszkadzaly?(chyba ze ktos ma super zadanie byc najlepszym w skilalch tez oczywiscie jadac na bocie to moze byc zly bo troche tego bedzie musial nastukac) ze zabije mega smoga na hita a nie na 2 wow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saviour
SKillowanie -najnudniejsza część tej gry, nie dziwię się nikmu kto z takimi skillami już po prostu nie chce gapić się na monitor tylko używa bota... Co do tego że jest to Bake Samo, to co z tego?
Wytluscilem wam to bo moze nie widzieliscie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saviour
"TEN WSPANIAŁY GRACZ CO TO SŁAWNEMU CICHEMU MACKOWI BLOCZYŁ NA JEGO FIlMACH JEDZIE NA BOCIE!!! AAAA!!! WYKASTRUJĘ SIĘ BO NIE MOGĘ TEGO ZNIEŚĆ!!!" albo "ON JECHAŁ NA BOCIE!!! WIEM BO SZwAGIER KUZYNA MOJEJ CIOTKI PRZYŁAPAŁ KOLEGĘ CHRZEŚNIAKA BAKE SAMO JAK O TYM GADALI!!! A TO ŻE SIĘ UHAŁ sam TO NA BANK TBI!!! BO JA NEI ZNAM INNYCH BOTÓW KTÓRE BY MIAŁY TAKĄ FUNKCJĘ!!!!" - żałosne, chyba się zgodzicie???
Zajebiste

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes
Tym, którzy grają ucziciwie i zgodnie z regułami. "Jechanie na bocie" czy "nocka na TBI" dają takowym delikwentom nieuczciwą przewagę nad resztą- a to o xx% skilla więcej, a to o x bp run. CipSoft w swoich Tibia Rules mówi właśnie o tym: że programy dające ich użytkownikom przewagę nad innymi graczami, którzy poświęcali swój czas, starali się i męczyli (nie ukrywajmy, uczciwy trening nie jest rzeczą łatwą) są zabronione. Tibia była stworzona w taki sposób, żeby teoretycznie każdy miał takie same szanse.
Masz racje i kazdy kto to robi powinien sie liczyc z banem co do przewagi nad innymi zbanujmy wszystkich paccow rotfl przeciez oni maja dodatkowe czary/expowiska lol. Co zlego w 2 skillach wiecej na non pvp? szybciej wbije lvl, lepiej cos zblokuje ojej kzywda sie komus stanie chyba ze jakis hermen w to gra i smiga by byc best w tibi wow to have fun ja mam w dupie ktory jestem na liscie w skillach/expie lol GRAM BO LUBIE i podkreslam GRAM a nie patrze sie w monitor bo tego nie lubie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes
A że ktoś nie potrafi samemu doskilować do tego poiomu xx, to ja się dziwie co on robi w tej grze i jak sobie poradzi w życiu. Zarobić ale sięnie narobić ehh?
A z tego to nie moglem misiek xD NO ja nie wiem jak ja sobie poradze chyba pojde do makro i kupie sobie bota by mi bylo lepiej w rl LMFAO.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes
I w Tibii i w RL postępuje się podobnie (zazwyczaj; podobnie jeśli nie identycznie- tak samo jak w innych MMORPG czy chatach).
Masz racje, czesto chodze na dragony do lasu i czasem zrobie sobie wypad do jakiegos baru w ktorym maja piwko prosto z venore.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wipigi
Czemu ludzie robia z tego afere? Moje zdanie jest obiektywne, poniewaz nie znam Bake Samo...Ja tam w zasadzie sie mu nie dziwie ze jechal na bocie...Kiedy na skillu 100+ chce sie wbic tego skilla trzeba siedziec kilkanascie godzin i patrzec sie na monitor jak duren jakis ?? Po co sobie wzrok psuc ? Nie twierdze ze boty sa dobre, ale przede wszystkim : NIE MA Z CZEGO ROBIC AFERY,BAKE TO TYLKO CZLOWIEK ^^
Ja tez nie twierdze ze sa dobre, ale pomagaja odejsc od kompa a nie siedziec ciagle przy nim wbijanie skilli to chyba dla kazdego NUDA a ze tak juz ta gre stworzyli to szkoda. Chyba lepiej jak ktos odejdzie od kompa ogladnac film/przeczyta ksiazke/odrobi lekcje/pojdzie cos w koncu zjesc(lol)/ pojdzie na fajke etc a nie gapienie sie na 3 piksele i kibicowanie swojemu bohaterowi chmurka/chmurka/arm/chmurka/blood YEYEEE bloo dajesz dalej!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Grając w Tibie akceptujesz pewien regulamin. Wypadałoby go nie olewać, nie sądzisz?
Instalujac pirackiego windowsa, offica i cala reszte programow PIRACKICH tez akceptujesz regulamin nie sadzisz? wypadalo by go nie olewac i ne saigac piratow, nastepnym razem idz do sklepu i kup oryginalne oprogramowanie. Ile masz GB muzyki PIRACKIEJ w mp3? wiesz ile mozna ja trzymac na dysku? A moze filmy masz jakies filmy na kompie w rmvb/avi etc wieszz e to tez nie ladnie? ojej fe POnury fe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur
Ja pier**le co wy sie tak podniecacie?Tibia to juz wasze rl zycie ze sie podniecacie piszac "on byl dobry" no i ch*j ze jechal na bocie moze Ty nigdy nie miales bota?!Ja pier**le ludzie wyluzujcie troche bo widze ze tibia pozera wasze mozgi.Jaracie sie jakims gosciem co na bocie jechał omfg

Widze, ze polowa z was to tacy ludzie, co codziennie wlaza na tibia.com i sprawdzaja lvle EO czy tam srajfun dewajrla -.-
No i spoko tu pare osob w tym topicu mowia sensownie a nie wczowaja sie w ta gre jak nie wiem w co rotfl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dratni
A teraz wszyscy ci ktorzy ostatnio na mnie jechali jak powiedzialem ze wiekszosc z crystal kingdom to oszusci niech teraz przekonaja sie na wlasne oczy ... i co? dalej chcecie ich bronic ? Juz 3 razy wpadli pokazujac kogo przyjmuja do tej "najlepszej na swiecie gildii ktora wszystkim pomaga" ... phi ... oby tak dalej ck .... oby tak dalej ...

@Mazur
owszem zgadles nigdy nie mialem bota ... nawet na swiatelko
Kto powiedzial ze to jest najlepsza gildia na servie lol? to jest gildia ZAJEBISTYCH kolesi i po to sie tylko tworzy gildie na non pvp zeby sobie pogadac na gc i w klimacie spedzic czas.

Widzisz nawet piszesz jak facet, a z tego co pamietam na tej postaci grala mama albo dalej gra shereing jest tez nie legalny.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dratni
Czego oczekuje od Cichego? Zeby zamknal swoja szanowna buzie i przestal sie wywyzszac ... uwaza ze jego gildia to swietosc i bycie w niej to zaszczyt. Nie znasz tej gildii tak dobrze jak ja i nie wiesz co tam sie dzialo jakis rok temu lub moze nawet jeszcze dawniej, dlatego sadze ze nie powinienes udzielac sie w tej akurat sprawie. Powiem Ci tylko jedno ... trafiles do najgorszej gildii na harmonii ktora nie ma honoru

@Bake Samo
To juz wiem dlaczego laziles i wybijales wszystkim potwory na cyclopolis i nie reagowales na zadne slowa ktore sie do ciebie mowilo .... nie ma co gratuluje
Rotfl kozaczek sie zalaczyl xD mowisz tak ze znasz ta gildie dobrze aha... tylko ciekawe czemu anwet Recruita w CK nie przeszlas, przezciez to nie takie trudne trzeba tylko ze soba rozmawiac i poznac sie z reszta czlonkow a ty "japy" otworzyc nie potrafilas/iles. I skad wiesz do jekiej on gildi trafil skoro ty tam w konci nie trafilas/es? xD

A co do cyco, czemu mowisz wszystim? zabilem tobie 2 cyce OMFG nie wiedziaelm ze 2 cyce xyz sqm od ciebie sa twoje lol wiesz co gryzie cie to juz z rok, BLOKNE CI DRAGONA 700expa niezle co? zwroe ci ten exp z 2 cycow z nawiazka(

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Znopwu POnury
Ok, widzę, że wszyscy tutaj są tacy super-hiper-mega-kewl łamacze zasad. gl and hf w takim postępowaniu odnośnie innych spraw oraz regulaminów. Jeżeli ktoś jest tak wychowany, że nie potrafi się zachowywać zgodnie z pewnymi zasadami... no cóż.

Btw., to morze olejmy terz pszecinki ortokrafje i tym podobne bzdóry

Nie pasuje Ci, że marnujesz czas przy Tibii? To może nie graj w ogóle?

Btw., bez skillowania również idzie się obejść. Szkoda, że wiele dzieciaczków tego nie zauważa.
i co boli cie to ze lamia zasady? juz nie bedziesz najlepszy kazdy gra jak chce. BO TO TYLKO GRA LUDZIE. Co do przecinkow itd. co ma kurwa piernik do wiatraka lol. znowu tibia-rl sie zalancza. Gdyby mi nie pasowalo to bym nie gral uwierz mi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez POnury -.-
Czyli rozumiem, że w grze można być największym wieśniakiem, oszustem i szują, aby potem w rl wskoczyć w wygodny garniturek i na powrót być paniskiem? Gratuluje niezłej stajni Augiasza w głowie.
Nie no gosciu skoncz juz bo widze ze cala noc kontemplowales co by tu napisac i wychodza ci jakes dziwne rzeczy.

Cytuj:
Szkodzi. W sposób nieuczciwy osiąga przewagę nad graczami, którzy są uczciwi. I w tym jest własnie cały problem.
Aha i co myslisz ze wsiadam do auta jezdze po miescie i mowie im the best coz i have wyjebane skille in tibia! i cala horda laseczek leci do mnie z okrzykiem by my friend. lol man nie trac czasu na posty na forum TYLKO JEDZIESZ NAPAZAJ TEGO EXPA BO TROCHE CI BRAKUJE DO TOP LISTY, jak do konca tyg nie bedziesz w top 500 to mama cie przestanie kochac?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dratni
Lepszy ode mnie ? gra duzo dluzej a to ja mam o 58lvli wiecej? dziwne ... baaaaardzo dziwne
To co galeczke chcesz za to ze jara cie granie 24/7 z synkiem/mamusia extra! Ty to masz pewnie fajnie tylu kolegow masz w tibi no normlanie super szkoda ze ja juz nim nie jestem ((((((((((
ALE MASZ RACJE JESTES BOSKA/ki BO MASZ DUZY LVL HAIL DRATNI!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xii
Zawsze twierdzilem, ze kto porownuje gre online Tibia do prawdziwego zycia, to jest jebniety.
So do I.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu
Boże......człowieku jak nie wiesz co napisać to nie pisz nic!!!!
MArkizek, nie wiem czy to się mieści w twojej świadomości ale Cichy jest Senior Tutorem.Więc mamy prawo wymagac od niego i jego guild mates żeby grali uczciwie i dawali przykład innym graczom.
Czemu? spojrz cala smietange tych 7 stron napisal w 3 slowach. Tez bym tak zrobl ale widze ze sie chlpcy wczoliscie nieziemkso to wam sie rozpisalem. Co do Cichego, tak daje nam przyklad ale przeciez zmusic nas do nieczego nie moze prawda? Jestesmy gildia kolesi a nie gildia rycerzy, magow, druidow, palladynow ktorze w koncu ktoregos dnia zawladna tibia i wroci porzadek w tym swiecie, ale wiecei co NIE DA SIE bo resp jest za szybki a jest nas za malo zeby wybic all na raz

W last poscie GiantSpider napisal chyba tez ladnie brawo

A teraz wyjasnie sprawe, wstaje rano (przed 5) odpalam tibie + BOTA i ide pod prysznic/zejsc/ubrac sie bo na 6 mam byc po rodzinke bo wrocili do mista. Moze szkoda ze mialem tylko 2-3uy na sobie bo tak to bym dal rade podejsc do kompa i zobaczyc co sie dzieje no ale niestety nie udalo sie i padle, straszne co? stracilem troche expa/%skilli/100k za aola/blessy omg no isc tylko pod pociag. A co do greamera ktory rozwniez od BARDZO dawnajechal na bociku i trzaskal sobie skille odezwalem sie wczoraj bo widac sie kozak mu wlaczyl na game-chacie i wygladalo to tak:

Channel saved at Sat Nov 18 22:26:02 2006
22:12 Bake Samo [106]: funny morning?
22:13 Graeme grinder [146]: no
22:13 Graeme grinder [146]: some guy msged in game-chat
22:13 Graeme grinder [146]: sed u was botting
22:13 Graeme grinder [146]: ;/
22:13 Graeme grinder [146]: i didnt see u tho
22:13 Graeme grinder [146]: jus seen ur death
22:13 Bake Samo [106]: coz i went 20-30min to take a shower
22:13 Graeme grinder [146]: sux
22:13 Bake Samo [106]: run bot coz dickheads r everywere
22:14 Bake Samo [106]: and waht? somewone must come there lol
22:14 Bake Samo [106]: and ive got like 3 uhs on me
22:14 Graeme grinder [146]: some guy in game chat sed he was exploring mils
22:14 Graeme grinder [146]: and seen u

Pozniej jeszcze sie sam odezwal i mowil ze nie chcial zebym padl etc bo chyba nie wie ze film widzialem, i tu wychodzi szydlo z worka taki koles ho ho hi hi a pozniej wy*******a innego za to ze jest zly i fe bo robi to samo.

A wiecie czemu tak trenowalem?
bo mama byla zla i mnie zmusila, darla sie "kurwa grasz w to 2 lata i takie chujowe skile masz!! skiluj!!" No i musialem trenowac nocamu bo by mi jesc nie dala

Tyle HAVE FUN W PISANIU NEXT 100stron o tym jaka ta tibia jest zla
__________________
Ile pies ma bocian?

Ostatnio edytowany przez Bake Samo - 19-11-2006 o 15:58.
Bake Samo jest offline  
stary 19-11-2006, 15:59   #68
Gandalf of Gray
Użytkownik Forum
 
Gandalf of Gray's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005
Lokacja: Ab'dendriel
Wiek: 32

Posty: 127
Imię: Saojen
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Domyślny

Powiem jedno Bake w moich oczach jestes usprawiedliwiony
Goodluck and Have Fun

TIBIA TO TYLKO GRA!!
__________________
Gandalf of Gray jest offline  
stary 19-11-2006, 16:55   #69
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bake Samo
Cytuj:Oryginalnie napisane przez Kojotes
I w Tibii i w RL postępuje się podobnie (zazwyczaj; podobnie jeśli nie identycznie- tak samo jak w innych MMORPG czy chatach).


Masz racje, czesto chodze na dragony do lasu i czasem zrobie sobie wypad do jakiegos baru w ktorym maja piwko prosto z venore.
O to było dobre A tak w ogóle co się do niego przyje******* ??? Wejdzcie sobie w poradnikach w teorie dotyczące skilli i zobaczcie ile h treningu na tym skillu potrzeba do awansu. Bo mi by sie nie chciało sterczeć 4 dni przy monitorze i się gabić w chmurki... no i 1mm zielonego paseczka który wskoczy może co godzinę. Pokazał jedynie że nie jest w przeciwieństwie do Was pierdolnięty żeby trenić bez bota tyle godzin. A ktoś tutaj pisał że soldy które Bake'a zarżnęły były zlurowane (jeśli tak, przpuszczam że przez nagrywającego film) więc: mam nadzieje że wiesz za kogo Cię uważam (na forum nie napiszę bo post poleci za obrażanie innych graczy ) i jeśli tak przeżywacie że Wam już kisiel powoli ścieka z nogawek "o Boże!!!! on trenował na bocie! co na nub" - kto jest gorszy - ten co woli zrobić coś normalnego niż sie gapić ileś godzin w chmurki, czy lurer?
__________________

Ostatnio edytowany przez Khalak - 19-11-2006 o 16:57. Powód: literówka
Khalak jest offline  
stary 19-11-2006, 17:09   #70
Sante Mefisto
Użytkownik Forum
 
Sante Mefisto's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 159
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

Pokaz mi kogos kto ma 50-60+ i niejechal na bocie tj. light hack (zanim go wbudowali), auto uh na anni to podstawa, pokaz palka ktory ma skile 80+ i niekozysta z Tbi lub innego bota co speary podnosi. To wszystko na ten temat. Wnioski wyciagnijcie sami (KAZDy JEDZIE NA BOTACh!!), a ja mam gdzies.
__________________
[CHAR]Collaxis[/CHAR]
Collaxis bucket
http://s160.photobucket.com/albums/t184/Collaxis/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
jak dadzom druidom i soccerom dwu ręczne rody/wandy to druid i soccer nawet na trolle bez knighta lub utamo vita nie pójdze bo go zakłukom
Sante Mefisto jest offline  
stary 19-11-2006, 17:13   #71
Palladyn von hellgate
Użytkownik Forum
 
Palladyn von hellgate's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 953
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 145
Skille: 27
Poziom mag.: 71
Domyślny

up: ja mam plaka z skilmia 81 i nie jechalem na bocie

btw: kazdy jest czlowiekiem i popelna bledy pozatym co jka np bede mial przystapic do matury to nie musze pograc nie bede sie uczyl -.- wlancza sie bota i sie jedzie siedzisz przy kompie uczysz sie i ci skile leca udzie dajcie juz mu spokuj tibia to tylko gra nie ma sie co przejmowac tym tak bardzo
__________________



Cave me, Domine, ab amico ab inimico vero me ipse cavebo
Palladyn von hellgate jest offline  
stary 19-11-2006, 17:18   #72
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@bake samo
dlaczego zmieniles mojego nicka na "Dratini" ? Dratini angel to zupelnie inny gracz i nie mam z Nia nic wspolnego takze jak chcesz do kogos pyskowac to pisz do mnie a nie wymyslasz bajki .....
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 19-11-2006, 17:26   #73
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

"Jade na bocie bo tak fajniej mi się gra i w dupie mam:
a)zasady
b)innych graczy
A, że gra wymaga poświęcenia czasu, którego nie mam to tym bardziej. Po co grać zgodnie z zasadami, skoro można obejść się i bez nich.
A kto trzyma się zasad to musi po*** być, bo gapi się na 3 pixele z zapartym tchem, albo robi XX/YY skille na ZZ poziomie. A to cienias."



Temat trzymałem otwarty, do czasu aż sam zainteresowany się wypowie. Przyznam, że liczyłem na jakąś bardziej odkrywczą myśl. Ileż razy można słuchać tych samych wymówek. Coś jak
"Co za ch*** z tych producentów oprogramowania. Taaaakie ceny. I jak biedny 1X latek ma żyć, jak nie stać go na gierki."
Po co kupować oryginały, jak można mieć za free"
Czyli nic innego, jak niekończące się dyskusje pomiędzy zamiennikami oryginalnego oprogramowania a piratami. A tu mamy sytuację analogiczną. Wybór jest nasz, i tylko od(wirtualnego) sumienia zależy postępowanie.

Zamykam, zanim do obrzucania się mięsem dojdzie.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 19-11-2006 o 17:28.
Dwimenor jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin 3