Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-06-2006, 22:13   #1
Kiter Rookmaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 58
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Fortera
Poziom: 31
Skille: 13/22
Poziom mag.: 36
Kiter Rookmaster ma numer GG ********
Domyślny Opłacalne Potwory NA Rooku

Siema dziś przedstawie wam najbardziej opłacalne potwory na rooku Pod względem Expa,Lootu oraz czasu bicia....

Przedstawie Wam najlepsze wedlug mnie potowry otóż:

1 Bug
HP:29
EXP:18
Loot: 0-10 gp, 0-3 Cherry
Podumowując loot cieńki ale wypadają wiśnie(bajer na rooku) Exp niezly szybko je sie bije ;p


2.Wolf
HP:25
EXP:18
Loot: 0-4 Meat, 0-4 Worm
Podsumowując bije sie go dla expa lub dla fooda też szybko pada ;p


3.Troll
HP:50
EXP:20
Loot:0-10 gp, Meat, Bag, Spear, Hand Axe, Leather Boots, Leather Helmet, Wooden Shield, Rope, Silver Amulet (bardzo rzadko), Studded Club
TYLKO Zamieszczam go tutaj Pod wzgledem amuletu. Ogólnie Strasznie nie opłacalny


4.Poison Spider
HP:26
EXP:22
Loot:0-4 gp
Jak można zauważyć On tylko do expa Życie Praktycznie równe z expem


5.Skeleton
HP:50
EXP:35
Loot :0-10 gp, Bag, Bone, Torch, Sword(25GP!), Hatchet(25gp!), Mace(30gp!), Brass Shield(26gp!), Viking Helmet(u ludzi po 30gp!),
Hmmm A więc Najbardziej opłacalny potwór na rooku pod względem MONEY!! (zapamiętać to raz na zawsze )


6.Minotaur
Hp:100
EXP:50
Loot:0-28 gp, Meat, Bag, Sword, Mace, Axe, Chain Armor, Chain Helmet, Brass Helmet, Leather Legs, Plate Shield, Shovel, Bronze Amulet (bardzo rzadko), Poison Dagger (niezwykle rzadko)
Najlepszy armor/bron/rzadki naszyjnik. Duzo Pieniędzy z niego się wycioga. Lecz dla czego go sie nie bije tak często?! Spójrzcie na jego hp! 100! <mocno nawala ma mocna defe bije sie go 10 minut> Ale o loocie można pomarzyc


I tak oto zakańczam mój temat Commnet plx!
Kiter Rookmaster jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-06-2006, 22:22   #2
Azuram
Użytkownik Forum
 
Azuram's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Wiek: 32

Posty: 41
Stan: Niegrający
Król

Supet to napisałeś i łądnie obciełeś zdjęcia i opisałeś każdego potworka i trafnie je oceniłeś bardzo ładnie =)
Azuram jest offline  
stary 02-06-2006, 22:31   #3
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
6.Minotaur
Hp:100
EXP:50
Loot:0-28 gp, Meat, Bag, Sword, Mace, Axe, Chain Armor, Chain Helmet, Brass Helmet, Leather Legs, Plate Shield, Shovel, Bronze Amulet (bardzo rzadko), Poison Dagger (niezwykle rzadko)
Najlepszy armor/bron/rzadki naszyjnik. Duzo Pieniędzy z niego się wycioga. Lecz dla czego go sie nie bije tak często?! Spójrzcie na jego hp! 100! <mocno nawala ma mocna defe bije sie go 10 minut> Ale o loocie można pomarzyc
Minotaur nie zostawia najlepszej broni i nie bije sie go 10 minut, a minute. Nie zgodze sie takze co do tego ze mocno nawala bo na shieldzie ponad 25 bijac full atakiem nie trzeba zbyt czesto uzywac life fluidow a czasem nawet hp szybciej przybywa niz ubywa (zdecydowanie mocniej od minosa bije rot). Niemniej jednak ma rzecywiscie bardzo dobra obrone i bije sie go dlugo i namietnie i przez ten czas mozna zdobyc 4-5 razy te 50 expa co jest za zabicie minosa. Mino to bardzo nieoplacalny potwor zarowno pod wzgledem expa jak i lootu (duzo lepiej chodzic na skele po loot)

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 02-06-2006 o 22:37.
Podraz. jest offline  
stary 02-06-2006, 22:40   #4
Kiter Rookmaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 58
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Fortera
Poziom: 31
Skille: 13/22
Poziom mag.: 36
Kiter Rookmaster ma numer GG ********
Domyślny -.-

Zawsze musi być ktoś kto skrytykuje twoją prace -.- To że biije je sie 10 minut to była taka metafora jeśli nie zrozumiałeś chodizło mi o to że długo się je bije i dla niskich lvli sa praktycznie nie do pokonania. A loot Zabujczy pod względem amuletu i posion daggera
Kiter Rookmaster jest offline  
stary 02-06-2006, 22:53   #5
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Zawsze musi być ktoś kto skrytykuje twoją prace -.-
Uspokoj sie. To sa tylko moje konstruktywne uwagi, a nie krytykowanie ciebie i twojej pracy.
Cytuj:
To że biije je sie 10 minut to była taka metafora jeśli nie zrozumiałeś chodizło mi o to że długo się je bije i dla niskich lvli sa praktycznie nie do pokonania.
Jesli ten tekst mial byc dla niskich lvli to po co w ogole umiesciles tutaj minotaura? Ja myslalem ze to jest dla rookstayerow, a nie lvli 1-8.
Cytuj:
A loot Zabujczy pod względem amuletu i posion daggera
Amulet jest dekoracja, a na poison daggera moze jest blokada a moze nie ma, ale raczej jest bo na mainie wypadl mi juz wiele razy a na rooku nigdy.
Podraz. jest offline  
stary 02-06-2006, 22:58   #6
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Po pierwsze troll jest najbardziej co do loota opłacalnym potworem na rooku (duzo kasy z niego leci, czesto sie zdarza ze po 10 gp), a po drugie poison dagger nie jest lootem z minosa (nie wiem skad te info o nim na tibia.pl), a jezeli jest to pokaz mi osobe ktora go posiada.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Amulet jest dekoracja, a na poison daggera moze jest blokada a moze nie ma, ale raczej jest bo na mainie wypadl mi juz wiele razy a na rooku nigdy.
Poison Dagger wogóle nie jest lootem z minosa!!! Minos z maina od minosa z rooka sie niczym nie roznia. Tibia jest zbyt prosta gra by taka blokada wogole mozliwa. Na mainie zlootowałem na mainie juz cos koło 60 bronze amuletów (od 20 do 46 lvu na minosach) i 0 poison daggerów.

Ostatnio edytowany przez Dweron Abyth - 02-06-2006 o 23:04.
Dweron Abyth jest offline  
stary 03-06-2006, 00:39   #7
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

@up
ja na mainie wylotowalem 2 PD to zalezy od szczescia

topic
wg. mnie temat nie nadaje sie do poradników bo tego typu poradniki juz sa. Nastepnym razem zanim zabierzesz sie za poradnik sprawdz czy takowego niema .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline  
stary 03-06-2006, 13:45   #8
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
a po drugie poison dagger nie jest lootem z minosa (nie wiem skad te info o nim na tibia.pl), a jezeli jest to pokaz mi osobe ktora go posiada.
Jesli tak bardzo tego pragniesz to moge dla ciebie pojsc poexpic w mintwallin i zobaczysz ze zlootuje poison daggera na mainie predzej czy pozniej.
Cytuj:
Minos z maina od minosa z rooka sie niczym nie roznia.
Lootem sie roznia.
Cytuj:
Tibia jest zbyt prosta gra by taka blokada wogole mozliwa.
Nie doceniasz tibii. Jednak widac tibia to nie pasjans.
Cytuj:
Na mainie zlootowałem na mainie juz cos koło 60 bronze amuletów (od 20 do 46 lvu na minosach) i 0 poison daggerów.
Zwyczajny pech, ale expij dalej na mino to predzej czy pozniej na mainie ci wypadnie.
Podraz. jest offline  
stary 03-06-2006, 17:04   #9
Horgar
Użytkownik Forum
 
Horgar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Raszyn
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Malvera
Poziom: 32
Skille: 21/27
Horgar ma numer GG 4955839
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Lootem sie roznia.
Lol, ale tekst!
__________________
Koniec z Tibią!
Horgar jest offline  
stary 03-06-2006, 17:10   #10
Rozkrwawiacz
Użytkownik Forum
 
Rozkrwawiacz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Tomashooff Mazowiecki

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: Jedi Council
Świat: Guardia
Poziom: ~~
Skille: ~~
Poziom mag.: ~~
Domyślny yo przyjacielu!

Kiter - nie przejmuj się głupimi tekstami Podraza i Edka Rozpruwacza. Już ci dwaj ****** zniszczyli mi mój temat i wykazali się totalnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Co do tematu, zgadzam się z tobą w 100%. Ocena 10/10
__________________
Oto wznosze moje modly do Boga, Marii i Syna.
Zniszczie tego skur*ysyna - mojego rodaka sasiada.
Tego wroga, tego gada
Zeby mu okradli garaz, zeby go zdradzala stara
Zeby mu sie corka z czarnym i w ogole, zeby mial marnie.
Zeby mu spalili sklep, zeby dostal cegla w leb.
Zeby mial AIDSA i raka.
Oto modlitwa Polaka.
Rozkrwawiacz jest offline  
stary 03-06-2006, 17:18   #11
Kiter Rookmaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 58
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Fortera
Poziom: 31
Skille: 13/22
Poziom mag.: 36
Kiter Rookmaster ma numer GG ********
Domyślny :)

nawet nie wiecie jak sie czlowiek czuje ktory robi temat a potem ktos go ocenia na 10/10!!! Thx! Hmm moze edita walnac i zrobic wszystkie potwory na rooku? ;p
Kiter Rookmaster jest offline  
stary 03-06-2006, 18:16   #12
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Potworki na Rook'u, opłacalność z zabijania ich oraz wiele innych informacji stworzyłem na tym forum ja w temacie z podpisu "Rookstayer....". Moim zdaniem jeśli to jest nazwane poradnikiem to zaraz koło mojego domu wyląduje UFO. Nie ma tu nic ciekawego co pomogłoby graczom w expieniu,a co najważniejsze mało jest tu o tej opłacalności z tych potworków. Mało tego dałeś te potwory, które na Rook'u są znane przez wszytkich i napewno większość Rookstayerów zna loot z nich na pamięć. Te potworki co tu są to zaledwie 1/10 tego co ja zrobiłem. Ok nie mam ss'ów z nimi, ale to jest niepotrzebne, bo mam najważniejsze informacje o nich, loot i krótki opis, który odnosi sie do każdego gracza. Nie będę oceniał tego poradnika, bo dla mnie nie jest on poradnikiem, a do tych osób co wyzywają Podraz.'a to powiem żeby wynosili się z tego forum, bo może on czasem napisze coś głupiego, ale w większości jego postów zawarta jest cała prawda i wiele innych informacji. Nie wiem czy to coś zrobione przez jakiegoś tam użytkownika jest potrzebne na tym forum, ale w końcu trzeba tu coś pisać. A co do twojego dopisku to powinieneś najpierw zrobić całość, a nie dać 4 potworki i się cieszyć. Jak dla mnie to temat do zamknięcia...

Teraz pewnie będą posty, które będą krytykować to co napisałem, ale taka jest prawda. Mój temat się przynajmniej do czegoś przyda, a ten nie więć łatwo wywnioskować, że napisałem prawde...

Tak przy okazji to UFO nie wylądowało koło mojego domu...
Kshaq jest offline  
stary 04-06-2006, 13:58   #13
Horgar
Użytkownik Forum
 
Horgar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Raszyn
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Malvera
Poziom: 32
Skille: 21/27
Horgar ma numer GG 4955839
Domyślny

Ja się zgadzam z Kshaq, bo co to za "poradnik" z 4 zdjeciami.
__________________
Koniec z Tibią!

Ostatnio edytowany przez Horgar - 04-06-2006 o 14:03.
Horgar jest offline  
stary 22-03-2007, 17:04   #14
Drag-on
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007

Posty: 8
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 31
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz. Pokaż post
Minotaur nie zostawia najlepszej broni i nie bije sie go 10 minut, a minute. Nie zgodze sie takze co do tego ze mocno nawala bo na shieldzie ponad 25 bijac full atakiem nie trzeba zbyt czesto uzywac life fluidow a czasem nawet hp szybciej przybywa niz ubywa (zdecydowanie mocniej od minosa bije rot). Niemniej jednak ma rzecywiscie bardzo dobra obrone i bije sie go dlugo i namietnie i przez ten czas mozna zdobyc 4-5 razy te 50 expa co jest za zabicie minosa. Mino to bardzo nieoplacalny potwor zarowno pod wzgledem expa jak i lootu (duzo lepiej chodzic na skele po loot)
minotaur zostawia najlepszą bron(poison dagger)ma 18 atk,niewiem czy komus wypadl z minosa.
Drag-on jest offline  
stary 22-03-2007, 21:51   #15
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

co do mino to jest cienki ja sie obstawiam skrzynkami i leje ze spearow
mino pada po okoo minuta lub poltora
a mam 14 dyst jak bede mial 20 to bedzie cos

a mogles opisacjesce rota
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin 3