Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-02-2008, 20:33   #21
T3H_VirUs
Użytkownik Forum
 
T3H_VirUs's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Mińsk Mazowiecki

Posty: 780
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sinestesia
Świat: Aster/Aurea
Poziom: 100
Skille: 92/90
T3H_VirUs ma numer GG 1373905
Domyślny

Cytuje:
Taking a break for awhile......

In response to "Amazing new features":

I still haven't found any of these so called "Amazing new features". I think it should of been "Amazingly pointless and boring new features"

In response to "February - Time to Dress Up"

Shouldn't you be fixing your servers instead of wasting our time with "Hideous new outfits" or "Craban" or "Swimming" or "Pictures of a demon smoking crack at a party". When does it end cipsoft.

To jest comment na tibia.com mojego kumpla. Nie jestem kreatywny wiec wam tego nie przetlumacze ale Ci co znaja angielski powinni skumać ocb ;P (odnosnie mass kickow)
__________________
"Jeżeli możesz stać w tłumie fanów muzyki trance , liczących 20000 osób z podniesionymi rękami w górze i tego nie czuć , to jest coś nie tak z tobą , a nie z trance'm"

-Signum-


http://steamcommunity.com/id/kosmatykocyk

Zachęcam do Gry.
T3H_VirUs jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2008, 21:10   #22
evolucja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2006

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 53
Skille: 81
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zalgadis Pokaż post
... A Botterów jest prze chuj na każdych światach, peirdolą głupoty że próbują coś z tym zrobić a tak naprawde gdyby sie jeden gm lognął na jakiś non-pvp to by 20 banów poleciało w 5 minut >.<
jednak to będzie nadal tylko 20 banów na 40000 lub więcej botterów...
__________________
Przekroczone limity sygnatury
evolucja jest offline  
stary 12-02-2008, 21:23   #23
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

@evolucja 20banów w 5 min hmm? Nie wydaje ci sie ze nie mozna od razu dawać banów pierw trzeba sie upewnic pozatym gm to zwykly gracz nie ma obowiazku siedziec 24/7 przed kompem i wyłapywac cheaterów

ciekawe ile taki CM zarabia co sie nie tyczy GMów ktorzy ciezko pracuja za free ^^
Rav jest offline  
stary 12-02-2008, 21:45   #24
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dobry pomysl z tym rysunkiem Ich grafiki w niusach i na stronce sa najlepsze
Goldzio jest offline  
stary 13-02-2008, 09:37   #25
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Może i pierwsza Tibia była słabiej rozwinięta niż ta obecnie ale Tibia z 2004 roku miała KLIMAT i była fajna a to co jest teraz to jakieś gówno zrobione na wzór OTSA taką mam opinie za pół roku znowu pewnie zrobią wyrównanie profesji i ktoś będzie expił wszędzie zużywając kilka gp zal.pl dla cipsoftu co zrobili z tą grą
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline  
stary 13-02-2008, 14:19   #26
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

mi tam się podobap mają bardzo duzo pracy wiec nie gadajcie "nie chce im sie i tyle". Oni w przeciwieństwie do was pracują!( w sensie chodzi mi o tibie), przychodzą do pracy robią swoje i dostają kase.

@up
zamisat narzeka zrób tak: poucz się takich języków programowania: C++ ; Object pascal ; java . Następnie wybierz sobie któryś z nich i poucz się jeszcze więcej, potem zrób nawet tak cienką grafikę jak w tibii jest, zrób w swym ulubionym języku gre i pilnuj wszystkich, bądź wypaśnym mistrzem gry lub co ty tam wybierzesz, jeśli twoja gra będzie miała kilka tysięcy graczy, to wtedy oceniaj cipsoft. Możesz być pewny, że będę grał na niej.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 13-02-2008 o 14:24.
Aevolana jest offline  
stary 13-02-2008, 16:50   #27
elof
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2007

Posty: 7
Domyślny Pierdoły

Pierdolenie głupot ,dla podniesienia samooceny cipek.
spotkać GM czy CM na Celeście graniczy z cudem, a kiedy już jest potrzebny to dopiero jest wyczyn.
elof jest offline  
stary 13-02-2008, 20:57   #28
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Pergamin

Chciałby coś człowiek zacytować, ale musiałbym połowę z was wziąć pod uwagę! Narzekacie i narzekacie i dla rozrywki czasem też ponarzekacie. Nie będę oceniał tego co CIPY zrobiły z Tibią, bo to jest ICH GRA I ROBIĄ CO CHCĄ!! I na takich jak Wy powinni sikać ciepłym moczem (tyczy się to tych narzekających). A wiecie dlaczego? Bo NARZEKACIE i oprócz tego nic więcej! 50% z was zna tylko podstawy angielskiego (hi, yes, hunted, guild, sell, buy ... ) Kolejne 30% ów angielski zna w stopniu podstawowym ( NIE MYLIĆ Z PODSTAWAMI) (I buy, You sell, He want, You are hunted.... ) A zaledwie 20% jest w stanie dogadać się w języku angielskim i powiedzieć komuś (Cm, Gm) co mu w grze nie pasuje.

Morał: nie ma!

Wystarczy czasem zastanowić się nad sobą, żeby móc oceniać innych!


Pozdrawiam!
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."


Ostatnio edytowany przez manfred_007 - 13-02-2008 o 20:59.
manfred_007 jest offline  
stary 13-02-2008, 21:30   #29
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez manfred_007 Pokaż post
Chciałby coś człowiek zacytować, ale musiałbym połowę z was wziąć pod uwagę! Narzekacie i narzekacie i dla rozrywki czasem też ponarzekacie. Nie będę oceniał tego co CIPY zrobiły z Tibią, bo to jest ICH GRA I ROBIĄ CO CHCĄ!! I na takich jak Wy powinni sikać ciepłym moczem (tyczy się to tych narzekających). A wiecie dlaczego? Bo NARZEKACIE i oprócz tego nic więcej! 50% z was zna tylko podstawy angielskiego (hi, yes, hunted, guild, sell, buy ... ) Kolejne 30% ów angielski zna w stopniu podstawowym ( NIE MYLIĆ Z PODSTAWAMI) (I buy, You sell, He want, You are hunted.... ) A zaledwie 20% jest w stanie dogadać się w języku angielskim i powiedzieć komuś (Cm, Gm) co mu w grze nie pasuje.

Morał: nie ma!

Wystarczy czasem zastanowić się nad sobą, żeby móc oceniać innych!


Pozdrawiam!
Jak coś to "he wants"

Ale z resztą posta się zgadzam.
Emok jest offline  
stary 14-02-2008, 00:39   #30
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez manfred_007 Pokaż post
Chciałby coś człowiek zacytować, ale musiałbym połowę z was wziąć pod uwagę! Narzekacie i narzekacie i dla rozrywki czasem też ponarzekacie. Nie będę oceniał tego co CIPY zrobiły z Tibią, bo to jest ICH GRA I ROBIĄ CO CHCĄ!! I na takich jak Wy powinni sikać ciepłym moczem (tyczy się to tych narzekających). A wiecie dlaczego? Bo NARZEKACIE i oprócz tego nic więcej! 50% z was zna tylko podstawy angielskiego (hi, yes, hunted, guild, sell, buy ... ) Kolejne 30% ów angielski zna w stopniu podstawowym ( NIE MYLIĆ Z PODSTAWAMI) (I buy, You sell, He want, You are hunted.... ) A zaledwie 20% jest w stanie dogadać się w języku angielskim i powiedzieć komuś (Cm, Gm) co mu w grze nie pasuje.

Morał: nie ma!

Wystarczy czasem zastanowić się nad sobą, żeby móc oceniać innych!


Pozdrawiam!
Moze i bym cie poparl, ale zwroc uwage, ze to nie CipSoft gra w Tibie lecz gracze, i wiekszosc z tych starych graczy jest zdegustowana tym co sie stalo z Tibia, a wiec narzekaja. Co do angielskiego - 20% umie sie dogadac z CM/GM? Ja bym stawial na 5% po ostatnich updateach^^. Milego

Btw. topic dla podniesienia morali cipkow
__________________
ArtiPl jest offline  
stary 14-02-2008, 00:53   #31
Quacyk
Użytkownik Forum
 
Quacyk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bajubaju
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 29
Poziom mag.: 27
Domyślny

Botterów można się łatwo pozbyć - wywalając konieczność skillowania/mlvlowania. Skille powinny rosnąć tak jak w Gothicu. Wtedy boty straciłyby rację bytu...
Quacyk jest offline  
stary 14-02-2008, 12:50   #32
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quacyk Pokaż post
Botterów można się łatwo pozbyć - wywalając konieczność skillowania/mlvlowania. Skille powinny rosnąć tak jak w Gothicu. Wtedy boty straciłyby rację bytu...
??a to dla czego? przecież botuje się także dla lvla...
@upup
no to co? zajrzyj a mojego posta poprzedniego... zrob se taką gre jak tibia jak bedziesz utrzymywal wszystkich(to jest: tysiące ludzi na raz, a gmów jest kilku ew cmów) to wtedy polewaj się z cipsoftu a ja ci oddam szacunek
@ tamten co mówił o angielskim
Popieram cię, ale to nie jest złe jesli sie ang. nie umie... ja nie umiem, to znaczy potrafie sie dogadać jako tako z gośćmi na tibii, ale wazne ze sie ucze anglika ( w sql sie ucze niemieckiego).
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 14-02-2008, 18:52   #33
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Kolejne pierdolenie cipsoftu o tym jak ciężko pracują... a boty dalej biją lvl , przedwczoraj tak kolo 18. na swampach koło veno w jednej chwili było 7 botterów , zresztą na jakichkolwiek rotach , trollach , goblinach itd. jest ich conajmniej kilku. Z ciekawości sprawdziłem last loginy paru gmów na wszystkich servach. Generalnie były one w okolicach połowy listopada.. żal , co za syf się przez nich zrobił ;/
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline  
stary 15-02-2008, 18:11   #34
Lowca
Użytkownik Forum
 
Lowca's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kopalnia diamentów
Wiek: 34

Posty: 147
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Skille: 2
Smutny

Jestem zmartwiony tym co tutaj piszecie. Nie chodzi o to, że Bottery itp. są dobrzy, bo nie są to fakt, ale chodzi mi o to, że jakoś 3,64/4 ludzi tutaj potrafi tylko napisać to co ich poprzednik tj. "Same apdejty, ołtfity, tereny, a z botterami gU**o robIOM". Nie, nie naśmiewam się z dysklekcji czy braku poprawnego angielskiego, a także nie robię z siebie nie wiadomo kogo, ale zawsze mnie zastanawiało co w takich ludziach siedzi. Może to, że oni nie mają bota? Nie, to chyba nie to.. Może to, że Ci co botują mają potem "Medżik plejt armor!"? Sam nie wiem, ale wciąż mnie zastanawia ta kwestia. Co do pracy GM'ów tudzież CM'ów. Szczerze? Gdy naprawdę ich potrzebowałem to "Otrzymałem" ich pomoc i radę również. Tak samo, jako tutor, naprawdę normalnie pisałem z GM'em w niektórych sytuacjach i wiedzcie, że to nie jest taka łatwa robota. Zareportowany gracz musi pierwsze zostać sprawdzony i takie tam, a to trochę czasu bierze jednak, a poza tym.. tutaj chodzi o ich pewnego rodzaju niedosyt, a nie lenistwo. Ale Gm'a nie wybierze się przecież z tak wielu graczy, bo to jednak musi być ktoś kto ma coś w tej głowie (Chociaż, niektórzy Gm'owie tego nie mają). To na Tyle.. I tak zapewne moja wypowiedź zostanie skrytykowana, ale napisałem to co miałem do napisania i jest mi z tym dobrze.

Take Care.
__________________
Zbieram na rower...


20:32 Rtehb [23]: bo sie ma kumpli takich jak Ona /\

16:47 Ana Najt [35]: Push me!
16:47 Dryad Elizabeth [40]: <kick>

16:59 John Hiberlain [18]: przetszymywales tam ludzia a on dedna w torturach i mekach

21:07 Lord Von Luki [90]: ja jestem
21:07 Lord Von Luki [90]: gejem

22:19 Lowca Strefazero The Third [7]: Tesknisz za mna?
22:19 Luras Saia [60]: troszq



Są ludzie i ludzie
Lowca jest offline  
stary 15-02-2008, 18:32   #35
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lowca Pokaż post
Jestem zmartwiony tym co tutaj piszecie. Nie chodzi o to, że Bottery itp. są dobrzy, bo nie są to fakt, ale chodzi mi o to, że jakoś 3,64/4 ludzi tutaj potrafi tylko napisać to co ich poprzednik tj. "Same apdejty, ołtfity, tereny, a z botterami gU**o robIOM". Nie, nie naśmiewam się z dysklekcji czy braku poprawnego angielskiego, a także nie robię z siebie nie wiadomo kogo, ale zawsze mnie zastanawiało co w takich ludziach siedzi. Może to, że oni nie mają bota? Nie, to chyba nie to.. Może to, że Ci co botują mają potem "Medżik plejt armor!"? Sam nie wiem, ale wciąż mnie zastanawia ta kwestia. Co do pracy GM'ów tudzież CM'ów. Szczerze? Gdy naprawdę ich potrzebowałem to "Otrzymałem" ich pomoc i radę również. Tak samo, jako tutor, naprawdę normalnie pisałem z GM'em w niektórych sytuacjach i wiedzcie, że to nie jest taka łatwa robota. Zareportowany gracz musi pierwsze zostać sprawdzony i takie tam, a to trochę czasu bierze jednak, a poza tym.. tutaj chodzi o ich pewnego rodzaju niedosyt, a nie lenistwo. Ale Gm'a nie wybierze się przecież z tak wielu graczy, bo to jednak musi być ktoś kto ma coś w tej głowie (Chociaż, niektórzy Gm'owie tego nie mają). To na Tyle.. I tak zapewne moja wypowiedź zostanie skrytykowana, ale napisałem to co miałem do napisania i jest mi z tym dobrze.

Take Care.
Jak tutor może mówić ,że nie rozumie ludzi którzy są przeciwko boterom. Większość z osób które krzyczą ,,pierd**** boterzy" są źli bo nie umieją go ustawić to prawda ale mówiąc tak obrażasz tych którzy nie lubią boterów bo:
a) wbijają im się na resp
b) wybijają ich potworki
c) mogą trenować od ssa do ssa
d) mogą expic od ssa do ssa
Moim zdaniem nie jest to w porządku wobec innych graczy.
To tak w gwoli wyjaśnienia z resztą sie zgadzam.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline  
stary 15-02-2008, 21:18   #36
Marchewka
Użytkownik Forum
 
Marchewka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 97
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu Pokaż post
Jak tutor może mówić ,że nie rozumie ludzi którzy są przeciwko boterom. Większość z osób które krzyczą ,,pierd**** boterzy" są źli bo nie umieją go ustawić to prawda ale mówiąc tak obrażasz tych którzy nie lubią boterów bo:
a) wbijają im się na resp
b) wybijają ich potworki
c) mogą trenować od ssa do ssa
d) mogą expic od ssa do ssa
Moim zdaniem nie jest to w porządku wobec innych graczy.
To tak w gwoli wyjaśnienia z resztą sie zgadzam.
w starych dobrych czasach kto by pomyślał że aim bot będzie wbudowany w klienta plusem też była mała ilość polaków, mało expowisk dzięki czemu ciężko sie expiło.

nie wybaczę łajzą tego że zmienili wygląd DSM kiedys był taki wielki że można było się domyśleć że z łuski wykonany, a teraz? ;/
__________________
Suck'y Suck'y

LFC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marchewka jest offline  
stary 16-02-2008, 13:37   #37
Slavkomir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nefiu
Profesja: Elder Druid
Świat: Menera
Poziom: 141
Poziom mag.: 72
Domyślny

Wszyscy macie nierówno w głowie.. Nie potraficie zrozumieć, ze od strony technicznej są inni ludzie?! artykuł powstaje niezależnie od nich.. Macie lagi? Zmieńcie neta.. Mass kicki? Zabiją wam 40 lvl na rotach? Boterzy? Jak znaleźć botera?? tym bardziej jeśli siedzi przy kompie?? nie pracujecie w Cipkach, wiec nie możecie krytykować ich pracy.. a szczególnie tego, że napisali akurat dla mnie ciekawy artykul.. Bo dla mnie nie jest priorytetem exp w tej grze i chce czasem poczytać o szczegółach gry.. a Wy pierdolnieci maniacy sie ogarnijcie a nie tylko narzekacie !


I jestem pewny, ze wiekszosc narzekajacych nie ma wiecej niz 15 lat.

Ostatnio edytowany przez Slavkomir - 16-02-2008 o 13:40.
Slavkomir jest offline  
stary 16-02-2008, 15:13   #38
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Nie mam zamiaru angazowac sie w klotnie o botterach, bo to jest temat do komentowania tego artukulu a wiec:

Bardzo fajny
Powinniscie je szybciej tlumaczyc, bo on juz dawno byl, cipsoft mial fajny pomysl z tymi artykulami i przyblizaniem ludziom swojej pracy, ciekawe o czym napisza w nastepnym
__________________

Cashtan jest offline  
stary 16-02-2008, 19:11   #39
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashtan Pokaż post
Bardzo fajny
Powinniscie je szybciej tlumaczyc, bo on juz dawno byl, cipsoft mial fajny pomysl z tymi artykulami i przyblizaniem ludziom swojej pracy, ciekawe o czym napisza w nastepnym
Przykro mi, że z powodu natłoku zajęć w rl przetłumaczyłem artykuł tak wolno.
Emok jest offline  
stary 17-02-2008, 12:25   #40
Pymyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Pila

Posty: 37
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 150
Poziom mag.: 8
Domyślny

Gdyby te glaby tam chociaz raz popracowaly by nad problemem botow zamiast wymyslac nowych NPC typu " stan " czy kij wie co zeby nooby mialy radoche to GMowie mieliby 10 razy mniej pracy.
Pymyn jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin 3