Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2004, 13:23   #1
Qstosh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2003

Posty: 19
Domyślny przygoda na pohu :D

Chciałem sie z Wami podzielić ciekawą sytuacją jaka mnie spotkała całkiem nie dawno na POH'u.

Pewnego dnia ... na POH'u kosiłem ghule, cycki, szkielety. Było pięknie . Exp leciał jak zwariowany. Ucieszony małą ilością ludzi wlazłem sobie do dzióry z Rotami ^^. 1 GFB i około 400exp do przodu (poźniej dam może kiedyś ss'a z tym). Wychodze z dzióry ... 2 minosy i pare szczurów.
Ale nagle ... pizd ... NIE MA PRĄDU !!!!
5 sekund nie było, szybki reset kompa, logowanie do gry ... pizd ZNOWU PRĄDU NIE MA !!!!

Załamany totalnie wykonuje telefon do RL kumpla który gra w Tibię. OK, ale kolega ma mieczyki .
Sprawdza na stronie czy przypadkiem moja postać niezaliczyła zgona .
Ku mojemu zdziwieniu postać jest off-line i nie zaliczyła zgona .

Okazało się, że zadziałał system wywalający AFK

Ależ ja byłem szczęśliwy, że nie straciłem 40k expa, loot'a i skill'i
Qstosh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2004, 14:07   #2
Bartix
Użytkownik Forum
 
Bartix's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2003

Posty: 231
Domyślny

nie, to nie zadzialal system wywalajacy afk bo on dziala dopiero po 15(16) minutach
poprostu nie bylo w kolo zadnych potworow, mieczyki ci zniknely i cie wywalilo z gry
__________________
19:06 You see a middle-finger (atk:2 def:0) It is raised.
Bartix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2004, 14:14   #3
Marcin?
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 111
Marcin? ma numer GG 223122
Domyślny

Miales farta. Mi sie tak zdarzylo juz z 5 razy ze mi net odcieli i na rzie przez to tylko 1 zaliczylem death. Ale z tym systemem AFK to nie jest dokladnie tak jak napisales. Sa 3 przypadki odlaczenia od tibii IMHO.

1. Stoisz 15 minut AFK. Pisze komunikat o rozlaczeniu i w nastepnej minucie jak nic nie zrobisz to cie rozlacza.
2. Odlacza cie od swiata (prak pradu, netu) stoisz sobie i nie masz PZ lock (nie masz krzyzykow) wtedy wywala cie po okolo 40 sekundach.
3. J.w. ale masz krzyzyk o braku wylogowania (po walce jestes). Wtedy to gorzej. Nie liczylem dokladnie ale na oko to stoisz tam jeszcze z 4-5 minut i jezeli do tego czasu nie zginiesz to cie odlaczy.

Ad. 3 Mialem taki przypadek ze wlaczylem atak na spearmena a obok stal worior. W momencie kiedy juz zabilem spearmena nie zdazylem dac atak na woriora bo mi net wylaczyli. Jednak poniewaz jestem knightem i skile okolo 60 mialem to warior mi nic nie robi praktycznie (co pare sekund 5-10 HP srednio). Mialem okolo 35 level wiec HP okolo 600 i odlaczylo mnie od netu. Sprawdzam za 15 minut i pisze offline. Deatha nie mam. Zalogowalem i zostalo mi 150HP.

Tak wiec na lagi i odciecia od pradu najlepszy knight
Dlatego tez NIGDY nie bije AFK bo nie wiem co sie stalo gosciowi z drugiej strony netu.
Marcin? jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2004, 00:18   #4
!k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2003

Posty: 128
!k ma numer GG 3216039
Domyślny

dzisiaj właśnie dochodziłłem do respa stell ringa i mmnie nawalal root byłem sorcem na 8 lvl wiec był gówno wart więs niechciało mi się grać wiec gdy mnie reot bił dałem exit za 30 min loguje sie mam 60 hp i rot mnie bije od początq wię tu działa jakiś skąplikowany system że jak dash exit to po którkim czasie wykopuje cię z gry pomimo battle. Ale dokładnego czasu nie wiem :/
!k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2004, 10:06   #5
Mishell
Użytkownik Forum
 
Mishell's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Lokacja: zapomnialem :P

Posty: 163
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: nie ma
Świat: Harmonia
Domyślny

ja pierdziele zaden afk checker czy cos po prostu w tibi jest cos takiego co wyrzuca po bodajrze 15 sekundach bo ma cos w rodzaju wykrywacza. sam robilem postac i na rooku otoczony wilkami z full atackiem mialem kicka
zalogowalem sie myslac ze bede w swiatyni a tu mam 4 hp i wilki mnie leja jakos zwialem wyszedlem z 2 hp wiec nie pieprzcie ze trzeba 15 minut stac
__________________
POZDRO
MISHELL

_____________________________________________

wlasnie tracisz okolo 10 sekund na przeczytanie mojego podpisu
Mishell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin 3