Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2004, 10:42   #1
Tychanowicz
Użytkownik Forum
 
Tychanowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2003
Lokacja: End of the World Liczba postów: 1337
Wiek: 33

Posty: 351
Domyślny Tibia GG 3.2

Witam,
Czy przez Tibie GG można być zhackowanym??Mi się wydaję,że nie.Pozdrawiam
Tychanowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2004, 10:58   #2
Loney
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2003

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Loney ma numer GG 3289785
Domyślny

Normalnie nie ale jest taki program co instalujesz w danym pliku keyloggera i on ci wysyal a na maila co ilesc sekund czy minut wszyto co napisal urzydkownik uzywjacy tego utóz programu.
Loney jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 11:03   #3
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

Nie, wcale. Przecież CIPy same go napisały :/. Jak chatujesz to nie pisz o tym tutaj. I tak poza tym jak jestes mało skapny to można przez keyloggera jak napisano wyżej.


@down Czy ja rozmawiam z człowiekiem inteligentnym? Wieesz co to jest ironia? Jak nie polecam słownik.

@down Nic nie kumamy? Myślisz że jak chce powiedzieć coś ironicznie to będe używał takich emoikonek jak se zażyczysz?
-----------------
edit by Magus
Nie, mysle ze emoty ('mordki' oddajace emocje) sa po to by ich uzywac, po samej tresci nie zawsze odczytasz jakie emocje autor chcial przekazac. I przestan juz, ok?
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 11:32   #4
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez kotomaniak
Nie, wcale. Przecież CIPy same go napisały :/. Jak chatujesz to nie pisz o tym tutaj. I tak poza tym jak jestes mało skapny to można przez keyloggera jak napisano wyżej.
Buehehehehe. Tibie GG napisał Reebow - a On do załogi CIP Soft Gmbh bynajmniej nie należy. CIPowie natomiast zaciekle staraja sie uniemozliwic stosowanie tych programow i maja racje, ja tez bym nie chcial aby ktos do mojego produktu, bez mojej zgody wypuszczał na rynek jakies "dodatki".

re Up - owszem wiem, tyle ze ironie wyraza sie odpowiednia (czytaj inną) emotikonką.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 11:46   #5
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Z tego, co wiem, to cipowie nie poświęcają zbyt wiele czasu na walkę z cheatami.
Ja bym im mógł podsunąć po 15 minutach myślenia conajmniej 2 100% pewne sposoby walki z MC, na które tylko 2 kompy lub instalacja wirtualnej maszyny pomoże.
Z większością cheatów z GG też zbytnio nie walczą, a to, że trza przerabiać tibię GG po nowym update, to przez przypadek im wychodzi, bo akurat musieli coś w protokole zmienić i jakaś cyferka reebowowi się nie zgadzała w GG, czego poprawa zajęła pewnie ze 2 minuty
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 11:53   #6
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Cytuj:
Yea I sort of updated it for 7.2, I was too lazy to take 2 seconds to look for a code cave for the alerts, so I just didnt add that. Theres plenty of other afk programs out there, and most that actually do something while you afk. For all of you light/exp check/rune abusers, heres the new version for 7.2. You cannot speed fish anymore, but if you know how to use runes correctly you can shoot them as fast as possible without having to click on them again and again
Długo mu to nie zajeło...
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 12:17   #7
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Magus
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez kotomaniak
Nie, wcale. Przecież CIPy same go napisały :/. Jak chatujesz to nie pisz o tym tutaj. I tak poza tym jak jestes mało skapny to można przez keyloggera jak napisano wyżej.
Buehehehehe. Tibie GG napisał Reebow - a On do załogi CIP Soft Gmbh bynajmniej nie należy. CIPowie natomiast zaciekle staraja sie uniemozliwic stosowanie tych programow i maja racje, ja tez bym nie chcial aby ktos do mojego produktu, bez mojej zgody wypuszczał na rynek jakies "dodatki".

LOL! Nie zrozumial aluzji. Ale z tymi MC to powinni cos zrobic bo przez tych cziterow zalogowac sie nie idzie
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 22:08   #8
Owoc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 264
Domyślny

Cytuj:
but if you know how to use runes correctly you can shoot them as fast as possible without having to click on them again and again

gulp. Czy to znaczy że typ może se włączyć taki progs i otwiera BP SD i raz se na mnie klika a tu odpala sie 20 SD i padam bez możliwości użycia UH? bo jak tak to chyba kończę z Tibią...
__________________
W Tibii 2 razy dotarłem do lvl 36:
Owoc, lvl 36 Elite Knight, Danubia
Demonic Owoc, lvl 36 Royal Paladin, Elysia

Teraz już nie gram w Tibię. UT2004/GW!
Owoc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2004, 00:17   #9
Josibu
Użytkownik Forum
 
Josibu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003

Posty: 85
Domyślny

nieeee, przeciez jest cos takiego jak "you are exhausted"..
Josibu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2004, 02:03   #10
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Josibu
nieeee, przeciez jest cos takiego jak "you are exhausted"..
Wlasnie, ale to pojawia sie za szybko - bylem na cycach i odpalam recznie te runy, a tu mi pokazuje you are exhausted - kolejna rzecz dla ktorej nie warto grac sorcem.
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2004, 02:31   #11
Josibu
Użytkownik Forum
 
Josibu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003

Posty: 85
Domyślny

czary mozna rzucac mniej wiecej co 1 sekunde, dla mnie to jest madre, bo pomysl : wpada jakis sorc, strzela w ciebie 10 sd w jedna sekunde i jestes dead...
Josibu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2004, 03:30   #12
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Rune abusing polega na tym samym co speed fishing- nie trzeba ciagle klikac na runę, tyko program sam ją ładuje (klika pierwszy raz) a ty tylko odpalasz
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2004, 04:44   #13
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Josibu
czary mozna rzucac mniej wiecej co 1 sekunde, dla mnie to jest madre, bo pomysl : wpada jakis sorc, strzela w ciebie 10 sd w jedna sekunde i jestes dead...
Czary mozna rzucac co 2 sekundy, zarowno spontaniczne jak i runiczne. Jako ciekawostake dodam ze kiedy strzelamy z burs arrow to liczy sie to jakbyśmy rzucali czar - czyli strzelajac z burstow bierzcie pod uwage ze mozecie nie zdazyc sie wyleczyc.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2004, 12:11   #14
!k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2003

Posty: 128
!k ma numer GG 3216039
Domyślny

Ja tam wole niczego nie używać bo jak bym coś stracił to bym miał konieć z tibia jush :/

a niedaj boże mass pk to jush nie mial bym co robić na tym świecie
!k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2004, 13:19   #15
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Ja widze że jestem dobrze zorientowany w tych sprawach jesli chodzi o techniki hackowania(nie pytajcie skąd wiem) i możliwość zostania shackowanym.

1.Po długiej obserwacji(MatKusa) rozmowy reebowa z jednym z opów na kanale open tibi wynikało że reebow do jednej z wersji dostawił coś od siebie(keylogger) i mówi że może mieć każdy(poza rare items) sprzęt na Antice.Tak więc technicznie rzecz bioroąc to można zostać hackniętym przez tibie GG. Jednak reebow raczej nie potrzebuje twojego sprzętu

2.Ludzie używają róznych metod do hackowania, nie bede wymieniał jakich bo to było by głupie bo jakis Lame przeczyta i pomyśli ze jest hacker i jeszcze mu się uda. Jednak powiem jak się można zabezpieczyć przed hackiem.

a)Nie używaj Tibii GG albo innych progsów do chetowania. A przynajmniej sprawdż je jakimiś toolsami przed uzyciem.

b)Nie rozpakowuj archiwów samo rozpakowujących się(******)(pochodzących z nieznanego ci żródła) to nie muszą być spakowane pliki a instalatory róznych gówien.

c)Nie jest powiedziane że musisz coś odpalać z jakieś strony, są fajne bugi w WinSchit'cie które pozwalają niektórym progsą sie uruchamiać bez twojej wiedzy.I wysyłać info. o tym co robisz na kompie lub pozwalać na dostęp do niego.

d)Nie musze chyba wspominać o użyteczności takiego wynalazku jak Fire Wall??? Dzisiaj są one tak proste w obsłudze ze nawet najwieksza Lama je obszłuży.

e)Najczęstczym miejscem z gównianymi progsami są KAWIARENKI INTERNETOWE tam to dopiero ludzie mają patenty. Dobrą techniką jest przychodzenie z dyskietką na której jest plik txt z twoim hasłem i acc num. i robisz tylko CTRL+C i wklejasz CTRL+V w odpowiednie miejsce w klijencie tibi. Oczywiście są progsy które prowadzą podgląd schowka oraz progsy które wyciągają same hasła a nie wszystkie naciskane klawisze.
TYLKO NIE ZAPOMNIJCE DYSKIETKI ZABRAC!!!!
Acha no i istnieje ryzyko że ci ktoś na monitor zakuka jak bedziesz hasło kopiowal ale jak bedziesz to sprawnie robił to nie zlooka. No i zawsze mogą cie okraść z tej dyskietki.

@Exhausted: Są ludzie(Reebow-podobni i tacy przy których reebow jest Lame) którzy twierdzą że exhausted jest do ominiecia , nie wiem czy to plotki ale jesli nie - ludzie ci są na tyle odpowiedzialni żeby nikomu nie dać tych progsów.

Bo pomyśl: podchodzisz do Bubble mowisz DIE u #$%& i włączasz program który odpala 4 bp sdkow w tępie takim że wygląda jakbyś z lasera strzelał. I nie ma mowy zeby przed czymś takim się obronić.

Istnienie takiego systemu jest technicznie możliwe bo jak slysze jak Tibia jest niedopracowana to wszystko jest możliwe.

Nie wymieniłem tu nawet połowy tego co wiem, bo musze spadać spać. Pozatym w mojej głowie jest tego na dobry FAQ o tym(jakby to uporządkować).

Jak macie jakieś pytania to walcie na mail: [email protected]
Tylko bez txtow typu: "Jak sie hackuje ludzi plx powiedz"

Jeśli Bosal(lub modki(MatKusa sie nie pytam bo on mi i tak by pomogl i pewnie mysli ze sie przyda taki faq)) myślisze że taki Faq na tibia.pl by sie przydał to daj znać to cos wystukam przy pomocy ludzi i moze cos ciekawego powstać.

Jak ktoś ma jakieś sugestje i swoje pomysły na temat antyhacku to z chęcia wymienie info. E-mail me.

PS. Ludzie napiszcie co myslicie o tych wypocinach.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2004, 22:10   #16
Marcin?
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 111
Marcin? ma numer GG 223122
Domyślny

Faktycznie przydalaby sie zakladka o tym jak sie zabezpieczyc przed hakiem. Zbyt czesto ten temat sie pojawia na forum.
Znam osobiscie kilka(nascie) przypadkow zhakowania konta i WSZYSTKIE byly zrobione z 2 powodow:
1. Granie w kawiarence (keyloger jakis lub spogladanie przez ramie na haslo).
2. Uzywanie Tibia GG.
Marcin? jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2004, 00:15   #17
Master blake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 12 2003

Posty: 10
Master blake ma numer GG 3971309
Domyślny

racja, ilekroc ide do kafejki, to ustawia mi sie banda malolatow za plecami, i chca abym gral w tibie... :/ hackowanie w kafekach jest dziecinnie proste, wystarczy, ze usiadziesz obok, kiedy server jest full, i lookasz z boku.

pytanie: w domu uzywam tibii PW, i narazie mnie nie hackowalo, ale czy jest taka mozliwosc?

ps: nie potepac mnie za uzywanie tego programu, bo jest masa ludzi, ktorzy uzywaja tibii MC, i to mnie wkurza, ze o 12:00 jest full server. ZMUSILI MNIE!! !
Master blake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2004, 10:57   #18
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
pytanie: w domu uzywam tibii PW, i narazie mnie nie hackowalo, ale czy jest taka mozliwosc?
Możliwość zawsze jest. Ale sądze że jeśli tego progsa długo używasz:2 tygodnie+. To raczej już cię nie shackują, bo już by to zrobili.

Mało jest ludzi którzy z twoim hasłem czekaliby np. aż bedziesz miał lepszy sprzęt, bo by się bali że zmienisz hasło przed hackiem i zonq.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2004, 11:15   #19
Szatan-zg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 82
Domyślny

Najlepszy sposób to poprostu NIE użwanie tych śmieci. Nie lubie grać z cheatami, a takie programy można bez problemu tak nazwać. Wykaźcie się też w RL i próbujcie się zalogować aż do skutku, a nie idziecie na łatwizne. Po co wam światło dzięki GG? Od tego są np. pochodnie i czary. Szybsze łowienie rybek? Widzieliście kiedyś wędkarza który za[auto-cenzura]ala z wędką jak rakieta?
GG i podobne SUX!
---------------
edit By Magus
Sry, nie pogniewaj sie Brachu, ale !!!! Brac przyklad!!
Jak kiedys na Gery powiedzial (strzelam: Xavier - nie umiesz grac uczciwie, nie graj wcale!!).
Szatan-zg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2004, 09:59   #20
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Marcin?
Faktycznie przydalaby sie zakladka o tym jak sie zabezpieczyc przed hakiem. Zbyt czesto ten temat sie pojawia na forum.
Mój brat, i taki leniwy jak wszyscy inni
Przecież takie coś jest na stronie już od dawna!
http://www.tibia.pl/hack.php
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.


Powered by vBulletin 3