Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2006, 21:41   #1
GohanDemonek
Użytkownik forum
 
GohanDemonek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2006
Lokacja: Soul Society

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Szczęśliwy Rakion - smoki, miecze, magia

Wielu z was zapewne zna tą grę, ale nie wszyscy ;p
Rakion jest nastawiony głównie na pvp i stage mode (questy). Jest to mmo "pokojowy" czyli po wybraniu servera przechodzimy na główny chat gdzie możemy dołączyć się do istniejącej gry lub zalożyć własną. W czasie rozgrywki do dyspozycji mamy broń na krótkie dystansy (miecze, topory, młoty, sztylety, laski itp.) oraz na długie dystansy (łuki, gwiazdki, noże itp.)
Dostępne są trzy tryby:

Golem wars - Jest to bardzo ciekawy tryb. Są dwie drużyny które posiadają własnego golema oraz jest złoty golem na środku mapy, zabijając złotego golema dostaniemy gold sword ale tylko na 1min i 30sec, wyłącznie tym swordem możemy zranić golema przeciwnika.
Team deathmatch - Chyba nie musze tłumaczyć?
Solo deathmatch - Każdy na każdego
Oraz jest wspomniany Stage Mode, jest okolo 45 questów do przejścia lecz są bramki lvlowe.
Za zabijanie dostajemy gold'a za którego kupimy sobie eq w sklepie a prócz tego możemy kupić towarzysza - summona, od małego pajęczaka do wielkiego czerwonego smoka, a w sumie można mieć 3 summony,
Do wyboru mamy 5 profesji:
Blacksmith, ninja, archer, swordsman oraz mage.
Wspomne także o "chaos mode" każda z profesji ma w dolnym prawym rogu pasek chaosu by go wypełnić musimy zabić 6 playerów, a gdy go wypełnimy zaczynamy świecić na niebiesko a po kliknięciu klawisza "c" zamieniamy się w bestie która dosłownie miażdży wszystkich w okolo, wszystkie z postaci mają inną przemiane a trwa to krótką chwile. Prócz tego wszystkiego, jest tu masa combosów które umilą nam gre. Do całego zestawu dochodzą szczegóły... O tak, odpadające częsci eq w czasie walki itp. To była ta milsza część
Minusami tej gry są pewne ograniczenia a mianowicie to że playerzy czyli my łączymy się za pomocą p2p przez co często wyskakuje okienko z info i wywala nas do chata, ale to naprawde nie duży problem, wystarczy założyć własną gre a zaraz zleci się stado ludzi ;p. Naj naj naj minusem tej gry jest to że Rakion jest płatny od 15 lvla, lecz nie do końca, po osiągnięciu 15 lvla nie będziemy mogli dodawać stat pointów lecz grać możemy, to ograniczenie naprawde nie jest straszne, bo gra jest wspaniała, w końcu gra się dla relaxu prawda? a pozatym tak szybko się tego nie nabija ponieważ za jeden kill dostaje się 1 expa, a wymogi na lvl nie są takie małe, więc jeśli szukasz dobrej rozrywki to ta gra jest dla ciebie ; ) zachęcam bo naprawde warto.

Minimalne wymagania:

Pentium 1.2Ghz

256 ram

Geforce 2 MX


A teraz to, na co tak długo czekaliście:

Linki! xD

http://rakion.softnyx.net/download/client.asp sciągacie launchera, waży okolo 600kb, potem się rejestrujecie wybierając na końcu Rakion'a oraz logujecie się na launcher'a i dopiero wtedy zacznie się sciąganie klienta, waży on okolo 200mb, nie pamiętam ;p

http://rakion.softnyx.net strona główna
http://softnyx.net/member/term_of_use.asp rejestracja
http://rakion.softnyx.net/about/scrs...asp?ConfigID=8 screeny
http://rakion.softnyx.net/guide/char...an/feature.asp lista ciosów

I to by było na tyle, troche się rozpisałem xD
GohanDemonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2006, 22:18   #2
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Gram. Mam 10 lvl ninja. Gra jest super. Polecam.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 23:42   #3
Fivapo
Użytkownik Forum
 
Fivapo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: Rybnik

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fivapo
Profesja: Elite Knight
Gildia: Grim Eclipse
Świat: Rubera 4rever
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 6
Domyślny ^.-

Yo zassałem lunchera potem zainstalowalem next zarejestrowałem sie i wybralo raikon cche sie logowac do lunchera i psize ID unregister wtf?Help pls


Udalo mi sie zrejestrować do lunchera ale jak naciskam download full versjon to nic sie niedzieje ;/
pls help?
__________________

Ostatnio edytowany przez Fivapo - 24-06-2006 o 00:00.
Fivapo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 01:17   #4
GohanDemonek
Użytkownik forum
 
GohanDemonek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2006
Lokacja: Soul Society

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Niemam pojęcia, sprubój jeszcze raz sciągnąć launchera i wtedy, poszukaj na forum oficjalnej strony lub w faq, powinno tam coś o tym być.
GohanDemonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 03:43   #5
Coehorn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

taka sprawa potwierdzam logowanie gameguard się włącza i mi po 1-2 minutach wyskakuje że mam od nowa zainstalować gameguarda? niby jakim *****?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:06.


Powered by vBulletin 3