Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2012, 12:14   #1
IceQueen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 11 2006
Lokacja: w domu

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ice qeen
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 30
Skille: 54/57
Poziom mag.: 11
Domyślny Tibia zeszła na psy.

Gram w tibie od 2005 roku. I stwierdzam jednoznacznie ze teraz nie da się w nią grac. Da mi ktos jakąs rade jak mam na małym lvlu expic chociazby na rotach.
Cooldowny uniemozliwiły grę sorc/drutem teraz z e visa bije sie co 4s kpina.
Nie da sie lurować potworków poziom wyżej, czyli teraz jak jest 10 potworków w dziurze to po prostu nie da się ich zabic pojedyńczo. Wprowadzony został pokój do trenowania oczywiscie dla pacc. Teraz duzy skill ma jakie kolwiek znaczenie ?
Ta gra juz nie jest gorsza bo nie ma klimatu, w to po prostu się nie da grac, jest narobione tyle ograniczen rzekomo przeciw boceniu lurowaniu i ciul wie czemu, ze w grę po prostu juz nie mozna normalnie pograc. Pozatym kiedyś jak grało 60k ludzi to 40k z tego to byli polacy. Aktualnie gra 25k z czego 20k to brazole, polaka teraz spotkac w tej grze to sukces.
Dlaczego szanowny cipsoft zjebał tą grę tak mocno ?
Od wersji w której wprowadzono cooldowny, tibia przestała istniec.

Niech mi ktos teraz powie jak ja mam szybko wyjsc z rooka albo grac zaraz po wyjsciu z rooka. Gdzie wszędzie jest napierdolone mobów w dziurach. A oczywiscie nie mozna ich lurowac.
IceQueen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2012, 15:25   #2
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

tibianic.org - jeżeli chcesz pograć w porządną tibię
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2012, 13:54   #3
Raphinek
Użytkownik forum
 
Raphinek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2012
Lokacja: Nowa Ruda

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 23
Poziom mag.: 20
Domyślny

Nie chcesz nie graj !! Cipsoft stara się udoskonalać grę jak tylko potrafi - Po części dla zarobku ale to już ich sprawa. Jeżeli podobała ci się bardziej starsza tibia to graj na ots'ach albo postaraj się stworzyć własną grę i zobaczymy jak ci będzie szło Musisz się dostosować - Jeszcze jak byś mówił o poważnych wadach tibi które naprawdę przeszkadzają grać - OK! Można było by prosić Cipa żeby wprowadził a raczej cofnął parę poprawek, ale jak ty mówisz że nie możesz grać bez lurowania czy z delikatnym cool-downa to wybacz stary ale jesteś żałosny.

Ostatnio edytowany przez Raphinek - 09-11-2012 o 13:55.
Raphinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2012, 00:32   #4
sebi_01
Użytkownik forum
 
sebi_01's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2012
Lokacja: Viernheim

Posty: 14
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raphinek Pokaż post
Nie chcesz nie graj !! Cipsoft stara się udoskonalać grę jak tylko potrafi - Po części dla zarobku ale to już ich sprawa. Jeżeli podobała ci się bardziej starsza tibia to graj na ots'ach albo postaraj się stworzyć własną grę i zobaczymy jak ci będzie szło Musisz się dostosować - Jeszcze jak byś mówił o poważnych wadach tibi które naprawdę przeszkadzają grać - OK! Można było by prosić Cipa żeby wprowadził a raczej cofnął parę poprawek, ale jak ty mówisz że nie możesz grać bez lurowania czy z delikatnym cool-downa to wybacz stary ale jesteś żałosny.
zgadzam sie z Toba w 100% ! przeciez Cipsoft stara sie zachecic graczy, a nie ich odstraszac, poniewaz to jest ich praca i wiedza ze gdyby to wszysto zepsuli to nie mieli by z tego pieniedzy to widac ze duzo ludzi juz nie gra, ale jak widze ludzi piszacych na world chat ze jaka ta tibia zla itp. a graja dalej to az zle mi sie robi. Jedyne co Cipsoft teraz moglby zrobic to zlikwidowac boty, poprawic zabezbieczenia albo je calkowicie zmienic. Wlaczasz bota - bum ! Ban na ip na miesiac, za 2 razem na rok, a za trzecim dozywotnio.
sebi_01 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2012, 21:44   #5
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

to nie Tibia ale ta strona zeszła na psy.
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2013, 14:26   #6
Liza2
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Niech mi ktos teraz powie jak ja mam szybko wyjsc z rooka albo grac zaraz po wyjsciu z rooka. Gdzie wszędzie jest napierdolone mobów w dziurach. A oczywiscie nie mozna ich lurowac.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2013, 07:52   #7
Kethuris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2013

Posty: 43
Domyślny

..........

Ostatnio edytowany przez Kethuris - 19-02-2014 o 10:38. Powód: ..........
Kethuris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2013, 22:10   #8
KubiXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Wiek: 35

Posty: 50
Stan: Niegrający
Imię: Galo Mag
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 129
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raphinek Pokaż post
Cipsoft stara się udoskonalać grę jak tylko potrafi
Tutaj się kolego mylisz. Cipsoft nie udoskonala tylko ułatwia grę.
Teraz w Tibi są rzeczy które kiedyś na ots'ach nie było można spotkać.
Skilowanie offline? Co to qr... ma być? Jeszcze trochę i w klienta wbudują bota żeby czasami gracz nie musiał sam expic.
Tibia nigdy nie była trudną grą, wymagała tylko trochę cierpliwości od gracza. Jednak jak widać i to było za dużo.
Efekt "udoskonalania" tibi najlepiej obrazuje liczba graczy. Ta gra umiera i winny temu jest Cipsoft i ich poronione pomysły.
Pozdro dla graczy którzy pamiętają prawdziwą TIBIE.
__________________
22:49 Zola dragon wielki [53]: kto pomoze zrobic fibule quest? zrobilem ale niewiedzialem gdzie sa nagrody;/
KubiXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2013, 10:35   #9
olonor
Użytkownik forum
 
olonor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Northallerton

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alnor
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

coś w tym jest...
Lata temu ok 2005 jak zaczynałem był BUM na grę...
chodziło się do kawiarenek internetowych któe były wypełnione po brzegi tibijczykami... sam pamiętam jak z chłopakami wynajmowaliśmy kawiarenkę na noc na mass hunta albo wojnę płaciło się 10zł za kompa za noc więc kawiarenka z 10 komputerami nie było zle... sie skilowało dniami i nocami... matka mówi szkoła nieee bo skiluje matka mówi obiad nieee bo hunta mam matka mówi a może do wiglilii z nami bys usiadł... a ja że nie bo juz jadłem w Tibii a teraz z tego co widzę allegro i ebay kipią od kasy na sell...
a co ktoś mi mowi ze gra to bot bot bot...
tibia naprawdę nie idzię w lepsze... i jak tak dalej bd szło a wszystko na to wskazuje to tibia się skonczy szybciej niż się pokazała w PL...
SZKODA tak fajnej gry...
olonor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2013, 04:24   #10
yattaman
Użytkownik Forum
 
yattaman's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005

Posty: 52
Stan: Niegrający
yattaman ma numer GG 6511864
Domyślny

Zgadzam się - Tibia to już nie ta sama gra co kiedyś. Zbyt dużo nowinek sprawiło, że gra traci swój klimat. Bociarze niestety stanowią spore grono na expowiskach, a i sama gra nie jest tak popularna jak kiedyś (czy 8 lat temu ktoś wyobraża sobie baner z reklamą Tibii na portalu dla graczy? Wtedy to była marka, która nie potrzebowała reklamy). Z drugiej strony jednak jest kilka rzeczy, które podobają mi się w nowej Tibii - m. in. mniej dzieci Neostrady, które przerzuciły się na inne tytuły. A i te nowe dodatki - konie, itp. - nie są wcale złe, jednak z punktu widzenia kogoś, kto zaczynał grać te 8-9 lat temu całkowicie psują klimat.

Uważam, że Cipsoft powinien uruchomić oficjalny server którejś ze starszych wersji Tibii, np. 7.4, działający równolegle z nową Tibią, tak jak zrobili np. twórcy RuneScape tworząc server Runescape Classic i udostępniając go dla starych graczy.

Ostatnio edytowany przez yattaman - 24-06-2013 o 04:28.
yattaman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:52.


Powered by vBulletin 3