Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2004, 21:51   #21
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

co do tego red skulla- jesli mamy wysoki lv, to i tak nikt nas nie zabije, a jak nas zabije monster, to juz nie wina skulla, a eqp nam jakis super nie wypadnie bo jestesmy po hacku. Jesli to low lv- to czasami lepiej grac od nowa, bo przez ten miech mozna zrobic postac z wiekszym lv.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2004, 13:09   #22
Goki Douger
Użytkownik forum
 
Goki Douger's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 4
LOL Dzięki...

Masz rację...mnie też wiele razy zhackowali postać chociaż mam dopiero 19 level.Wiele razy mówiłem,że ,,kończę z Tibią",kasowałem ją z komputera i ...po paru dnach ściągałem znowu.Dzięki...dodałeś mi wiary w siebie ...
Goki Douger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 14:43   #23
Qrczaq
Użytkownik Forum
 
Qrczaq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Wiek: 33

Posty: 99
Imię: Kafos
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

o Jezu.. widze że jest coraz wiece polakow idiotów co włażą na stronki z keyloggerami tak jak np. pan Tibia Maniak czy koledzy pana Dopesi...
Qrczaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 15:01   #24
Vizjerej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004

Posty: 45
Domyślny

Ziom wymoiatasz.Jestes najlepszy wlasnie takie rzeczy mnie spotykaly.
Ten artykół na zawsze zostawie w pamieci.
Vizjerej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 20:32   #25
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ca1z
hrhrhr, myslisz ze dla 10-15 latka to pomoże? kupuje sobie postać, traci 200 zl i ginie a pozniej płacze i wyżywa sie na forum - help, pomocy ITP jak sie zaczyna grac na powaznie to hack nawet nieprzerwie gry, a najlepiej jak sobie wchodzi na strone sciaga tibiagg ( zobaczyl ze link ktos podał na tibii- o fajnie bedzie cheat a tam keylog ) i pozniej mowi ze nic nierobil i niewie jakim cudem go hakneli, mnie osobiscie niehakneli nigdy ( i tak by niebylo co bo niegram za duzo w tibie :E ) a moim zdaniem non-pvp jest dla ludzi ktorzy nieumieja poradzic sobie w pvp i sa ...
Polecam tez zapoznanie sie z słownikiem ortograficznym

:LEPPER!
Znalazł się wielce dorosły...Można mieć 20lvl i płakać z takiego powodu.Rasizm wiekowy<<lol głupio brzmi
@topic:
Fajny poradnik tylko,znowu dla newbie których na forum jest mało.A co do tego ta postać będzie lepsza to nie jest najgorszy argument;p
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 21:06   #26
Blaszy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 56
Oczko mmm

Dzisiaj miałem z nią kończyć , ale partyjka Wolfensetina :ET mi dobrze zrobiła. jutro zagram ale bedzie ciężko :/ dead 21 > 20 skill dista (pallek) 54 > 53 37 > 36 . K armor i szalik wypadl ;/ A wszystko dlatego że mi sie zachciało w kopalni kazzo poexpić . Tak sie składa że była dziesiąta a od 9 nikt nie był tam i sie narespiło tego szajsu ;/ zabiłęm jednego wyuhałem uhy spalilem mane i zacząłem uciekać miałem około 30 hp i nie miałem wyboru więc zlazłem w dziure a tam slime :/ namnożył się trapp i dead. :/ Mam jeszce kase to kupie nowy k armor wezme bp gfb i ....... he he he .......... wytne do nogi wszystki dwarfy w kazzo
Blaszy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 22:12   #27
Toowreck
Użytkownik Forum
 
Toowreck's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 36

Posty: 108
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 37+
Poziom mag.: 46
Domyślny ---???---

cze
moj kumpel czasem do mnie wpada na tibie bo nie ma neta
on gral swoja postacia i zainstalowal u mnie tibia gg czy jesli cos bedzie to mi tez grozi hack bo to ten sam komp??
odinstalowalem na szczescie tego samego dnia to gowno (znaczy skasowalem bo w dodaj/usun tego nie bylo)

thx
Toowreck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 22:14   #28
next great sorcerer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Sosnowiec, Darashia
Wiek: 32

Posty: 139
Domyślny

Ech.. znajome ja nigdy nie przejmowalem sie deadmi (moi kumple wiedza czemu, ba! jestem z tego znany) gram rok, a deadow mialem ponad 50 jak nic, a na chaku na 21lvl stracilem 100k (nie, nie polmylilem sie o jedno "0").

@topic
spoko artykul, ale nazwanie tego poradnikiem to lekka przesada.
Tyle.
__________________
Nowado
Master Sorcerer
Darashia
Initiate of White Tower
25lvl+
41mlvl+
next great sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 15:09   #29
Czarny Paladyn
Użytkownik Forum
 
Czarny Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 47
Czarny Paladyn ma numer GG 1755589
Domyślny heh

Muszę brać się za odrabianie strat. Mam nadzieję, że kumple mi w tym pomogą. Muszę mieć porządny level i poprawione skille. Wtedy może uda mi się zemścić. To była jakby zmowa. Wejście dolne było zablokowane. Stało tam z 10 graczy. Postanowiłem iść prawą stroną. Po lewej był oczywiście pk. Więc idę. Widziałem, że ona jest podejrzana. No i sprintem. Do depo. Stał przy górze jeden n00b i nie chciał mnie przepuścić. Mój pasek życia był już czerwony. Jeden cios i "You are dead"... PK przy depo to koszmar...
Czarny Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 19:34   #30
Izka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 5
Domyślny Po śmierci/hacku.

1.Tak, to jest prawda, tak jaby moja historia. Szukałam wejścia do Kazo i doszłam do smoka - spalił mnie!! Straciłam 4 bp of uh, kase itp. Potem bardzo wkurzona jak najszybciej poleciałam po swoje ciało z myślą, że smoka nie będzie. Zostałam spalona po raz drugi - ale tym razem nic mi nie wypadło.

2. Wszystko jest prawdą tak jak moja historia! Mogę wam powiedzieć - że to prawda! Koleś na 24 lvl ( a ja 14 ) pk'ował mnie ciągle. Ja postanowiłam zemstę - kiedy kilka dni go nie było tak ostro trenowałam - nabiłam 27 lvl. Koleś uśmiechnięty wrócił żeby mnie znów zabić. Poszłam wz nim w ślepy zauek. Nawet koleś nie sprawdził ktory mam lvl. Potem mu powiedziałam, spojrzał - i zobaczył - zaczął mnie prosić o wybaczenie, ale ja nie miałam skrópułów. ZAbiłam go jeden raz, drugi, a później przyjęto mnie do gildi. Wszsycy moi koledzy go pk'owali aż w końcu zobaczył na swoim ekranie : ,,WELCOME TO ROOKGARD'' został zrookowany. Ma głupek nauczkę!

Mówię wam: Nie zabijajcie niskich lvl za nic! Oni chcą mieć postać lepszą i uciekają przed każym. Ja zobaczyłam kolesia na 8 lvl z czerwonym hp i uciekał przedemną, wkurzyło mnie to bo ja nie chciałam go zabić. Uciekł niedaleko. Wlazł do slimów. Wylazł po chwili z czerwonym hp, zdążyłam go uhnąć. Nie straszmy n00bów bo ja wiem jakie jest uczucie biegającego 8 lvl w podziemiach bojącego się! Wy kiedyś te mieliście 8 lvl.
Izka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 21:05   #31
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

JA jak dedne to odrazu odechciewa mi sie grac....
..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 13:06   #32
Mordis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Lokacja: Torun

Posty: 4
Smutny omgggggggggggggg

.................................................. ................... na tych kropakch sa same przeklensta :;/

Ostatnio edytowany przez Mordis - 08-02-2005 o 13:17.
Mordis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 13:11   #33
Mordis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Lokacja: Torun

Posty: 4
Domyślny

ee ja sie zastanawiam czy grac poniewaz nabilem red skull niechcacy poprzez zabijanie zlodziei niemialem czachy nic i koles gwizdnol mi loota to go zabilem i red skull mam prawie lvl 29 paladyn i red skul na miesiac niemam co robic jeszcze mieszkalem z kumplami i mojego kumpla shakowali i stracilem wszystko!!!!!!!!!! ee i co byscie grali dalej red skull i bez qep i grosza ;/ no niewiem
Mordis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 15:41   #34
lagrandeziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2004

Posty: 33
Domyślny

Siema ja wam powiem tak : gram okolo pol roku mialem kilka postaci ale przenosilem sie ze wzgledu na moich ziomali z RL bo z nimi najlepiej sie gra !

ladnych kilka miesiecy gram na Calmerze ..... dedlem duzo razy ale z tego co slyszalem ( u sie przekonalem ) kazdy drut i mag ma ciezkie poczatki ( malo hp i slaby shielding ) ........

Hackneli mi tego drutka na 11 lvlu stracilem kolo 300 gp i Fire Sworda ( na 11 lvlu drutem lol nie mialem co robic ?:-/) Wkurzylem sie ale po 2 ddniach zaczalem ostro grac deadow mialem naprawde sporo ......


Calmera = non pvp wiec adrenalile podnosi sie chodzac na GSy i DRagi na 17 lvlu oczywiscie pare razy dedlem no i od dzis bede nawalal uhy pod dp albo expiac na dwarfach i rotach ... 3eba byc cierpliwym a napewno bedzie sie mialo lepszy lvl i dobre skille i mniej deadow .... a w deadach naprawde juz jestem zaawansowany ......


Powodzenia i nie poddawajcie sie !!! Konczylem z tibia juz duzo razy a dalej gram moja postacia ! i bede sie 3mal tylko tej jednej bo nei ma sensu zmieniac
lagrandeziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 16:02   #35
Majok
Użytkownik Forum
 
Majok's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ma'jok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera
Poziom: 45+
Skille: 74+/58+
Poziom mag.: 13
Majok ma numer GG 6267526
Domyślny

heh mialem podobne poczatki jak all bylem hackniety przez char trading(wtedy to bylo jeszcze legalne ) i przez cafe przenosilem sie za kumplami z RL lub przez deady w ktorych tracilem na malym lvlu +150k (amera) gralem na aldorze przenioslem sie bo kumpel mial hunta (ja mam bana na miesiac za pking ) teraz gram na calmerze i na aldorze bede gral tylko poto zeby wyladowac sie na ludziach ktorzy kiedys mnie meczyli grozili itp
podniesc sie mozna np ja na calmnie po banie za pking zrobilem od 44 do 47 lvla w tydzien(free acc) i eq z p-seta i fsa do dragon shielda gsa c-arma i k-legow;p
koniec streszczenia mojego poltora rocznego grania ;p
Majok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 16:36   #36
rabuke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004

Posty: 55
Domyślny Psychologia

I Właśniwe powstał nowy dział-psychologia tibiijska
__________________
Proszę zmienić podpis na mniejszy
rabuke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 21:48   #37
michalius
Użytkownik forum
 
michalius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2005
Lokacja: gdzies tam a moze tam
Wiek: 29

Posty: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do michalius michalius ma numer GG nie gadam na tym michalius ma login Tlenu nie gadam na tym Adres Jabbera do michalius
Domyślny jestesm wzruszony

tak umiesz pisac o tym moze napisz jescze raz o czyms naprawde mnie w niekturych omentach w oku lza sie zakrecila podziwiam cie i wspul czuje


przepraszam za bledy bo jest ich duzo

nick-Grontar
profesja-
lvl-11 jescze bedzie lepszy
-1
michalius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 18:16   #38
Van_Waterflew
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Lunara
Van_Waterflew ma numer GG 5654490
Domyślny

kórwa ja stracilem postac palladyna na 16lvl skille the best a tu nagle stracilem cale eq dlatego ze jakis n00bek mnie bloknol na dsach grrrrrrrr kórwa qmpel chcial zeby zmienil serw na jego na dan00bie no dobra zmienilem a przedtem sie zbawailem do 8lvl grrrr mój wielki blod no dobra ale dalej... zrobilem se tam 12lvl te palla skille good mlvl te ale kurde duzo n00buw, pk na 8lvl-n00by robio se tylko postac zeby wkuzac highl lvli wojny no to wrcucilem na zasluzono chimere i tera odrabiam wszystko to co stracilem a skille mam good jak na 8lvl bo 31/19 wiec spoko naawet bede mugl miec na 15lvl 70/60 moze........ i bede jeszcze lepszym silniejszym graczem a to moja rada nie wkuzajcie sie nie bawcie sie postacio bo to jo zniszczy!!!!! nie walcie highlvli nie sciogajcie marc nie kupujcie poistaci (latwo odzyskac sprzedane konto :/) i nie podawajcie passuw nikmomu, powtarzam nikomu!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------
down \/ masz cos nie komentuj moich bledów bo cie zreportuje za spammowanie :/ a co do moich bleduw sam sie nich wstydze ale poprawie je pamietajcie!!!!

Ostatnio edytowany przez Van_Waterflew - 09-02-2005 o 18:25.
Van_Waterflew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 18:19   #39
Dejvo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Wiek: 24

Posty: 213
Domyślny

$vboptions[postminchars]

Ostatnio edytowany przez Dejvo - 03-09-2010 o 20:42.
Dejvo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 18:26   #40
Charlotte Makantana
Użytkownik Forum
 
Charlotte Makantana's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 139
Stan: Na emeryturze
Charlotte Makantana ma numer GG 2472508 Send a message via Skype™ to Charlotte Makantana
Domyślny

Super ArtykuŁ! Ja MiaŁem Chyba 4 Albo 5 HakÓw I Zawsze Sie ŁamaŁem, Ale Po Pewnym Czasie ZrozumiaŁem Ze To Tylko Gra I Po Jakim Czasie OdrabiaŁem Straty.
__________________
UWIELBIAM PRZYCISK REPORT BAD POST
Charlotte Makantana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:02.


Powered by vBulletin 3