Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-11-2009, 19:41   #11361
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Warto dodać, że Koguty>WHU>Leyton Orient>****si>arsenal jeśli chodzi o Londyn : D

@Down

Tak, tylko Eduardo coś kostka boli :/
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 22-11-2009 o 19:47.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2009, 19:45   #11362
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

A w domu wszyscy zdrowi?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 19:52   #11363
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

3 miejsce Arsenal

kthxbye

@Edit:
Ej, kurna, co jest z tymi postami? Albo mi net źle działał, albo forum złapało jakiegoś laga, ten post powinien być wyżej, a ten wyżej pod postem Calena
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 22-11-2009 o 20:27.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 19:54   #11364
Upiorny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2009

Posty: 38
Domyślny

9:1 czyli 9-1=8.
Od statu Tottenhamu, czyli 8 odejmiemy stat Arsenalu czyli 4. Szybka kalkulacja poprzez kalkulator z pakietu Windowsa i wychodzi nam 4!

Z tego jednoznacznie wynika, że Tottehnam jest o cztery bramki lepszy od Arsenalu!!! A więc Arsenal nie ma szans już na nic w tym sezonie. Szczególnie, że zgodnie ze statystykami, rewanż na WHL skończy się wynikiem 4:0 w plecy dla Kanonierów. I takie są fakty!

kthxbye!!!11
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cristiano Ronaldo
We lost because we didn't win
Upiorny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 20:16   #11365
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

A w Polsce pejsy wygrywają w derbach Krakowa ;<

WISŁA&LECHIA!
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 20:18   #11366
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Milan wygrywa 4:3 z Cagliari i notuje 9 mecz z rzędu bez porażki. Nie jest źle.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 20:27   #11367
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
A w Polsce pejsy wygrywają w derbach Krakowa ;<

WISŁA&LECHIA!
Szybko wróciłeś z meczu, żałosny napinaczu.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 20:28   #11368
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Jesteście zabawni z tymi waszymi ">". Zabawnie żałośni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress Pokaż post
Milan wygrywa 4:3 z Cagliari i notuje 9 mecz z rzędu bez porażki. Nie jest źle.
Kawał dobrego grania Milanu jeśli chodzi o ofensywę. Z tych 3 straconych goli, 2 są winą Kaladze, który nie prezentuje już poziomu Serie A. Zagrania Seedorfa i Ronaldinho były ozdobą spotkania.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 20:37   #11369
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berbatov Pokaż post
Jesteście zabawni z tymi waszymi ">". Zabawnie żałośni.
Foch!

Owen > Berbatov

@Yoh

Forum zlagowało, sam się nie mogłem połapać ; d
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 22:27   #11370
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

A! Zapomniałbym. Bramka Fletchera > AnonimowyPowrot.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2009, 22:58   #11371
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Tottenham>Wigan
Arsenal>Wigan
Chelsea<Wigan

paradoks statystyki. dla pewności otwórzcie tabele.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 06:39   #11372
Upiorny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2009

Posty: 38
Domyślny

Dobra. Z tego co napisał Maggic też wynika, że Chelsea jest ewidentnie słabsza od Tottenhamu. Tak samo jak w przypadku Arsenalu, nie ma sensu wróżyć dobrej przyszłości w tym sezonie. Kurcze przykro.

Tylko Menczester Junadjet ma zwycięstwo zapewnione w tym roku. Potęga faktów.

A tak na serio, to przydałoby się trzymać kciuki za Arsenal w niedziele. Gdyby nie jebneli gafy tak jak w meczu z Sunderlandem (co było do przewidzenia, że coś spierdolą, bo za dobrze im szło) i wygrali z Czelzi to układ w tabeli byłby bardzo ciekawy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cristiano Ronaldo
We lost because we didn't win

Ostatnio edytowany przez Upiorny - 23-11-2009 o 06:41.
Upiorny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 06:51   #11373
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Szybko wróciłeś z meczu, żałosny napinaczu.
Z Gdańska jestem żałosny napinaczu? Zresztą zapomniałem, ty wiesz oczywiście wszystko lepiej.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 23-11-2009 o 06:53.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 10:40   #11374
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu Pokaż post
Nie wiem czy Arsenal miałby tyle serca do walki.
Zgadza się - nie wiesz
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Arsenal - Wigan 4:0
Tottenham - Wigan 9:1
Polska - San Marino 10:0
Jesteśmy już najlepsi na świecie?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 14:38   #11375
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Z Gdańska jestem żałosny napinaczu? Zresztą zapomniałem, ty wiesz oczywiście wszystko lepiej.
Co mnie to obchodzi skąd jesteś? Próbujesz tu prowadzić jakąś netchuligankę, a na pewno byś nie powiedział żadnemu kibicowi Cracovii w twarz, że jest żydem. Znam ten typ - mocny tylko w internecie, albo gdy ma za sobą stu kumpli, nie? Poza tym pewnie nie wiesz nawet skąd się wzięło, ze Cracovia = żydzi, a Cracovia ma piękną historię, której wcale się nie musi wstydzić. A o tym, że Wisła była klubem policyjnym (PSY! ) już pewnie nie pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać. Nie odpisuj mi, nie chcę się z tobą wdawać w żadne dyskusje.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 14:54   #11376
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

@WSZYSCY!

Manchester wygra wszystko, łącznie z Emirates Cup i nagrodą Fair Play, a Arsenal poleci z ligi!

@POLSCY_KIBICE

Wą ;[[[
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 16:34   #11377
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Co mnie to obchodzi skąd jesteś? Próbujesz tu prowadzić jakąś netchuligankę, a na pewno byś nie powiedział żadnemu kibicowi Cracovii w twarz, że jest żydem. Znam ten typ - mocny tylko w internecie, albo gdy ma za sobą stu kumpli, nie? Poza tym pewnie nie wiesz nawet skąd się wzięło, ze Cracovia = żydzi, a Cracovia ma piękną historię, której wcale się nie musi wstydzić. A o tym, że Wisła była klubem policyjnym (PSY! ) już pewnie nie pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać. Nie odpisuj mi, nie chcę się z tobą wdawać w żadne dyskusje.
To jest normalne tak samo jak teraz jest z Widzewem-komuniści. Nie staram się tutaj na obiektywizm bo jako kibic ŁKSu nie jestem wiarygodną osobą, ale taka jest smutna prawda. Prezesi widzewa śpiewali Międzynarodówke.Nawet herb ,,wielkiego widzewa" jest sfałszowany .Podczas okresu międzywojennego był tam rok 1922 po drugiej wojnie światowej komuniści chcieli się chwalić ,że Robocze Towarzystwo Sportowe istniało już w 1910r. Nie będę się dalej rozpisywał bo szkoda wzbudzać tutaj kolejnej napinki przez internet.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 17:28   #11378
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Co mnie to obchodzi skąd jesteś? Próbujesz tu prowadzić jakąś netchuligankę, a na pewno byś nie powiedział żadnemu kibicowi Cracovii w twarz, że jest żydem. Znam ten typ - mocny tylko w internecie, albo gdy ma za sobą stu kumpli, nie? Poza tym pewnie nie wiesz nawet skąd się wzięło, ze Cracovia = żydzi, a Cracovia ma piękną historię, której wcale się nie musi wstydzić. A o tym, że Wisła była klubem policyjnym (PSY! ) już pewnie nie pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać. Nie odpisuj mi, nie chcę się z tobą wdawać w żadne dyskusje.
O cracovii mowisz? No cracovia spadła z ligi w poprzednim sezonie. Sportowo. Tak pozatym to wiele o mnie wiedziec nie możesz. Piękna historia cracovii (napewno 2 ostatnie sezony). Dla ciebie (celowo przez małe c) moge być nethooligansem, a co ty o mnie możesz wiedzieć?

Bez pozdrowień. Tak btw skoro na policjantów mówisz psy to im też tak powiesz w twarz? jot pe stoprocent? Hahahahaha.

W środe kolejne Derby w Polsce, oby zakończone pomyślnie. Swoją drogą to ciekawie ostatnio, były derby Wawki, Krakowa, teraz trójmiasta a niedługo GD.

@down
Nie chce już tego ciągnąć bo ty wiesz wszystko pewnie lepiej, ale powiem tylko tyle: przedstawiciele cracovii pokazali swoje oblicze podczas sprawy z Łódzkim Klubem Sportowym. Ty dalej nazywaj sobie mnie nethoolsem, nie wiedząc jak człowiek reaguje, gdy jest zdenerwowany, trudno... haha


@down

Nie rozmawiamy o wpływie cracovii na spadek ŁKSU, ale wypominasz mi piekna historie cracovii. Chyba sobie przeczysz?

Ostatnio edytowany przez Swiety - 24-11-2009 o 16:39.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 19:15   #11379
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
O cracovii mowisz? No cracovia spadła z ligi w poprzednim sezonie. Sportowo. Tak pozatym to wiele o mnie wiedziec nie możesz. Piękna historia cracovii (napewno 2 ostatnie sezony). Dla ciebie (celowo przez małe c) moge być nethooligansem, a co ty o mnie możesz wiedzieć?

Bez pozdrowień. Tak btw skoro na policjantów mówsz psy to im też tak powiesz w twarz? jot pe stoprocent? Hahahahaha.

W środe kolejne Derby w Polsce, oby zakończone pomyślnie. Swoją drogą to ciekawie ostatnio, były derby Wawki, Krakowa, teraz trójmiasta a niedługo GD.
Oceniasz klub i jego historię liczącą ponad sto lat, przez pryzmat dwóch ostatnich sezonów? Gratuluję.

Cytuj:
Cracovia powstała jako organizacja krakowskiego środowiska akademickiego, mimo to, (a może raczej dzięki temu) była klubem, jak wówczas mówiono, demokratycznym. Oznaczało to, że jest otwarta na wszystkie grupy i środowiska. Nigdy nie ustanawiała żadnych barier klasowych, religijnych bądź narodowościowych. Podziały klasowe były jeszcze bardzo mocne na początku XX wieku, mimo to w Cracovii było miejsce dla arystokratów, mieszczan, rzemieślników, robotników, studentów i uczniów. Nie liczyło sie pochodzenie, jedynym kryterium były umiejętności sportowe.

Cracovia swoją polskość podkreślała narodowymi biało-czerwonymi barwami. To właśnie działacze Cracovii doprowadzili do powstania Związku Polskiego Piłki Nożnej - związku piłkarskiego grupującego kluby z Galicji. Mimo tego w Cracovii nie było żadnych barier narodowościowych. Oprócz Polaków w Pasach grali i działali Anglicy, Austriacy, Węgrzy, Czesi i oczywiście Żydzi.
Masz tu pochodzenie określenia "Cracovia - klub żydowski". Zastanów się zanim jeszcze raz coś powiesz.
Nie, nie powiedziałbym policjantowi, że jest psem, nie czuję takiej potrzeby i co to ma do rzeczy w ogóle? Najwyraźniej nie zrozumiałeś prostego skrótu myślowego i nie dostrzegłeś analogii między nazywaniem Cracovii żydami i Wisły psami. To mój ostatni post skierowany do ciebie. Lecz dalej kompleksy poprzez napinkę w internecie.

edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszczu Pokaż post
To jest normalne tak samo jak teraz jest z Widzewem-komuniści. Nie staram się tutaj na obiektywizm bo jako kibic ŁKSu nie jestem wiarygodną osobą, ale taka jest smutna prawda. Prezesi widzewa śpiewali Międzynarodówke.Nawet herb ,,wielkiego widzewa" jest sfałszowany .Podczas okresu międzywojennego był tam rok 1922 po drugiej wojnie światowej komuniści chcieli się chwalić ,że Robocze Towarzystwo Sportowe istniało już w 1910r. Nie będę się dalej rozpisywał bo szkoda wzbudzać tutaj kolejnej napinki przez internet.
Jasne. Masz rację. Z tym, że większość tych pseudohooliganów z internetu nie zna historii swojego klubu, o innych już nie wspominając i krzyczy "Widzew - żydzew!", bo tak jest fajnie. Różnica jest taka, że Cracovia nigdy klubem żydowskim nie była, a Wisła policyjnym owszem. I to nie chodzi o to, że jako kibic Lecha będę zawsze bronił Cracovii, bo zdaję sobie sprawę jak może być odbierany fakt, że Cracovia utrzymała się w lidze kosztem ŁKSu. Ale mimo wszystko - sam przyznasz, że takie dzieciaki, bluzgające na inne kluby (zwłaszcza w internecie) są denerwujące.

@down
W każdym temacie, który cię nie obchodzi się tym chwalisz?

edit
Cytuj:
@down
Nie chce już tego ciągnąć bo ty wiesz wszystko pewnie lepiej, ale powiem tylko tyle: przedstawiciele cracovii pokazali swoje oblicze podczas sprawy z Łódzkim Klubem Sportowym. Ty dalej nazywaj sobie mnie nethoolsem, nie wiedząc jak człowiek reaguje, gdy jest zdenerwowany, trudno... haha
Tylko, że nie rozmawiamy o wpływie Cracovii na spadek ŁKSu, a o twoim napinaniu się w internecie poprzez wrzucanie na klub. Dla mnie jesteś nethoolsem, bo jak sam przyznałeś właśnie - wylewasz swoje frustracje w internecie (chodzi o słowa: nie wiedząc jak człowiek reaguje, gdy jest zdenerwowany) poprzez wyzywanie innych. Rozumiem, że można jakiegoś klubu nie lubić, ale jak napiszesz, że ktoś jest żydem, to nie znaczy, że nim rzeczywiście jest, tylko że ty prezentujesz sobą bardzo niski poziom.

edit
Cytuj:
@down

Nie rozmawiamy o wpływie cracovii na spadek ŁKSU, ale wypominasz mi piekna historie cracovii. Chyba sobie przeczysz?
Ja pier*ole... Chodziło mi o to, że niektórzy nazywają Cracovię żydami, bo wydaje im się, że była klubem żydowskim, a jest to nieprawda. Była klubem demokratycznym, gdzie nie było żadnych barier ze względu na pochodzenie i jest to powód do dumy, więc nazywanie jej klubem żydowskim jest nie na miejscu, tym bardziej, że określenie to najczęściej jest używane przez Wiślaków, których klub był klubem policyjnym (a wiadomo jak to się kojarzy). Poza tym Cracovia jest najstarszym klubem w Polsce, a ty mówisz o niej tak jakby istniała najwyżej od roku. Jakby twoją Lechią zarządzali teraz idioci, którzy zaczęliby psuć dobre imię klubu pewnie byś pamiętał nadal jej historię i to co było w niej pozytywne, to z czego możesz być dumny. Ale jako, że nie chodzi o twój klub, to w ogóle cię to nie interesuje, nie? Jak dla ciebie klub to działacze, licencje i piłkarze to chyba nie mamy o czym gadać. Zresztą powinieneś wiedzieć o czym mówię (Olimpia/Lechia - pamiętasz?).

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 24-11-2009 o 19:09.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2009, 20:43   #11380
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

who cares?:|
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:34.


Powered by vBulletin 3