Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-07-2006, 21:28   #101
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :)

Jak narazie to mam poprawna liste fragów.
Przegralismy jedną bitwe to prawda,lecz wojne zamierzamy wygrać...

Cya w Tibia.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-07-2006, 19:29   #102
biedroniasty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Imię: Zavisha
Profesja: Knight
Gildia: Chosen Ones
Świat: Aldora
Poziom: 113
Skille: 97/95
Poziom mag.: 7
Domyślny

WY przegraliście? Dobry żart

Ledwo Fh przyszło wam skopać pupcie,to juz czmychnąłeś do dp,co widać na filmikach.Twoje tłumaczenia są poprostu żałosne Z NORMALNEJ gildi za takie coś byś już dawno wylot zanotował.Ale Hrp przyjmuje wszystkich,nawet najwiekszych szmaciarzy( zainteresowani na pewno wiedzą o kogo chodzi )


Damu,wyślij mi pocztówke z depo
biedroniasty jest offline  
stary 05-07-2006, 19:51   #103
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Gdy wszyscy padli,Nergio mial trapa,a ja nie mialem mu jak pomoc to ucieklem...Co miałem innego zrobic? Stać i czekac aż go zabija a potem mnie?
Te noobki z FH gonily mnie lecz nie udalo im sie mnie ubic...a w HRP mam wielu kumpli.Podaj swój nick biedroniasty i zobaczymy kto zawita w pz.
 
stary 06-07-2006, 10:28   #104
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 38

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix
Podaj swój nick biedroniasty i zobaczymy kto zawita w pz.
Damu ist teh evul pekey! Halp!

A tak na poważnie... Damu zastanawiałeś się troszkę jakby było gdybyś wybrał drugą stronę wojny? Gdybyś mógł normalnie grać, a nie zabijać szkielety pod templem na PoH'u? Nie myślisz czasem że zrobiłeś błąd przyłączając się do "przyjaciół" z HRP, których nie możesz zrozumieć gdy mówią do Ciebie w ojczystym języku? Wiem czemu niby tak zdecydowałeś - wcześniej nie byłeś zbyt, z braku lepszego słowa, lubiany na serwerze, ale to przecież mogłoby się zmienić podczas wojny. Teraz już oczywiście za późno... A szkoda, bo nabić 100+ level, nawet nie samemu nie jest łatwo.

Czekam na odpowiedź,
Vis.
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."
Vis jest offline  
stary 08-07-2006, 02:40   #105
Silvaeris
Użytkownik Forum
 
Silvaeris's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Lokacja: Menzoberranzan

Posty: 57
Profesja: Paladin
Gildia: Loonies
Świat: Pythera
Poziom: 126
Skille: 102/81
Poziom mag.: 21
Król

No i proszę, mamy pierwszy cywilizowany post w tym temacie, bez wyzwisk, bluzgów i subiektywizmu. Myślałem, że będzie to mój, kiedy w końcu tu napiszę, ale Visu mnie uprzedził niestety

Otóż, przyznam szczerze, statystyki fragów prowadzone przez Damu Unixa są tak samo nieprawdziwe i bez konsekwencji prowadzone jak te, które prowadzi Zandeko. Za usprawiedliwieniem takiego stanu rzeczy przemawia pełna niekonwencjonalność tej wojny, gdzie taki Bud Nail raz jest w FH, raz neutral, raz gra na nim Nego, raz ponoć Jaquera, raz fraguje dla HRP... Albo "sprzedany" Skroll Madera, który jako rl friend Buda Naila przyłącza się do FH, potem Gabriel używa RK na postaci i odzyskuje ją by wyjść z gildii, dołączyć po pewnym czasie do HRP, zgarnąć jedno UE od Shirseiza i wylądować na redzie, a potem wysłużyć się kolegami z rl żeby zapłacili za niego 100 k i znowu udawać neutralność mimo obecności w każdej bitwie jako "krypto-uhacz spektator". Nie dziwię się liczącym fragi, że się gubią w tym wszystkim (chociaż w połowie przypadków "chcą" się gubić).

A co do samej osoby Damu Unixa, tak kontrowersyjnej i popularnej, to fakt faktem, że tylko w Tibii 14-latek może otrzymać tyle uwagii innych, często starszych, bez szczególnych umiejętności jeżdżenia na unicyklu lub mistrzowskiego grania na fortepianie. I najwyraźniej mu ta uwaga pasuje, bo spędza każdą wolną chwilę wakacjii walcząc o każdego szkieleta na PoHu
Ja raz tylko chciałem ukazać mu prawdziwe oblicze jego domniemanych przyjaciół, kiedy Hannibal Barksas, otrzymawszy hunta od nas i Skrolla, wskazywał nam abyśmy huntowali także Damu albo tylko Damu zamiast niego. Tym co tak naprawdę spowodowało taką rażącą niechęć większości FH do Ciebie był fakt , że nie deklarowałeś się po stronie HRP od początku jasno i wyraźnie, tylko poczekałeś do momentu gdy praktycznie wygrali pierwszą sporą bitwę, by skorzystać z okazji i stanąć po stronie "wygranych". Tego nie można nijak tłumaczyć tym, że to Twoi "przyjaciele" czy cokolwiek, nawet jeśli każdy Twój owner znał każdego ich ownera, to po prostu czysty oportunizm w najgorszej postaci, z którego nie dano Ci możliwości się wycofać, bo przecież nie mów, że nie chciałeś/próbowałeś. Nie wiem jak ta wojna się skończy, kto jeszcze zmieni strony/ownerów/przyjaciół, ale szacunku wielu ludzi już odzyskać nie zdołasz
__________________
Tell me baby, what’s my name
Tell me honey, can ya guess my name
Tell me baby, what’s my name
I tell you one time, you’re to blame
Silvaeris jest offline  
stary 08-07-2006, 14:29   #106
biedroniasty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Imię: Zavisha
Profesja: Knight
Gildia: Chosen Ones
Świat: Aldora
Poziom: 113
Skille: 97/95
Poziom mag.: 7
Domyślny

Myśle sobie,kto cie panie Silvarrisie uczył matematyki,i dochodze do wniosku,że była to bardzo niekompetenta osoba

Zdecydowana więkoszośc postów Alberta traktuje jako conajmniej "cywilizowane ".Pozatym,dziwi mnie zadawanie pytań,na które sami bardzo dobrze znacie odpowiedz

Jedyne co w twoim poście było nieprzeciętne,to umiejętności literackie,które pokazałes
biedroniasty jest offline  
stary 08-07-2006, 23:51   #107
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 38

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Ja go uczyłem matematyki przed wstępnymi! Że jaki jestem? HUNTAAAAAAAAAAD!!

Poza tym nie zadaje pytań na które znam odpowiedź - Damu zawsze potrafi wymyśleć takie wyjaśnienie które mnie zaskoczy i ubawi jednocześnie. Czekam na to dalej.

PS. Taaak, Alb jest "cywilizowany"
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."
Vis jest offline  
stary 10-07-2006, 11:40   #108
biedroniasty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Imię: Zavisha
Profesja: Knight
Gildia: Chosen Ones
Świat: Aldora
Poziom: 113
Skille: 97/95
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pani Visie,myśle,że przyjdzie ci poczekać na odpowiedź,bo damu nie zwykł odpowiadać na bardziej merytoryczne pytania


A co do wojny,to chyba każdy troche znający realia wie,że niedługo Skroll ze swoją gildią dołączy do Hrp
biedroniasty jest offline  
stary 18-07-2006, 01:34   #109
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :]

Jak już każdy wie HRP polaczylo sie z DJ...
Zobaczymy teraz jak uloży sie wojna.
 
stary 19-07-2006, 12:02   #110
n3sTo
Użytkownik forum
 
n3sTo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 25
Imię: n3StO
Profesja: Master Sorcerer
Strzałka ??

Sorki mam pytanko...

Czy zostały ustalone jakies warunki co sie stanie gdy HRP wygra wojne albo co sie stanie gdy Fh wygra wojne?? Jest to jakos okreslone czy nie??
n3sTo jest offline  
stary 19-07-2006, 13:15   #111
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n3sTo
Sorki mam pytanko...

Czy zostały ustalone jakies warunki co sie stanie gdy HRP wygra wojne albo co sie stanie gdy Fh wygra wojne?? Jest to jakos okreslone czy nie??
Dla HRP jest miejsce tylko w pz i na innym serwerze jesli FH wygra, sadze ze jesli wygra HRP to to samo tyczy sie FH

dziwi mnie to nagle odzycie HRP, z nowych shooterow doszli Skroll, Zolom, Coronel Gousti, Igor Madera + jakis Kariioka,Eyer Felis etc etc czyt. low lvl na 1 sd + grupa knightow (przy czym jak tak sie przeglada DJ to widac ze duza czesc facc) - btw... Zolom juz wyszedl z DJ lol

wiec imo, nic to nie zmienia - z tego co widze to cala nadzieja teraz w Skrollu jest pokladana i jego ownerach ktorzy juz graja np. na Kronosie

pare dni/tygodni nowej nadzieji, doplyw kasy + pare nowych charow ktore stracily szanse na pozostanie na serwerze
a.t jest offline  
stary 21-07-2006, 16:27   #112
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albert
Dla HRP jest miejsce tylko w pz i na innym serwerze jesli FH wygra, sadze ze jesli wygra HRP to to samo tyczy sie FH
wiec po co komu wojna

osobiscie uwazam ze w wojnie niema wygranych - sa tylko przegrani, same straty.

__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline  
stary 22-07-2006, 00:45   #113
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ...:::Skowron:::...
wiec po co komu wojna

osobiscie uwazam ze w wojnie niema wygranych - sa tylko przegrani, same straty.

dluzej nie dalo sie znosic postawy niektorych osob, dlatego wybuchla wojna

czy nie ma wygranych... sadze ze sa/beda - jesli wygra FH, to wygra tez duza czesc osob ktore nic wspolnego z wojna nie mialy - poczytaj forum, a dowiesz sie dlaczego (Ellarien zamiescila spis takich watkow) - jesli wygra HRP to wygraja nieograniczona wladze, bo szybko sie nikt im nie postawi

@temat - poprosze o dolaczenie

Coronel Gousti - Jul 21 2006, 20:12:27 CET Killed at Level 88 by Albert Torielus and by Kim De'hell

Tenente Furioso - Jul 21 2006, 20:35:04 CET Killed at Level 87 by Pythomunoz

@Damu - widzisz jak sie uklada, przyjeliscie pare lamek... no to macie... stara gwardia byla przyzwyczajona do pz i nie miala takich wtop (obaj padli kilka sqm od dp)

Z shooterow ktorzy doszli, Zolom juz odszedl, Kariioka ban na miesiac, Gousti chce placic... Kamikaze Bondade do'Inferno pewnie nawet nie wie ze jest wojna, bo od 13-tego sie nie logowal... wiec tak wyglada to DJ... Skroll wyzwal Shirseiza na 1x1 i co? czeka na update? na aimbota? jakos nie raczy odpisac na forum... kiedy i gdzie...

Master'Rapper - Jul 23 2006, 11:36:22 CET Killed at Level 113 by Albert Torielus

Celle - Jul 24 2006, 12:10:58 CET Killed at Level 61 by Shirseiz and by Sir Igniz

cos Damu zaniedbujesz swoj topic

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 24-07-2006 o 20:30. Powód: 3 posty sklejone w 1
a.t jest offline  
stary 24-07-2006, 20:41   #114
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

damu nie zaniedbuje topiku tylko dodaje fragi te co mu odpowiadaja [jak juz ktos to mowil]

a co do wojny to wiem jaka jest sytuacja i mniej wiecej wiem kto nie pogra jak wygra ktoras ze stron
__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline  
stary 28-07-2006, 08:40   #115
Dart_Ridaow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 28
Domyślny Koniec?

Czyżby nastąpił koniec oficjalnej wojny?? Jak widać DJ się rozpadło i niewidać szykowania się do stworzenia kolejnej gildi.
Mam nadzieje ze postulaty FH zostaną wypełnione, a ludzie z hrp-dj do końca swoich dni beda zamieszkiwali pz. Jednak jak widać Kronos juz jest free, a co z reszta niewiadomo :> ?Mam nadzieję że pogrzeją jeszcze troszkę światynie na PoH bo się już przyzwyczaili do tamtego miejsca
Dart_Ridaow jest offline  
stary 31-07-2006, 08:09   #116
Baku'
Zbanowany
 
Baku''s Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Dzierzoniow

Posty: 393
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Witchers
Świat: Candia
Poziom: 55
Poziom mag.: 49
Domyślny

A wie ktoś co się stało z Kvakiem? Nie loguje sięjuż bardzo długo, a jego komentarz jest bardzo przygnebiający...
Baku' jest offline  
stary 31-07-2006, 09:22   #117
Dart_Ridaow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baku'
A wie ktoś co się stało z Kvakiem? Nie loguje sięjuż bardzo długo, a jego komentarz jest bardzo przygnebiający...
Kaczka niema neta noobek moj kochany :/. Ale keidyś wroci bo jak nie to mu skopie kacze dupsko mushaha

Co do tematu, Damu zmien go .

Ostatnio edytowany przez Dart_Ridaow - 31-07-2006 o 09:35.
Dart_Ridaow jest offline  
stary 06-10-2006, 11:11   #118
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No to zaczynamy na nowo
Good Luck.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin 3