Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-08-2009, 02:06   #41
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Razor1910 Pokaż post
Jakie miało być z definicji ? Prostsze tak ? A czy słowo prostsze nie jest synonimem słowa łatwiejsze ? Przeczytaj swojego poprzedniego posta .

Chyba że chciałeś coś innego przekazać w swoim poście i po prostu go inaczej zinterpretowałem
To drugie.

Kto jak kto, ale akurat ja jestem jedną z nielicznych osób tutaj, które własne posty chociaż rozumieją : P
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2009, 03:01   #42
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

"*Friendly fire zostanie zniesiony w późniejszym terminie. W takim wypadku atakowanie i uszkadzanie członków drużyny lub gildii nie będzie już możliwe, chyba, że członek ekipy jest przeciwnikiem na wojnie. Oznacza to, że szkolenie z sojusznikami będzie możliwe tylko w pojedynkach. Pozostałe szczegóły na temat friendly fire i pojedynków zostaną omówione w odpowiednim czasie."

Zaraz, czyli teraz jak będzie open to na uekach będzie można śmiało w swoich wbijać? Bo w końcu zadam tylko obrażenia wrogom NO i noobcharom. Tak samo jak się będzie czyściło poi jak sie dotychczas to robilo na pvp będzie to można robić jak na non pvp? Oni są zajebiści. Po co w ogóle zmieniali to wszystko.

p.s

Przyjmuje zakłady na to, że na "hardkor pvp" zostaną wprowadzone do 2 upów czaszki, bo "kochane" 20 levele spróbuja nagle swoich sił na tego typu serwerach. Pewnie będa wpadać w szał, że ich biją ludzie bez obawy o fragi jak oni się "expujom" aby "zabijać".Ich siła ukazała się podczas uptade 8.5, teraz all głosują na te transfery postaci, też poroniony jak dla mnie pomysł. Stało się najgorsze, ponieważ dzieci, o których za 7.6 nikt nie słyszał opanowywały stopniowo forum.tibia.com jak i ankiety, a prawdziwi to zlekceważyli. I tak szły zmiany za zmianami... Teraz mamy gówno jak w polskich rozgrywkach piłki nożnej, a co będzie dalej? Ja obstawiam, że przywrócą bany za zabijanie i za zabicie jednej osoby będzie ban na tydzień, bo co mnie będzie jakiś noob pekapeka ubijał na amazonkach obok carlin jak wbijam mój 16 lewel?!1



Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich użytkowników tego błyskotliwego portalu Hunted.pl, ponieważ czytając 4 wpisy pod obojętnie jakim wątkiem różnych osób (chyba, że to te same tylko próbuja uśpić moją czujność bo nigdy nie wiadomo co taki użytkownik potrafi) odechciewa mi się nawet patrzeć na wszystkie filmy związane z tą grą. Tam również zbiera się część tych "graczy". Apropos filmów to zaraz po stworzeniu hunted.pl do wywoływania traumy, którą raczej napewno nie tylko mi doskwiera dołączył twórca Tibiacam live czy jak to się nazywa ( w każdym razie chodzi o gościa który na starcie podpisuje się Jeremic czy to nazwa jego tajnej szajki chu* wie). Przez niego mamy teraz te tytuły w dziale filmy "ola rzepka złodziejujep sety w carlin z chłopakiem chłopaka z dyskoteki".


Pewnie napiszecie mi zaraz mase sprzeciwów, ale cóż takie życie. Ide spać.

BTW
Jak napisałem coś bez sensu, czyli czego nie można zrozumieć to nie miejcie żalu bo jestem już troche zmęczony i starajcie się domyśleć o co mi się "rozchodzi"

Ostatnio edytowany przez Swiety - 27-08-2009 o 03:02. Powód: ja musze każdy post edytować.
Swiety jest offline  
stary 27-08-2009, 03:32   #43
Samsqnek
Użytkownik forum
 
Samsqnek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2009
Lokacja: Warszawa

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 74
Poziom mag.: 55
Domyślny

a mi sie bedzie podaobalo to wszsytko na non pvp bedzie jazda xDD
Samsqnek jest offline  
stary 27-08-2009, 07:20   #44
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W końcu będzie można paru graczom coś udowodnić hehe. W sumie pozytywne zmiany, co do pvp-enfo i braku premii to się nie czepiam bo tam nie gram chodź to trochę dziwne.
Dupca jest offline  
stary 27-08-2009, 08:26   #45
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Zobaczymy jak karacze z non-PvP będą "się bić". :x I już nie będzie screenów z non-PvP typu "20 druid owned by 300 knight".

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline  
stary 27-08-2009, 08:34   #46
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

*Blokowanie postaciami i summonami nie jest już możliwe;

COOOOOOOOOO????????????????????????

edit

w koncu skoncze z tibia!1111111111111111

Ostatnio edytowany przez Marecki666 - 27-08-2009 o 08:48.
Marecki666 jest offline  
stary 27-08-2009, 08:54   #47
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marecki666 Pokaż post
*Blokowanie postaciami i summonami nie jest już możliwe;

COOOOOOOOOO????????????????????????

edit

w koncu skoncze z tibia!1111111111111111
Cry me a river cry...



ahahh wreszczie bede mial skilel 100/100 nic nie robiac
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 27-08-2009, 09:00   #48
Pulsars
Użytkownik Forum
 
Pulsars's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2009
Wiek: 31

Posty: 30
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Cry me a river cry...



ahahh wreszczie bede mial skilel 100/100 nic nie robiac
Wiesz teraz żeby się załapać do top 300 zaczynają 150 w górę
Pulsars jest offline  
stary 27-08-2009, 09:11   #49
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Niestety, nie podoba mi się. Szkoda, że można tak bardzo zepsuć grę ;/
__________________


Kubaland jest offline  
stary 27-08-2009, 09:33   #50
Demoninus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ston Bonix
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 45
Skille: 31/24
Poziom mag.: 42
Domyślny

Mam takie małe pytanie odnośnie Non - pvp które zostanie przekształcone na opcjonalne - pvp. Czy to znaczy, że jeśli ktoś nie będzie chciał uczestniczyć w walce, itp. to nic mu się wtedy nie stanie tak jak jest to teraz jedynie będzie można walczyć na zasadzie tego systemu wojen. Nie wiem czy dobrze rozumiem, proszę mnie oświecić jeśli coś źle zrozumiałem.
Demoninus jest offline  
stary 27-08-2009, 09:39   #51
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demoninus Pokaż post
Mam takie małe pytanie odnośnie Non - pvp które zostanie przekształcone na opcjonalne - pvp. Czy to znaczy, że jeśli ktoś nie będzie chciał uczestniczyć w walce, itp. to nic mu się wtedy nie stanie tak jak jest to teraz jedynie będzie można walczyć na zasadzie tego systemu wojen. Nie wiem czy dobrze rozumiem, proszę mnie oświecić jeśli coś źle zrozumiałem.
Tu występuje jeden z moich ulubionych cytatów: "Probably... yes".
Na razie wszystko się na to zanosi, ale znając Cip Soft oraz czytając zdania "(...) zostaną omówione w późniejszym czasie...", to jeszcze duzo może się zmienić.

Ostatnio edytowany przez Wylansowany - 27-08-2009 o 09:40.
Wylansowany jest offline  
stary 27-08-2009, 09:40   #52
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Krótko mówiąc beznadzieja jak dla mnie, niby system wojen jest ok, ale niszą nim całą strukturę dawnych pvp i npvp... Tak samo ten hardcore pvp też beznadzieja ;s
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 27-08-2009, 10:00   #53
Eruin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2007

Posty: 21
Domyślny

Mi się podobają pomysły tych serwerów optional/hardcore, ALE niech je zrobią NOWE. Niech będzie 5 typów serwerów i niech stare enfo i non pozostaną. Skoro wprowadzą wędrówki między światami, to każdy sobie wybierze czy jest za zmianą czy nie. Ja np w ankiecie Cipsoftu zaznaczyłem, że gram na PVP i przeniosę się ewentualnie tylko na pvp jakieś inne (bo niemiecki będzie lepszy niż amerykański chyba serv - wkurza mnie ten reset o 11). Jak nowe serwery to za duże wyzwanie, to niech połączą po dwa mało grywalne PVP ze sobą, a w miejsce tego robią nowy optional albo hardcore.

pozdr
Eruin jest offline  
stary 27-08-2009, 10:11   #54
Fyf
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
*Postacie nie dostają premii doświadczenia za zabicie innego gracza
Raczej tego nie wprowadza poniewaz ludzie grajacy na pvp enfo sie z tym nie zgodza i jesli cipsoft chce unikac strat graczy to tego nie wprowadzi.
 
stary 27-08-2009, 11:03   #55
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Krótko mówiąc beznadzieja jak dla mnie, niby system wojen jest ok, ale niszą nim całą strukturę dawnych pvp i npvp... Tak samo ten hardcore pvp też beznadzieja ;s
Masz status na emeryturze to co ci to przeszkadza? Nie grasz to powinno cię to nie obchodzić. Baj de łej, kurcze po co narzekacie tyle, "to mi się nie podoba, to w ogóle beznadziejne", postęp był jest i będzie, jest on nieunikniony. Tibia musi być konkurencyjna dla innych mmo żeby przyciągnąć klientów. Tibia będzie coraz bardziej upodabniać się do swoich konkurentów.
Dupca jest offline  
stary 27-08-2009, 11:51   #56
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Ich siła ukazała się podczas uptade 8.5, teraz all głosują na te transfery postaci, też poroniony jak dla mnie pomysł. Stało się najgorsze, ponieważ dzieci, o których za 7.6 nikt nie słyszał opanowywały stopniowo forum.tibia.com jak i ankiety, a prawdziwi to zlekceważyli. I tak szły zmiany za zmianami... Teraz mamy gówno jak w polskich rozgrywkach piłki nożnej, a co będzie dalej? Ja obstawiam, że przywrócą bany za zabijanie i za zabicie jednej osoby będzie ban na tydzień, bo co mnie będzie jakiś noob pekapeka ubijał na amazonkach obok carlin jak wbijam mój 16 lewel?!1
Nie, to wasza sila, sila narzekajacych polaczkow ukazuje sie co kazdy update. Dzieci ktore narzekaja na wszystko psuja ta gre razem z super oldszulami grajacymi od tibii 1.3 na pewno bardziej niz ludzie ktorzy sa za postepem. Co bedzie dalej? Ja obstawiam, ze co upa kolejne dzieci beda plakac ze udupili ich profesje, zjebali gre, bo co mnie, wyboconemu 200 ek moze jakis zasrany cipsoft wprowadzic war system na nonpvp?!1
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 27-08-2009, 11:57   #57
Devva
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Fog
Świat: Menera
Poziom: 120
Skille: 95
Poziom mag.: 20
Domyślny

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób ma nie być możliwe trapowanie innych graczy na NON-PVP , rozumiem ze summona blokującego drogę da się teraz zabić , ale najczęściej luruję się inne potwory a one zabijają gracza , a to chyba nadal będzie możliwe. Ciekawe jest jeszcze jak nie będzie możliwe blokowanie kogoś inną postacią , da się „wepchnąć” kogoś na innego gracza/potwora ?
Devva jest offline  
stary 27-08-2009, 12:22   #58
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dupca Pokaż post
Masz status na emeryturze to co ci to przeszkadza? Nie grasz to powinno cię to nie obchodzić. Baj de łej, kurcze po co narzekacie tyle, "to mi się nie podoba, to w ogóle beznadziejne", postęp był jest i będzie, jest on nieunikniony. Tibia musi być konkurencyjna dla innych mmo żeby przyciągnąć klientów. Tibia będzie coraz bardziej upodabniać się do swoich konkurentów.
To jak nie gram aktualnie w Tibię to znaczy, że nie mogę wyrazić swojej opinii o nadchodzących zmianach? Jak dla mnie to zmiany z typami światów są beznadziejne i koniec kropka, każdy może mieć inne zdanie...
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 27-08-2009, 12:56   #59
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ależ oczywiście, tylko że już narzekamy mimo że tego jeszcze nie przetestowaliśmy, to jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie Być może że te nowe systemy okażą się jeszcze lepsze.
Dupca jest offline  
stary 27-08-2009, 13:28   #60
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

A mi tam w przeciwienstwie do was sie to podoba. Kazdy mowi, ze Tibia ma swoj specyficzny klimat, lecz teraz jest tak, jak powinno byc (wg innych mmorpg) - non pvp - moga byc wary, duele, tylko nie ma random pk. Nie wiem, jak chca rozwiazac problem z blokowaniem, lecz sa na dobrej drodze, chociaz boty wtedy beda calkowicie nietykalne (oprocz antybana, ktory nie jest w pelni dobry). Mogloby byc w tym duelu cos takiego, ze nie mozna sie potowac czy cos w tym stylu - wyobrazcie sobie walke 50 knighta z 60 knightem z potami. Nie mowcie, ze jest zle, bo non pvp CIAGLE bedzie spelniac swoje funkcje - jak nie bedziesz chcial, nikt cie nie zaatakuje. Wiec co wy do tego macie? Pvp - za duzo sie nie zmienilo, nie ma co komentowac, a na pvp enfo sie nei wypowiadam, bo za duzo nie gralem. Wiem, ze ci, ktorzy tam graja w zalozeniu, ze trzeba ubic innego gracza dla expa dosyc duzo straca, lecz jest jak jest. Bic dalej moga, z tym, ze to nie bedzie mialo wiekszego sensu - ani loota. Zostanie satysfakcja, ze kogos zjechales i brak czaszki.
robek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin 3