Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2006, 11:33   #1
Cezex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Ostróda

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 20+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny Ostateczna prawda na temat Rookgaardu

Witam. Na początku chciałbym napisać wiadomość do wszystkich, zarówno moderatorów jak i innych użytkowników, aby nie zamykali tematu i nie pisali że to już było, bo to całkiem co innego i proszę doczytać do końca.

Chciałbym jeszcze dodać, aby nie pisać tu postów w stylu:
"Jest klucz, można tam wejść"
"Trzeba zabić mino z fista"
"Widziałem screeny jak Sunrise go zabija"
Ponieważ wszystko to jest (prawdopodobnie) nie prawdą, a zaraz dowiecie się czemu.

Więc zacznijmy od słynnego Mino Maga znajdującego się w pokoju przyległego do Mino Hell. Istnieje wiele historii na ten temat, ale jest jedna najbardziej prawdopodobna. Zapewne większość z was zna historyjke o tym, że Mino Mag został wysłany na wyspe, aby mogły na nią dochodzić posiłki z Mintwalin. I prawda jest taka, że słynny Mino Mag jest tylko ozdobą nadajacą grze klimat. Zaraz pewnie posypią się posty w stylu, że jest klucz i że ktoś go zabił. Jednak jest to NIE MOŻLIWE, nawet jeśli istniałby klucz do tego pomieszczenia, to i tak nikt nie byłby w stanie go zabić, nawet słynny Sunrise, obecnie 99 level. Jest na to dowód, Na jednym z test serverów Rookguardian de'Bove udała się do wyroczni (mowa o Oracle) i wyszła na Mainland. Razem ze swoimi przyjaciółmi z gildii udała sie do Mino Maga, wyposażona tylko w life fluidy oraz najlepszy equipment teoretycznie dostepny na Rooku, wliczając Spike Sworda. Więc wyszło z tego tyle, że Mino Mag dostawał bardzo małe hity (z tego co było widoczne na screenach to około 3-4 hp). Możecie nawet wykonać proste doswiadczenie, wziąść jakiegoś starego niepotrzebnego chara z skillami zbliżonymi do tych jakie maja Rookslayerzy i spróbować zabić Mino Maga używając Spike Sworda i life fluidów. Szybko przekonacie się, że raczej (a nawet jest to prawie pewne) Mino Maga nie da się zabić na Rooku. Przynajmniej w pojedynkę, jak było to pokazane na screenach, gdzie Sunrise pokonuje Mino Maga wyłącznie sam. Co do tego, że w sklepie można sprzedać brass armor za 150 gp, to być może jest to element mający na celu uwiarygodnienia tej całej zagadki i dający nadzieję dla ludzi, którzy cały czas dążą do jej odkrycia. Tak samo jak teleport w pokoju za Mino Magiem, jak dla mnie to nie prowadzi on nigdzie, ani do Spike Sworda ani do żadnego innego pomieszczenia na Rooku. Jest to poprostu kolejna ozdoba, nadająca smaku grze.

Przejdźmy teraz do Ghoula, obok Katana Room. I tu jest wielka ciekawostka, ponieważ w jednym ze starych programów opisujących wszystkie dostępne questy z Rookgaardu można znaleść quest na Scale Armor. Być może Ghoul związany był własnie z nim. Jeśli się dobrze przyjżycie to zobaczycie, że Ghoul jest oddzielony ścianą od katana roomu, jednak jest to zrobione w dziwny sposób. W pomieszczeniu z rotem i szkieletami "ceglana ściana" biegnie wzdłuż "kamiennej ściany" którą wyłożona jest cała jaskinia, nagle przed Ghoulem sciana biegnie przez środek pomieszczenia oddzielając go od reszty. Wygląda to tak jakby ściana dzieląca pomieszczenie została dodana pózniej. Jest to możliwe, że Cipsoft poprostu zamknął tego questa, ponieważ uznał, że Scale Armor jest to za silna zbroja jak na tamte potwory. A Ghoul został jako pamiątka lub jako kolejny element, który sprawia że gra jest bardzo zagadkowa.

Takich miejsc jak Mino Mag i Ghoul na Rookgaardzie, jest też kilka na Mainie. Mówie tu np. o podziemiach Serpentine Tower w Ankh, gdzie również za ścianą znajdują się potwory takie jak Vampire czy FE, można jedynie wypuścić z tamtąd Fire Elementala (chyba, że pozostałe też, tylko ja o tym nie wiem). Kolejną sprawą jest Banshee w podziemiach pustyni, osobiście nie znam osoby która by się tam dostała. te wszystkie elementy są to poprostu ozdoby w grze, i myślę że Ghoul i Mino Mag też.

Teraz słowo o Spike Swordzie. Prawdopodobnie też jest zagadką, niby jest zasypany tunel wspominający o Sword of Valor (nie wiem czy dobrze napisałem), jednak najlepsza broń (do zdobycia na 100%, nie mówie tu o Poison Dagerze, bo chyba jeszcze nikomu nie udało się go wylootować z minotaura na Rooku) jest katana, mająca staty 16/12. Spike Sword ma 24/21, tak więc moim zdaniem jest to za silna broń jak na Rookgaard. Nie uważacie, że byłoby nie wporządku jakby taki 50 level biegał po Rooku z takim Spike Swordem gdzie reszta ma carlin swordy lub mace z dużo mniejszymi statami? Pozatym z oficjalnych wypowiedzi Cipsoftu, nie popierają oni Rookslayerów. Rookgaard jest tylko po to, aby nauczyć jak grać w Tibie, być może wszystkie te rzeczy maja tylko ukazywać co czeka nas na Mainlandzie.

Istnieje też prawdopodobieństwo, że questy te istniały i zostały wyłączone. Trzeba porozmawiać ze starymi graczami. Jednak nawet jeśli taki quest był i został zamknięty jest też możliwość, że zostanie włączony na nowo, być może starzy gracze tego oczekują i nie wyjawią nam prawdy, bo będa chcieli mieć te tajemnice tylko dla siebie. Przeciez jakby ktoś zdobył Spike Sworda to napewno nie powiedziałby jak to zrobić ponieważ wtedy każdy mógłby go mieć (teoretycznie, ale skoro jedna osoba zdobyła to czemu innej ma się nie udać?).

Podsumowując. Nawet jeśli jest możliwość dostania się do Mino Maga (w co szczerze wątpie) to w pojedynke nawet nie ma co marzyć, o tym żeby go zabić z takim eq i life fluidami. Ghoul, prawdopodobnie element starego, nie aktywnego już questu. Jeśli nie są to elementy żadnych questów, to wszystko to łącznie ze Spike Swordem, to tylko ozdoby w grze (tak samo jak miecze w wieży Sweaty Cyclopa).

Myśle, że wam się podobało i jeszcze raz proszę o nie pisanie tu głupich postów w stylu, że to już jest temat XXXXXX o tym i żeby go skasować bo nie widziałem jeszcze, żeby ktoś to w ten sposób opisał. Myślę, że moja teoria jest najbardziej prawdopodobna i mam na to sporo dowodów, które tu przedstawiam. Dziekuję wam za uwage i pozdrawiam. Do usłyszenia

Do Looder'a
Napisałem, że CHYBA NIE UDAŁO SIĘ GO KOMUŚ ZDOBYĆ, sam osobiście grałem sporo czasu jako Rookslayer, miałem ponad 30 level i przynajmniej na Hibernie nie znałem żadnego innego Rookslayera, który posiadałby PD, a było ich kilku, żeby go wylootować z minotaura trzeba mieć duże szczęście. Pozatym PD nie wypada z każdego minosa a chodziło mi o ogolno dostępną broń.
A co do tego, że już ktoś to napisał to chyba się mylisz, bo nie widziałem tego wszystkiego napisanego w jednym temacie. A jeśli nawet to z tego co widziałem to krytykujesz tylko innych a sam nic nie robisz.

Psujesz temat i nabijasz tylko posty, 20 min temu pisałeś i mogłes edytować, a ty se piszesz: nie rozkazuj mi -.-
Tylko sobie posty nabijasz.

Ostatnio edytowany przez Cezex - 27-08-2006 o 12:09. Powód: Poprawka
Cezex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2006, 11:43   #2
Looder
Użytkownik forum
 
Looder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 18
Stan: Rookstayer
Imię: Looder
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 25
Skille: 20/25
Domyślny

pffff żeby to wszystko znaleść wystarczyło przeglądać te forum i w ciągu miesiąca te wszystkie bzdety ktoś napisał widać że ty nie jesteś starym graczem ani niemasz wielkiej wiedzy, gdyż to że pewni ludzie mają PD jest pewne na 100% sam jako newbie (chh około 2,5 lata temu) jak jakiś koleś mi na trade pokazał PD.

Cytuj:
Myśle, że wam się podobało i jeszcze raz proszę o nie pisanie tu głupich postów w stylu, że to już jest temat XXXXXX o tym i żeby go skasować bo nie widziałem jeszcze, żeby ktoś to w ten sposób opisał. Myślę, że moja teoria jest najbardziej prawdopodobna i mam na to sporo dowodów, które tu przedstawiam. Dziekuję wam za uwage i pozdrawiam. Do usłyszenia
A ja jednak napiszę, że kolejny spam godny jest skasowania.
Looder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:01   #3
MixerQ
Użytkownik Forum
 
MixerQ's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Żabno
Wiek: 30

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 8
Skille: 16/16
Poziom mag.: 0+
MixerQ ma numer GG 4090294
Domyślny

@UP nie krytykuj bo sie chłopak napracował
@2UP też tak sądze że ten ss, mm i ghoul to tylko na pokazówke
__________________
Hail Isara!
Hail Rookgaard!
Hail All Rookstayers on Isara!
MixerQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:06   #4
Looder
Użytkownik forum
 
Looder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 18
Stan: Rookstayer
Imię: Looder
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 25
Skille: 20/25
Domyślny

@Up nie rozkazuj mi -.-
Looder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:07   #5
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Wszystko jest napiasne bardzo sensownie, ale nie wiem, jaki czas jesteś już na forum, drogi Cezex'ie, bo choćby nie wiem, jakie dowody były podane w tekście, choćby pisał o tym sam MatKus i przykleił temat, to ludzie I TAK będą wciąż się pytać jak zdobyć SS i mówić, czego to oni nie widzieli i co siostra, wujka, brata, żony ich kumpla nie robiła z Mino Magiem i jakiego EQ nie miała. I to jest właśnie przykre, bo ten Twój tekst, mimo iż z pewnością nie jest głupi, to i tak odejdzie w zapomnienie, tak jak odeszło całe mnóstwo innych, niejednokrotnie istotniejszych i ciekawszych tematów, a Rookstayerzy wciąż będą szukali, nooby wciąż będą spamowały, a moderatorzy rozdawali ostrzeżenia - prawdopodbnie bez końca, bo ja raczej takiego końca nie uświadczę, choćbym nie wiem ile czekał. Swoją drogą, równie dobrze, ktoś może powiedzieć, że dojście do MM istnieje, bo dla kogoś Twoje stwierdzenie, jakoby Mino Mag, był zdecydowanie za silny i CipSoft prawdopodobnie nie stworzył do niego dojścia, będzie żałośnie mało przekonywujące, a i sam przyznasz, że 100% pewności co do tego nie masz, bo skoro nikt tego jeszcze nie odkrył, to nie znaczy, że tego nie ma.

Co do Spike Sworda, to niewykluczone, że jeśli istniałby quest nań, mogłaby istnieć również bramka lvl i problem z "biegającymi po Rooku ludźmi ze Spike Swordem", byłby poniekąd rozwiązany, gdyż mimo iż Rookstayerów masa, to nie wszyscy mogliby podołać bramce levelowej, narzuconej przez CipSoft (jeśli byłaby to odpowiednio wysoka bramka, powiedzmy 70). Nie mów też, że nie czytałem tego co pisałeś, bo jeszcze ani razu nie stwierdziłem, że Mino Mag jest, istnieje Quest na SS, a do Ghoula da się dojść - poprostu uważam, że niesprawiedliwie byłoby podpisać się pod Twoim tekstem, zamykając ten rozdział, bo druga strona barykady (ta, zakładająca, że SS można zdobyć), na pewno, nie porzuci poszukiwań, po przeczytaniu Twojego posta, gdyż tak naprawdę bardo mało w nim udowadniasz, a wszystko o czym mówisz, jest tylko słowami, które bardzo trudno odzwierciedlić w grze, które choć z pozoru sensowne, nie stanowią żadnej pewnej podpory - I tak jak żadna ława przysięgłych nie skarze nikogo, jedynie na podstawie zeznań świadków (mówie o zagranicznych ławach, bo w Polsce, to ani zeznania świadków, ani odciski palców, ani testy DNA, ani choćby samo przyznanie się do winy przez oskarżonego, nie rozwiązuje czasami sprawy), tak samo nikt nie uwierzy w Twoją historię, jedynie na podstawie słów. Proste, isn't it ? Mam nadzieję, że wszystko odebrałeś tak, jak chciałem, abyś to odebrał.


Pell


@Edit

I dziwny tytuł sobie wybrałeś, bo to raczej nie "cała prawda na temat Rookgaardu", tylko ew. na temat tajemnic Rookgaardu...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 27-08-2006 o 12:23.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:26   #6
borowik_
Użytkownik Forum
 
borowik_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: tam!

Posty: 38
Świat: Azura
Poziom: 50
Skille: 17/29
borowik_ ma numer GG 6481581
Domyślny

MM daloby sie zabic na rookgardzie - nawet na 2 sposoby

1-idziemy gromadka rookstayerow jeden bloczy i uzywa lf reszta okraza MM i go bije i tak az dednie

2-jesli trzeba w pojedynke to bierzemy luk i poion arrows - strzelamy w niego az sie zatruje a potem na chwile wychodzimy i tak az do deda
__________________
Rook Balanced

borowik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:28   #7
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Powiem wam, że zgadzam się z Cezexem. I ma typ myślenia podobny do mojego. Tylko, że ja uważam, że Spike Sword jest nie do zdobycia, wręcz nie istnieje.
Co do Ghoula, to samo co napisałem wyżej. Na TS niech którykolwiek przejdzie na Maina i zrobi to samo co Rookguardian de'Bove tylko że z Ghoulem.
@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez borowik_ Pokaż post
MM daloby sie zabic na rookgardzie - nawet na 2 sposoby

1-idziemy gromadka rookstayerow jeden bloczy i uzywa lf reszta okraza MM i go bije i tak az dednie

2-jesli trzeba w pojedynke to bierzemy luk i poion arrows - strzelamy w niego az sie zatruje a potem na chwile wychodzimy i tak az do deda
Proszę cię, wyjdź!
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 27-08-2006 o 12:32.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:31   #8
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Takich tematów było już wielu, bo nawet ja sam go pisałem, jednak został skasowany, a co do tego, że będzie mniej tematów o Spike Swordzie to już nie ma na to co liczyczyć, bo one były, są i będą.

Co do samej treści tematu.

Po pierwsze Rookstayerzy. Warto to zapamiętać...
Drugą rzeczą, która mi się rzuca w oczy sa oczywiście domysły. Każdy może powiedzieć, że tego nie można, a tamto tak. Niestety nikt nie będzie do końca pewny oprócz GOD'ów, no chyba, że jesteś GOD'em to sorry.
Trzecią rzeczą, która nawet mnie rozśmieszyła jest to, że jakiś Rookstayer solo próbowałby zabić Minotaura Mage. Jak sam wspomniałeś Rookguardian de'Bove wyszła na Maina i próbowała zabić tego oto minoska z Rookowym eq i Life fluidami. Nie udało jej się to. Więc przynajmniej moim zdaniem na Minotaura Mage poszła by grupa przynajmniej 5 osób gdzie jedna lub dwie są blokerami (druga zajmuje miejsce pierwszej jeśli ona zginie), jedna osoba od Life fluidów [będzie podawac blokerowi w jedno miejsce Life fluidy (można ją wykorzystac, lecz nie trzeba)], a reszta osób to nikt inny jak shoterzy walący z łuku (połowa z poison arrowsów, druga połowa z normalnych). Wtedy zabicie Minotaura Mage nie stanowi większego problemu oprócz wysokich skilli Distance fightingu (myślę, że 18 lub nawet 17 wystarczy), wysokich skilli Shieldinga (przydałyby się jak największe, napewno powyżej 20) i duży zapas Life fluidów.

To jest oczywiście moja ocena. Każdy może mieć inne zdanie.

Pozdrawiam, Kshaq.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:40   #9
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
nawet jeśli istniałby klucz do tego pomieszczenia, to i tak nikt nie byłby w stanie go zabić, nawet słynny Sunrise, obecnie 99 level. Jest na to dowód, Na jednym z test serverów Rookguardian de'Bove udała się do wyroczni (mowa o Oracle) i wyszła na Mainland. Razem ze swoimi przyjaciółmi z gildii udała sie do Mino Maga, wyposażona tylko w life fluidy oraz najlepszy equipment teoretycznie dostepny na Rooku, wliczając Spike Sworda. Więc wyszło z tego tyle, że Mino Mag dostawał bardzo małe hity (z tego co było widoczne na screenach to około 3-4 hp)
Sorry, ale gdzie jest powiedzianie, że trzeba do tego Minotaura Maga pójść samemu ?! Bo w natłoku tych wszystkich dowodów, zapomniałeś udowodnić, że istnieje tam jakaś bramka lvl, albo można wchodzić pojedynczo. To bez sensu. Ciekawe, czy jeśli zebrałoby się 10 lvli 35+, to czy Mino Mag, wciąż byłby taki "niepokonany"...

Cytuj:
Proszę cię, wyjdź!
Hakuoh, póki pod Twoim profilem napisane jest "użytkownik forum", a nie "odźwierny", wpostrzymaj się od "wpuszczania i wypuszczania" ludzi na tym forum, ok?



PS: Cezex, widzę, że obserwujesz temat, ale się nie wypowiadasz... No i przepraszam - obiecałem sobię, że nie będę się wypowiadał już w kwestiach Mino Maga, itp, ale widać, albo za słabą mam wolę, albo Twój tekst faktycznie wymagał mojej uwagi.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 27-08-2006 o 12:54.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:43   #10
borowik_
Użytkownik Forum
 
borowik_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: tam!

Posty: 38
Świat: Azura
Poziom: 50
Skille: 17/29
borowik_ ma numer GG 6481581
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hakuoh
Proszę cię, wyjdź!
Mam wyjsc bo wiem jak zabic MM i to ci przeszkadza??Twoja teoria strzela w leb przez to??Wez sie czlowieku nie osmieszaj.
__________________
Rook Balanced

borowik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:50   #11
Cezex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Ostróda

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 20+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez borowik_ Pokaż post
MM daloby sie zabic na rookgardzie - nawet na 2 sposoby

1-idziemy gromadka rookstayerow jeden bloczy i uzywa lf reszta okraza MM i go bije i tak az dednie

2-jesli trzeba w pojedynke to bierzemy luk i poion arrows - strzelamy w niego az sie zatruje a potem na chwile wychodzimy i tak az do deda
Napisałem, że w pojedynke ze Spike Swordem jest to raczej nie do wykonania. Czytaj uważniej. Co do teorii z łukiem, a jeśli wejdziesz i drzwi przez które wchodzisz się już nie otwieraja i jest inne wyjście? Przecież całego pomieszczenia nie widać. Dajmy na to, że mamy klucz, weszliśmy do Mino Maga i został on zabity. Ale drzwi przez które wchodzimy otwierają się tylko w jedną stronę, a żeby przejść do następnego pomieszczenia potrzebny jest następny klucz... Moim zdaniem w Tibie gra tylu Rookslayerów i niektórzy grają już po kilka lat, ta zagadka powinna zostać dawno odkryta. Ale to tylko moje zdanie.

Prodigy
Wiadomo, że zawsze znajdziemy kogoś, kto nam powie że nie możliwe jest możliwe. A co do tytułu tematu to tak mi jakoś do głowy przyszło. Obserwuje temat i się wypowiadam, tylko edytuje posty zeby ich mod nie skasował jak bedę pisał co 10 min posta. No co do ekipy to ja myśle, że ten quest to może być coś takiego że tylko jedna osoba na servie może to mieć. Czyli znowu to samo idzie ekipa, zabijaja MM i tylko kto ma wziąść nagrode?

Kshaq
Po raz kolejny już powtarzam, że chodzi mi o zabicie Mino Maga SAMEMU, jak było to pokazane min. na screenach, gdzie niby Sunrise go zabija i wcale nie z łuku. A pozatym, dajmy na to że quest istnieje, idzie ekipa kilku osób i zabijają MM. Tylko co teraz jak idą przez teleport (jak większość ludzi zakłada) i pojawiają się na wyspie gdzie jest tylko jeden Spike Sword. Wątpie że ktośby chciał się nim podzielić i raczej jeśli była by jakaś akcja z Mino Magiem to ludzie próbowali by iść samemu. Człowiek jest tylko człowiekiem i wątpie w to, że ktośby zdradził jak się dostać w takie miejsce bo wolałby mieć to tylko dla siebie.

Borowik
Mam jedno pytanie, skoro wiesz jak go zabić to czemu nadal żyje? A tak na serio to mówie spróbuj zabić Mino Maga nawet na Mainie w ten sposób co mówisz.

Ostatnio edytowany przez Cezex - 27-08-2006 o 13:03.
Cezex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:53   #12
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Zgadzam sie z zalorzycielem tematu, jednak ze spikiem mozna by bylo zabic mino maga ale spika NIKT niema wiec zostaje poison Dagger, z ktorego nie tylko sunrise (o ktorym noobki mowia ze expi na ghoulu i mino magu -.-) ale i wiekszosc 30 leveli zdolala by zabic mino maga jesli by tylko mial dostatecznie dlugo life fluidow. A co do ghoula i mino maga, sadze ze cipsoft ich stworzyl aby pokazac gracza co ich czeka na mainie
PS. a tak wogole to niewiem czemu wiekszosc ludzi mowi ze teleport u mino maga prowadzi na wysepke spike kiedy przeciez widac ze nie ma na niej zadnego tp...
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 12:59   #13
borowik_
Użytkownik Forum
 
borowik_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: tam!

Posty: 38
Świat: Azura
Poziom: 50
Skille: 17/29
borowik_ ma numer GG 6481581
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezex
Po raz kolejny już powtarzam, że chodzi mi o abicie Mino Maga SAMEMU, jak było to pokazane min. na screenach, gdzie niby Sunrise go zabija i wcale nie z łuku
Ale tamte screeny na ktorych sunrise zabija MM to byly fake
__________________
Rook Balanced

borowik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 13:35   #14
Looder
Użytkownik forum
 
Looder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 18
Stan: Rookstayer
Imię: Looder
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 25
Skille: 20/25
Domyślny

Z tego co wiem to sunrise zabil MM ale na test serwerze (niestety nie sam ^^)
Looder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 13:38   #15
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Mino Maga nie da się zabić na Rooku. Przynajmniej w pojedynkę,
Więc ten tekst traktuje o tym, czy da się zabić Mino Maga w pojedynkę czy nie ? Ograniczasz sobię temat, tak, aby łatwo byłoby Ci to udowodnić, bo wiesz dobrze, że mało kto, porywałby się w pojedynkę na Mino Maga. Jak widzisz, już zaczęły pojawiać się posty mówiace, ile osób potrzeba do zabicia MM,

Cytuj:
Wątpie że ktośby chciał się nim podzielić i raczej jeśli była by jakaś akcja z Mino Magiem to ludzie próbowali by iść samemu. Człowiek jest tylko człowiekiem i wątpie w to, że ktośby zdradził jak się dostać w takie miejsce bo wolałby mieć to tylko dla siebie.
Stereotyp dzisiejszego człowieka.

Cytuj:
a jeśli wejdziesz i drzwi przez które wchodzisz się już nie otwieraja i jest inne wyjście?
"A jeśli", nie pasuje do Twojego tekstu, który przecież jest prawdą jedyną, niepodważalną i ostateczną, nie przyjmującą żadnych innych założeń, potwierdzoną i udokumentowaną jak mniemam?

Cytuj:
No co do ekipy to ja myśle, że ten quest to może być coś takiego że tylko jedna osoba na servie może to mieć. Czyli znowu to samo idzie ekipa, zabijaja MM i tylko kto ma wziąść nagrode?
Proszę, jeśli napisałeś, że NIE MOŻNA DOJŚĆ i NIE MOŻNA ZABIĆ MINO MAGA, to trzymaj się tego, bo ktoś, kto będzie to później czytał, może w końcu nie wiedzieć, czy wierzysz w istnienie dojścia i możliwość zabicia MM, czy też nie. Staraj się nie symulować sytuacji, jakaby wynikła, po zabiciu Mino Maga, skoro twierdzisz, że to nie wchodzi w grę, itp, bo CipSoft nie robi Questów na podstawie tego, czy gracze później podzielą nagrodę między sobą, czy ktoś ją weźmie, kto ją weźmie - nie obchodzą ich takie rzeczy. Jest quest. Jest nagroda. Kto ją weźmie - ten będzie ją miał. Sposób dojścia do niej i zdobycia jej, jest już pozostawiony dla graczy. Jak ludzie robią quest na Helmet of the Ancients ? Kto bierze, element z Faraona ? Jakoś to się ustala - ten kto blokuje, ten kto zbierze najwięcej expa, ten kto ma już większość części, ten kto dopiero zaczyna zbierać - WOLNY WYBÓR. Moralne rozmyślenia, to indywidualna sprawa poszczególnych ekip/graczy.

@Down, Uther92

Człowieku, wiesz jaka jest definicja forumowego Trolla...? Nazywasz go trollem, bo ma odmienną opinię ? Ta cała akcja, jak już ktoś w spominał, rzuciła się niektórym na mózg (tzn. tym, którzy go mają, choć nie koniecznie używają), bo we wszystkich widzą Trolli, spamując postami, typu "Nie karmić Trolla", "nie odpowiadajcie plx", "Troll, troll ! Nie psizcie", co w rzeczy samej jest największym karmieniem Trolla... litości !

Cytuj:
Karmieniem trolla będzie:
(...)
napisanie posta "nie karmić trolla", żeby inni nie odpowiadali
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 27-08-2006 o 14:14.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 13:45   #16
Cezex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Ostróda

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 20+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Looder Pokaż post
Z tego co wiem to sunrise zabil MM ale na test serwerze (niestety nie sam ^^)
Własnie, nie sam. Pozatym napewno nie ze spike swordem. Zresztą nie wyobrażam sobie sytuacji, że Sunrise idzie do miasta i sie pyta kto z nim pójdzie zabić MM, bo wątpie żeby chciał się podzielić i nagrodami i informacja jak się tam dostać. Może zabrałby swoich najlepszych kumpli, ale z tego co widze grając w Tibie to ludzie rzadko kiedy dzielą się czymś cennym co mają. Są wyjątki ale to naprawde rzadkość.
Cezex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 14:03   #17
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Coz ja twierdze ze da sie zdobyc SS , kiedys z pol roku temu na tibianews bylo zdjecie jak 7-8 lvl zrobil tego questa. (mysle ze Tibianews nie klamia)
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 14:07   #18
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Problem Nie karmić trolla !

O matko po 1 :
-To był fake
po2:
-gdyby taki quest został odkryty już dawno byśmy wiedzieli o tym
po 3:
-Temat tego screena był poruszany wiele razy...
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 14:10   #19
Cezex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Ostróda

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 20+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. Pokaż post
Coz ja twierdze ze da sie zdobyc SS , kiedys z pol roku temu na tibianews bylo zdjecie jak 7-8 lvl zrobil tego questa. (mysle ze Tibianews nie klamia)
Tak na tibianwes było też zdjęcie jak MM zostaje zabity, co okazało się totalnym FAKE.

A co do tego co napisał wyżej Prodigy.
Mi od początku chodzi o SAMODZIELNE zabicie MM ponieważ kto z was powiedziałby komuś jak tam dojść? To tak samo jakby ktoś wiedział jak zdobyć DSL ze skarbca w Kazoo i komuś powiedział, wtedy ten ktoś jeszcze komuś itd... i wtedy nie byłoby już tajemnicy. Myśle że większość ludzi wolałaby to zrobić samemu żeby cała chwałe przypisać tylko sobie. Jednak nie dopuszczam możliwości że ktoś pokona go w grupie co jest bardziej prawdopodobne. Jednak myślę że gdyby wogóle istniała mozliwość zabicia go (nie na test servie) to juz dawno by go ktoś zabił. Przecież Tibia ma już tyle lat ...
Cezex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 14:17   #20
borowik_
Użytkownik Forum
 
borowik_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: tam!

Posty: 38
Świat: Azura
Poziom: 50
Skille: 17/29
borowik_ ma numer GG 6481581
Domyślny

Swojej gildi bym powiedzial bo jestesmy zgrana paczka i ufamy sobie - jesli ktos powie ze to ma zostac w tajemnicy to zostanie.
__________________
Rook Balanced

borowik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:24.


Powered by vBulletin 3