Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-05-2004, 22:25   #81
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Racja.Wybrałeś tą profesje bo ciebie coś do niej ciągneło.Wybrałeś maga bo kręcą ciebie spontaniki takie jak:e-wave,geb,ue a druida ze względu na możliwośc lecznie czyli:mass helaing,heal friend.Więc wybierałeś ja świadomie.Dal mnie UE nadal będzie bezużyteczne bo nawet jak mag ma 800 many i druid ma 800 many każdy sd i uh to jeżeli mag walnie z ue to ma 0 many a druid około 400 i mamy maga na widelcu.Ale każdy wybiera jak lubi.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-05-2004, 21:02   #82
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Sprawe UE juz chyba zesmy "omowili", i podczas "rozmowy" (apostrofy bo to wlasciwie klotnia byla ) wyplynelo, ze UE nie jest do PKowania, tlyko na powazne hunty solo

Edit:
No wlasnie trafiles w sedno
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2004, 22:20   #83
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Jeżeli chodzi tobie o takie super solowanie np jak idziesz na jeden resp necro gdzie biega w cholere śmieci lub na solo 5 demonów to może wtedy się przyda.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2004, 21:52   #84
krolik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2004

Posty: 13
krolik ma numer GG 1104155
Domyślny

moim zdaniem to czy ktos woli sorca czy druida zalezy tylko od gustu ja np mam druida ale wcale nie uwazam ze jest lepszy. 8)
krolik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2004, 21:54   #85
Renihali
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 64
Domyślny

O Boze czy wy ludzie wiecie co mowicie ?? Moim zdaniem druid jest lepszy bo nim gram i jest bardzo dobrze
a duele z sorcami robilem i nie mialem wiekszych problemow jak mnie za 100 walnal to ja mu oddalem
(mam sd makera i tak se w 2 dni zrobilem 2 bp of sd) i teraz sie juz nie boje chdzic nigdzie (oczywiscie baga uhow tez nnosze) A ktos zna druida z Antici ... teraz hyba 134 elder druid ...
jak ktos moze to niech zajzy do jego haty.... to w majtki zrobi.... bo sorc takiej haty miec nigdy nie bedzie ....
Renihali jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2004, 17:16   #86
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Knight dres, palek snajper?

@Artur-Knight
Skille obydwie profesje maja takie same, to ze druidom czy sorcom szybciej wskakuja jest bujda na resorach
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 15:56   #87
Tomek/swirek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Ja chcem byś sorcererem. Mam już jedną postać na mainie i wiem że sorcererzy są najlepsi. A więcv radze wam wybierać magów!!!!
Tomek/swirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 19:38   #88
Trzciniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 255
Trzciniak ma numer GG 8451284 Adres Jabbera do Trzciniak
Domyślny

I ja coś dożuce. Druidek oprucz kilku czarów do robienia run ofensywnych i leczniczych ma kilka innych wasoych czarów, takich jak cameleon czy convice. Convic run mogą se kupować palkowie ale dużego pożytku z tego mieć nie bedą, a cameleon jest NAJLEPSZĄ RUNĄ NA ŚWIECIE kiedy jest nudno. Może i druid jst nieco słabszy od sorka w czarach ale przynajmnie mało kto ich pkuje bo są pożyteczniejsi.
__________________
Gimohev>>>Sorcerer>>>Aurea
Trzciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 22:45   #89
majq
Użytkownik Forum
 
majq's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 131
majq ma numer GG 4002226
Domyślny

Ja mam sorcerera i naprawdę gra mi się zajefajnie. Co z tego, że Sorc nie może robić uhów, może je kupić. Podobnie jest z Drutem ale sprawa z sd`kami. Tak samo, może je kupić. Ale moim zdaniem ludzie traktują sorców z wiekszą powagą. Często widze druidów z imionami typu: "grzybek halucynek", "grzybek niewydymek", "qpo jad" etc.
__________________
^...^

Wróciłam ... nie mam zamiaru kończyć
majq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2004, 19:41   #90
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

Ehh... Mowicie ze uhy sie bardziej oplaca bo 2 zjadaja 20 many mniej od jednego SD a to nie ma znaczenia... Bo przeciez na zarobek powiedzmy 4k (ustalmy ze bp uh za 2k) trzeba zrobic dwa... 4k zarabiamy na jednym bp sd... Ale, ale trzeba doliczyc kase za blanki - na 4k druidem wydajemy 400gp (plus pusty bp ale to niewazne) a na 4k sorcem tlyko 200...
I prosze mi nie pieprzyc glupot o tym jak to sorc jest bezbronny jak siepnie ue... Mam filmik jak sorcerer na 52lvlu sobie pkuje i nagle atakuje go royal palek na 75 czy cos kolo tego... Ten sorcerer spekany, mysli ze sie skoncyz pkowania ale w pewnym momencie pieprznal jednego SD, chwilke potem drugiego (nie uhnal sie palek, nie zdazyl) i prawie rownoczesnie ze strzeleniem SD walnal UE... Royala rozlozylo na lopatki a sorc stracil jakeis 200hp od boltow bo dosc szybko sie to stalo... Ja preferuje sorcerera bo ... Wyobrazcie sobie jakies fanarty z sorcem - wiekowy dziadek ktoremu jednak gniew bucha w oczach, potrafiacy miotac mocami zywiolow itp... A druid? Mily i uczynny dziadyga ktory podczas walki zamienia sie w pelnego sily ale i rozwaznego wojownika... Na codzien siedzi w ogrodzie miedzy swymi dziecmi - kwiatami ktorymi opiekuje sie z miloscia w sercu...

Obydwie te profki to potega i wcale knight nie ma z nimi tak latwo (na 13lvlu prawie zabilem eliteknighta pk z 37lvlem ktory mnie gonil lecz jakis noob mi specjalnie zablokowal droge i padlem) + wygralem na 16lvlu duela z knightem na 26 (mial bp uh i super eq a ja mialem 4 uhy i troche runkow ;]) Liczy sie jak sie gra bo sorca/druida mozna efektownie spieprzyc! Tymi charami trzeba umiec grac...


Pozdro
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.


tomo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2004, 23:17   #91
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny SoRc DRuiD?

Po 1 na tym filmie ten royal walil ze strzał nie z boltów :/
Po 2 nie można mówić że druid lub Sorc jest lepszy i Basta!
Te postacie zostały doskonale zrównoważone, Gdyby był pojedynek sorca i druida na tych samych levelach to by byl raczej pojedynek "sd" i "uh" a także umiejęstności pvp a nie "Ue" Vs "Uh" . A teraz dylemat Sorc czy druid?
- Przejrzyj tabele czarów
- Kieruj się radami doświadczonych sorcow, badz druidow,
- Masz ekipe przyjaciół, sprawdz kto by się do tej ekipy przydał bardziej (jest duzo sorcow , bierz druida- jest duzo druidow bierz sorca itc.)
- Masz Pacc porównaj czary dla druida i sorca pomyśl które bedą praktyczniejsze w twoim środowisku (Możliwe że polujecie grupą Mass healing na miejscu jak najbardziej , jesteś samotnym wilkiem lubisz ogladac duze hity zobacz efektowne (ale czy praktyczne:/?) UE)
- Kogokolwiek byś nie wybrał strategie są podobne, pamietaj postac czarujaca wymaga cierpliwosci i pracy-
Na poczatku wcale nie bedziesz taki "najlepszy" sleczenie nad woda i robienie runek jest nużące
Potem zobaczysz i docenisz siłe sorca bądz druida..
__________________
Tiligus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2004, 20:02   #92
Grubbasek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004

Posty: 15
Grubbasek ma numer GG 4251148
Domyślny

więc, uważam, że druid i sorc są postaciami sobie równymi pod względem możliwości i innych czynników wpływających na gre.
ale gram sorcem, nie wiem dlaczego i uważam iż naprawdę warto nim grać( grałem troche druidem, chała ) , może gram sorcem z kwesti mentalności i uważam jak tomo_wyrwi , że sorc kojaży się z potęznym magiem, starym człowiekiem z kosturem w ręku, czasem wyglądającym jak pielgrzym , podrożnik, a czasem w bogato zdobione szaty, człowiekiem pełnym wiedzy o żywiołach starych księgach itp można by sorca porównać do GANDALFA
Druid kojaży mi się z człowiekiem znającym nature, dobrym uczynnym i mającym długą siwą brodą
można by go porównać z Panoramixem lub Tomem Bombadilem( nie wiem jak to się pisze )
Grubbasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2004, 23:41   #93
Almexian
Użytkownik Forum
 
Almexian's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Przemysl

Posty: 56
Domyślny

Nie gram długo w Tibie, ale jedno wiem. Druidzi są i napewno będą wazną i popularną profesją. Dlaczego? Już tłumacze. Tylko ta profesja potrafi tworzyć runy UH. Znam wielu ludzi. którzy tworzą tą postać tylko i wyłącznie dlatego, żeby tworzyć runy innym ich postaciom na ktorych im bardziej zalezy. Niby mag potrafi robic SD ale nie są tak niezbedne jak UH. Więc ja mówie. Każda z tych profesji jest ważna, i mag i druid. Dziekuje za uwage
Almexian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2004, 17:35   #94
yoman
Użytkownik Forum
 
yoman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 32
yoman ma numer GG -brak- Adres Jabbera do yoman
Domyślny

Ludzie o czym wy gadacie?kazdy szanujacy sie druid ma przy sobie bp sd a szanujacy sie sorc bp uh.A tak na dlusza mete to sorc jest lepszy...bo sie fajnie wabi 8)
yoman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2004, 18:51   #95
Amera Trooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2004

Posty: 37
Amera Trooper ma numer GG 5421194
Domyślny

Ale zauwaz ze jak Sorc walnie UE to masz prawie deda a czar mozna walnac co 2 sekundy czyli jak walnie ci UE aty sie uh top ty byles 1 i potem walniesz z sd itp... A mag bendzie sie co chwiel uhal a jak sie uhal to nie moze zatakowac przez 2 sekundy.... a mag bendzie caly czas atakowal!
Amera Trooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2004, 15:31   #96
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

I tutj sie mylisz, poniewaz UH jako jedyna runa w calej tibi nie powoduje "you are exhausted", czy jakos tak, wiec Sorc bedzie mogl jaknajbardziej atakowac, to samo druid.
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2004, 23:28   #97
xim
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004

Posty: 12
Domyślny

ja wole magów (zawsze miałem do nich respekt) a pozatym to oni majom lepsze czary i lepsze runki mogom robić
sd --->rulez
xim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2004, 16:25   #98
SandMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Łuków
Wiek: 34

Posty: 87
SandMan ma numer GG 3377227
Domyślny

up: O wyzszosci SD nad Uh i vice verca juz wystarczajaco dlugo "rozmawialismy"


To pomijajac kwestie wyzszosci 1 profesji nad 2 to wymyslcie taktyka na anihilatora dla druta
__________________
By your hammer let none be saved!
Live to die on the final day!
SandMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2004, 16:32   #99
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Pierw znajdz druidów na jednym servie z lv 100+ to pogadamy.Większośc z nich jest wykorzystywana jako uh makerzy więc wiesz za ywsokich lv nie mają.Jak dla mnei nie ma żadnej różnicy między sdorcerem a druidem,mała różnica w czarach a jak mają taki sam magic lv i lv to uh/sdkną za tyle samo.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 08:59   #100
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Villen
Pierw znajdz druidów na jednym servie z lv 100+ to pogadamy.
OK
Secura:
Er Makea
Omega Man
Volgatha
+ jakis sorc (ghrry nie udalo mi sie znalezc czwartego )

Laduja mana shield + stone skin amulety i wala z SD w 2 demony po prawej.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin 3