Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-09-2004, 09:53   #1
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Oczko Sesje RPG

Z kolegami gralismy kiedys w D&D ale teraz im sie znudzilo i zostalem tylko ja z jednym kolega co gramy jeszce w RPG <min. Tibia> ale to nie jest to samo co udzial w sesji. Mam pytanie czy ktos prowadzi sesje rpg w internecie bo bylem na kilku stronkach ale niestety sesje nie wypalily a ja bym hccial sprobowac. Jesli ktos prowadzi taka sesja i potzrebowal by gracza to napiszcie na moje gg 2698836
Zwieshu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-09-2004, 10:56   #2
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Nie licz na to że w Polsce coś takiego kiedykolwiek wypali.
Ulrek jest offline  
stary 05-09-2004, 11:40   #3
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Ulrek: Czemu uwazasz ze nie wypali...jak juz wypalilo. Matkus prowadzil na ircu sesje w D&D.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 05-09-2004, 12:42   #4
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Ja tez wiem ze wypalilo bo muj kolega juz kilka razu uczestniczyl w takiej sesji tylko ze sie rozpadla ale bylo. A co do sesji D&D to odbywa sie ona na ircu tutaj na tibia.pl??
Zwieshu jest offline  
stary 05-09-2004, 16:18   #5
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Na IRCu tibia.pl umowilismy sie, a potem juz bylo spotkanie na osobnym kanale, zeby nam inni nie przeszkadzali.
Ale chętniej zagrał bym sobie w jakiegoś PBEMa albo w PBFa (przez e-mail albo przez forum). Na IRCu za duży chaos sie robi.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 05-09-2004, 16:51   #6
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Tez bym chetnie zagral ale ciezko sie zgrac. Bo widzisz Matkus, ty chetnie zagrasz D&D a ja nie mam pojecia o tym systemie. Na odwrot to samo, chetnie zagram w Warhammera a jak widze malo osob jest chetnych do grania w tym systemie...i kolko sie zamyka.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 05-09-2004, 17:03   #7
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

mi chodzi glownie o granie online tak jak na irc a nie forom bo wydaje mi sie ze rozgrywka trwala by kilka razy dlozej niz normalnie bylo planowane. A tak apropo porobowalem wejsc na irca ale niemoglem wiec zciagnalom mIRc ale niewiem jak dodac tam Tibia.pl bo jeszcze nigdy nie ircowalem plx pomozcie a wtedy zagram z checiom z wami tez gram w D&D
Zwieshu jest offline  
stary 05-09-2004, 20:31   #8
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n3m3s!s
Tez bym chetnie zagral ale ciezko sie zgrac. Bo widzisz Matkus, ty chetnie zagrasz D&D a ja nie mam pojecia o tym systemie. Na odwrot to samo, chetnie zagram w Warhammera a jak widze malo osob jest chetnych do grania w tym systemie...i kolko sie zamyka.
W ramach kompromisu, rozegrajmy w World of Darkness +P
Baron Kaldrick jest offline  
stary 05-09-2004, 20:35   #9
Polny Lowca
Użytkownik Forum
 
Polny Lowca's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004

Posty: 403
Domyślny

Czemu nie w BG
Polny Lowca jest offline  
stary 05-09-2004, 22:27   #10
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Gwoli wyjaśnien: napisałem że w Polsce coś takiego nie wypali dlatego że ludzie (a szczególnie Polacy) nie potrafią się zgrać, jednemu wypadnie to, drugiemu tamto, trzeciemu nie będzie się chcieć, a reszta (powiedzmy 5 kolesi) będzie dyskutować o głupotach lub bardzo mądrych rzeczach, aczkolwiek w ogóle nie związanych z tematem.

@up
Hej, a może tak pogracie w Earthdawna? Albo coś z RPG cyberpunkowych?
Ulrek jest offline  
stary 05-09-2004, 22:47   #11
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
W ramach kompromisu, rozegrajmy w World of Darkness +P
Bardzo chętnie. Znajdź MG, to się łapię na to. Ostatnio kupiłem podręcznik do MAGa (z dromem sie złożyliśmy) i chętnie bym świat poznał grając u kogś zanim zaczne prowadzić
BTW: Do diaska, niech ktoś mi powie, po kiego grzyba ci magowie, vampiry i reszta patałajstwa kryją się przed światem, skoro są o wiele potężniejsi, "lepsi", mądrzejsi...... od zwykłych ludzi.

Cytuj:
Gwoli wyjaśnien: napisałem że w Polsce coś takiego nie wypali dlatego że ludzie (a szczególnie Polacy) nie potrafią się zgrać, jednemu wypadnie to, drugiemu tamto, trzeciemu nie będzie się chcieć, a reszta (powiedzmy 5 kolesi) będzie dyskutować o głupotach lub bardzo mądrych rzeczach, aczkolwiek w ogóle nie związanych z tematem
Dlatego zaproponowałem forum lub maila A po za tym na forum lub mailu można ładniej i dokładniej opisywać całą sytuację i chcąc nie chcąc bardziej skupić się na przygodzie a nie siekance.
Zać co do earthdawna - grywam, ale jakoś nie lubię go. I nie mam pojęcia, czemu.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 05-09-2004, 23:23   #12
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Ulrek: O ile sie orientuje to jestem na tym forum jedynym fanem Cyberpunka Zreszta jesli chodzi o Warhammera to tez nie ma zbyt duzo graczy.

btw: na WoD tez sie pisze ale nie prowadze bo nie znam.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 06-09-2004, 15:47   #13
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

wydaje mi sie ze cyba najlepiej z wiedzminem na takiej sesji wychodziło
Matkus tez się na to pisze ale najlepiej wiedzmin bo w reszte nie grałem
__________________
"Bo nie możemy nie mówić tego cośmy słyszeli i widzieli"
Dz 4,20

Ostatnio edytowany przez eldian - 06-09-2004 o 15:50.
eldian jest offline  
stary 06-09-2004, 18:46   #14
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

W weekendowe wieczory bardzo chętnie bym pograł w D&D,czy to przez forum czy przez IRCa(PBMów nie lubie )
Ithelios jest offline  
stary 06-09-2004, 20:52   #15
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Znajdź MG, to się łapię na to
Szczerze mowiac, to ja moge poprowadzic, mam prawie-gotowy scenariusz, osadzony w alternatywnym sredniowieczu (XV wiek, Wladziu Jagiello jest vampirem, Unia polsko-litewska posiada Slask, Wladek robi ekspansje na zachod... A po ulicach biegaja gnomy, po drzewach skacza elfy, a w Karpatach siedza krasnoludy~) ^^ Tylko jest jedne bol - jesli prowadzic w WoD, to tylko z graczami jako vampiry - bo w innych "trybach" nie probowalem jeszcze sil =] Niedlugo bede mial karty postaci chyba na kompie, to bede Wam mogl podeslac, wraz z regulka, do jakiej musicie sie stosowac przy wypelnianiu...Powiedzmy, za tydzien czy dwa chyba dalibysmy rade wystartowac +P
Baron Kaldrick jest offline  
stary 06-09-2004, 21:08   #16
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Baron Kaldrick : Ja z chęcią zagram równierz jako vampir. Tylko z mojej strony problem wygląda tak, że nie mam zielonego pojęcia o tym systemie. No, odrobinę domyślam się patrząc na kartę postaci do MAGa (podobno w vampirze i wilkołaku są prawie identyczne nie licząc różnic związanych z systemem). Ale jak mi ciutkę pomożesz, to chętnie zagram, podobno szybko się uczę.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 06-09-2004, 22:45   #17
zenonov
Użytkownik Forum
 
zenonov's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 59
Domyślny

Ja też bym sobie z chęcią pograł w jakiegoś erpega przez irc itp. Choć nie znam się na WoD to mógłbym zagrać
zenonov jest offline  
stary 07-09-2004, 00:49   #18
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Najlepiej to zebrać się z kilkoma kumplami, wejść do jakiegoś klimatycznego miejsca (my np. gramy w piwnicy ) i tam grać, grać, grać do upadłego, heh. To jest dopiero zaje.biste.

Swoją drogą nigdy nie grałem w cyberpunka ale zawsze wolałem klimaty
sci-fi/post-nuklearne od fantasy.
Ulrek jest offline  
stary 07-09-2004, 07:27   #19
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Szczerze mowiac, to ja moge poprowadzic, mam prawie-gotowy scenariusz, osadzony w alternatywnym sredniowieczu (XV wiek, Wladziu Jagiello jest vampirem, Unia polsko-litewska posiada Slask, Wladek robi ekspansje na zachod... A po ulicach biegaja gnomy, po drzewach skacza elfy, a w Karpatach siedza krasnoludy~) ^^ Tylko jest jedne bol - jesli prowadzic w WoD, to tylko z graczami jako vampiry - bo w innych "trybach" nie probowalem jeszcze sil =] Niedlugo bede mial karty postaci chyba na kompie, to bede Wam mogl podeslac, wraz z regulka, do jakiej musicie sie stosowac przy wypelnianiu...Powiedzmy, za tydzien czy dwa chyba dalibysmy rade wystartowac +P
Co do tego ja tez bym zagral bo ponoc tez szybko sie ucze i nie sprawia mi roznicy w co bede gral. A z komplami tez gralisy w piwnicy a tak pozatym moze mi ktos pomuc i powiedziec jak sie obslogoje mIRC bo sobie zciagnolem ale nie umiem dodac serweru z tibia.pl

A i jeszcze jedno jak bedziesz mial te materialy to mozesz mi wyslac?? Tu masz mojego emeila [email protected] a tu macie GG 2698836

Bo pogral bym sobie naprawde w jakies RPG na sesje online i ja jestem na 100% chetny i zglaszam sie do grania chocby jako wampir bo itak nieznam sie na tych postaciach

Ostatnio edytowany przez Zwieshu - 07-09-2004 o 07:30.
Zwieshu jest offline  
stary 12-09-2004, 13:02   #20
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Co do formy gry, to jest jeszcze jedna możliwość, która mogła by wypalić - jakiś program do rozmów głosowych. Pozostaje jedynie problem rzutów kośćmi, ale jak są dobrzy gracze i MG, to nie powinno być problemu z poprowadzeniem typowego storytellera. Ostatnio testowałem Skype, w którym można gadać jednocześnie w max 5 osób, i w sumie wychodziło spoko. Jest też zresztą wiele innych programów tego typu, trza by tylko posprawdzać je.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin 3